Batožina exkluzívne pre BMW i8

Piatok, 28 február 2014

Výnimočná batožina pre výnimočný BMW i8. Značka Louis Vuitton, priekopník umenia cestovať v elegantnom štýle, vytvorila zákazkovú sériu batožiny pre športový automobil plug-in hybrid BMW i8.

1 BMW i8
Štvordielna batožinová súprava značky Louis Vuitton pre i8 BMW je z uhlíkových vlákien

Štvordielna kolekcia pozostáva z dvoch cestovných tašiek, kufríka a tašky na oblečenie. Pre zaručenie optimálneho využitia priestoru boli jednotlivé produkty na mieru navrhnuté tak, aby dokonale sadli do interiéru modelu BMW i8.

Karbónovo čierne sfarbenie batožinovej kolekcie dokonale ladí s farbami modelu BMW i8. Jej sofistikovaný vzhľad je prirodzeným dôsledkom nezameniteľného šachovnicového vzoru – charakteristickej črty značky Louis Vuitton – v spojení s laserom vyrytým podpisom Louisa Vuittona.

2 BMW i8 (2)

Čierna a elektricky modrá farba v podšívke z mikrovlákna sa priamo inšpirujú charakteristickými farbami značky modelu BMW i8, kým rúčky vyrobené z farbenej pravej kože zosobňujú kvalitu značky Louis Vuitton. Všetky položky z tejto kolekcie sú doplnené koženými menovkami a dnes už kultovým zámkom Louis Vuitton, s výnimkou tašky na oblečenie.

Patrick-Louis-Vuitton, riaditeľ pre špeciálne objednávky spoločnosti Louis Vuitton a pravnuk zakladateľa spoločnosti, hovorí: "Táto spolupráca s BMW i je stelesnením našich spoločných hodnôt v podobe kreativity, technologických inovácií a štýlu. Naši remeselníci sa s potešením postavili výzve, ktorú tento nesmierne výnimočný projekt predstavuje, pričom vďaka svojej dômyselnosti a pozornosti pre detaily dokázali vytvoriť súpravu luxusnej batožiny presne na mieru."

3 BMW i8

Víkendová taška GM i8 vybavená popruhmi do ruky aj na rameno je vyrobená na mieru do batožinového priestoru, kým taška na oblečenie i8 sa optimálne hodí na zadný panel modelu BMW i8. Odolný, tvrdý kufrík i8, ideálny na uloženie prenosného počítača, presne zodpovedá tvaru zadných sedadiel, kým menšia víkendová taška PM i8 je uspôsobená na uloženie na neho.

Kolekcia batožiny Louis Vuitton bude od 1. apríla k dispozícii na vyžiadanie vo vybraných predajniach spoločnosti Louis Vuitton po celom svete, najmä však v Mníchove, Miláne, Londýne, Paríži, Moskve, Dubaji, New Yorku a Los Angeles.

Autor: janGold
Foto: BMW
Pridať komentár
Bleskovky
1-Sikyna-Imola
Seriál majstrovstiev sveta v motokrose pokračoval v talianskej Imole pätnástym kolom. Jazdcov čakala rýchla a náročná trať na slávnom Autodrome Enza a Dina Ferrariho. Richard Šikyňa (MX Slovakia - JD Gunnex KTM RT), jediný Slovák v štartovom poli, si v kvalifikácii triedy KTM 250 SXF vyjazdil 17. priečku. V pretekoch v úvode prvej jazdy po kolízii s iným jazdcom a poškodení motocykla z pretekov odstúpil. V druhej jazde aj napriek technickým problémom bol v cieli na 14. mieste a pripísal si ďalších 7 bodov do priebežného hodnotenia seriálu. So 105 bodmi mu patrí 22. miesto priebežného hodnotenia.
1-Autíčko
Skupina vysokoškolských študentov prerobila detské elektrické autíčka pre potreby dvoch hendikepovaných deti. Urobili to počas šesťtýždňovej letnej stáže v Technologickom centre Adient v Trenčíne v rámci trinásteho ročníka projektu letnej študentskej stáže. Do projektu sa zapojili talentovaní študenti z viacerých slovenských aj zahraničných vysokých škôl. Projekt zahŕňal návrh, prípravu realizácie a úpravu špeciálnych sedadiel, ako aj ďalších komponentov autíčka. Pracovalo na ňom dvanásť vybraných študentov z vysokých škôl technického smeru z Trenčína, Bratislavy, Brna, Liberca a Edinburgu.
Seat Leon
V posledný júlový týždeň Seat Leon tretej generácie dosiahol významný míľnik, keď od svojho uvedenia na trh sa predal jeden milión exemplárov. Najlepšie predávaný model španielskej značky mal svetovú výstavnú premiéru v októbri 2012 na parížskom autosalóne a krátko na to sa začal predávať. Vďaka úplne novému dizajnu podľa filozofie formula Leon, založenej na harmónii dizajnu a funkčnosti, sa stal najpredávanejším modelom z programu Seatu a prekonal dominanciu modelu Ibiza z predchádzajúcich 30 rokov. Leon tretej generácie, navrhnutý, vyvinutý a vyrábaný v závode Martorell, využíva modulárnu stavebnicu komponentov s priečne uloženým motorom MQB koncernu Volkswagen. Nová stavebnica znamenala skok v oblasti technológie a výroby a kvalita výroby dosiahla štandard koncernu Volkswagen.