Honda na Slovensku s akčnou ponukou

Piatok, 06 september 2019

Honda na Slovensku tradične na jar a ku koncu leta prichádza s akciami, ktorými chce uspokojiť priaznivcov značky a pri kúpe auta aj ušetriť nejaké grošíky, prepáčte eurká.

Honda-CR-V

Nová generácia modelu CR-V škrtla "naftu" a nahradila ju hybridnou jednotkou

Honda predstavuje svoju novú akčnú ponuku na svoje automobily. Aj teraz prináša zaujímavé finančné zvýhodnenia na všetky modely značky. Akčná ponuka sa začala rozbehla prvého septembra.

Vzaté od najmenšieho modelu Hondy Jazz je bonus pre zákazníka 1300 eur. Napríklad model Jazz s bohatou výbavou Trend je od 13 290 eur.

Honda zvýhodňuje aj väčší päťdverový Civic. S benzínovým litrovým preplňovaným motorom môže zákazník pri kúpe ušetriť až dve tisíc eur, vo výbave Comfort sa cena odvíja od sumy 16 690 eur. S väčším benzínovým motorom 1,5 litra je bonus pre zákazníka 1400 eur a súprava zimných kolies v hodnote 1199 eur len za 300 eur.

Zvýhodnená ponuka je aj na Civic Sedan s cenou nižšou až o 2399 eur. Pri benzínovej verzii 1,5 VTEC Turbo je cena nižšia o 1400 eur a k tomu aj zvýhodnená kúpa zimných pneumatík.

Zvýhodnené ceny sú aj na modely SUV Honda HR-V a CR-V. Pre menšie HR-V je bonus 600 eur a možnosť kúpy zimných kolies za 300 eur. Vo výbave Comfort je cena HR-V od 18 990 eur. Pri kúpe Hondy CR-V môže kupujúci ušetriť až 2699 eur. Cena modelu CR-V je od 24 090 eur. Aj tu je možnosť kúpiť si kolesá so zimnými pneumatikami za akciovú cenu 300 eur.

Ku všetkým modelom možno získať zvýhodnené financovanie Honda Financial Services.

(jGold)
Pridať komentár
Bleskovky
1-EcoTank
Ak ste doteraz napĺňali nádržku ostrekovača svojho auta z plastových fľaší či bandasiek, odteraz sa to môže zmeniť. Zmenu prináša slovenský ekologický vynález EcoTank. Stáva sa v Európe čoraz viac dostupným riešením tankovania kvapaliny do ostrekovačov. Vďaka jeho používaniu na sieťach čerpacích staníc v Európe sa odľahčilo životné prostredie o viac ako 80 ton plastového odpadu. Praktickú a zároveň ekologickú službu môžu využívať vodiči na viac ako 400 inštalovaných stojanoch až v desiatich krajinách Európy a v priebehu najbližších mesiacov pribudnú tri ďalšie trhy. Víziou spoločnosti EcoTank pre tento rok je počet nainštalovaných zariadení viac ako zdvojnásobiť.
skoda-scala-monte-carlo
Škoda rozširuje ponuku nového kompaktného modelu Scala a mestského crossoveru Kamiq o verziu Monte Carlo. Monte Carlo odkazuje na úspešnú pretekársku históriu značky Škoda. Výrazné čierne dizajnové prvky a čierny nápis Škoda na zadnej strane dodávajú vozidlám ešte športovejší vzhľad. Nová Škoda Scala vo verzii Monte Carlo začína na cene 18 100 eur a cena kompaktného SUV Kamig Monte Carlo sa odvíja od ceny 19 690 eur. Záujemcovia si môžu model Scala a Kamiq vo verzii Monte Carlo nakonfigurovať online, alebo si ho objednať u predajcov. V Škode veria, že verzie Monte Carlo zdôraznia športový a dynamický charakter vozidiel modelov Scala a Kamiq, tiež že veľké kolesá a zvučný názov oslovia zákazníkov, ktorí ocenia štýl a emocionálny a lifestylový dizajn oboch modelov.
World-Endurance
Goodyear bude od úvodných pretekov sezóny 2020 dodávať pre Svetový pohár cestovných automobilov najnovšiu generáciu svojich pretekárskych pneumatík Goodyear Eagle F1 SuperSport vo verziách bez dezénu i do dažďa. Značka Goodyear je tak oficiálnym dodávateľom pneumatík pre World Touring Car Cup (WTCR). Na základe oficiálneho výberového konania FIA bude Goodyear partnerom seriálu po dobu najbližších troch rokov, v sezónach 2020 až 2022. V sezóne 2020 bude desať pretekov na troch svetadieloch – v Maroku, Maďarsku, Nemecku, Slovensku, Portugalsku, Španielsku, Číne, Južnej Kórei a Macau. Záverečné preteky sezóny sa uskutočnia v Malajzii. Každé podujatie pozostáva z troch samostatných pretekov, takže spolu bude súčasťou pretekárskeho kalendára sezóny tridsať napínavých pretekov.