Honda vyrukovala s akciovými cenami

Utorok, 04 september 2012

Honda Slovakia pripravila na koniec tohto roka akčné ponuky na modely Civic 5D, CR-V a Jazz. Akciu Honda spája so 40. výročím uvedenia modelu Civic.

Honda Civic
Honda Civic si pripomína 40. výročie uvedenia svojho modelu novými akciovými cenami

Zákazníci majú teraz možnosť kúpiť si päťdverovú Hondu Civic s benzínovým motorom 1,4 vo výbave Comfort za akciovú cenu 13 900 eur. Zároveň pri kúpe tohto modelu môžu využiť zvýhodnenéfinancovanie Honda Finance. Zvýšenú záruku na päť rokov je možné si k tejto výbave dokúpiť za zvýhodnenú cenu 300 eur.

Ostatné výbavy okrem 1,4 Comfort a výbav "S" je možné si kúpiť s bonusom 1000 eur a pritom päťročná záruka je zadarmo. Pri tejto ponuke môžu zákazníci využiť taktiež zvýhodnené financovanie Honda Finance s 0 % navýšením, 50/50, na tretiny alebo na štvrtiny bez navýšenia.

Pri dopredaji modelu CR-V modelového roku 2012 ponúka Honda verzie s benzínovým motorom 2,0 i-VTEC s bonusom 3000 eur. Verzie s dieselovým motorom 2,2 i-DTEC s bonusom 2250 eur.

Výbavu Comfort s benzínovým motorom 2,0 i-VTEC možno kúpiť za cenu 20 950 eur. Výbava obsahuje pohon štyroch kolies, duálnu klimatizáciu, tempomat, parkovacie senzory, kožou obšitý volant a radiacu páku, poťahy sedadiel v kombinácii textil a Alcantara, predné hmlové svetlá, metalický alebo perleťový lak a iné. K uvedeným bonusom je možné využiť zvýhodnené financovanie Honda Finance s navýšením splátok od 0 % alebo 50:50 či na tretiny.

Model Jazz modelového roku 2012 s motorom 1,2 litra vo výbave S Plus ponúka Honda za akčnú cenu 11 190 eur a obsahuje klimatizáciu, stabilizačný systém VSA, šesť airbagov a metalický alebo perleťový lak. Ostatné výbavy a motorizácie modelového roku 2012, okrem hybridnej 1.3 IMA a výbav "S", sú s bonusom 800 eur.

Ponuky platia od 1. septembra do 31. decembra 2012.

Autor: jGold
Pridať komentár
Bleskovky
1-Sikyna-Imola
Seriál majstrovstiev sveta v motokrose pokračoval v talianskej Imole pätnástym kolom. Jazdcov čakala rýchla a náročná trať na slávnom Autodrome Enza a Dina Ferrariho. Richard Šikyňa (MX Slovakia - JD Gunnex KTM RT), jediný Slovák v štartovom poli, si v kvalifikácii triedy KTM 250 SXF vyjazdil 17. priečku. V pretekoch v úvode prvej jazdy po kolízii s iným jazdcom a poškodení motocykla z pretekov odstúpil. V druhej jazde aj napriek technickým problémom bol v cieli na 14. mieste a pripísal si ďalších 7 bodov do priebežného hodnotenia seriálu. So 105 bodmi mu patrí 22. miesto priebežného hodnotenia.
1-Autíčko
Skupina vysokoškolských študentov prerobila detské elektrické autíčka pre potreby dvoch hendikepovaných deti. Urobili to počas šesťtýždňovej letnej stáže v Technologickom centre Adient v Trenčíne v rámci trinásteho ročníka projektu letnej študentskej stáže. Do projektu sa zapojili talentovaní študenti z viacerých slovenských aj zahraničných vysokých škôl. Projekt zahŕňal návrh, prípravu realizácie a úpravu špeciálnych sedadiel, ako aj ďalších komponentov autíčka. Pracovalo na ňom dvanásť vybraných študentov z vysokých škôl technického smeru z Trenčína, Bratislavy, Brna, Liberca a Edinburgu.
Seat Leon
V posledný júlový týždeň Seat Leon tretej generácie dosiahol významný míľnik, keď od svojho uvedenia na trh sa predal jeden milión exemplárov. Najlepšie predávaný model španielskej značky mal svetovú výstavnú premiéru v októbri 2012 na parížskom autosalóne a krátko na to sa začal predávať. Vďaka úplne novému dizajnu podľa filozofie formula Leon, založenej na harmónii dizajnu a funkčnosti, sa stal najpredávanejším modelom z programu Seatu a prekonal dominanciu modelu Ibiza z predchádzajúcich 30 rokov. Leon tretej generácie, navrhnutý, vyvinutý a vyrábaný v závode Martorell, využíva modulárnu stavebnicu komponentov s priečne uloženým motorom MQB koncernu Volkswagen. Nová stavebnica znamenala skok v oblasti technológie a výroby a kvalita výroby dosiahla štandard koncernu Volkswagen.