Honda na Slovensku s akčnou ponukou

Piatok, 06 september 2019

Honda na Slovensku tradične na jar a ku koncu leta prichádza s akciami, ktorými chce uspokojiť priaznivcov značky a pri kúpe auta aj ušetriť nejaké grošíky, prepáčte eurká.

Honda-CR-V

Nová generácia modelu CR-V škrtla "naftu" a nahradila ju hybridnou jednotkou

Honda predstavuje svoju novú akčnú ponuku na svoje automobily. Aj teraz prináša zaujímavé finančné zvýhodnenia na všetky modely značky. Akčná ponuka sa začala rozbehla prvého septembra.

Vzaté od najmenšieho modelu Hondy Jazz je bonus pre zákazníka 1300 eur. Napríklad model Jazz s bohatou výbavou Trend je od 13 290 eur.

Honda zvýhodňuje aj väčší päťdverový Civic. S benzínovým litrovým preplňovaným motorom môže zákazník pri kúpe ušetriť až dve tisíc eur, vo výbave Comfort sa cena odvíja od sumy 16 690 eur. S väčším benzínovým motorom 1,5 litra je bonus pre zákazníka 1400 eur a súprava zimných kolies v hodnote 1199 eur len za 300 eur.

Zvýhodnená ponuka je aj na Civic Sedan s cenou nižšou až o 2399 eur. Pri benzínovej verzii 1,5 VTEC Turbo je cena nižšia o 1400 eur a k tomu aj zvýhodnená kúpa zimných pneumatík.

Zvýhodnené ceny sú aj na modely SUV Honda HR-V a CR-V. Pre menšie HR-V je bonus 600 eur a možnosť kúpy zimných kolies za 300 eur. Vo výbave Comfort je cena HR-V od 18 990 eur. Pri kúpe Hondy CR-V môže kupujúci ušetriť až 2699 eur. Cena modelu CR-V je od 24 090 eur. Aj tu je možnosť kúpiť si kolesá so zimnými pneumatikami za akciovú cenu 300 eur.

Ku všetkým modelom možno získať zvýhodnené financovanie Honda Financial Services.

(jGold)
Pridať komentár
Bleskovky
lexus-lbx-venezia
Lexus sa už po siedmy raz vracia ako oficiálne vozidlo medzinárodného filmového festivalu v Benátkach a potvrdzuje, že je patrí k svetu svetovej kinematografie. Nový kompaktný crossover LBX bude súčasťou flotily elektrifikovaných vozidiel Lexus pre luxusnú prepravu VIP účastníkov festivalu. Medzi hercami, ktorí sa objavia na červenom koberci, budú okrem iných Zendaya (Spider Man: Bez domova), Mike Faist (West Side Story), Josh O’Connor (Koruna) či Caroline Murino (Casino Royale). V poradí 80. ročník festivalu sa bude konať na benátskom Lide od 30. augusta do 9. septembra.
mini-cooper-s-countryman
Britský výrobca automobilov prichádza v edícii Uncharted so zaujímavou ponukou, modelom Mini Cooper S Countryman ALL 4. V exkluzívnom laku ponúka edičný Countryman so štvorvalcovým motorom s výkonom 131 kW/178k a technológiou s dvojitým preplňovaním. Výsledkom je zaručená športová zábava a možnosti všestranného využitia. Model s pohonom všetkých kolies je zábavou na asfaltovej ceste i v teréne, a svojou trakciou dokáže presvedčiť aj na piesku. Mini Countryman v edícii Uncharted je vďaka silnému motoru a pohonu všetkých kolies doma tak na asfaltových cestách, ako aj v teréne.
merc-S63-E
Nový Mercedes-AMG S 63 E Performance, špičkový model zo segmentu luxusných sedanov, si odteraz môže zákazník objednať u predajcov značky Mercedes-Benz na celom Slovensku. Objednať sa dá aj editovaná verzia AMG S 63 E Performance Edition 1 ako exkluzívny model. Výkonný hybrid využíva technológie formuly 1. Nový mercedes spája najlepší výkon vo svojej triede s výnimočným komfortným zážitkom a takmer bezhlučným jazdením na elektrický pohon. Model E Performance kombinuje 4,0-litrový motor AMG V8 biturbo s hybridným hnacím ústrojenstvom špecifickým pre AMG a novou konštrukčnou úrovňou vysokovýkonného akumulátora AMG (HPB). Čisto elektrický dojazd sa tým zvyšuje na 33 km. Cena najvýkonnejšieho modelu S v histórii začína na čiastke 223 554 eur.