Batožina exkluzívne pre BMW i8

Piatok, 28 február 2014

Výnimočná batožina pre výnimočný BMW i8. Značka Louis Vuitton, priekopník umenia cestovať v elegantnom štýle, vytvorila zákazkovú sériu batožiny pre športový automobil plug-in hybrid BMW i8.

1 BMW i8
Štvordielna batožinová súprava značky Louis Vuitton pre i8 BMW je z uhlíkových vlákien

Štvordielna kolekcia pozostáva z dvoch cestovných tašiek, kufríka a tašky na oblečenie. Pre zaručenie optimálneho využitia priestoru boli jednotlivé produkty na mieru navrhnuté tak, aby dokonale sadli do interiéru modelu BMW i8.

Karbónovo čierne sfarbenie batožinovej kolekcie dokonale ladí s farbami modelu BMW i8. Jej sofistikovaný vzhľad je prirodzeným dôsledkom nezameniteľného šachovnicového vzoru – charakteristickej črty značky Louis Vuitton – v spojení s laserom vyrytým podpisom Louisa Vuittona.

2 BMW i8 (2)

Čierna a elektricky modrá farba v podšívke z mikrovlákna sa priamo inšpirujú charakteristickými farbami značky modelu BMW i8, kým rúčky vyrobené z farbenej pravej kože zosobňujú kvalitu značky Louis Vuitton. Všetky položky z tejto kolekcie sú doplnené koženými menovkami a dnes už kultovým zámkom Louis Vuitton, s výnimkou tašky na oblečenie.

Patrick-Louis-Vuitton, riaditeľ pre špeciálne objednávky spoločnosti Louis Vuitton a pravnuk zakladateľa spoločnosti, hovorí: "Táto spolupráca s BMW i je stelesnením našich spoločných hodnôt v podobe kreativity, technologických inovácií a štýlu. Naši remeselníci sa s potešením postavili výzve, ktorú tento nesmierne výnimočný projekt predstavuje, pričom vďaka svojej dômyselnosti a pozornosti pre detaily dokázali vytvoriť súpravu luxusnej batožiny presne na mieru."

3 BMW i8

Víkendová taška GM i8 vybavená popruhmi do ruky aj na rameno je vyrobená na mieru do batožinového priestoru, kým taška na oblečenie i8 sa optimálne hodí na zadný panel modelu BMW i8. Odolný, tvrdý kufrík i8, ideálny na uloženie prenosného počítača, presne zodpovedá tvaru zadných sedadiel, kým menšia víkendová taška PM i8 je uspôsobená na uloženie na neho.

Kolekcia batožiny Louis Vuitton bude od 1. apríla k dispozícii na vyžiadanie vo vybraných predajniach spoločnosti Louis Vuitton po celom svete, najmä však v Mníchove, Miláne, Londýne, Paríži, Moskve, Dubaji, New Yorku a Los Angeles.

Autor: janGold
Foto: BMW
Pridať komentár
Bleskovky
Suzuki-Vitara
Japonská automobilka Suzuki vyrobila za uplynulý fiškálny rok 2019 (apríl 2019 až marec 2020) vo svojich výrobných závodoch na celom svete 2,97 (2 966 399) milióna automobilov. Napriek prerušeniu výroby pre pandémiu koronavírusu dokázala automobilka vyprodukovať 87,4 percent objemu predvlaňajšieho rekordného roku, v ktorom značka vyprodukovala 3,39 milióna (3 393 976) vozidiel, čo je najviac vo svojej storočnej histórii. V závodoch Suzuki ďalej pokračoval trend prehlbovania prevahy produkcie závodov mimo Japonska. V zahraničných závodoch počas vlaňajšieho fiškálneho roku vyrobila automobilka 2,02 milióna (2 022 227) vozidiel, kým automobilky v Japonsku len vyše 944 tisíc vozidiel.
Volvo-heng-du
Výrobný závod spoločnosti Volvo Cars v čínskom meste Čcheng-tu, jej najväčší v Číne, získava 100 percent svojej elektrickej energie z obnoviteľných zdrojov. Celkový obnoviteľný energetický mix v celosvetovej výrobnej sieti spoločnosti tak dosiahol 80 percent. Stopercentný energetický mix z obnoviteľných zdrojov v čínskom závode Čcheng-tu je výsledkom čerstvo podpísanej zmluvy o dodávke elektrickej energie a prispeje k zníženiu emisií CO2 v závode o viac ako 11-tisíc ton ročne. Približne 65 percent vyrobenej elektriny pochádza z vodnej energie, zvyšná časť zo slnečnej a veternej energie a iných obnoviteľných zdrojov.
BMW5-digital-world-premie
Priaznivci a fanúšikovia bavorskej značky BMW sú v očakávaní premiéry modelov radu 5 Sedan a praktickejšieho kombi Touring. Avšak vzhľadom na stále platné cestovné obmedzenia na celom svete sa prezentácia nového BMW radu 5 Sedan, nového BMW radu 5 Touring a nového BMW radu 6 Gran Turismo uskutoční v digitálnej forme. Stane sa tak v stredu 27. mája a záujemcovia o internetovú premiéru týchto troch modelov ju môžu sledovať na internete o 08:00 hod. na www.live.bmwgroup.com/en a http://www.live.bmwgroup.com/en>.