Batožina exkluzívne pre BMW i8

Piatok, 28 február 2014

Výnimočná batožina pre výnimočný BMW i8. Značka Louis Vuitton, priekopník umenia cestovať v elegantnom štýle, vytvorila zákazkovú sériu batožiny pre športový automobil plug-in hybrid BMW i8.

1 BMW i8
Štvordielna batožinová súprava značky Louis Vuitton pre i8 BMW je z uhlíkových vlákien

Štvordielna kolekcia pozostáva z dvoch cestovných tašiek, kufríka a tašky na oblečenie. Pre zaručenie optimálneho využitia priestoru boli jednotlivé produkty na mieru navrhnuté tak, aby dokonale sadli do interiéru modelu BMW i8.

Karbónovo čierne sfarbenie batožinovej kolekcie dokonale ladí s farbami modelu BMW i8. Jej sofistikovaný vzhľad je prirodzeným dôsledkom nezameniteľného šachovnicového vzoru – charakteristickej črty značky Louis Vuitton – v spojení s laserom vyrytým podpisom Louisa Vuittona.

2 BMW i8 (2)

Čierna a elektricky modrá farba v podšívke z mikrovlákna sa priamo inšpirujú charakteristickými farbami značky modelu BMW i8, kým rúčky vyrobené z farbenej pravej kože zosobňujú kvalitu značky Louis Vuitton. Všetky položky z tejto kolekcie sú doplnené koženými menovkami a dnes už kultovým zámkom Louis Vuitton, s výnimkou tašky na oblečenie.

Patrick-Louis-Vuitton, riaditeľ pre špeciálne objednávky spoločnosti Louis Vuitton a pravnuk zakladateľa spoločnosti, hovorí: "Táto spolupráca s BMW i je stelesnením našich spoločných hodnôt v podobe kreativity, technologických inovácií a štýlu. Naši remeselníci sa s potešením postavili výzve, ktorú tento nesmierne výnimočný projekt predstavuje, pričom vďaka svojej dômyselnosti a pozornosti pre detaily dokázali vytvoriť súpravu luxusnej batožiny presne na mieru."

3 BMW i8

Víkendová taška GM i8 vybavená popruhmi do ruky aj na rameno je vyrobená na mieru do batožinového priestoru, kým taška na oblečenie i8 sa optimálne hodí na zadný panel modelu BMW i8. Odolný, tvrdý kufrík i8, ideálny na uloženie prenosného počítača, presne zodpovedá tvaru zadných sedadiel, kým menšia víkendová taška PM i8 je uspôsobená na uloženie na neho.

Kolekcia batožiny Louis Vuitton bude od 1. apríla k dispozícii na vyžiadanie vo vybraných predajniach spoločnosti Louis Vuitton po celom svete, najmä však v Mníchove, Miláne, Londýne, Paríži, Moskve, Dubaji, New Yorku a Los Angeles.

Autor: janGold
Foto: BMW
Pridať komentár
Bleskovky
UltraGrip
Výsledky testov zimných pneumatík dlhodobo potvrdzujú kvalitu pneumatík radu Goodyear UltraGrip. Aj v najnovšom teste zimných pneumatík pre sezónu 2019 boli pneumatiky Goodyear UltraGrip Performance+ vyhlásené za víťaza testu. Rovnako ako Goodyear UltraGrip 9+ aj táto novinka ponúka tú správnu zmes. Špeciálny plastifikátor na báze živice a rastlinných olejov zaisťuje, že si pneumatiky uchovávajú pružnosť i za nízkych teplôt. To spolu so sofistikovaným dezénom a inovatívnymi 3D priečnymi drážkami zaisťuje, že zimné pneumatiky UltraGrip ponúkajú optimálnu priľnavosť a pohodlie za akýchkoľvek zimných podmienok - na snehu, na ľade, na mokrých i suchých komunikáciách.
Matej-Homola
Slovenský automobilový pretekár Matej Homola dokázal v talianskej Monze obsadiť v 13. pretekoch seriálu TCR veľmi pekné piate miesto, keď sa prepracoval zo 17. miesta na štarte na piatu priečku v cieli. Zviedol pre to niekoľko parádnych súbojov. Svoju rýchlosť z tréningu preniesol do pretekov, vďaka ktorej sa dostavil úspech. "Boli to parádne preteky, poriadne som si zapredbiehal, auto tento raz fungovalo výborne," neskrýval nadšenie po pretekoch slovenský jazdec. "Zobral som výborné body, uvidíme ako dopadne zajtra." Nedeľňajšie štrnáste preteky seriálu TCR však nepriniesli Homolovi želaný výsledok a po kontakte s Talianom Pantiaticcimim skončil s poškodenou prednou nápravou a riadením na 14. mieste.
Nové-Dunlop
Dunlop uvádza na trh nové pneumatiky pre motokros Geomax MX53, ktoré nahrádzajú doterajšie MX52 pre pevný terén. Nové MX53 ponúkajú jazdcom najvyššiu výkonnosť vo svojej triede na širšej škále rôznych povrchov, než akú pokrývala predchádzajúca generácia. V širokom portfóliu pneumatík Geomax značky Dunlop sa nachádzajú medzi MX71 určenými do extra tvrdý povrchy a veľmi všestrannými MX33. Nová technológia Dunlopu posúva úžitkové vlastnosti pneumatík na novú úroveň. Veľkou výhodou nových pneumatík je ich vysoká výkonnosť za rôznych terénnych podmienok. Dopĺňajú pneumatiky strednej kategórie Geomax MX33, ktoré pomáhajú jazdcom vyhrávať preteky MXGP a supercross.