Honda: Ponuka za zvýhodnené ceny

Pondelok, 12 september 2016

Honda Slovensko ponúka už od začiatku septembra zvýhodnený predaj svojich automobilov. Zaujímavá je napríklad cena Hondy Civic znížená o 3500 eur na 20500 eur.

1 Honda Civic Tourer
Model Civic Tourer je jedným z modelov, ktoré Honda ponúka vo zvýhodnenej ponuke

Zo zvýhodnených ponúk vyberáme päťdverový hatchbach Civic a kombi Tourer vo všetkých výbavách, bez navigácie s benzínovými motormi 1,4 a 1,8 (neplatí pre model Type R). Tu je bonus pre zákazníka 3000 eur. K tomu navyše vybrané príslušenstvo so zľavou 50 %. Je tu tiež možnosť zvýhodneného financovania s využitím Honda Finance.

Vo zvýhodnenej ponuke má Honda aj modely Civic 5D a Tourer s dieselovým motorom 1,6, rovnako aj tu všetky výbavy, ale tiež bez navigácie. Bonus pre zákazníka je 2500 eur. Ani tu nechýba vybrané príslušenstvo so zľavou 50 % a možnosť zvýhodneného financovania pri využití Honda Finance.

V ponuke je zadarmo navigácia pri kúpe modelov Civic 5D a Tourer vo výbavách Elegance Connect +, Sport a Executive, neplatí však pre Type R. Tu je bonus až 3500 eur, pre príslušenstvo je zľava 50 % a aj tu je možné zvýhodnené financovanie Honda Finance.

Aj pre záujemcov o SUV CR-V má Honda pripravený bonus, a to na všetky výbavy a motorizácie vo výške 1000 eur. Zvýhodnený je aj predaj kolies 17" diskov Honda so zimnými pneumatikami Nokian, za ktorý zákazník namiesto 1250 eur zaplatí len 200 eur. Zadarmo to dostane pri využití financovania Honda Finance.

Zľavy na cene majú aj modely HR-V všetkých vyhotovení – za sadu príslušenstva v hodnote 780 eur zaplatíte len polovicu tejto sumy. Model Jazz si pri financovaní prostredníctvom Honda Finance možno kúpiť na tretinky, štvrtinky i pätinky.

Ponuka spoločnosti Honda Slovensko platí do konca tohto roka.

1 Honda Civic Tourer 2 Honda CR-V 3 Honda HR-V 4 Honda Jazz
Autor: J. Goldberger
Pridať komentár
Bleskovky
lexus-lbx-venezia
Lexus sa už po siedmy raz vracia ako oficiálne vozidlo medzinárodného filmového festivalu v Benátkach a potvrdzuje, že je patrí k svetu svetovej kinematografie. Nový kompaktný crossover LBX bude súčasťou flotily elektrifikovaných vozidiel Lexus pre luxusnú prepravu VIP účastníkov festivalu. Medzi hercami, ktorí sa objavia na červenom koberci, budú okrem iných Zendaya (Spider Man: Bez domova), Mike Faist (West Side Story), Josh O’Connor (Koruna) či Caroline Murino (Casino Royale). V poradí 80. ročník festivalu sa bude konať na benátskom Lide od 30. augusta do 9. septembra.
mini-cooper-s-countryman
Britský výrobca automobilov prichádza v edícii Uncharted so zaujímavou ponukou, modelom Mini Cooper S Countryman ALL 4. V exkluzívnom laku ponúka edičný Countryman so štvorvalcovým motorom s výkonom 131 kW/178k a technológiou s dvojitým preplňovaním. Výsledkom je zaručená športová zábava a možnosti všestranného využitia. Model s pohonom všetkých kolies je zábavou na asfaltovej ceste i v teréne, a svojou trakciou dokáže presvedčiť aj na piesku. Mini Countryman v edícii Uncharted je vďaka silnému motoru a pohonu všetkých kolies doma tak na asfaltových cestách, ako aj v teréne.
merc-S63-E
Nový Mercedes-AMG S 63 E Performance, špičkový model zo segmentu luxusných sedanov, si odteraz môže zákazník objednať u predajcov značky Mercedes-Benz na celom Slovensku. Objednať sa dá aj editovaná verzia AMG S 63 E Performance Edition 1 ako exkluzívny model. Výkonný hybrid využíva technológie formuly 1. Nový mercedes spája najlepší výkon vo svojej triede s výnimočným komfortným zážitkom a takmer bezhlučným jazdením na elektrický pohon. Model E Performance kombinuje 4,0-litrový motor AMG V8 biturbo s hybridným hnacím ústrojenstvom špecifickým pre AMG a novou konštrukčnou úrovňou vysokovýkonného akumulátora AMG (HPB). Čisto elektrický dojazd sa tým zvyšuje na 33 km. Cena najvýkonnejšieho modelu S v histórii začína na čiastke 223 554 eur.