Honda: Ponuka za zvýhodnené ceny

Pondelok, 12 september 2016

Honda Slovensko ponúka už od začiatku septembra zvýhodnený predaj svojich automobilov. Zaujímavá je napríklad cena Hondy Civic znížená o 3500 eur na 20500 eur.

1 Honda Civic Tourer
Model Civic Tourer je jedným z modelov, ktoré Honda ponúka vo zvýhodnenej ponuke

Zo zvýhodnených ponúk vyberáme päťdverový hatchbach Civic a kombi Tourer vo všetkých výbavách, bez navigácie s benzínovými motormi 1,4 a 1,8 (neplatí pre model Type R). Tu je bonus pre zákazníka 3000 eur. K tomu navyše vybrané príslušenstvo so zľavou 50 %. Je tu tiež možnosť zvýhodneného financovania s využitím Honda Finance.

Vo zvýhodnenej ponuke má Honda aj modely Civic 5D a Tourer s dieselovým motorom 1,6, rovnako aj tu všetky výbavy, ale tiež bez navigácie. Bonus pre zákazníka je 2500 eur. Ani tu nechýba vybrané príslušenstvo so zľavou 50 % a možnosť zvýhodneného financovania pri využití Honda Finance.

V ponuke je zadarmo navigácia pri kúpe modelov Civic 5D a Tourer vo výbavách Elegance Connect +, Sport a Executive, neplatí však pre Type R. Tu je bonus až 3500 eur, pre príslušenstvo je zľava 50 % a aj tu je možné zvýhodnené financovanie Honda Finance.

Aj pre záujemcov o SUV CR-V má Honda pripravený bonus, a to na všetky výbavy a motorizácie vo výške 1000 eur. Zvýhodnený je aj predaj kolies 17" diskov Honda so zimnými pneumatikami Nokian, za ktorý zákazník namiesto 1250 eur zaplatí len 200 eur. Zadarmo to dostane pri využití financovania Honda Finance.

Zľavy na cene majú aj modely HR-V všetkých vyhotovení – za sadu príslušenstva v hodnote 780 eur zaplatíte len polovicu tejto sumy. Model Jazz si pri financovaní prostredníctvom Honda Finance možno kúpiť na tretinky, štvrtinky i pätinky.

Ponuka spoločnosti Honda Slovensko platí do konca tohto roka.

1 Honda Civic Tourer 2 Honda CR-V 3 Honda HR-V 4 Honda Jazz
Autor: J. Goldberger
Pridať komentár
Bleskovky
UltraGrip
Výsledky testov zimných pneumatík dlhodobo potvrdzujú kvalitu pneumatík radu Goodyear UltraGrip. Aj v najnovšom teste zimných pneumatík pre sezónu 2019 boli pneumatiky Goodyear UltraGrip Performance+ vyhlásené za víťaza testu. Rovnako ako Goodyear UltraGrip 9+ aj táto novinka ponúka tú správnu zmes. Špeciálny plastifikátor na báze živice a rastlinných olejov zaisťuje, že si pneumatiky uchovávajú pružnosť i za nízkych teplôt. To spolu so sofistikovaným dezénom a inovatívnymi 3D priečnymi drážkami zaisťuje, že zimné pneumatiky UltraGrip ponúkajú optimálnu priľnavosť a pohodlie za akýchkoľvek zimných podmienok - na snehu, na ľade, na mokrých i suchých komunikáciách.
Matej-Homola
Slovenský automobilový pretekár Matej Homola dokázal v talianskej Monze obsadiť v 13. pretekoch seriálu TCR veľmi pekné piate miesto, keď sa prepracoval zo 17. miesta na štarte na piatu priečku v cieli. Zviedol pre to niekoľko parádnych súbojov. Svoju rýchlosť z tréningu preniesol do pretekov, vďaka ktorej sa dostavil úspech. "Boli to parádne preteky, poriadne som si zapredbiehal, auto tento raz fungovalo výborne," neskrýval nadšenie po pretekoch slovenský jazdec. "Zobral som výborné body, uvidíme ako dopadne zajtra." Nedeľňajšie štrnáste preteky seriálu TCR však nepriniesli Homolovi želaný výsledok a po kontakte s Talianom Pantiaticcimim skončil s poškodenou prednou nápravou a riadením na 14. mieste.
Nové-Dunlop
Dunlop uvádza na trh nové pneumatiky pre motokros Geomax MX53, ktoré nahrádzajú doterajšie MX52 pre pevný terén. Nové MX53 ponúkajú jazdcom najvyššiu výkonnosť vo svojej triede na širšej škále rôznych povrchov, než akú pokrývala predchádzajúca generácia. V širokom portfóliu pneumatík Geomax značky Dunlop sa nachádzajú medzi MX71 určenými do extra tvrdý povrchy a veľmi všestrannými MX33. Nová technológia Dunlopu posúva úžitkové vlastnosti pneumatík na novú úroveň. Veľkou výhodou nových pneumatík je ich vysoká výkonnosť za rôznych terénnych podmienok. Dopĺňajú pneumatiky strednej kategórie Geomax MX33, ktoré pomáhajú jazdcom vyhrávať preteky MXGP a supercross.