Honda s akciovými cenami

Štvrtok, 05 apríl 2012

Honda Slovakia pripravila nové akciové ponuky pre druhý štvrťrok 2012 na modely CR-V, Jazz a CR-Z.

Honda CR-Z
Hybridné kupé CR-Z ponúka Honda vo výhodnej akciovej cene a platí do vypredania zásob

Model SUV Honda CR-V, modelový rok 2012 s dieselovým motorom 2,2 i-DTEC je teraz v ponuke s bonusom 2250 eur. Model CR-V s benzínovým motorom 2,0 i-VTEC ponúkajú díleri Hondy s bonusom 3000 aur.

S výbavou Comfort, ktorá obsahuje pohon všetkých 4 kolies, duálnu klimatizáciu, tempomat, parkovacie senzory, kožený volant a radiacu páku, poťahy sedadiel s kombináciou textílie a Alcantary, predné hmlové svetlá, metalickú alebo perleťovú farbu a ďalšie, môžete mať model 2,0 i-VTEC za cenu 20 950 eur.

K uvedeným bonusom je možné využiť aj zvýhodnené financovanie Honda Finance s navýšením od 0 % alebo 50:50.

Akciová ponuka na model Jazz vo výbave Jazz 1,2 S Plus, modelový rok 2012, sa ponúka za špeciálnu akciovú cenu 11 190 eur a platnosť tento ceny je predĺžená do konca júna 2012. Základná výbava tohto modelu obsahuje klimatizáciu, stabilizačný systém VSA, šesť airbagov a metalickú alebo perleťovú farbu. Ostatné výbavy a motorizácie modelového roku 2012, okrem hybridnej 1,3 IMA, sa ponúkajú s bonusom 800 eur.

Akciová ponuka pre model CR-Z modelového roku 2011 zahŕňa bonus 6400 eur a vzťahuje sa na výbavy Sport, GT a GT Top. Táto akcia platí do vypredania zásob.

Záujemcovia o novú Hondu Civic majú teraz možnosť využiť úver 50 na 50 alebo úver rozdelený na tretiny.

Autor: janGold
Pridať komentár
Bleskovky
UltraGrip
Výsledky testov zimných pneumatík dlhodobo potvrdzujú kvalitu pneumatík radu Goodyear UltraGrip. Aj v najnovšom teste zimných pneumatík pre sezónu 2019 boli pneumatiky Goodyear UltraGrip Performance+ vyhlásené za víťaza testu. Rovnako ako Goodyear UltraGrip 9+ aj táto novinka ponúka tú správnu zmes. Špeciálny plastifikátor na báze živice a rastlinných olejov zaisťuje, že si pneumatiky uchovávajú pružnosť i za nízkych teplôt. To spolu so sofistikovaným dezénom a inovatívnymi 3D priečnymi drážkami zaisťuje, že zimné pneumatiky UltraGrip ponúkajú optimálnu priľnavosť a pohodlie za akýchkoľvek zimných podmienok - na snehu, na ľade, na mokrých i suchých komunikáciách.
Matej-Homola
Slovenský automobilový pretekár Matej Homola dokázal v talianskej Monze obsadiť v 13. pretekoch seriálu TCR veľmi pekné piate miesto, keď sa prepracoval zo 17. miesta na štarte na piatu priečku v cieli. Zviedol pre to niekoľko parádnych súbojov. Svoju rýchlosť z tréningu preniesol do pretekov, vďaka ktorej sa dostavil úspech. "Boli to parádne preteky, poriadne som si zapredbiehal, auto tento raz fungovalo výborne," neskrýval nadšenie po pretekoch slovenský jazdec. "Zobral som výborné body, uvidíme ako dopadne zajtra." Nedeľňajšie štrnáste preteky seriálu TCR však nepriniesli Homolovi želaný výsledok a po kontakte s Talianom Pantiaticcimim skončil s poškodenou prednou nápravou a riadením na 14. mieste.
Nové-Dunlop
Dunlop uvádza na trh nové pneumatiky pre motokros Geomax MX53, ktoré nahrádzajú doterajšie MX52 pre pevný terén. Nové MX53 ponúkajú jazdcom najvyššiu výkonnosť vo svojej triede na širšej škále rôznych povrchov, než akú pokrývala predchádzajúca generácia. V širokom portfóliu pneumatík Geomax značky Dunlop sa nachádzajú medzi MX71 určenými do extra tvrdý povrchy a veľmi všestrannými MX33. Nová technológia Dunlopu posúva úžitkové vlastnosti pneumatík na novú úroveň. Veľkou výhodou nových pneumatík je ich vysoká výkonnosť za rôznych terénnych podmienok. Dopĺňajú pneumatiky strednej kategórie Geomax MX33, ktoré pomáhajú jazdcom vyhrávať preteky MXGP a supercross.