Honda: Ponuka za zvýhodnené ceny

Pondelok, 12 september 2016

Honda Slovensko ponúka už od začiatku septembra zvýhodnený predaj svojich automobilov. Zaujímavá je napríklad cena Hondy Civic znížená o 3500 eur na 20500 eur.

1 Honda Civic Tourer
Model Civic Tourer je jedným z modelov, ktoré Honda ponúka vo zvýhodnenej ponuke

Zo zvýhodnených ponúk vyberáme päťdverový hatchbach Civic a kombi Tourer vo všetkých výbavách, bez navigácie s benzínovými motormi 1,4 a 1,8 (neplatí pre model Type R). Tu je bonus pre zákazníka 3000 eur. K tomu navyše vybrané príslušenstvo so zľavou 50 %. Je tu tiež možnosť zvýhodneného financovania s využitím Honda Finance.

Vo zvýhodnenej ponuke má Honda aj modely Civic 5D a Tourer s dieselovým motorom 1,6, rovnako aj tu všetky výbavy, ale tiež bez navigácie. Bonus pre zákazníka je 2500 eur. Ani tu nechýba vybrané príslušenstvo so zľavou 50 % a možnosť zvýhodneného financovania pri využití Honda Finance.

V ponuke je zadarmo navigácia pri kúpe modelov Civic 5D a Tourer vo výbavách Elegance Connect +, Sport a Executive, neplatí však pre Type R. Tu je bonus až 3500 eur, pre príslušenstvo je zľava 50 % a aj tu je možné zvýhodnené financovanie Honda Finance.

Aj pre záujemcov o SUV CR-V má Honda pripravený bonus, a to na všetky výbavy a motorizácie vo výške 1000 eur. Zvýhodnený je aj predaj kolies 17" diskov Honda so zimnými pneumatikami Nokian, za ktorý zákazník namiesto 1250 eur zaplatí len 200 eur. Zadarmo to dostane pri využití financovania Honda Finance.

Zľavy na cene majú aj modely HR-V všetkých vyhotovení – za sadu príslušenstva v hodnote 780 eur zaplatíte len polovicu tejto sumy. Model Jazz si pri financovaní prostredníctvom Honda Finance možno kúpiť na tretinky, štvrtinky i pätinky.

Ponuka spoločnosti Honda Slovensko platí do konca tohto roka.

1 Honda Civic Tourer 2 Honda CR-V 3 Honda HR-V 4 Honda Jazz
Autor: J. Goldberger
Pridať komentár
Bleskovky
Suzuki-Vitara
Japonská automobilka Suzuki vyrobila za uplynulý fiškálny rok 2019 (apríl 2019 až marec 2020) vo svojich výrobných závodoch na celom svete 2,97 (2 966 399) milióna automobilov. Napriek prerušeniu výroby pre pandémiu koronavírusu dokázala automobilka vyprodukovať 87,4 percent objemu predvlaňajšieho rekordného roku, v ktorom značka vyprodukovala 3,39 milióna (3 393 976) vozidiel, čo je najviac vo svojej storočnej histórii. V závodoch Suzuki ďalej pokračoval trend prehlbovania prevahy produkcie závodov mimo Japonska. V zahraničných závodoch počas vlaňajšieho fiškálneho roku vyrobila automobilka 2,02 milióna (2 022 227) vozidiel, kým automobilky v Japonsku len vyše 944 tisíc vozidiel.
Volvo-heng-du
Výrobný závod spoločnosti Volvo Cars v čínskom meste Čcheng-tu, jej najväčší v Číne, získava 100 percent svojej elektrickej energie z obnoviteľných zdrojov. Celkový obnoviteľný energetický mix v celosvetovej výrobnej sieti spoločnosti tak dosiahol 80 percent. Stopercentný energetický mix z obnoviteľných zdrojov v čínskom závode Čcheng-tu je výsledkom čerstvo podpísanej zmluvy o dodávke elektrickej energie a prispeje k zníženiu emisií CO2 v závode o viac ako 11-tisíc ton ročne. Približne 65 percent vyrobenej elektriny pochádza z vodnej energie, zvyšná časť zo slnečnej a veternej energie a iných obnoviteľných zdrojov.
BMW5-digital-world-premie
Priaznivci a fanúšikovia bavorskej značky BMW sú v očakávaní premiéry modelov radu 5 Sedan a praktickejšieho kombi Touring. Avšak vzhľadom na stále platné cestovné obmedzenia na celom svete sa prezentácia nového BMW radu 5 Sedan, nového BMW radu 5 Touring a nového BMW radu 6 Gran Turismo uskutoční v digitálnej forme. Stane sa tak v stredu 27. mája a záujemcovia o internetovú premiéru týchto troch modelov ju môžu sledovať na internete o 08:00 hod. na www.live.bmwgroup.com/en a http://www.live.bmwgroup.com/en>.