Hyundai hľadá najšťastnejšiu rodinu

Streda, 03 september 2014

Sú Slováci šťastní? Čo to znamená ak sú šťastní? Na tieto otázky pravidelne odpovedajú renomované svetové aj európske prieskumy. V svetovom porovnaní sme dopadli celkom dobre, v EÚ sme skončili šiesty od konca.

1 Hyundai ix35x
Hyundai ix 35 alebo i30 môže byť na celý mesiac váš. Stačí súťažiť a mať trochu šťastia.

Zo susedných štátov sú menej ako Slováci šťastní už len Maďari a najmenej Bulhari. Na čele rebríčka spokojnosti štátov Európskej únie sú severské krajiny v poradí Dáni, Fíni, Švédi. Prieskum zaujal spoločnosť Hyundai, ktorá sa v rámci svojej orientácie na rodinu rozhodla nájsť najšťastnejšiu slovenskú rodinu.

Do hľadania najšťastnejšej rodiny sa môže zapojiť každý, kto si vie radosť zo života vychutnať aj za volantom. Na výber má dva spôsoby. Buď odfotografuje svojich najbližších a snímku pošle na stránku www.najstastnejsiarodina.sk, alebo im pripraví prekvapenie v podobe testovacej jazdy u autorizovaných dílerov Hyundai.

Až 24 výhercov získa vozidlo Hyundai i30 alebo ix35 na mesiac s plnou nádržou a navyše tankovacou kartou v hodnote 150 eur. Spolu so svojimi rodinami budú môcť celý mesiac spoznávať najkrajšie kúty Slovenska.

2 Hyundai family

Hlavnou cenou pre najšťastnejšiu rodinu na Slovensku bude exkluzívna rodinná dovolenka. Pôjdu na ňu tí, ktorí si okrem zážitkov z jazdy urobia radosť aj kúpou automobilu Hyundai v období od 18. augusta do 31. októbra 2014.

Autor: jGold
Pridať komentár
Bleskovky
UltraGrip
Výsledky testov zimných pneumatík dlhodobo potvrdzujú kvalitu pneumatík radu Goodyear UltraGrip. Aj v najnovšom teste zimných pneumatík pre sezónu 2019 boli pneumatiky Goodyear UltraGrip Performance+ vyhlásené za víťaza testu. Rovnako ako Goodyear UltraGrip 9+ aj táto novinka ponúka tú správnu zmes. Špeciálny plastifikátor na báze živice a rastlinných olejov zaisťuje, že si pneumatiky uchovávajú pružnosť i za nízkych teplôt. To spolu so sofistikovaným dezénom a inovatívnymi 3D priečnymi drážkami zaisťuje, že zimné pneumatiky UltraGrip ponúkajú optimálnu priľnavosť a pohodlie za akýchkoľvek zimných podmienok - na snehu, na ľade, na mokrých i suchých komunikáciách.
Matej-Homola
Slovenský automobilový pretekár Matej Homola dokázal v talianskej Monze obsadiť v 13. pretekoch seriálu TCR veľmi pekné piate miesto, keď sa prepracoval zo 17. miesta na štarte na piatu priečku v cieli. Zviedol pre to niekoľko parádnych súbojov. Svoju rýchlosť z tréningu preniesol do pretekov, vďaka ktorej sa dostavil úspech. "Boli to parádne preteky, poriadne som si zapredbiehal, auto tento raz fungovalo výborne," neskrýval nadšenie po pretekoch slovenský jazdec. "Zobral som výborné body, uvidíme ako dopadne zajtra." Nedeľňajšie štrnáste preteky seriálu TCR však nepriniesli Homolovi želaný výsledok a po kontakte s Talianom Pantiaticcimim skončil s poškodenou prednou nápravou a riadením na 14. mieste.
Nové-Dunlop
Dunlop uvádza na trh nové pneumatiky pre motokros Geomax MX53, ktoré nahrádzajú doterajšie MX52 pre pevný terén. Nové MX53 ponúkajú jazdcom najvyššiu výkonnosť vo svojej triede na širšej škále rôznych povrchov, než akú pokrývala predchádzajúca generácia. V širokom portfóliu pneumatík Geomax značky Dunlop sa nachádzajú medzi MX71 určenými do extra tvrdý povrchy a veľmi všestrannými MX33. Nová technológia Dunlopu posúva úžitkové vlastnosti pneumatík na novú úroveň. Veľkou výhodou nových pneumatík je ich vysoká výkonnosť za rôznych terénnych podmienok. Dopĺňajú pneumatiky strednej kategórie Geomax MX33, ktoré pomáhajú jazdcom vyhrávať preteky MXGP a supercross.