Honda pozýva na jesennú servisnú kampaň

Streda, 27 október 2010

Potrebujete pred zimou poriadne prezrieť svoje vozidlo a sami si s tým neviete rady. Nevešajte hlavy, pretože na majiteľov automobilov značky Honda čaká príjemné prekvapenie. Importér Honda Slovakia spolu s predajcami značky Honda a ich autoservismi pripravili pre svojich zákazníkov milú akciu. Jej náplňou je práve komplexná prehliadka ich automobilov pred nastávajúcim zimným obdobím.

Honda CR-Z
Tak ako vyzerá, môže aj v sťažených zimných podmienkach po dobrej príprave slúžiť

V období od 18. októbra do 19. novembra tohto roku budú vykonávajú všetky autorizované servisy Honda prehliadku vozidiel tejto značky pred zimnou sezónou. Poplatok za túto službu je skôr symbolický a činí 3 eurá. Obsah prác zahŕňa širokú škálu úkonov, ktoré pripravia vozidlo na sťažené podmienky v zimnej prevádzke. Technici v servisoch Honda vykonajú záťažový test batérie, kontrolu kvality nemrznúcej zmesi, kontrolu kúrenia a klimatizácie, overia správnu funkciu stieračov, ostrekovačov a ďalšie.

Ústretovým krokom k svojim zákazníkom je aj skutočnosť, že autorizované servisy Honda budú v priebehu kampane ponúkať 15 %-nú zľavu na všetky originálne náhradné diely a 10 %-nú zľavu na originálne príslušenstvo. Ako pozornosť za vykonanie prehliadky si zákazníci odnesú darček od firmy Shell. Počas kampane si zákazníci môžu kúpiť aj asistenčné služby od Europ Assistance na zimné obdobie troch mesiacov od 1. decembra 2010 do 28. februára 2011 – tiež len za tri eurá.

Autor: J. Goldberger
Pridať komentár
Bleskovky
UltraGrip
Výsledky testov zimných pneumatík dlhodobo potvrdzujú kvalitu pneumatík radu Goodyear UltraGrip. Aj v najnovšom teste zimných pneumatík pre sezónu 2019 boli pneumatiky Goodyear UltraGrip Performance+ vyhlásené za víťaza testu. Rovnako ako Goodyear UltraGrip 9+ aj táto novinka ponúka tú správnu zmes. Špeciálny plastifikátor na báze živice a rastlinných olejov zaisťuje, že si pneumatiky uchovávajú pružnosť i za nízkych teplôt. To spolu so sofistikovaným dezénom a inovatívnymi 3D priečnymi drážkami zaisťuje, že zimné pneumatiky UltraGrip ponúkajú optimálnu priľnavosť a pohodlie za akýchkoľvek zimných podmienok - na snehu, na ľade, na mokrých i suchých komunikáciách.
Matej-Homola
Slovenský automobilový pretekár Matej Homola dokázal v talianskej Monze obsadiť v 13. pretekoch seriálu TCR veľmi pekné piate miesto, keď sa prepracoval zo 17. miesta na štarte na piatu priečku v cieli. Zviedol pre to niekoľko parádnych súbojov. Svoju rýchlosť z tréningu preniesol do pretekov, vďaka ktorej sa dostavil úspech. "Boli to parádne preteky, poriadne som si zapredbiehal, auto tento raz fungovalo výborne," neskrýval nadšenie po pretekoch slovenský jazdec. "Zobral som výborné body, uvidíme ako dopadne zajtra." Nedeľňajšie štrnáste preteky seriálu TCR však nepriniesli Homolovi želaný výsledok a po kontakte s Talianom Pantiaticcimim skončil s poškodenou prednou nápravou a riadením na 14. mieste.
Nové-Dunlop
Dunlop uvádza na trh nové pneumatiky pre motokros Geomax MX53, ktoré nahrádzajú doterajšie MX52 pre pevný terén. Nové MX53 ponúkajú jazdcom najvyššiu výkonnosť vo svojej triede na širšej škále rôznych povrchov, než akú pokrývala predchádzajúca generácia. V širokom portfóliu pneumatík Geomax značky Dunlop sa nachádzajú medzi MX71 určenými do extra tvrdý povrchy a veľmi všestrannými MX33. Nová technológia Dunlopu posúva úžitkové vlastnosti pneumatík na novú úroveň. Veľkou výhodou nových pneumatík je ich vysoká výkonnosť za rôznych terénnych podmienok. Dopĺňajú pneumatiky strednej kategórie Geomax MX33, ktoré pomáhajú jazdcom vyhrávať preteky MXGP a supercross.