Hyundai má Najšťastnejšiu rodinu

Utorok, 02 december 2014

Po takmer dva a pol mesačnom pátraní našiel Hyundai Najšťastnejšiu rodinu na Slovensku – rodinu Šustekovcov zo Žiliny.

Hyundai-2014
Ilustračná snímka: Hyundai

Po tom, čo si kúpili nový Hyundai i30 si teraz užijú aj hlavnú výhru - dovolenku v hoteli Kempinski vo Vysokých Tatrách. Vybrali si ju sami a chcú si tak dopriať pocit oddychu, výnimočnosti a komfortu. Víťazná Najšťastnejšia rodina má dve dcéry, bývajú v štvorizbovom byte a jazdia na svojom automobile Hyundai i30.

Do súťaže sa zapojili stovky priaznivcov automobilizmu. Hyundai sa témou hľadania najšťastnejšej rodiny inšpiroval rôznymi európskymi aj svetovými prieskumami. Podľa ich výsledkov sú Slováci najšťastnejší vtedy, keď majú stabilné rodinné zázemie a trvalú prácu.

Súťaž má aj ďalších výhercov. Až dvadsiati štyria získali automobil Hyundai i30 alebo ix35 na mesiac s plnou nádržou a navyše tankovacou kartou v hodnote 150 eur. So svojimi rodinami tak môžu celý mesiac spoznávať krásy Slovenska a jeho najkrajšie lokality.

Autor: jGold
Pridať komentár
Bleskovky
Land-cruise
Podľa amerického portálu iSeeCars.com je Toyota Land Cruiser najspoľahlivejším autom na americkom trhu. Portál analyzoval z hľadiska životnosti 15,8 milióna jazdených áut. Ukázalo sa, že Toyota Land Cruiser poskytuje najväčšiu záruku, že auto prekoná minimálne 320 000 km. Toľko malo na tachometri až 15,7 % jazdených áut tohto modelu. Druhé miesto patrí modelu Sequoia (9,2 %), čo je terénne vozidlo väčšie ako je Land Cruiser postavené na platforme pick-upu Tundra. Prvé miesto má Toyota aj medzi všetkými preverovanými značkami. Na druhom mieste medzi značkami je Honda s podielom 1,6 %. Na ďalších sú americké GMC, Chevrolet a Ford. Land Cruiser navrhli tak, aby vydržal najmenej 25 rokov.
Šikyňa-Holandsko
Po úvodných pretekoch seriálu majstrovstiev sveta v motokrose v Anglicku sa pretekári so svojimi tímami presunuli do holandského Valkenswaardu, dejiska druhého podujatia majstrovstiev sveta. Jediný slovenský jazdec Richard Šikyňa z MX Slovakia v Holandsku nebodoval. Zdravotný stav, ku ktorým sa v druhej jazde pridali aj technické problémy, mu neumožnili dokončiť ani jedny nedeľňajšie preteky a tak sa z Holandska vracia bez bodového zisku. V hodnotení seriálu klesol z priebežného 19. na 27. miesto. V najbližších dňoch bude najdôležitejšie, aby sa Richard Šikyňa vyliečil a stihol sa pripraviť na ďalšie preteky v Argentíne, ktoré budú už o dva týždne.
BMW-kopie
Značke BMW udelili slovenskí spotrebitelia a komisia expertov Brand Council z programu Slovak Superbrands cenu Slovak Superbrands Award 2020. Automobilka tak potvrdila, že patrí do skupine elitných značiek. Ocenenie je potvrdením kvality a uistením priaznivcov a zákazníkov značky pri ich nákupných rozhodnutiach. Program Superbrands vznikol pred viac ako dvadsiatimi rokmi vo Veľkej Británii. Marketingoví a komunikační odborníci si stanovili dva ciele: uviesť do pozornosti mimoriadne silné značky a prezentovať ich ďalším spoločnostiam, ktoré by sa rady rozvíjali a učili. Odvtedy získal program celosvetové uznanie a dnes je Superbrands uznávaný ako rešpektované ocenenie v 90. krajinách na piatich kontinentoch. Komisia Brand Council ma pri udeľovaní cien kľúčovú úlohu, preto sa jej členmi môžu stať len poprední, vysoko uznávaní experti.