Honda pozýva na jesennú servisnú kampaň

Streda, 27 október 2010

Potrebujete pred zimou poriadne prezrieť svoje vozidlo a sami si s tým neviete rady. Nevešajte hlavy, pretože na majiteľov automobilov značky Honda čaká príjemné prekvapenie. Importér Honda Slovakia spolu s predajcami značky Honda a ich autoservismi pripravili pre svojich zákazníkov milú akciu. Jej náplňou je práve komplexná prehliadka ich automobilov pred nastávajúcim zimným obdobím.

Honda CR-Z
Tak ako vyzerá, môže aj v sťažených zimných podmienkach po dobrej príprave slúžiť

V období od 18. októbra do 19. novembra tohto roku budú vykonávajú všetky autorizované servisy Honda prehliadku vozidiel tejto značky pred zimnou sezónou. Poplatok za túto službu je skôr symbolický a činí 3 eurá. Obsah prác zahŕňa širokú škálu úkonov, ktoré pripravia vozidlo na sťažené podmienky v zimnej prevádzke. Technici v servisoch Honda vykonajú záťažový test batérie, kontrolu kvality nemrznúcej zmesi, kontrolu kúrenia a klimatizácie, overia správnu funkciu stieračov, ostrekovačov a ďalšie.

Ústretovým krokom k svojim zákazníkom je aj skutočnosť, že autorizované servisy Honda budú v priebehu kampane ponúkať 15 %-nú zľavu na všetky originálne náhradné diely a 10 %-nú zľavu na originálne príslušenstvo. Ako pozornosť za vykonanie prehliadky si zákazníci odnesú darček od firmy Shell. Počas kampane si zákazníci môžu kúpiť aj asistenčné služby od Europ Assistance na zimné obdobie troch mesiacov od 1. decembra 2010 do 28. februára 2011 – tiež len za tri eurá.

Autor: J. Goldberger
Pridať komentár
Bleskovky
Suzuki-Vitara
Japonská automobilka Suzuki vyrobila za uplynulý fiškálny rok 2019 (apríl 2019 až marec 2020) vo svojich výrobných závodoch na celom svete 2,97 (2 966 399) milióna automobilov. Napriek prerušeniu výroby pre pandémiu koronavírusu dokázala automobilka vyprodukovať 87,4 percent objemu predvlaňajšieho rekordného roku, v ktorom značka vyprodukovala 3,39 milióna (3 393 976) vozidiel, čo je najviac vo svojej storočnej histórii. V závodoch Suzuki ďalej pokračoval trend prehlbovania prevahy produkcie závodov mimo Japonska. V zahraničných závodoch počas vlaňajšieho fiškálneho roku vyrobila automobilka 2,02 milióna (2 022 227) vozidiel, kým automobilky v Japonsku len vyše 944 tisíc vozidiel.
Volvo-heng-du
Výrobný závod spoločnosti Volvo Cars v čínskom meste Čcheng-tu, jej najväčší v Číne, získava 100 percent svojej elektrickej energie z obnoviteľných zdrojov. Celkový obnoviteľný energetický mix v celosvetovej výrobnej sieti spoločnosti tak dosiahol 80 percent. Stopercentný energetický mix z obnoviteľných zdrojov v čínskom závode Čcheng-tu je výsledkom čerstvo podpísanej zmluvy o dodávke elektrickej energie a prispeje k zníženiu emisií CO2 v závode o viac ako 11-tisíc ton ročne. Približne 65 percent vyrobenej elektriny pochádza z vodnej energie, zvyšná časť zo slnečnej a veternej energie a iných obnoviteľných zdrojov.
BMW5-digital-world-premie
Priaznivci a fanúšikovia bavorskej značky BMW sú v očakávaní premiéry modelov radu 5 Sedan a praktickejšieho kombi Touring. Avšak vzhľadom na stále platné cestovné obmedzenia na celom svete sa prezentácia nového BMW radu 5 Sedan, nového BMW radu 5 Touring a nového BMW radu 6 Gran Turismo uskutoční v digitálnej forme. Stane sa tak v stredu 27. mája a záujemcovia o internetovú premiéru týchto troch modelov ju môžu sledovať na internete o 08:00 hod. na www.live.bmwgroup.com/en a http://www.live.bmwgroup.com/en>.