BMW i7 exkluzívne na javisku Opery

Streda, 30 november 2022

Pred uvedením nového BMW i7 pózovala luxusná elektrická limuzína v budapeštianskej Opere pre špeciálnu sériu zaujímavých fotografií.

1-bmw-i7

Sériu nových fotografií luxusnej elektrickej limuzíny BMW i7 vytvorila spoločnosť BMW na pódiu Opery v Budapešti, v Paláci Ybl na Andrássyho ulici.

Javisko a hľadisko hostili špeciálnu fotografickú tému vo veľkej nádhere a rozmere. Elektrický i7, ktorý je špičkovým modelom BMW, je vrcholom progresívneho luxusu.

Luxusná limuzína svojim pôsobivým vzhľadom stála na javisku Opery ako na výslní a predvádzala sa na ploche viac ako 700 štvorcových metrov.

Pred blížiacou sa oficiálnou premiérou na trhu sa BMW i7 ukázalo cez objektívy troch fotografov pod rôznymi svetlami, nastaveniami a témami.

Zoltán Gombos, generálny riaditeľ BMW Hungary: "Dizajn novinky, nehlučné a bezemisné jazdenie a technická dokonalosť nového modelu BMW i7 spájajú inovácie a stretnutia s tradíciou, čo teraz môžeme ukázať na jednom z najkrajších miest v Budapešti."

(jGold)
Foto: BMW
Pridať komentár
Bleskovky
lexus-lbx-venezia
Lexus sa už po siedmy raz vracia ako oficiálne vozidlo medzinárodného filmového festivalu v Benátkach a potvrdzuje, že je patrí k svetu svetovej kinematografie. Nový kompaktný crossover LBX bude súčasťou flotily elektrifikovaných vozidiel Lexus pre luxusnú prepravu VIP účastníkov festivalu. Medzi hercami, ktorí sa objavia na červenom koberci, budú okrem iných Zendaya (Spider Man: Bez domova), Mike Faist (West Side Story), Josh O’Connor (Koruna) či Caroline Murino (Casino Royale). V poradí 80. ročník festivalu sa bude konať na benátskom Lide od 30. augusta do 9. septembra.
mini-cooper-s-countryman
Britský výrobca automobilov prichádza v edícii Uncharted so zaujímavou ponukou, modelom Mini Cooper S Countryman ALL 4. V exkluzívnom laku ponúka edičný Countryman so štvorvalcovým motorom s výkonom 131 kW/178k a technológiou s dvojitým preplňovaním. Výsledkom je zaručená športová zábava a možnosti všestranného využitia. Model s pohonom všetkých kolies je zábavou na asfaltovej ceste i v teréne, a svojou trakciou dokáže presvedčiť aj na piesku. Mini Countryman v edícii Uncharted je vďaka silnému motoru a pohonu všetkých kolies doma tak na asfaltových cestách, ako aj v teréne.
merc-S63-E
Nový Mercedes-AMG S 63 E Performance, špičkový model zo segmentu luxusných sedanov, si odteraz môže zákazník objednať u predajcov značky Mercedes-Benz na celom Slovensku. Objednať sa dá aj editovaná verzia AMG S 63 E Performance Edition 1 ako exkluzívny model. Výkonný hybrid využíva technológie formuly 1. Nový mercedes spája najlepší výkon vo svojej triede s výnimočným komfortným zážitkom a takmer bezhlučným jazdením na elektrický pohon. Model E Performance kombinuje 4,0-litrový motor AMG V8 biturbo s hybridným hnacím ústrojenstvom špecifickým pre AMG a novou konštrukčnou úrovňou vysokovýkonného akumulátora AMG (HPB). Čisto elektrický dojazd sa tým zvyšuje na 33 km. Cena najvýkonnejšieho modelu S v histórii začína na čiastke 223 554 eur.