Honda: Ponuka za zvýhodnené ceny

Pondelok, 12 september 2016

Honda Slovensko ponúka už od začiatku septembra zvýhodnený predaj svojich automobilov. Zaujímavá je napríklad cena Hondy Civic znížená o 3500 eur na 20500 eur.

1 Honda Civic Tourer
Model Civic Tourer je jedným z modelov, ktoré Honda ponúka vo zvýhodnenej ponuke

Zo zvýhodnených ponúk vyberáme päťdverový hatchbach Civic a kombi Tourer vo všetkých výbavách, bez navigácie s benzínovými motormi 1,4 a 1,8 (neplatí pre model Type R). Tu je bonus pre zákazníka 3000 eur. K tomu navyše vybrané príslušenstvo so zľavou 50 %. Je tu tiež možnosť zvýhodneného financovania s využitím Honda Finance.

Vo zvýhodnenej ponuke má Honda aj modely Civic 5D a Tourer s dieselovým motorom 1,6, rovnako aj tu všetky výbavy, ale tiež bez navigácie. Bonus pre zákazníka je 2500 eur. Ani tu nechýba vybrané príslušenstvo so zľavou 50 % a možnosť zvýhodneného financovania pri využití Honda Finance.

V ponuke je zadarmo navigácia pri kúpe modelov Civic 5D a Tourer vo výbavách Elegance Connect +, Sport a Executive, neplatí však pre Type R. Tu je bonus až 3500 eur, pre príslušenstvo je zľava 50 % a aj tu je možné zvýhodnené financovanie Honda Finance.

Aj pre záujemcov o SUV CR-V má Honda pripravený bonus, a to na všetky výbavy a motorizácie vo výške 1000 eur. Zvýhodnený je aj predaj kolies 17" diskov Honda so zimnými pneumatikami Nokian, za ktorý zákazník namiesto 1250 eur zaplatí len 200 eur. Zadarmo to dostane pri využití financovania Honda Finance.

Zľavy na cene majú aj modely HR-V všetkých vyhotovení – za sadu príslušenstva v hodnote 780 eur zaplatíte len polovicu tejto sumy. Model Jazz si pri financovaní prostredníctvom Honda Finance možno kúpiť na tretinky, štvrtinky i pätinky.

Ponuka spoločnosti Honda Slovensko platí do konca tohto roka.

1 Honda Civic Tourer 2 Honda CR-V 3 Honda HR-V 4 Honda Jazz
Autor: J. Goldberger
Pridať komentár
Bleskovky
1-Autíčko
Skupina vysokoškolských študentov prerobila detské elektrické autíčka pre potreby dvoch hendikepovaných deti. Urobili to počas šesťtýždňovej letnej stáže v Technologickom centre Adient v Trenčíne v rámci trinásteho ročníka projektu letnej študentskej stáže. Do projektu sa zapojili talentovaní študenti z viacerých slovenských aj zahraničných vysokých škôl. Projekt zahŕňal návrh, prípravu realizácie a úpravu špeciálnych sedadiel, ako aj ďalších komponentov autíčka. Pracovalo na ňom dvanásť vybraných študentov z vysokých škôl technického smeru z Trenčína, Bratislavy, Brna, Liberca a Edinburgu.
Seat Leon
V posledný júlový týždeň Seat Leon tretej generácie dosiahol významný míľnik, keď od svojho uvedenia na trh sa predal jeden milión exemplárov. Najlepšie predávaný model španielskej značky mal svetovú výstavnú premiéru v októbri 2012 na parížskom autosalóne a krátko na to sa začal predávať. Vďaka úplne novému dizajnu podľa filozofie formula Leon, založenej na harmónii dizajnu a funkčnosti, sa stal najpredávanejším modelom z programu Seatu a prekonal dominanciu modelu Ibiza z predchádzajúcich 30 rokov. Leon tretej generácie, navrhnutý, vyvinutý a vyrábaný v závode Martorell, využíva modulárnu stavebnicu komponentov s priečne uloženým motorom MQB koncernu Volkswagen. Nová stavebnica znamenala skok v oblasti technológie a výroby a kvalita výroby dosiahla štandard koncernu Volkswagen.
Goodyear-Eagle-F1-SuperSport
Nové pneumatiky Eagle F1 SuperSport spoločnosti Goodyear obsadili prvé miesto v teste veľmi vysoko výkonných pneumatík Ultra Ultra High Performance. Test sa konal na skúšobnom okruhu spoločnosti Continental v texaskom Uvalde. Hodnotili sa pneumatiky ôsmich rôznych výrobcov, vrátane značiek Continental a Michelin na vozidle BMW M2 s pneumatikami rozmeru 245/35 R19 na prednej náprave a 265/35 R19 vzadu. Pokrýval všetky hlavné disciplíny obvyklé v testoch pneumatík, vrátane hodnotenia ovládateľnosti za sucha i mokra, brzdných vlastností na suchom i mokrom povrchu, sklonu k aquaplaningu, valivého odporu, hlučnosti a pohodlia pre vodiča.