Cupra partnerom slovenského Padelu

Utorok, 06 jún 2023

Cupra je odnož Seatu a padel nový druh športu, ktorý vznikol v Latinskej Amerike a cez Španielsko dobíja Európu. Aj Slovensko.

1- upra-padel

Padel má byť jeden z najrýchlejšie rastúcich športov v Európe. Šport, ktorý kombinuje prvky tenisu, squashu a raketbalu. Cupra, zameraná na rýchle športové autá, sa spojila so Slovenskou padelovou asociáciou a stala sa partnerom tohto športu na Slovensku.

Možno dopomohlo k tomu aj to, že padel a Cupra majú niekoľko spoločných znakov. Napríklad ako padel raketovo rastie, na druhej strane značka Cupra dosahuje rekordné predaje svojich áut a získava mnoho nových zákazníkov po celom svete. Oboch aktérov spájajú aj spoločné španielske korene.

Matej Macháček, manažér značiek Cupra a Seat: "V spoločnosti Cupra vieme, že naše autá dokážu vytvoriť silnú emocionálnu väzbu. Človek si sadne za volant nášho auta a hneď je vo svojom živne. Podobne je to aj s padelom. Vezmete do ruky raketu a padel si hneď zamilujete."

Aj to sú dôvody, prečo sa Cupra a padel navzájom dopĺňajú. Cupre a padelu si našli spoločnú cestu a podarilo sa im prepojiť dve španielske značky aj na Slovensku.

1- upra-padel 2- upra-padel 3- upra-padel
Autor: J. Goldberger
Foto: cupra
Pridať komentár
Bleskovky
lexus-lbx-venezia
Lexus sa už po siedmy raz vracia ako oficiálne vozidlo medzinárodného filmového festivalu v Benátkach a potvrdzuje, že je patrí k svetu svetovej kinematografie. Nový kompaktný crossover LBX bude súčasťou flotily elektrifikovaných vozidiel Lexus pre luxusnú prepravu VIP účastníkov festivalu. Medzi hercami, ktorí sa objavia na červenom koberci, budú okrem iných Zendaya (Spider Man: Bez domova), Mike Faist (West Side Story), Josh O’Connor (Koruna) či Caroline Murino (Casino Royale). V poradí 80. ročník festivalu sa bude konať na benátskom Lide od 30. augusta do 9. septembra.
mini-cooper-s-countryman
Britský výrobca automobilov prichádza v edícii Uncharted so zaujímavou ponukou, modelom Mini Cooper S Countryman ALL 4. V exkluzívnom laku ponúka edičný Countryman so štvorvalcovým motorom s výkonom 131 kW/178k a technológiou s dvojitým preplňovaním. Výsledkom je zaručená športová zábava a možnosti všestranného využitia. Model s pohonom všetkých kolies je zábavou na asfaltovej ceste i v teréne, a svojou trakciou dokáže presvedčiť aj na piesku. Mini Countryman v edícii Uncharted je vďaka silnému motoru a pohonu všetkých kolies doma tak na asfaltových cestách, ako aj v teréne.
merc-S63-E
Nový Mercedes-AMG S 63 E Performance, špičkový model zo segmentu luxusných sedanov, si odteraz môže zákazník objednať u predajcov značky Mercedes-Benz na celom Slovensku. Objednať sa dá aj editovaná verzia AMG S 63 E Performance Edition 1 ako exkluzívny model. Výkonný hybrid využíva technológie formuly 1. Nový mercedes spája najlepší výkon vo svojej triede s výnimočným komfortným zážitkom a takmer bezhlučným jazdením na elektrický pohon. Model E Performance kombinuje 4,0-litrový motor AMG V8 biturbo s hybridným hnacím ústrojenstvom špecifickým pre AMG a novou konštrukčnou úrovňou vysokovýkonného akumulátora AMG (HPB). Čisto elektrický dojazd sa tým zvyšuje na 33 km. Cena najvýkonnejšieho modelu S v histórii začína na čiastke 223 554 eur.