Hyundai hľadá najšťastnejšiu rodinu

Streda, 03 september 2014

Sú Slováci šťastní? Čo to znamená ak sú šťastní? Na tieto otázky pravidelne odpovedajú renomované svetové aj európske prieskumy. V svetovom porovnaní sme dopadli celkom dobre, v EÚ sme skončili šiesty od konca.

1 Hyundai ix35x
Hyundai ix 35 alebo i30 môže byť na celý mesiac váš. Stačí súťažiť a mať trochu šťastia.

Zo susedných štátov sú menej ako Slováci šťastní už len Maďari a najmenej Bulhari. Na čele rebríčka spokojnosti štátov Európskej únie sú severské krajiny v poradí Dáni, Fíni, Švédi. Prieskum zaujal spoločnosť Hyundai, ktorá sa v rámci svojej orientácie na rodinu rozhodla nájsť najšťastnejšiu slovenskú rodinu.

Do hľadania najšťastnejšej rodiny sa môže zapojiť každý, kto si vie radosť zo života vychutnať aj za volantom. Na výber má dva spôsoby. Buď odfotografuje svojich najbližších a snímku pošle na stránku www.najstastnejsiarodina.sk, alebo im pripraví prekvapenie v podobe testovacej jazdy u autorizovaných dílerov Hyundai.

Až 24 výhercov získa vozidlo Hyundai i30 alebo ix35 na mesiac s plnou nádržou a navyše tankovacou kartou v hodnote 150 eur. Spolu so svojimi rodinami budú môcť celý mesiac spoznávať najkrajšie kúty Slovenska.

2 Hyundai family

Hlavnou cenou pre najšťastnejšiu rodinu na Slovensku bude exkluzívna rodinná dovolenka. Pôjdu na ňu tí, ktorí si okrem zážitkov z jazdy urobia radosť aj kúpou automobilu Hyundai v období od 18. augusta do 31. októbra 2014.

Autor: jGold
Pridať komentár
Bleskovky
1-Sikyna-Imola
Seriál majstrovstiev sveta v motokrose pokračoval v talianskej Imole pätnástym kolom. Jazdcov čakala rýchla a náročná trať na slávnom Autodrome Enza a Dina Ferrariho. Richard Šikyňa (MX Slovakia - JD Gunnex KTM RT), jediný Slovák v štartovom poli, si v kvalifikácii triedy KTM 250 SXF vyjazdil 17. priečku. V pretekoch v úvode prvej jazdy po kolízii s iným jazdcom a poškodení motocykla z pretekov odstúpil. V druhej jazde aj napriek technickým problémom bol v cieli na 14. mieste a pripísal si ďalších 7 bodov do priebežného hodnotenia seriálu. So 105 bodmi mu patrí 22. miesto priebežného hodnotenia.
1-Autíčko
Skupina vysokoškolských študentov prerobila detské elektrické autíčka pre potreby dvoch hendikepovaných deti. Urobili to počas šesťtýždňovej letnej stáže v Technologickom centre Adient v Trenčíne v rámci trinásteho ročníka projektu letnej študentskej stáže. Do projektu sa zapojili talentovaní študenti z viacerých slovenských aj zahraničných vysokých škôl. Projekt zahŕňal návrh, prípravu realizácie a úpravu špeciálnych sedadiel, ako aj ďalších komponentov autíčka. Pracovalo na ňom dvanásť vybraných študentov z vysokých škôl technického smeru z Trenčína, Bratislavy, Brna, Liberca a Edinburgu.
Seat Leon
V posledný júlový týždeň Seat Leon tretej generácie dosiahol významný míľnik, keď od svojho uvedenia na trh sa predal jeden milión exemplárov. Najlepšie predávaný model španielskej značky mal svetovú výstavnú premiéru v októbri 2012 na parížskom autosalóne a krátko na to sa začal predávať. Vďaka úplne novému dizajnu podľa filozofie formula Leon, založenej na harmónii dizajnu a funkčnosti, sa stal najpredávanejším modelom z programu Seatu a prekonal dominanciu modelu Ibiza z predchádzajúcich 30 rokov. Leon tretej generácie, navrhnutý, vyvinutý a vyrábaný v závode Martorell, využíva modulárnu stavebnicu komponentov s priečne uloženým motorom MQB koncernu Volkswagen. Nová stavebnica znamenala skok v oblasti technológie a výroby a kvalita výroby dosiahla štandard koncernu Volkswagen.