Hyundai má Najšťastnejšiu rodinu

Utorok, 02 december 2014

Po takmer dva a pol mesačnom pátraní našiel Hyundai Najšťastnejšiu rodinu na Slovensku – rodinu Šustekovcov zo Žiliny.

Hyundai-2014
Ilustračná snímka: Hyundai

Po tom, čo si kúpili nový Hyundai i30 si teraz užijú aj hlavnú výhru - dovolenku v hoteli Kempinski vo Vysokých Tatrách. Vybrali si ju sami a chcú si tak dopriať pocit oddychu, výnimočnosti a komfortu. Víťazná Najšťastnejšia rodina má dve dcéry, bývajú v štvorizbovom byte a jazdia na svojom automobile Hyundai i30.

Do súťaže sa zapojili stovky priaznivcov automobilizmu. Hyundai sa témou hľadania najšťastnejšej rodiny inšpiroval rôznymi európskymi aj svetovými prieskumami. Podľa ich výsledkov sú Slováci najšťastnejší vtedy, keď majú stabilné rodinné zázemie a trvalú prácu.

Súťaž má aj ďalších výhercov. Až dvadsiati štyria získali automobil Hyundai i30 alebo ix35 na mesiac s plnou nádržou a navyše tankovacou kartou v hodnote 150 eur. So svojimi rodinami tak môžu celý mesiac spoznávať krásy Slovenska a jeho najkrajšie lokality.

Autor: jGold
Pridať komentár
Bleskovky
1-Autíčko
Skupina vysokoškolských študentov prerobila detské elektrické autíčka pre potreby dvoch hendikepovaných deti. Urobili to počas šesťtýždňovej letnej stáže v Technologickom centre Adient v Trenčíne v rámci trinásteho ročníka projektu letnej študentskej stáže. Do projektu sa zapojili talentovaní študenti z viacerých slovenských aj zahraničných vysokých škôl. Projekt zahŕňal návrh, prípravu realizácie a úpravu špeciálnych sedadiel, ako aj ďalších komponentov autíčka. Pracovalo na ňom dvanásť vybraných študentov z vysokých škôl technického smeru z Trenčína, Bratislavy, Brna, Liberca a Edinburgu.
Seat Leon
V posledný júlový týždeň Seat Leon tretej generácie dosiahol významný míľnik, keď od svojho uvedenia na trh sa predal jeden milión exemplárov. Najlepšie predávaný model španielskej značky mal svetovú výstavnú premiéru v októbri 2012 na parížskom autosalóne a krátko na to sa začal predávať. Vďaka úplne novému dizajnu podľa filozofie formula Leon, založenej na harmónii dizajnu a funkčnosti, sa stal najpredávanejším modelom z programu Seatu a prekonal dominanciu modelu Ibiza z predchádzajúcich 30 rokov. Leon tretej generácie, navrhnutý, vyvinutý a vyrábaný v závode Martorell, využíva modulárnu stavebnicu komponentov s priečne uloženým motorom MQB koncernu Volkswagen. Nová stavebnica znamenala skok v oblasti technológie a výroby a kvalita výroby dosiahla štandard koncernu Volkswagen.
Goodyear-Eagle-F1-SuperSport
Nové pneumatiky Eagle F1 SuperSport spoločnosti Goodyear obsadili prvé miesto v teste veľmi vysoko výkonných pneumatík Ultra Ultra High Performance. Test sa konal na skúšobnom okruhu spoločnosti Continental v texaskom Uvalde. Hodnotili sa pneumatiky ôsmich rôznych výrobcov, vrátane značiek Continental a Michelin na vozidle BMW M2 s pneumatikami rozmeru 245/35 R19 na prednej náprave a 265/35 R19 vzadu. Pokrýval všetky hlavné disciplíny obvyklé v testoch pneumatík, vrátane hodnotenia ovládateľnosti za sucha i mokra, brzdných vlastností na suchom i mokrom povrchu, sklonu k aquaplaningu, valivého odporu, hlučnosti a pohodlia pre vodiča.