BMW i7 exkluzívne na javisku Opery

Streda, 30 november 2022

Pred uvedením nového BMW i7 pózovala luxusná elektrická limuzína v budapeštianskej Opere pre špeciálnu sériu zaujímavých fotografií.

1-bmw-i7

Sériu nových fotografií luxusnej elektrickej limuzíny BMW i7 vytvorila spoločnosť BMW na pódiu Opery v Budapešti, v Paláci Ybl na Andrássyho ulici.

Javisko a hľadisko hostili špeciálnu fotografickú tému vo veľkej nádhere a rozmere. Elektrický i7, ktorý je špičkovým modelom BMW, je vrcholom progresívneho luxusu.

Luxusná limuzína svojim pôsobivým vzhľadom stála na javisku Opery ako na výslní a predvádzala sa na ploche viac ako 700 štvorcových metrov.

Pred blížiacou sa oficiálnou premiérou na trhu sa BMW i7 ukázalo cez objektívy troch fotografov pod rôznymi svetlami, nastaveniami a témami.

Zoltán Gombos, generálny riaditeľ BMW Hungary: "Dizajn novinky, nehlučné a bezemisné jazdenie a technická dokonalosť nového modelu BMW i7 spájajú inovácie a stretnutia s tradíciou, čo teraz môžeme ukázať na jednom z najkrajších miest v Budapešti."

(jGold)
Foto: BMW
Pridať komentár
Bleskovky
skoda
Okrúhle výročia sú vždy vhodné na oslavu. Škoda na Slovensku je pripravená osláviť svoju tridsaťročnú prítomnosť na slovenskom trhu a pripravila si u vybraných predajcov po celom Slovensku deň otvorených dverí. Na návštevníkov čaká pestrý program, ako súťaže, testovacie jazdy na modeloch 30 edition, ale aj možnosť vyskúšať si elektrifikované modely najnovších generácií. Ďeň otvorených dverí sa uskutoční v sieti predajcov Škoda počas soboty 1. apríla 2023. Najväčším lákadlom pre návštevníkov okrem príjemného občerstvenia, programov pre celé rodiny a testovacích jázd bude súťaž o dovolenku s elektromobilom Enyaq iV.
1-goodyear-urbanmax
Goodyear uviedol na trh nové pneumatiky pre verejnú osobnú dopravu. Pneumatiky Urbanmax Commuter preklenujú medzeru medzi pneumatikami na diaľkové a mestské použitie. Vyvinuli ich špeciálne pre vozidlá prevádzkované na medzimestských a prímestských spojoch. Pneumatiky Urbanmax Commuter sú pripravené na elektrický pohon, na vozidlá s elektrickým, hybridným aj bežným dieselovým pohonom. To znižuje požiadavky na skladové zásoby prevádzkovateľa, pretože dopravcovia môžu používať rovnaké pneumatiky na všetkých vozidlách bez ohľadu na ich pohon. Pneumatiky spĺňajú najdôležitejšie požiadavky elektrických vozidiel, takže pre dopravcov predstavujú dobré riešenie pri prechode z konvenčného na elektrický pohon.
Martin-Lauer
Na čele marketingového a komunikačného oddelenia českého, slovenského a maďarského zastúpenia výrobcu nákladných vozidiel Scania stojí od januára tohto roku Martin Lauer. Má bohaté skúsenosti z vedúcich pozícií na oddeleniach komunikácie a marketingu. Pracoval okrem iného v spoločnostiach Mercedes-Benz Czech Republic, Škoda Auto, Ogilvy One alebo v Českomoravskej stavebnej sporiteľni. Na pozícii strieda Ondřeja Koubka. Martin Lauer je absolventom pražskej VŠ ekonomickej. Do spoločnosti Scania sa vracia po viac než desiatich rokoch do automotive. V osobe Martina Lauera získala Scania človeka s bohatými skúsenosťami v oblasti marketingu a komunikácie.