Brad Pitt a Lexus UX v Benátkach

Piatok, 06 september 2019

Prestížny filmový festival La Biennale di Venezia v Benátkach už tretí rok otvárajú celebrity na červenom koberci s asistenciou hybridného modelu Lexus UX 250h.

Brad-Pitt

Filmová megahviezda, americký filmový herec Brad Pitt, na festivale v Benátkach

Hviezdnych hostí, privážalo do dejiska medzinárodnej filmovej prehliadky 35 vozidiel Lexus. Jedným z nich je megahviezda Brad Pitt, ďalšími napríklad Scarlett Johanssonová, Jude Law, John Malkovich, Adam Driver, Penélope Cruzová, Monica Bellucciová, Catherine Deneuve a ďalší.

Lexus je v Benátkach už tretí rok po sebe oficiálnym vozidlom a sponzorom benátskeho festivalu. Tridsaťpäť lexusov vybavených technológiou hybridného pohonu s vlastným dobíjaním slúži počas festivalu na prepravu prominentných hostí počas celej prehliadky filmov.

Nový Lexus UX 250h, hybridný model z kategórie luxusných kompaktných crossoverov, privážal aj tento rok prominentných hostí na oficiálne projekcie 76. medzinárodného filmového festivalu, ktorý sa začal 28. augusta a skončí sa zajtra 7. septembra.

Brad Pitt ako hlavný hrdina najnovšieho filmu Ad Astra a jedna z najočakávanejších celebrít festivalu vkročil na červený koberec z modelu Lexus UX 250h.

(jGold)
Foto: Lexus
Pridať komentár
Bleskovky
Suzuki-Vitara
Japonská automobilka Suzuki vyrobila za uplynulý fiškálny rok 2019 (apríl 2019 až marec 2020) vo svojich výrobných závodoch na celom svete 2,97 (2 966 399) milióna automobilov. Napriek prerušeniu výroby pre pandémiu koronavírusu dokázala automobilka vyprodukovať 87,4 percent objemu predvlaňajšieho rekordného roku, v ktorom značka vyprodukovala 3,39 milióna (3 393 976) vozidiel, čo je najviac vo svojej storočnej histórii. V závodoch Suzuki ďalej pokračoval trend prehlbovania prevahy produkcie závodov mimo Japonska. V zahraničných závodoch počas vlaňajšieho fiškálneho roku vyrobila automobilka 2,02 milióna (2 022 227) vozidiel, kým automobilky v Japonsku len vyše 944 tisíc vozidiel.
Volvo-heng-du
Výrobný závod spoločnosti Volvo Cars v čínskom meste Čcheng-tu, jej najväčší v Číne, získava 100 percent svojej elektrickej energie z obnoviteľných zdrojov. Celkový obnoviteľný energetický mix v celosvetovej výrobnej sieti spoločnosti tak dosiahol 80 percent. Stopercentný energetický mix z obnoviteľných zdrojov v čínskom závode Čcheng-tu je výsledkom čerstvo podpísanej zmluvy o dodávke elektrickej energie a prispeje k zníženiu emisií CO2 v závode o viac ako 11-tisíc ton ročne. Približne 65 percent vyrobenej elektriny pochádza z vodnej energie, zvyšná časť zo slnečnej a veternej energie a iných obnoviteľných zdrojov.
BMW5-digital-world-premie
Priaznivci a fanúšikovia bavorskej značky BMW sú v očakávaní premiéry modelov radu 5 Sedan a praktickejšieho kombi Touring. Avšak vzhľadom na stále platné cestovné obmedzenia na celom svete sa prezentácia nového BMW radu 5 Sedan, nového BMW radu 5 Touring a nového BMW radu 6 Gran Turismo uskutoční v digitálnej forme. Stane sa tak v stredu 27. mája a záujemcovia o internetovú premiéru týchto troch modelov ju môžu sledovať na internete o 08:00 hod. na www.live.bmwgroup.com/en a http://www.live.bmwgroup.com/en>.