Hyundai má Najšťastnejšiu rodinu

Utorok, 02 december 2014

Po takmer dva a pol mesačnom pátraní našiel Hyundai Najšťastnejšiu rodinu na Slovensku – rodinu Šustekovcov zo Žiliny.

Hyundai-2014
Ilustračná snímka: Hyundai

Po tom, čo si kúpili nový Hyundai i30 si teraz užijú aj hlavnú výhru - dovolenku v hoteli Kempinski vo Vysokých Tatrách. Vybrali si ju sami a chcú si tak dopriať pocit oddychu, výnimočnosti a komfortu. Víťazná Najšťastnejšia rodina má dve dcéry, bývajú v štvorizbovom byte a jazdia na svojom automobile Hyundai i30.

Do súťaže sa zapojili stovky priaznivcov automobilizmu. Hyundai sa témou hľadania najšťastnejšej rodiny inšpiroval rôznymi európskymi aj svetovými prieskumami. Podľa ich výsledkov sú Slováci najšťastnejší vtedy, keď majú stabilné rodinné zázemie a trvalú prácu.

Súťaž má aj ďalších výhercov. Až dvadsiati štyria získali automobil Hyundai i30 alebo ix35 na mesiac s plnou nádržou a navyše tankovacou kartou v hodnote 150 eur. So svojimi rodinami tak môžu celý mesiac spoznávať krásy Slovenska a jeho najkrajšie lokality.

Autor: jGold
Pridať komentár
Bleskovky
UltraGrip
Výsledky testov zimných pneumatík dlhodobo potvrdzujú kvalitu pneumatík radu Goodyear UltraGrip. Aj v najnovšom teste zimných pneumatík pre sezónu 2019 boli pneumatiky Goodyear UltraGrip Performance+ vyhlásené za víťaza testu. Rovnako ako Goodyear UltraGrip 9+ aj táto novinka ponúka tú správnu zmes. Špeciálny plastifikátor na báze živice a rastlinných olejov zaisťuje, že si pneumatiky uchovávajú pružnosť i za nízkych teplôt. To spolu so sofistikovaným dezénom a inovatívnymi 3D priečnymi drážkami zaisťuje, že zimné pneumatiky UltraGrip ponúkajú optimálnu priľnavosť a pohodlie za akýchkoľvek zimných podmienok - na snehu, na ľade, na mokrých i suchých komunikáciách.
Matej-Homola
Slovenský automobilový pretekár Matej Homola dokázal v talianskej Monze obsadiť v 13. pretekoch seriálu TCR veľmi pekné piate miesto, keď sa prepracoval zo 17. miesta na štarte na piatu priečku v cieli. Zviedol pre to niekoľko parádnych súbojov. Svoju rýchlosť z tréningu preniesol do pretekov, vďaka ktorej sa dostavil úspech. "Boli to parádne preteky, poriadne som si zapredbiehal, auto tento raz fungovalo výborne," neskrýval nadšenie po pretekoch slovenský jazdec. "Zobral som výborné body, uvidíme ako dopadne zajtra." Nedeľňajšie štrnáste preteky seriálu TCR však nepriniesli Homolovi želaný výsledok a po kontakte s Talianom Pantiaticcimim skončil s poškodenou prednou nápravou a riadením na 14. mieste.
Nové-Dunlop
Dunlop uvádza na trh nové pneumatiky pre motokros Geomax MX53, ktoré nahrádzajú doterajšie MX52 pre pevný terén. Nové MX53 ponúkajú jazdcom najvyššiu výkonnosť vo svojej triede na širšej škále rôznych povrchov, než akú pokrývala predchádzajúca generácia. V širokom portfóliu pneumatík Geomax značky Dunlop sa nachádzajú medzi MX71 určenými do extra tvrdý povrchy a veľmi všestrannými MX33. Nová technológia Dunlopu posúva úžitkové vlastnosti pneumatík na novú úroveň. Veľkou výhodou nových pneumatík je ich vysoká výkonnosť za rôznych terénnych podmienok. Dopĺňajú pneumatiky strednej kategórie Geomax MX33, ktoré pomáhajú jazdcom vyhrávať preteky MXGP a supercross.