"Chopperisti" mieria na Spiš

Štvrtok, 06 august 2015

Máte chopper alebo ste fanúšikom silných a krásnych motocyklov a rockovej muziky? Potom vás čaká pestrý program na zraze, ktorý bude 7. a 8. augusta 2015 v srdci severného Spiša, v obci Hniezdne v Nestville Parku pri Starej Ľubovni.

1 Chopper

Organizátori očakávajú tento rok na Nestville Chopper Rock Feste viac ako štyristo motorkárov a približne päťtisíc návštevníkov. Počas dvoch dní festivalu chopperov a milovníkov motocyklov Harley-Davidson čaká na účastníkov a návštevníkov spanilá jazda motorkárov, voľba Miss, voľba najkrajšej motorky Chopper Festu, rôzne súťaže a exhibícia skutočných majstrov na dvojkolesových strojoch.

Najväčším lákadlom bude výstava legendárnych "harlejov", ktoré tu predvedú členovia klubu H.O.G. Chapter Prešov a H-D stacionár Jump Start. Návštevníci budú môcť bezprostredne obdivovať desiatky motoriek Harley-Davidson. Tí odvážni, ktorí túžia zajazdiť si na tomto stroji, budú mať počas podujatia jedinečnú možnosť posadať sa s inštruktorom na skutočný Harley-Davidson.

Na tradičnom stretnutí motorkárov nikdy nechýba dobrá rocková hudba a v Nestville to nebude inak. Správnu atmosféru tvrdých ostrieľaných mužov vytvoria revival kapely Metallica, Deeppurple, AC&DC, Kabát,Jon BonJovi a čerešničkou na torte bude vystúpenie Rammstein Revival. Motorkárom zahrá aj Cirkus, Sexit, Helenine oči, Greydogs a Metropolis.

2 Chopper

Okrem dobrej hudby bude pripravená aj fun zóna, kde sa návštevníci budú môcť zabaviť, odreagovať a športovo vyžiť. Čaká ich tu obľúbená atrakcia rodeo býk, ktorá simuluje jazdu na divokom býkovi. Silní muži preukážu svoju odvahu pri dvíhaní sudov s lahodnou whisky.

3 Chopper

V sobotu sa v areáli uskutočnia preteky v motokrose o Východoslovenský pohár Hniezdne 2015, ktoré organizuje Slovenská motocyklová federácia. Ide o regionálny pohár Slovenskej republiky v motokrose jednotlivcov a voľné preteky tried Mx1, Mx2, Mx4, MX1B, MX2B, Mx2- junior, MX85, MX65. Počíta sa aj s účasťou zahraničných jazdcov.

Autor: janGold
Pridať komentár
Bleskovky
aaa-auto
V týchto dňoch si spoločnosť AAA Auto pripomína dvadsať rokov na trhu jazdených áut na Slovensku. Jej sieť predajných centier, v ktorých ponúka jazdené automobily slovenským motoristom, tvoria Mototechna, Mototechna Drive, Driverama a Auto Diskon a patria do skupiny Aures Holding. Za dobu svojej existencie na slovenskom trhu sa v jej sieti predalo autá viac ako 300 tisíc zákazníkom, a rovnaký počet vozidiel sa aj vykúpilo. V súčasnosti má sieť Aures Holding na Slovensku dvanásť pobočiek AAA Auto. V rámci celej skupiny Aures pôsobí na viac než šesťdesiatich miestach v piatich krajinách Európy a v ponuke má až 15 000 áut. Počas svojej dvadsaťročnej histórie už skupina na výkupe a predaji obslúžila spolu viac ako 3,1 milióna zákazníkov.
vw-id3
Podľa zahraničných médií sa nemecký koncern Volkswagen chystá vyrábať elektrické modely, ktoré by svojou nízkou cenou mohli v Európe pre európskych zákazníkov konkurovať čínskym modelom, alebo aj modelom ako Dacia Spring. Nové cenovo prístupnejšie elektromobily by sa na trh mohli dostať v roku 2027. Volkswagen na túto cestu nastupuje sám, bez kooperácie s inou automobilkou, aj keď pôvodne ako o partnerovi uvažoval, že by ním mohol byť francúzsky Renault. Už základný model uvažovaného elektromobilu od Volkswagenu bude obsahovať štandardy používaných technológií, kvalitu a dizajn, ktoré nemecký výrobca aplikuje na svojich modeloch.
bmw-i5-touring-flash kopie
Šiesty ročník ankety Elektromobil roka 2024 o najlepšie elektrické a plug-in hybridné automobily na slovenskom trhu za rok 2024 pozná svojich víťazov. Automobily BMW získali tri pódiové umiestnenia: BMW i7 M70 prvé miesto v kategórii luxusný elektromobil, BMW XM v kategórii plug-in hybrid, a BMW radu 5 Touring druhé miesto v kategórii rodinných elektromobilov. Ankety sa zúčastnilo 8656 hlasujúcich, ktorí svojimi hlasmi na internetovom portáli mojelektromobil.sk vybrali tie najlepšie automobily na slovenskom trhu v troch kategóriách. O priazeň slovenskej verejnosti sa uchádzalo spolu 123 nominovaných vozidiel.BMW i5 Touring