Biologické čistenie s MEWA Bio-Circle

Streda, 09 apríl 2014

Už viac ako 100 rokov sa textilné čistiace utierky na opakované použitie z výrobných stredísk a dielní MEWA udržiavajú v čistote ekologickým spôsobom, a to v celej Európe. Mnohí zákazníci používajú na manuálne čistenie malých súčiastok dodatočne aj klasický umývací stôl. Tieto umývacie stoly s rozpúšťadlami majú však rozhodujúce nevýhody: takzvané studené čistiace prostriedky nielen intenzívne zapáchajú, ale považujú sa za nebezpečné látky a často sú škodlivé pre životné prostredie a zdravie.

1 MEWA
Čistenie so systémom MEWA Bio-Circle šetrí životné prostredie, ale aj zdravie ľudí

Z tohto dôvodu rozšírila firma MEWA Textil-Service SR s.r.o. svoju ponuku o trvalé riešenie čistenia súčiastok: Systém MEWA Bio-Circle je bezpečná a ekologická alternatíva k bežným umývacím stolom.

Ekologický umývací stôl so servisným systémom

MEWA Dopĺňa systém na opakované použitie čistiacich utierok a ponúka riešenie na čistenie znečistených súčiastok úplne bez nebezpečných látok. Pri organickom znečistení ako oleje a ľahké mazivá dosahuje rovnako dobré výsledky ako zariadenia na báze studených čistiacich prostriedkov, pri anorganických trieskach, prachu alebo soliach dokonca lepšie. Čistiaca tekutina systému MEWA Bio-Circle, ktorá je ekologicky odbúrateľná a pri používaní bezpečná, neobsahuje žiadne VOC (prchavé organické látky) a nevzťahuje sa na ňu povinnosť špeciálneho označovania podľa nariadenia o nebezpečných látkach a smernice EÚ.

2 MEWA
Ekologický umývací stôl so servisným systémom

Vo vodnatej tekutine sa nachádzajú prirodzené mikroorganizmy, ktoré biologicky odstraňujú tuky a oleje a dlhodobo zabezpečujú stály kvalitný čistiaci výkon. Nasýtenie rozpúšťadla, ktoré je známe u tradičných umývacích stolov, a s tým spojená strata čistiaceho výkonu preto patria už len minulosti.

Biologické čistenie

MEWA ponúka umývací stôl so všetkými servisnými výhodami: Servisný technik firmy MEWA vykonáva odbornú údržbu v dohodnutom intervale údržby. K tomu samozrejme patrí doplnenie čistiacej tekutiny, výmena a likvidácia integrovaných filtrov. Opotrebované dielce sa bezplatne nahradia novými. Pri poruchách funkčnosti vymeníme chybnú techniku v priebehu 24 hodín.

3 MEWA
Biologické čistenie súčiastok systémom MEWA Bio-Circle

Takto je MEWA Bio-Circle vždy pripravený na prevádzku a ponúka optimálnu čistotu vďaka servisnému systému. MEWA Bio-Circle ponúkame tak flexibilný pojazdný variant s možnosťou rýchleho presunu na určené miesto, ako aj stolovú verziu na čistenie veľkých dielcov.

MEWA Textil-Management

MEWA má v rámci celej Európy 42 pracovísk a svojich zákazníkov zásobuje priemyselnými textíliami ako sú pracovné a ochranné odevy, textilné čistiace utierky, rohože na zachytávanie oleja i klasické rohože, ale aj ochranné pracovné pomôcky a výrobky pre bezpečnosť práce. O viac ako 165 000 zákazníkov z oblasti priemyslu, obchodu, remeselnej výroby a gastronómie sa stará 4500 zamestnancov. V roku 2011 firma dosiahla obrat 528 miliónov eur. MEWA bola založená v roku 1908.

Dnes je spoločnosť MEWA popredným výrobcom v segmente textilného manažmentu.

V novembri 2013 sa dostala spoločnosť MEWA medzi troch favoritov na Nemecké ceny trvalo udržateľného rozvoja v kategórii Nemecké produkty/služby. V roku 2011 zaradila porota pod vedením profesora ekonómie z Berlína Bernda Venohra spoločnosť MEWA medzi nemeckých lídrov trhu. V roku 2013 vydavateľstvo Deutsche Standards vyznamenalo spoločnosť MEWA titulom Značka storočia a zápisom v príručke s názvom Majáky v mori značiek.

Ďalšie informácie o textilnom manažmente MEWA možno získať na MEWA Textil-Service SR s.r.o., Varšavská 29, 83102 Bratislava, tel.: +421 2 44636097, fax: +421244462908, e-mail: bratislava@mewa.sk a na www.mewa.sk.

Kontakt pre tlač: Mediatrust Communications, Madeleine Neuse,
Tel.: +420 603 556 410, E-Mail: mneuse@mediatrust.cz

Autor: Inzercia-PR
Pridať komentár
Bleskovky
lexus-lbx-venezia
Lexus sa už po siedmy raz vracia ako oficiálne vozidlo medzinárodného filmového festivalu v Benátkach a potvrdzuje, že je patrí k svetu svetovej kinematografie. Nový kompaktný crossover LBX bude súčasťou flotily elektrifikovaných vozidiel Lexus pre luxusnú prepravu VIP účastníkov festivalu. Medzi hercami, ktorí sa objavia na červenom koberci, budú okrem iných Zendaya (Spider Man: Bez domova), Mike Faist (West Side Story), Josh O’Connor (Koruna) či Caroline Murino (Casino Royale). V poradí 80. ročník festivalu sa bude konať na benátskom Lide od 30. augusta do 9. septembra.
mini-cooper-s-countryman
Britský výrobca automobilov prichádza v edícii Uncharted so zaujímavou ponukou, modelom Mini Cooper S Countryman ALL 4. V exkluzívnom laku ponúka edičný Countryman so štvorvalcovým motorom s výkonom 131 kW/178k a technológiou s dvojitým preplňovaním. Výsledkom je zaručená športová zábava a možnosti všestranného využitia. Model s pohonom všetkých kolies je zábavou na asfaltovej ceste i v teréne, a svojou trakciou dokáže presvedčiť aj na piesku. Mini Countryman v edícii Uncharted je vďaka silnému motoru a pohonu všetkých kolies doma tak na asfaltových cestách, ako aj v teréne.
merc-S63-E
Nový Mercedes-AMG S 63 E Performance, špičkový model zo segmentu luxusných sedanov, si odteraz môže zákazník objednať u predajcov značky Mercedes-Benz na celom Slovensku. Objednať sa dá aj editovaná verzia AMG S 63 E Performance Edition 1 ako exkluzívny model. Výkonný hybrid využíva technológie formuly 1. Nový mercedes spája najlepší výkon vo svojej triede s výnimočným komfortným zážitkom a takmer bezhlučným jazdením na elektrický pohon. Model E Performance kombinuje 4,0-litrový motor AMG V8 biturbo s hybridným hnacím ústrojenstvom špecifickým pre AMG a novou konštrukčnou úrovňou vysokovýkonného akumulátora AMG (HPB). Čisto elektrický dojazd sa tým zvyšuje na 33 km. Cena najvýkonnejšieho modelu S v histórii začína na čiastke 223 554 eur.