Auto-Impex oslavoval dvadsiatku

Utorok, 11 október 2011

Slová chvály "ste najlepším naším zastúpením v strednej a východnej Európe" odzneli z úst zástupcu talianskeho výrobcu úžitkových a nákladných automobilov Iveco na milej slávnosti k dvadsiatemu výročiu vzniku Auto-Impexu, najväčšieho predajcu áut značky Iveco na Slovensku. Ocenenie, ktoré teší, ale aj zaväzuje, mierilo nielen k zakladateľovi a konateľovi spoločnosti Auto-Impex Júliusovi Hronovi, ale aj všetkým, ktorí sa o úspešné vybudovanie modernej predajno-servisnej spoločnosti pričinili.

J. Hron
Július Hron, zakladateľ a konateľ spoločnosti Auto-Impex, trvalky na slovenskom automobilovom nebi, ktorá si pripomína 20 rokov svojho úspešného napredovania

Kto pozná Auto-Impex, vie aj to, že k nemu sa viažu aj autá značiek Alfa Romeo, Fiat i Nissan. Ak si prajete malý Fiat 500, Pandu či Punto alebo Bravo, môžete ho mať po návšteve centra Auto-Impexu na Rožňavskej ulici v Bratislave. Ak vlastníte napríklad Alfu Romeo MiTo, alebo väčšiu 159ku, Breru či iný model Alfa Romeo, v Auto-Impexe vám ponúknu servis alebo opravu.

Ak aj to je málo a túžite po naozajstnom športovom aute, v Auto-Impexe si môžete zaželať Nissan 370Z. Pre ešte vášnivejších vyznávačov výkonov a rýchlosti to môže byť aj superšport Nissan GT-R s výkonom 530 koní. Pre rodiny s deťmi na výlety do prírody vám môžu ponúknuť Qashqai, jedno z najpredávanejších SUV, prípadne elegantný, štýlový a športovejší Juke.

Je pravdou, že nie každý sa vozí v osobných autách. Pre tých, ktorých šľachtí práca a dali sa podnikanie, tým môžu na Rožňavskej ulici v Bratislave ponúknuť a vo Vlčom hrdle "odservisovať" najrôznejšie úžitkové verzie Iveco – menšie či väčšie modely Daily, ale aj obrovité kamióny Stralis. Aby vidiecki zákazníci mali do Auto-Impexu bližšie, okrem dvoch bratislavských centier ďalšie dve sú v Trnave a Spišskej Novej Vsi.

Pre štáb 230 pracovníkov je každý zákazník v centrách Auto-Impexu vítaným hosťom počas siedmich dní v týždni a 24 hodín denne. V každom z nich panuje vzorový prístup k zákazníkom a pracuje sa s presne vyšpecifikovanými metódami. Je to systém najvzorovejší zo vzorových. To nie je fráza, ale naše konštatovanie. Proste – tak to v Auto-Impexe beží.

Akú víziu majú v spoločnosti Auto-Impex? Veľmi jednoduchú: celá pozornosť sa orientuje na zákazníka. Svoj rozvoj vidia v trvalej v orientácii na zákazníka, na jeho spokojnosť a na zvyšovanie kvality ponúkaných služieb. Dobre si totiž uvedomujú, že len tak môže byť Auto-Impex dynamickou, modernou a uznávanou spoločnosťou.

Autor: J. Goldberger
Foto: Autor
Pridať komentár
Bleskovky
UltraGrip
Výsledky testov zimných pneumatík dlhodobo potvrdzujú kvalitu pneumatík radu Goodyear UltraGrip. Aj v najnovšom teste zimných pneumatík pre sezónu 2019 boli pneumatiky Goodyear UltraGrip Performance+ vyhlásené za víťaza testu. Rovnako ako Goodyear UltraGrip 9+ aj táto novinka ponúka tú správnu zmes. Špeciálny plastifikátor na báze živice a rastlinných olejov zaisťuje, že si pneumatiky uchovávajú pružnosť i za nízkych teplôt. To spolu so sofistikovaným dezénom a inovatívnymi 3D priečnymi drážkami zaisťuje, že zimné pneumatiky UltraGrip ponúkajú optimálnu priľnavosť a pohodlie za akýchkoľvek zimných podmienok - na snehu, na ľade, na mokrých i suchých komunikáciách.
Matej-Homola
Slovenský automobilový pretekár Matej Homola dokázal v talianskej Monze obsadiť v 13. pretekoch seriálu TCR veľmi pekné piate miesto, keď sa prepracoval zo 17. miesta na štarte na piatu priečku v cieli. Zviedol pre to niekoľko parádnych súbojov. Svoju rýchlosť z tréningu preniesol do pretekov, vďaka ktorej sa dostavil úspech. "Boli to parádne preteky, poriadne som si zapredbiehal, auto tento raz fungovalo výborne," neskrýval nadšenie po pretekoch slovenský jazdec. "Zobral som výborné body, uvidíme ako dopadne zajtra." Nedeľňajšie štrnáste preteky seriálu TCR však nepriniesli Homolovi želaný výsledok a po kontakte s Talianom Pantiaticcimim skončil s poškodenou prednou nápravou a riadením na 14. mieste.
Nové-Dunlop
Dunlop uvádza na trh nové pneumatiky pre motokros Geomax MX53, ktoré nahrádzajú doterajšie MX52 pre pevný terén. Nové MX53 ponúkajú jazdcom najvyššiu výkonnosť vo svojej triede na širšej škále rôznych povrchov, než akú pokrývala predchádzajúca generácia. V širokom portfóliu pneumatík Geomax značky Dunlop sa nachádzajú medzi MX71 určenými do extra tvrdý povrchy a veľmi všestrannými MX33. Nová technológia Dunlopu posúva úžitkové vlastnosti pneumatík na novú úroveň. Veľkou výhodou nových pneumatík je ich vysoká výkonnosť za rôznych terénnych podmienok. Dopĺňajú pneumatiky strednej kategórie Geomax MX33, ktoré pomáhajú jazdcom vyhrávať preteky MXGP a supercross.