Honda s akciovými cenami

Štvrtok, 05 apríl 2012

Honda Slovakia pripravila nové akciové ponuky pre druhý štvrťrok 2012 na modely CR-V, Jazz a CR-Z.

Honda CR-Z
Hybridné kupé CR-Z ponúka Honda vo výhodnej akciovej cene a platí do vypredania zásob

Model SUV Honda CR-V, modelový rok 2012 s dieselovým motorom 2,2 i-DTEC je teraz v ponuke s bonusom 2250 eur. Model CR-V s benzínovým motorom 2,0 i-VTEC ponúkajú díleri Hondy s bonusom 3000 aur.

S výbavou Comfort, ktorá obsahuje pohon všetkých 4 kolies, duálnu klimatizáciu, tempomat, parkovacie senzory, kožený volant a radiacu páku, poťahy sedadiel s kombináciou textílie a Alcantary, predné hmlové svetlá, metalickú alebo perleťovú farbu a ďalšie, môžete mať model 2,0 i-VTEC za cenu 20 950 eur.

K uvedeným bonusom je možné využiť aj zvýhodnené financovanie Honda Finance s navýšením od 0 % alebo 50:50.

Akciová ponuka na model Jazz vo výbave Jazz 1,2 S Plus, modelový rok 2012, sa ponúka za špeciálnu akciovú cenu 11 190 eur a platnosť tento ceny je predĺžená do konca júna 2012. Základná výbava tohto modelu obsahuje klimatizáciu, stabilizačný systém VSA, šesť airbagov a metalickú alebo perleťovú farbu. Ostatné výbavy a motorizácie modelového roku 2012, okrem hybridnej 1,3 IMA, sa ponúkajú s bonusom 800 eur.

Akciová ponuka pre model CR-Z modelového roku 2011 zahŕňa bonus 6400 eur a vzťahuje sa na výbavy Sport, GT a GT Top. Táto akcia platí do vypredania zásob.

Záujemcovia o novú Hondu Civic majú teraz možnosť využiť úver 50 na 50 alebo úver rozdelený na tretiny.

Autor: janGold
Pridať komentár
Bleskovky
1-Sikyna-Imola
Seriál majstrovstiev sveta v motokrose pokračoval v talianskej Imole pätnástym kolom. Jazdcov čakala rýchla a náročná trať na slávnom Autodrome Enza a Dina Ferrariho. Richard Šikyňa (MX Slovakia - JD Gunnex KTM RT), jediný Slovák v štartovom poli, si v kvalifikácii triedy KTM 250 SXF vyjazdil 17. priečku. V pretekoch v úvode prvej jazdy po kolízii s iným jazdcom a poškodení motocykla z pretekov odstúpil. V druhej jazde aj napriek technickým problémom bol v cieli na 14. mieste a pripísal si ďalších 7 bodov do priebežného hodnotenia seriálu. So 105 bodmi mu patrí 22. miesto priebežného hodnotenia.
1-Autíčko
Skupina vysokoškolských študentov prerobila detské elektrické autíčka pre potreby dvoch hendikepovaných deti. Urobili to počas šesťtýždňovej letnej stáže v Technologickom centre Adient v Trenčíne v rámci trinásteho ročníka projektu letnej študentskej stáže. Do projektu sa zapojili talentovaní študenti z viacerých slovenských aj zahraničných vysokých škôl. Projekt zahŕňal návrh, prípravu realizácie a úpravu špeciálnych sedadiel, ako aj ďalších komponentov autíčka. Pracovalo na ňom dvanásť vybraných študentov z vysokých škôl technického smeru z Trenčína, Bratislavy, Brna, Liberca a Edinburgu.
Seat Leon
V posledný júlový týždeň Seat Leon tretej generácie dosiahol významný míľnik, keď od svojho uvedenia na trh sa predal jeden milión exemplárov. Najlepšie predávaný model španielskej značky mal svetovú výstavnú premiéru v októbri 2012 na parížskom autosalóne a krátko na to sa začal predávať. Vďaka úplne novému dizajnu podľa filozofie formula Leon, založenej na harmónii dizajnu a funkčnosti, sa stal najpredávanejším modelom z programu Seatu a prekonal dominanciu modelu Ibiza z predchádzajúcich 30 rokov. Leon tretej generácie, navrhnutý, vyvinutý a vyrábaný v závode Martorell, využíva modulárnu stavebnicu komponentov s priečne uloženým motorom MQB koncernu Volkswagen. Nová stavebnica znamenala skok v oblasti technológie a výroby a kvalita výroby dosiahla štandard koncernu Volkswagen.