BMW sa vracia do Hollywoodu

Pondelok, 04 júl 2011

BMW je znovu v Hollywoode. Tentoraz sa ako hlavný automobilový partner zúčastní na uvedení filmu z produkcie Paramount Pictures – Mission Impossible: Ghost Protokol v hlavnej role s Tomom Cruiseom. Spoločnosť v novom filmovom trháku hollywoodskej hviezde robí koncept BMW Vision EfficientDynamics

BMW Vision EfficientDynamics
Popri Tomovi Cruiseovi je hviezdou filmu aj koncept BMW Vision EfficientDynamics

Jedným z automobilov BMW, ktoré spoločnosť poskytla pre ďalší film s Tomom Cruiseom je koncept Vision EfficientDynamics (vo filme jazdí aj na novom BMW 6 Cabrio) . Medzi moderne poňatými elektrickými automobilmi sa považuje za automobil s najsofistikovanejšou technológiou a najpozoruhodnejším dizajnom. Za pár rokov by sa BMW Vision EfficientDynamics mal dostať do sériovej výroby ako automobil s označením i8, ktorý sa inšpiroval práve týmto konceptom.

"Je vzrušujúce podieľať sa na ďalšom hollywoodskom trháku," hodnotí zaradenie konceptu BMW do hollywoodského filmu člen predstavenstva BMW AG zodpovedný za predaj a marketing Ian Robertson. Futuristický dizajn a veľké sklené plochy predstavujú fascinujúcu perspektívu čistej radosti z jazdy. "S technológiou BMW ConnectedDrive ide o dokonalý automobil pre hlavného predstaviteľa Ethana Hunta (Tom Cruise), vďaka ktorému celkom určite unikne prenasledovateľom v úzkych uličkách v hustej mestskej premávke," dodal Ian Robertson.

BMW Vision EfficientDynamics
Záber z pripravovaného filmu, ktorý by sa do kín mal dostať v závere tohto roku

BMW Group už viac ako 75 rokov poskytuje automobily pre významné filmové projekty a televízne produkcie. Film by sa do kín mal dostať v závere tohto roka.

BMW Vision EfficientDynamics BMW Vision EfficientDynamics BMW Vision EfficientDynamics
Autor: J. Goldberger
Foto: BMW
Pridať komentár
Bleskovky
lexus-lbx-venezia
Lexus sa už po siedmy raz vracia ako oficiálne vozidlo medzinárodného filmového festivalu v Benátkach a potvrdzuje, že je patrí k svetu svetovej kinematografie. Nový kompaktný crossover LBX bude súčasťou flotily elektrifikovaných vozidiel Lexus pre luxusnú prepravu VIP účastníkov festivalu. Medzi hercami, ktorí sa objavia na červenom koberci, budú okrem iných Zendaya (Spider Man: Bez domova), Mike Faist (West Side Story), Josh O’Connor (Koruna) či Caroline Murino (Casino Royale). V poradí 80. ročník festivalu sa bude konať na benátskom Lide od 30. augusta do 9. septembra.
mini-cooper-s-countryman
Britský výrobca automobilov prichádza v edícii Uncharted so zaujímavou ponukou, modelom Mini Cooper S Countryman ALL 4. V exkluzívnom laku ponúka edičný Countryman so štvorvalcovým motorom s výkonom 131 kW/178k a technológiou s dvojitým preplňovaním. Výsledkom je zaručená športová zábava a možnosti všestranného využitia. Model s pohonom všetkých kolies je zábavou na asfaltovej ceste i v teréne, a svojou trakciou dokáže presvedčiť aj na piesku. Mini Countryman v edícii Uncharted je vďaka silnému motoru a pohonu všetkých kolies doma tak na asfaltových cestách, ako aj v teréne.
merc-S63-E
Nový Mercedes-AMG S 63 E Performance, špičkový model zo segmentu luxusných sedanov, si odteraz môže zákazník objednať u predajcov značky Mercedes-Benz na celom Slovensku. Objednať sa dá aj editovaná verzia AMG S 63 E Performance Edition 1 ako exkluzívny model. Výkonný hybrid využíva technológie formuly 1. Nový mercedes spája najlepší výkon vo svojej triede s výnimočným komfortným zážitkom a takmer bezhlučným jazdením na elektrický pohon. Model E Performance kombinuje 4,0-litrový motor AMG V8 biturbo s hybridným hnacím ústrojenstvom špecifickým pre AMG a novou konštrukčnou úrovňou vysokovýkonného akumulátora AMG (HPB). Čisto elektrický dojazd sa tým zvyšuje na 33 km. Cena najvýkonnejšieho modelu S v histórii začína na čiastke 223 554 eur.