"Chopperisti" mieria na Spiš

Štvrtok, 06 august 2015

Máte chopper alebo ste fanúšikom silných a krásnych motocyklov a rockovej muziky? Potom vás čaká pestrý program na zraze, ktorý bude 7. a 8. augusta 2015 v srdci severného Spiša, v obci Hniezdne v Nestville Parku pri Starej Ľubovni.

1 Chopper

Organizátori očakávajú tento rok na Nestville Chopper Rock Feste viac ako štyristo motorkárov a približne päťtisíc návštevníkov. Počas dvoch dní festivalu chopperov a milovníkov motocyklov Harley-Davidson čaká na účastníkov a návštevníkov spanilá jazda motorkárov, voľba Miss, voľba najkrajšej motorky Chopper Festu, rôzne súťaže a exhibícia skutočných majstrov na dvojkolesových strojoch.

Najväčším lákadlom bude výstava legendárnych "harlejov", ktoré tu predvedú členovia klubu H.O.G. Chapter Prešov a H-D stacionár Jump Start. Návštevníci budú môcť bezprostredne obdivovať desiatky motoriek Harley-Davidson. Tí odvážni, ktorí túžia zajazdiť si na tomto stroji, budú mať počas podujatia jedinečnú možnosť posadať sa s inštruktorom na skutočný Harley-Davidson.

Na tradičnom stretnutí motorkárov nikdy nechýba dobrá rocková hudba a v Nestville to nebude inak. Správnu atmosféru tvrdých ostrieľaných mužov vytvoria revival kapely Metallica, Deeppurple, AC&DC, Kabát,Jon BonJovi a čerešničkou na torte bude vystúpenie Rammstein Revival. Motorkárom zahrá aj Cirkus, Sexit, Helenine oči, Greydogs a Metropolis.

2 Chopper

Okrem dobrej hudby bude pripravená aj fun zóna, kde sa návštevníci budú môcť zabaviť, odreagovať a športovo vyžiť. Čaká ich tu obľúbená atrakcia rodeo býk, ktorá simuluje jazdu na divokom býkovi. Silní muži preukážu svoju odvahu pri dvíhaní sudov s lahodnou whisky.

3 Chopper

V sobotu sa v areáli uskutočnia preteky v motokrose o Východoslovenský pohár Hniezdne 2015, ktoré organizuje Slovenská motocyklová federácia. Ide o regionálny pohár Slovenskej republiky v motokrose jednotlivcov a voľné preteky tried Mx1, Mx2, Mx4, MX1B, MX2B, Mx2- junior, MX85, MX65. Počíta sa aj s účasťou zahraničných jazdcov.

Autor: janGold
Pridať komentár
Bleskovky
lexus-lbx-venezia
Lexus sa už po siedmy raz vracia ako oficiálne vozidlo medzinárodného filmového festivalu v Benátkach a potvrdzuje, že je patrí k svetu svetovej kinematografie. Nový kompaktný crossover LBX bude súčasťou flotily elektrifikovaných vozidiel Lexus pre luxusnú prepravu VIP účastníkov festivalu. Medzi hercami, ktorí sa objavia na červenom koberci, budú okrem iných Zendaya (Spider Man: Bez domova), Mike Faist (West Side Story), Josh O’Connor (Koruna) či Caroline Murino (Casino Royale). V poradí 80. ročník festivalu sa bude konať na benátskom Lide od 30. augusta do 9. septembra.
mini-cooper-s-countryman
Britský výrobca automobilov prichádza v edícii Uncharted so zaujímavou ponukou, modelom Mini Cooper S Countryman ALL 4. V exkluzívnom laku ponúka edičný Countryman so štvorvalcovým motorom s výkonom 131 kW/178k a technológiou s dvojitým preplňovaním. Výsledkom je zaručená športová zábava a možnosti všestranného využitia. Model s pohonom všetkých kolies je zábavou na asfaltovej ceste i v teréne, a svojou trakciou dokáže presvedčiť aj na piesku. Mini Countryman v edícii Uncharted je vďaka silnému motoru a pohonu všetkých kolies doma tak na asfaltových cestách, ako aj v teréne.
merc-S63-E
Nový Mercedes-AMG S 63 E Performance, špičkový model zo segmentu luxusných sedanov, si odteraz môže zákazník objednať u predajcov značky Mercedes-Benz na celom Slovensku. Objednať sa dá aj editovaná verzia AMG S 63 E Performance Edition 1 ako exkluzívny model. Výkonný hybrid využíva technológie formuly 1. Nový mercedes spája najlepší výkon vo svojej triede s výnimočným komfortným zážitkom a takmer bezhlučným jazdením na elektrický pohon. Model E Performance kombinuje 4,0-litrový motor AMG V8 biturbo s hybridným hnacím ústrojenstvom špecifickým pre AMG a novou konštrukčnou úrovňou vysokovýkonného akumulátora AMG (HPB). Čisto elektrický dojazd sa tým zvyšuje na 33 km. Cena najvýkonnejšieho modelu S v histórii začína na čiastke 223 554 eur.