Hyundai hľadá najšťastnejšiu rodinu

Streda, 03 september 2014

Sú Slováci šťastní? Čo to znamená ak sú šťastní? Na tieto otázky pravidelne odpovedajú renomované svetové aj európske prieskumy. V svetovom porovnaní sme dopadli celkom dobre, v EÚ sme skončili šiesty od konca.

1 Hyundai ix35x
Hyundai ix 35 alebo i30 môže byť na celý mesiac váš. Stačí súťažiť a mať trochu šťastia.

Zo susedných štátov sú menej ako Slováci šťastní už len Maďari a najmenej Bulhari. Na čele rebríčka spokojnosti štátov Európskej únie sú severské krajiny v poradí Dáni, Fíni, Švédi. Prieskum zaujal spoločnosť Hyundai, ktorá sa v rámci svojej orientácie na rodinu rozhodla nájsť najšťastnejšiu slovenskú rodinu.

Do hľadania najšťastnejšej rodiny sa môže zapojiť každý, kto si vie radosť zo života vychutnať aj za volantom. Na výber má dva spôsoby. Buď odfotografuje svojich najbližších a snímku pošle na stránku www.najstastnejsiarodina.sk, alebo im pripraví prekvapenie v podobe testovacej jazdy u autorizovaných dílerov Hyundai.

Až 24 výhercov získa vozidlo Hyundai i30 alebo ix35 na mesiac s plnou nádržou a navyše tankovacou kartou v hodnote 150 eur. Spolu so svojimi rodinami budú môcť celý mesiac spoznávať najkrajšie kúty Slovenska.

2 Hyundai family

Hlavnou cenou pre najšťastnejšiu rodinu na Slovensku bude exkluzívna rodinná dovolenka. Pôjdu na ňu tí, ktorí si okrem zážitkov z jazdy urobia radosť aj kúpou automobilu Hyundai v období od 18. augusta do 31. októbra 2014.

Autor: jGold
Pridať komentár
Bleskovky
Suzuki-Vitara
Japonská automobilka Suzuki vyrobila za uplynulý fiškálny rok 2019 (apríl 2019 až marec 2020) vo svojich výrobných závodoch na celom svete 2,97 (2 966 399) milióna automobilov. Napriek prerušeniu výroby pre pandémiu koronavírusu dokázala automobilka vyprodukovať 87,4 percent objemu predvlaňajšieho rekordného roku, v ktorom značka vyprodukovala 3,39 milióna (3 393 976) vozidiel, čo je najviac vo svojej storočnej histórii. V závodoch Suzuki ďalej pokračoval trend prehlbovania prevahy produkcie závodov mimo Japonska. V zahraničných závodoch počas vlaňajšieho fiškálneho roku vyrobila automobilka 2,02 milióna (2 022 227) vozidiel, kým automobilky v Japonsku len vyše 944 tisíc vozidiel.
Volvo-heng-du
Výrobný závod spoločnosti Volvo Cars v čínskom meste Čcheng-tu, jej najväčší v Číne, získava 100 percent svojej elektrickej energie z obnoviteľných zdrojov. Celkový obnoviteľný energetický mix v celosvetovej výrobnej sieti spoločnosti tak dosiahol 80 percent. Stopercentný energetický mix z obnoviteľných zdrojov v čínskom závode Čcheng-tu je výsledkom čerstvo podpísanej zmluvy o dodávke elektrickej energie a prispeje k zníženiu emisií CO2 v závode o viac ako 11-tisíc ton ročne. Približne 65 percent vyrobenej elektriny pochádza z vodnej energie, zvyšná časť zo slnečnej a veternej energie a iných obnoviteľných zdrojov.
BMW5-digital-world-premie
Priaznivci a fanúšikovia bavorskej značky BMW sú v očakávaní premiéry modelov radu 5 Sedan a praktickejšieho kombi Touring. Avšak vzhľadom na stále platné cestovné obmedzenia na celom svete sa prezentácia nového BMW radu 5 Sedan, nového BMW radu 5 Touring a nového BMW radu 6 Gran Turismo uskutoční v digitálnej forme. Stane sa tak v stredu 27. mája a záujemcovia o internetovú premiéru týchto troch modelov ju môžu sledovať na internete o 08:00 hod. na www.live.bmwgroup.com/en a http://www.live.bmwgroup.com/en>.