Citroën Carstore - predaj áut cez internet

Utorok, 20 október 2015

Citroën rozširuje ponuku svoju služieb na internetových stránkach o vyhľadávanie a kúpu nových automobilov. Automobil si možno rezervovať online a netreba za ním cestovať. Citroën tak spúšťa online predaj nových vozidiel.

Citroen C4 Cactus
Citroën C4 Cactus, crossover, ktorému sa v Európe, ale aj na svetových trhoch darí

Internetová stránka Citroën Carstore ( www.carstore.citroen.fr) umožňuje vyhľadávať a porovnávať všetky nové vozidlá, ktoré sa nachádzajú na skladoch v predajnej sieti Citroën. Po výbere konkrétneho vozidla sa záujemca spojí priamo s predajcom.

Citroën Carstore však posúva svoje služby ešte ďalej. Užívatelia internetu si môžu dnes už nový Citroën aj rezervovať a stačí im na to iba pár klikov.

Po výbere vozidla stačí záujemcovi kliknúť na Rezervujem si toto vozidlo, označí či má k dispozícii ojazdené vozidlo na protiúčet a zloží bankovú záruku za vozidlo vo výške 250 €.

Od tohto momentu je vozidlo rezervované. Záujemca dostane informačný mail so zhrnutím jeho objednávky a potvrdením, že vozidlo je na 3 dni rezervované a tým aj stiahnuté z ponuky. Následne ho bude kontaktovať predajca a dohodne si s ním ďalšie detaily prevzatia vozidla.

Služba je nepretržite dostupná a ponuka obsahuje približne 15 000 vozidiel.

Autor: jgold
Pridať komentár
Bleskovky
Suzuki-Vitara
Japonská automobilka Suzuki vyrobila za uplynulý fiškálny rok 2019 (apríl 2019 až marec 2020) vo svojich výrobných závodoch na celom svete 2,97 (2 966 399) milióna automobilov. Napriek prerušeniu výroby pre pandémiu koronavírusu dokázala automobilka vyprodukovať 87,4 percent objemu predvlaňajšieho rekordného roku, v ktorom značka vyprodukovala 3,39 milióna (3 393 976) vozidiel, čo je najviac vo svojej storočnej histórii. V závodoch Suzuki ďalej pokračoval trend prehlbovania prevahy produkcie závodov mimo Japonska. V zahraničných závodoch počas vlaňajšieho fiškálneho roku vyrobila automobilka 2,02 milióna (2 022 227) vozidiel, kým automobilky v Japonsku len vyše 944 tisíc vozidiel.
Volvo-heng-du
Výrobný závod spoločnosti Volvo Cars v čínskom meste Čcheng-tu, jej najväčší v Číne, získava 100 percent svojej elektrickej energie z obnoviteľných zdrojov. Celkový obnoviteľný energetický mix v celosvetovej výrobnej sieti spoločnosti tak dosiahol 80 percent. Stopercentný energetický mix z obnoviteľných zdrojov v čínskom závode Čcheng-tu je výsledkom čerstvo podpísanej zmluvy o dodávke elektrickej energie a prispeje k zníženiu emisií CO2 v závode o viac ako 11-tisíc ton ročne. Približne 65 percent vyrobenej elektriny pochádza z vodnej energie, zvyšná časť zo slnečnej a veternej energie a iných obnoviteľných zdrojov.
BMW5-digital-world-premie
Priaznivci a fanúšikovia bavorskej značky BMW sú v očakávaní premiéry modelov radu 5 Sedan a praktickejšieho kombi Touring. Avšak vzhľadom na stále platné cestovné obmedzenia na celom svete sa prezentácia nového BMW radu 5 Sedan, nového BMW radu 5 Touring a nového BMW radu 6 Gran Turismo uskutoční v digitálnej forme. Stane sa tak v stredu 27. mája a záujemcovia o internetovú premiéru týchto troch modelov ju môžu sledovať na internete o 08:00 hod. na www.live.bmwgroup.com/en a http://www.live.bmwgroup.com/en>.