Honda vyrukovala s akciovými cenami

Utorok, 04 september 2012

Honda Slovakia pripravila na koniec tohto roka akčné ponuky na modely Civic 5D, CR-V a Jazz. Akciu Honda spája so 40. výročím uvedenia modelu Civic.

Honda Civic
Honda Civic si pripomína 40. výročie uvedenia svojho modelu novými akciovými cenami

Zákazníci majú teraz možnosť kúpiť si päťdverovú Hondu Civic s benzínovým motorom 1,4 vo výbave Comfort za akciovú cenu 13 900 eur. Zároveň pri kúpe tohto modelu môžu využiť zvýhodnenéfinancovanie Honda Finance. Zvýšenú záruku na päť rokov je možné si k tejto výbave dokúpiť za zvýhodnenú cenu 300 eur.

Ostatné výbavy okrem 1,4 Comfort a výbav "S" je možné si kúpiť s bonusom 1000 eur a pritom päťročná záruka je zadarmo. Pri tejto ponuke môžu zákazníci využiť taktiež zvýhodnené financovanie Honda Finance s 0 % navýšením, 50/50, na tretiny alebo na štvrtiny bez navýšenia.

Pri dopredaji modelu CR-V modelového roku 2012 ponúka Honda verzie s benzínovým motorom 2,0 i-VTEC s bonusom 3000 eur. Verzie s dieselovým motorom 2,2 i-DTEC s bonusom 2250 eur.

Výbavu Comfort s benzínovým motorom 2,0 i-VTEC možno kúpiť za cenu 20 950 eur. Výbava obsahuje pohon štyroch kolies, duálnu klimatizáciu, tempomat, parkovacie senzory, kožou obšitý volant a radiacu páku, poťahy sedadiel v kombinácii textil a Alcantara, predné hmlové svetlá, metalický alebo perleťový lak a iné. K uvedeným bonusom je možné využiť zvýhodnené financovanie Honda Finance s navýšením splátok od 0 % alebo 50:50 či na tretiny.

Model Jazz modelového roku 2012 s motorom 1,2 litra vo výbave S Plus ponúka Honda za akčnú cenu 11 190 eur a obsahuje klimatizáciu, stabilizačný systém VSA, šesť airbagov a metalický alebo perleťový lak. Ostatné výbavy a motorizácie modelového roku 2012, okrem hybridnej 1.3 IMA a výbav "S", sú s bonusom 800 eur.

Ponuky platia od 1. septembra do 31. decembra 2012.

Autor: jGold
Pridať komentár
Bleskovky
1-EcoTank
Ak ste doteraz napĺňali nádržku ostrekovača svojho auta z plastových fľaší či bandasiek, odteraz sa to môže zmeniť. Zmenu prináša slovenský ekologický vynález EcoTank. Stáva sa v Európe čoraz viac dostupným riešením tankovania kvapaliny do ostrekovačov. Vďaka jeho používaniu na sieťach čerpacích staníc v Európe sa odľahčilo životné prostredie o viac ako 80 ton plastového odpadu. Praktickú a zároveň ekologickú službu môžu využívať vodiči na viac ako 400 inštalovaných stojanoch až v desiatich krajinách Európy a v priebehu najbližších mesiacov pribudnú tri ďalšie trhy. Víziou spoločnosti EcoTank pre tento rok je počet nainštalovaných zariadení viac ako zdvojnásobiť.
skoda-scala-monte-carlo
Škoda rozširuje ponuku nového kompaktného modelu Scala a mestského crossoveru Kamiq o verziu Monte Carlo. Monte Carlo odkazuje na úspešnú pretekársku históriu značky Škoda. Výrazné čierne dizajnové prvky a čierny nápis Škoda na zadnej strane dodávajú vozidlám ešte športovejší vzhľad. Nová Škoda Scala vo verzii Monte Carlo začína na cene 18 100 eur a cena kompaktného SUV Kamig Monte Carlo sa odvíja od ceny 19 690 eur. Záujemcovia si môžu model Scala a Kamiq vo verzii Monte Carlo nakonfigurovať online, alebo si ho objednať u predajcov. V Škode veria, že verzie Monte Carlo zdôraznia športový a dynamický charakter vozidiel modelov Scala a Kamiq, tiež že veľké kolesá a zvučný názov oslovia zákazníkov, ktorí ocenia štýl a emocionálny a lifestylový dizajn oboch modelov.
World-Endurance
Goodyear bude od úvodných pretekov sezóny 2020 dodávať pre Svetový pohár cestovných automobilov najnovšiu generáciu svojich pretekárskych pneumatík Goodyear Eagle F1 SuperSport vo verziách bez dezénu i do dažďa. Značka Goodyear je tak oficiálnym dodávateľom pneumatík pre World Touring Car Cup (WTCR). Na základe oficiálneho výberového konania FIA bude Goodyear partnerom seriálu po dobu najbližších troch rokov, v sezónach 2020 až 2022. V sezóne 2020 bude desať pretekov na troch svetadieloch – v Maroku, Maďarsku, Nemecku, Slovensku, Portugalsku, Španielsku, Číne, Južnej Kórei a Macau. Záverečné preteky sezóny sa uskutočnia v Malajzii. Každé podujatie pozostáva z troch samostatných pretekov, takže spolu bude súčasťou pretekárskeho kalendára sezóny tridsať napínavých pretekov.