Auto-Impex oslavoval dvadsiatku

Utorok, 11 október 2011

Slová chvály "ste najlepším naším zastúpením v strednej a východnej Európe" odzneli z úst zástupcu talianskeho výrobcu úžitkových a nákladných automobilov Iveco na milej slávnosti k dvadsiatemu výročiu vzniku Auto-Impexu, najväčšieho predajcu áut značky Iveco na Slovensku. Ocenenie, ktoré teší, ale aj zaväzuje, mierilo nielen k zakladateľovi a konateľovi spoločnosti Auto-Impex Júliusovi Hronovi, ale aj všetkým, ktorí sa o úspešné vybudovanie modernej predajno-servisnej spoločnosti pričinili.

J. Hron
Július Hron, zakladateľ a konateľ spoločnosti Auto-Impex, trvalky na slovenskom automobilovom nebi, ktorá si pripomína 20 rokov svojho úspešného napredovania

Kto pozná Auto-Impex, vie aj to, že k nemu sa viažu aj autá značiek Alfa Romeo, Fiat i Nissan. Ak si prajete malý Fiat 500, Pandu či Punto alebo Bravo, môžete ho mať po návšteve centra Auto-Impexu na Rožňavskej ulici v Bratislave. Ak vlastníte napríklad Alfu Romeo MiTo, alebo väčšiu 159ku, Breru či iný model Alfa Romeo, v Auto-Impexe vám ponúknu servis alebo opravu.

Ak aj to je málo a túžite po naozajstnom športovom aute, v Auto-Impexe si môžete zaželať Nissan 370Z. Pre ešte vášnivejších vyznávačov výkonov a rýchlosti to môže byť aj superšport Nissan GT-R s výkonom 530 koní. Pre rodiny s deťmi na výlety do prírody vám môžu ponúknuť Qashqai, jedno z najpredávanejších SUV, prípadne elegantný, štýlový a športovejší Juke.

Je pravdou, že nie každý sa vozí v osobných autách. Pre tých, ktorých šľachtí práca a dali sa podnikanie, tým môžu na Rožňavskej ulici v Bratislave ponúknuť a vo Vlčom hrdle "odservisovať" najrôznejšie úžitkové verzie Iveco – menšie či väčšie modely Daily, ale aj obrovité kamióny Stralis. Aby vidiecki zákazníci mali do Auto-Impexu bližšie, okrem dvoch bratislavských centier ďalšie dve sú v Trnave a Spišskej Novej Vsi.

Pre štáb 230 pracovníkov je každý zákazník v centrách Auto-Impexu vítaným hosťom počas siedmich dní v týždni a 24 hodín denne. V každom z nich panuje vzorový prístup k zákazníkom a pracuje sa s presne vyšpecifikovanými metódami. Je to systém najvzorovejší zo vzorových. To nie je fráza, ale naše konštatovanie. Proste – tak to v Auto-Impexe beží.

Akú víziu majú v spoločnosti Auto-Impex? Veľmi jednoduchú: celá pozornosť sa orientuje na zákazníka. Svoj rozvoj vidia v trvalej v orientácii na zákazníka, na jeho spokojnosť a na zvyšovanie kvality ponúkaných služieb. Dobre si totiž uvedomujú, že len tak môže byť Auto-Impex dynamickou, modernou a uznávanou spoločnosťou.

Autor: J. Goldberger
Foto: Autor
Pridať komentár
Bleskovky
Suzuki-Vitara
Japonská automobilka Suzuki vyrobila za uplynulý fiškálny rok 2019 (apríl 2019 až marec 2020) vo svojich výrobných závodoch na celom svete 2,97 (2 966 399) milióna automobilov. Napriek prerušeniu výroby pre pandémiu koronavírusu dokázala automobilka vyprodukovať 87,4 percent objemu predvlaňajšieho rekordného roku, v ktorom značka vyprodukovala 3,39 milióna (3 393 976) vozidiel, čo je najviac vo svojej storočnej histórii. V závodoch Suzuki ďalej pokračoval trend prehlbovania prevahy produkcie závodov mimo Japonska. V zahraničných závodoch počas vlaňajšieho fiškálneho roku vyrobila automobilka 2,02 milióna (2 022 227) vozidiel, kým automobilky v Japonsku len vyše 944 tisíc vozidiel.
Volvo-heng-du
Výrobný závod spoločnosti Volvo Cars v čínskom meste Čcheng-tu, jej najväčší v Číne, získava 100 percent svojej elektrickej energie z obnoviteľných zdrojov. Celkový obnoviteľný energetický mix v celosvetovej výrobnej sieti spoločnosti tak dosiahol 80 percent. Stopercentný energetický mix z obnoviteľných zdrojov v čínskom závode Čcheng-tu je výsledkom čerstvo podpísanej zmluvy o dodávke elektrickej energie a prispeje k zníženiu emisií CO2 v závode o viac ako 11-tisíc ton ročne. Približne 65 percent vyrobenej elektriny pochádza z vodnej energie, zvyšná časť zo slnečnej a veternej energie a iných obnoviteľných zdrojov.
BMW5-digital-world-premie
Priaznivci a fanúšikovia bavorskej značky BMW sú v očakávaní premiéry modelov radu 5 Sedan a praktickejšieho kombi Touring. Avšak vzhľadom na stále platné cestovné obmedzenia na celom svete sa prezentácia nového BMW radu 5 Sedan, nového BMW radu 5 Touring a nového BMW radu 6 Gran Turismo uskutoční v digitálnej forme. Stane sa tak v stredu 27. mája a záujemcovia o internetovú premiéru týchto troch modelov ju môžu sledovať na internete o 08:00 hod. na www.live.bmwgroup.com/en a http://www.live.bmwgroup.com/en>.