Honda: Ponuka za zvýhodnené ceny

Pondelok, 12 september 2016

Honda Slovensko ponúka už od začiatku septembra zvýhodnený predaj svojich automobilov. Zaujímavá je napríklad cena Hondy Civic znížená o 3500 eur na 20500 eur.

1 Honda Civic Tourer
Model Civic Tourer je jedným z modelov, ktoré Honda ponúka vo zvýhodnenej ponuke

Zo zvýhodnených ponúk vyberáme päťdverový hatchbach Civic a kombi Tourer vo všetkých výbavách, bez navigácie s benzínovými motormi 1,4 a 1,8 (neplatí pre model Type R). Tu je bonus pre zákazníka 3000 eur. K tomu navyše vybrané príslušenstvo so zľavou 50 %. Je tu tiež možnosť zvýhodneného financovania s využitím Honda Finance.

Vo zvýhodnenej ponuke má Honda aj modely Civic 5D a Tourer s dieselovým motorom 1,6, rovnako aj tu všetky výbavy, ale tiež bez navigácie. Bonus pre zákazníka je 2500 eur. Ani tu nechýba vybrané príslušenstvo so zľavou 50 % a možnosť zvýhodneného financovania pri využití Honda Finance.

V ponuke je zadarmo navigácia pri kúpe modelov Civic 5D a Tourer vo výbavách Elegance Connect +, Sport a Executive, neplatí však pre Type R. Tu je bonus až 3500 eur, pre príslušenstvo je zľava 50 % a aj tu je možné zvýhodnené financovanie Honda Finance.

Aj pre záujemcov o SUV CR-V má Honda pripravený bonus, a to na všetky výbavy a motorizácie vo výške 1000 eur. Zvýhodnený je aj predaj kolies 17" diskov Honda so zimnými pneumatikami Nokian, za ktorý zákazník namiesto 1250 eur zaplatí len 200 eur. Zadarmo to dostane pri využití financovania Honda Finance.

Zľavy na cene majú aj modely HR-V všetkých vyhotovení – za sadu príslušenstva v hodnote 780 eur zaplatíte len polovicu tejto sumy. Model Jazz si pri financovaní prostredníctvom Honda Finance možno kúpiť na tretinky, štvrtinky i pätinky.

Ponuka spoločnosti Honda Slovensko platí do konca tohto roka.

1 Honda Civic Tourer 2 Honda CR-V 3 Honda HR-V 4 Honda Jazz
Autor: J. Goldberger
Pridať komentár
Bleskovky
aaa-auto
V týchto dňoch si spoločnosť AAA Auto pripomína dvadsať rokov na trhu jazdených áut na Slovensku. Jej sieť predajných centier, v ktorých ponúka jazdené automobily slovenským motoristom, tvoria Mototechna, Mototechna Drive, Driverama a Auto Diskon a patria do skupiny Aures Holding. Za dobu svojej existencie na slovenskom trhu sa v jej sieti predalo autá viac ako 300 tisíc zákazníkom, a rovnaký počet vozidiel sa aj vykúpilo. V súčasnosti má sieť Aures Holding na Slovensku dvanásť pobočiek AAA Auto. V rámci celej skupiny Aures pôsobí na viac než šesťdesiatich miestach v piatich krajinách Európy a v ponuke má až 15 000 áut. Počas svojej dvadsaťročnej histórie už skupina na výkupe a predaji obslúžila spolu viac ako 3,1 milióna zákazníkov.
vw-id3
Podľa zahraničných médií sa nemecký koncern Volkswagen chystá vyrábať elektrické modely, ktoré by svojou nízkou cenou mohli v Európe pre európskych zákazníkov konkurovať čínskym modelom, alebo aj modelom ako Dacia Spring. Nové cenovo prístupnejšie elektromobily by sa na trh mohli dostať v roku 2027. Volkswagen na túto cestu nastupuje sám, bez kooperácie s inou automobilkou, aj keď pôvodne ako o partnerovi uvažoval, že by ním mohol byť francúzsky Renault. Už základný model uvažovaného elektromobilu od Volkswagenu bude obsahovať štandardy používaných technológií, kvalitu a dizajn, ktoré nemecký výrobca aplikuje na svojich modeloch.
bmw-i5-touring-flash kopie
Šiesty ročník ankety Elektromobil roka 2024 o najlepšie elektrické a plug-in hybridné automobily na slovenskom trhu za rok 2024 pozná svojich víťazov. Automobily BMW získali tri pódiové umiestnenia: BMW i7 M70 prvé miesto v kategórii luxusný elektromobil, BMW XM v kategórii plug-in hybrid, a BMW radu 5 Touring druhé miesto v kategórii rodinných elektromobilov. Ankety sa zúčastnilo 8656 hlasujúcich, ktorí svojimi hlasmi na internetovom portáli mojelektromobil.sk vybrali tie najlepšie automobily na slovenskom trhu v troch kategóriách. O priazeň slovenskej verejnosti sa uchádzalo spolu 123 nominovaných vozidiel.BMW i5 Touring