Do Ellerman House s BMW 745 Individual Luxusne

Piatok, 04 december 2020

Ak si raz zarobíte veľa peňazí, alebo, nebodaj, vyhráte napríklad pri stávkovaní väčšiu sumu, budete sa môcť vybrať do Kapského mesta v Juhoafrickej republike. Presnejšie, na pobrežie Atlantického oceánu do butikového hotela Ellerman House.

bmw-745le-xdrive

Luxusný hotel na pobreží Atlantického oceánu je vyhľadávaným cieľom náročných zákazníkov. Prvým výnimočným a exkluzívnym zážitkom bude zaručene cesta do tohto hotelového komplexu nad zálivom Bantry Bay komfortnou limuzínou BMW 745Le xDrive, individuálne upravenou verziou luxusného bavoráckeho sedana.

Takto upravená verzia sedanu BMW sedmičkového radu s predĺženým rázvorom a pohonom štyroch kolies, pre ktorý výrobca udáva spotrebu paliva spaľovacieho motora 2,3 až 2,5 l/100 km, spotrebu elektrickej energie 15,8 až 16,2 kWh/100 km a emisie CO2 52 až 57 g/km, vás s hotelovým vodičom komfortne odvezie do hotela Ellerman House.

Túto unikátnu limuzínu navrhli v divízii BMW Individual v spolupráci s juhoafrickým umelcom a botanickým sochárom Nicom Bladenom. V tomto luxusnom vozidle sa snúbi zážitok z jazdy vo vysokokvalitnom elegantnom exteriéri aj interiéri s pocitom výnimočného komfortu a zážitkom z oblasti jedinečnej vegetácie regiónu Kapského mesta.

BMW 745Le xDrive navrhli špeciálne na objednávku hotela Ellerman House. Skrášľujú ho kreácie sochára Nica Bladena, ktorý je známy svojimi replikami juhoafrických rastlín, ktoré vytvára z drahých kovov a v interiéri luxusného sedanu vytvoril autentický odkaz na svoju domovinu.

Nové oficiálne vozidlo na prevoz hostí hotela Ellerman House je ukážkou kompetencie divízie BMW Individual Manufaktur navrhnúť automobily presne podľa prianí a nápadov budúcich užívateľov.

Autor: J. Goldberger
Foto: BMW
Pridať komentár
Bleskovky
lexus-lbx-venezia
Lexus sa už po siedmy raz vracia ako oficiálne vozidlo medzinárodného filmového festivalu v Benátkach a potvrdzuje, že je patrí k svetu svetovej kinematografie. Nový kompaktný crossover LBX bude súčasťou flotily elektrifikovaných vozidiel Lexus pre luxusnú prepravu VIP účastníkov festivalu. Medzi hercami, ktorí sa objavia na červenom koberci, budú okrem iných Zendaya (Spider Man: Bez domova), Mike Faist (West Side Story), Josh O’Connor (Koruna) či Caroline Murino (Casino Royale). V poradí 80. ročník festivalu sa bude konať na benátskom Lide od 30. augusta do 9. septembra.
mini-cooper-s-countryman
Britský výrobca automobilov prichádza v edícii Uncharted so zaujímavou ponukou, modelom Mini Cooper S Countryman ALL 4. V exkluzívnom laku ponúka edičný Countryman so štvorvalcovým motorom s výkonom 131 kW/178k a technológiou s dvojitým preplňovaním. Výsledkom je zaručená športová zábava a možnosti všestranného využitia. Model s pohonom všetkých kolies je zábavou na asfaltovej ceste i v teréne, a svojou trakciou dokáže presvedčiť aj na piesku. Mini Countryman v edícii Uncharted je vďaka silnému motoru a pohonu všetkých kolies doma tak na asfaltových cestách, ako aj v teréne.
merc-S63-E
Nový Mercedes-AMG S 63 E Performance, špičkový model zo segmentu luxusných sedanov, si odteraz môže zákazník objednať u predajcov značky Mercedes-Benz na celom Slovensku. Objednať sa dá aj editovaná verzia AMG S 63 E Performance Edition 1 ako exkluzívny model. Výkonný hybrid využíva technológie formuly 1. Nový mercedes spája najlepší výkon vo svojej triede s výnimočným komfortným zážitkom a takmer bezhlučným jazdením na elektrický pohon. Model E Performance kombinuje 4,0-litrový motor AMG V8 biturbo s hybridným hnacím ústrojenstvom špecifickým pre AMG a novou konštrukčnou úrovňou vysokovýkonného akumulátora AMG (HPB). Čisto elektrický dojazd sa tým zvyšuje na 33 km. Cena najvýkonnejšieho modelu S v histórii začína na čiastke 223 554 eur.