Cruise M-Bike: Bicykel špeciálnej edície BMW M

Streda, 22 apríl 2015

Ak fandíte rýchlym autám BMW M a ešte ste si na tento model nenašetrili, potom počiatočné úspory vám vystačia na bicykel, ktorý je označený ako BMW Cruise M-Bike Limited Edition. Limitovanou edíciou Cruise M-Bike dopĺňa BMW svoju jarnú kolekciu bicyklov a vzdáva farebnú poctu vozidlám BMW M.

1 BMW Cruise M-Bike Limited Edition
Špeciálna edícia bicyklov BMW Cruise M-Bike Limited Edition

V limitovanej edícii ide o 500 kusovú špeciálnu produkciu bicyklov. Spoločnosť BMW M GmbH ju vybavila svojou charakteristickou žltou metalízou Austin Yellow. Navyše každý model z limitovanej edície bude mať vlastnú plaketu a certifikát.

Bicykel BMW Cruise M-Bike vyniká moderným dizajnom a ľahkými konštrukčnými prvkami. Vizuálne príťažlivý je tzv. bullneck na hornej tyči v prednej časti rámu, ktorý bol prevzatý z motocyklového dizajnu a pripomína umiestnenie nádrže. Vďaka hliníkovému rámu vyrobenému technológiou hydraulického tvárnenia a karbónovým komponentom je BMW Cruise M-Bike ľahký a zároveň stabilný.

4 BMW Cruise M-Bike Limited Edition

Napriek nízkej hmotnosti je rám dostatočne pevný a zaručuje maximálny prenos sily na hnané koleso pri čo najmenšej námahe. Koncepcia ergonomicky nastaviteľných riadidiel zaisťuje pohodlnú jazdu a hydraulické kotúčové brzdy Shimano sa postarajú o bezpečnú jazdu a zastavenie.

3 BMW Cruise M-Bike Limited Edition

Výroba bicyklov BMW má viac ako 60 ročnú tradíciu a bavorský výrobca ňou dokazuje svoju kompetenciu aj v oblasti vývoja moderných a vysoko kvalitných bicyklov. Aj nová kolekcia sa vyznačuje univerzálnosťou a vysokou kvalitou. BMW Cruise Bike je vďaka symbióze dynamiky a funkčnosti vhodný pre jazdu v meste. Športovou alternatívou je model BMW Trekking Bike s piestovým dynamom a stabilným nosičom batožiny so zabudovanou pumpou.

2 BMW M a Cruise M-Bike Limited Edition
Bicykel Cruise M-Bike Limited Edition i reálny BMW M zdobí žltá metalíza Austin Yelow

Cena bicykla základného modelu BMW Cruise M-Bike je 1153 eur a bicykel špeciálnej edície BMW Cruise M-Bike Limited Edition má cenu 1600 eur. Vrchársky BMW Mountainbike All Mountain má cenu 3141 eur a bicykel pre deti BMW Kidsbike sa predáva za 272 eur.

Autor: J. Goldberger
Foto: BMW
Pridať komentár
Bleskovky
lexus-lbx-venezia
Lexus sa už po siedmy raz vracia ako oficiálne vozidlo medzinárodného filmového festivalu v Benátkach a potvrdzuje, že je patrí k svetu svetovej kinematografie. Nový kompaktný crossover LBX bude súčasťou flotily elektrifikovaných vozidiel Lexus pre luxusnú prepravu VIP účastníkov festivalu. Medzi hercami, ktorí sa objavia na červenom koberci, budú okrem iných Zendaya (Spider Man: Bez domova), Mike Faist (West Side Story), Josh O’Connor (Koruna) či Caroline Murino (Casino Royale). V poradí 80. ročník festivalu sa bude konať na benátskom Lide od 30. augusta do 9. septembra.
mini-cooper-s-countryman
Britský výrobca automobilov prichádza v edícii Uncharted so zaujímavou ponukou, modelom Mini Cooper S Countryman ALL 4. V exkluzívnom laku ponúka edičný Countryman so štvorvalcovým motorom s výkonom 131 kW/178k a technológiou s dvojitým preplňovaním. Výsledkom je zaručená športová zábava a možnosti všestranného využitia. Model s pohonom všetkých kolies je zábavou na asfaltovej ceste i v teréne, a svojou trakciou dokáže presvedčiť aj na piesku. Mini Countryman v edícii Uncharted je vďaka silnému motoru a pohonu všetkých kolies doma tak na asfaltových cestách, ako aj v teréne.
merc-S63-E
Nový Mercedes-AMG S 63 E Performance, špičkový model zo segmentu luxusných sedanov, si odteraz môže zákazník objednať u predajcov značky Mercedes-Benz na celom Slovensku. Objednať sa dá aj editovaná verzia AMG S 63 E Performance Edition 1 ako exkluzívny model. Výkonný hybrid využíva technológie formuly 1. Nový mercedes spája najlepší výkon vo svojej triede s výnimočným komfortným zážitkom a takmer bezhlučným jazdením na elektrický pohon. Model E Performance kombinuje 4,0-litrový motor AMG V8 biturbo s hybridným hnacím ústrojenstvom špecifickým pre AMG a novou konštrukčnou úrovňou vysokovýkonného akumulátora AMG (HPB). Čisto elektrický dojazd sa tým zvyšuje na 33 km. Cena najvýkonnejšieho modelu S v histórii začína na čiastke 223 554 eur.