Honda vyrukovala s akciovými cenami

Utorok, 04 september 2012

Honda Slovakia pripravila na koniec tohto roka akčné ponuky na modely Civic 5D, CR-V a Jazz. Akciu Honda spája so 40. výročím uvedenia modelu Civic.

Honda Civic
Honda Civic si pripomína 40. výročie uvedenia svojho modelu novými akciovými cenami

Zákazníci majú teraz možnosť kúpiť si päťdverovú Hondu Civic s benzínovým motorom 1,4 vo výbave Comfort za akciovú cenu 13 900 eur. Zároveň pri kúpe tohto modelu môžu využiť zvýhodnenéfinancovanie Honda Finance. Zvýšenú záruku na päť rokov je možné si k tejto výbave dokúpiť za zvýhodnenú cenu 300 eur.

Ostatné výbavy okrem 1,4 Comfort a výbav "S" je možné si kúpiť s bonusom 1000 eur a pritom päťročná záruka je zadarmo. Pri tejto ponuke môžu zákazníci využiť taktiež zvýhodnené financovanie Honda Finance s 0 % navýšením, 50/50, na tretiny alebo na štvrtiny bez navýšenia.

Pri dopredaji modelu CR-V modelového roku 2012 ponúka Honda verzie s benzínovým motorom 2,0 i-VTEC s bonusom 3000 eur. Verzie s dieselovým motorom 2,2 i-DTEC s bonusom 2250 eur.

Výbavu Comfort s benzínovým motorom 2,0 i-VTEC možno kúpiť za cenu 20 950 eur. Výbava obsahuje pohon štyroch kolies, duálnu klimatizáciu, tempomat, parkovacie senzory, kožou obšitý volant a radiacu páku, poťahy sedadiel v kombinácii textil a Alcantara, predné hmlové svetlá, metalický alebo perleťový lak a iné. K uvedeným bonusom je možné využiť zvýhodnené financovanie Honda Finance s navýšením splátok od 0 % alebo 50:50 či na tretiny.

Model Jazz modelového roku 2012 s motorom 1,2 litra vo výbave S Plus ponúka Honda za akčnú cenu 11 190 eur a obsahuje klimatizáciu, stabilizačný systém VSA, šesť airbagov a metalický alebo perleťový lak. Ostatné výbavy a motorizácie modelového roku 2012, okrem hybridnej 1.3 IMA a výbav "S", sú s bonusom 800 eur.

Ponuky platia od 1. septembra do 31. decembra 2012.

Autor: jGold
Pridať komentár
Bleskovky
UltraGrip
Výsledky testov zimných pneumatík dlhodobo potvrdzujú kvalitu pneumatík radu Goodyear UltraGrip. Aj v najnovšom teste zimných pneumatík pre sezónu 2019 boli pneumatiky Goodyear UltraGrip Performance+ vyhlásené za víťaza testu. Rovnako ako Goodyear UltraGrip 9+ aj táto novinka ponúka tú správnu zmes. Špeciálny plastifikátor na báze živice a rastlinných olejov zaisťuje, že si pneumatiky uchovávajú pružnosť i za nízkych teplôt. To spolu so sofistikovaným dezénom a inovatívnymi 3D priečnymi drážkami zaisťuje, že zimné pneumatiky UltraGrip ponúkajú optimálnu priľnavosť a pohodlie za akýchkoľvek zimných podmienok - na snehu, na ľade, na mokrých i suchých komunikáciách.
Matej-Homola
Slovenský automobilový pretekár Matej Homola dokázal v talianskej Monze obsadiť v 13. pretekoch seriálu TCR veľmi pekné piate miesto, keď sa prepracoval zo 17. miesta na štarte na piatu priečku v cieli. Zviedol pre to niekoľko parádnych súbojov. Svoju rýchlosť z tréningu preniesol do pretekov, vďaka ktorej sa dostavil úspech. "Boli to parádne preteky, poriadne som si zapredbiehal, auto tento raz fungovalo výborne," neskrýval nadšenie po pretekoch slovenský jazdec. "Zobral som výborné body, uvidíme ako dopadne zajtra." Nedeľňajšie štrnáste preteky seriálu TCR však nepriniesli Homolovi želaný výsledok a po kontakte s Talianom Pantiaticcimim skončil s poškodenou prednou nápravou a riadením na 14. mieste.
Nové-Dunlop
Dunlop uvádza na trh nové pneumatiky pre motokros Geomax MX53, ktoré nahrádzajú doterajšie MX52 pre pevný terén. Nové MX53 ponúkajú jazdcom najvyššiu výkonnosť vo svojej triede na širšej škále rôznych povrchov, než akú pokrývala predchádzajúca generácia. V širokom portfóliu pneumatík Geomax značky Dunlop sa nachádzajú medzi MX71 určenými do extra tvrdý povrchy a veľmi všestrannými MX33. Nová technológia Dunlopu posúva úžitkové vlastnosti pneumatík na novú úroveň. Veľkou výhodou nových pneumatík je ich vysoká výkonnosť za rôznych terénnych podmienok. Dopĺňajú pneumatiky strednej kategórie Geomax MX33, ktoré pomáhajú jazdcom vyhrávať preteky MXGP a supercross.