Hyundai má nového generálneho riaditeľa

Utorok, 02 október 2012

Hyundai Slovakia, výhradný dovozca kórejských automobilov na slovenský trh, má nového najvyššieho šéfa - novým generálnym riaditeľom sa stal Martin Saitz.

Hyundai i-oniq
Koncept i-oniq ako svoj skvost predstavil Hyundai v marci na autosalóne v Ženeve

Martin Saitz nastúpil na pozíciu generálneho riaditeľa spoločnosti, ktorá nebola posledné dva roky obsadená. V jeho kompetencii bude riadenie všetkých obchodných, marketingových a finančných aktivít spoločnosti.

Svoju profesijnú kariéru začal ako konštruktér a neskôr pracoval na finančných a vedúcich pozíciách v spoločnostiach Price Waterhouse, DAF Trucks CZ, Volvo Auto Czech a Volvo Auto Polska. Jeho ďalšou pracovnou zastávkou bola Škoda Auto, kde počas 7 rokov pôsobil ako regionálny riaditeľ so zodpovednosťou za 10 západoeurópskych krajín a neskôr sa stal riaditeľom predaja pre Českú republiku. Skúsenosti z tejto pozície a z predaja na rôznych trhoch následne využil v spoločnosti BMW.

Teraz prijal ponuku spoločnosti Hyundai Motor Slovakia a stal sa jej novým generálnym riaditeľom.

Autor: janGold
Pridať komentár
Bleskovky
UltraGrip
Výsledky testov zimných pneumatík dlhodobo potvrdzujú kvalitu pneumatík radu Goodyear UltraGrip. Aj v najnovšom teste zimných pneumatík pre sezónu 2019 boli pneumatiky Goodyear UltraGrip Performance+ vyhlásené za víťaza testu. Rovnako ako Goodyear UltraGrip 9+ aj táto novinka ponúka tú správnu zmes. Špeciálny plastifikátor na báze živice a rastlinných olejov zaisťuje, že si pneumatiky uchovávajú pružnosť i za nízkych teplôt. To spolu so sofistikovaným dezénom a inovatívnymi 3D priečnymi drážkami zaisťuje, že zimné pneumatiky UltraGrip ponúkajú optimálnu priľnavosť a pohodlie za akýchkoľvek zimných podmienok - na snehu, na ľade, na mokrých i suchých komunikáciách.
Matej-Homola
Slovenský automobilový pretekár Matej Homola dokázal v talianskej Monze obsadiť v 13. pretekoch seriálu TCR veľmi pekné piate miesto, keď sa prepracoval zo 17. miesta na štarte na piatu priečku v cieli. Zviedol pre to niekoľko parádnych súbojov. Svoju rýchlosť z tréningu preniesol do pretekov, vďaka ktorej sa dostavil úspech. "Boli to parádne preteky, poriadne som si zapredbiehal, auto tento raz fungovalo výborne," neskrýval nadšenie po pretekoch slovenský jazdec. "Zobral som výborné body, uvidíme ako dopadne zajtra." Nedeľňajšie štrnáste preteky seriálu TCR však nepriniesli Homolovi želaný výsledok a po kontakte s Talianom Pantiaticcimim skončil s poškodenou prednou nápravou a riadením na 14. mieste.
Nové-Dunlop
Dunlop uvádza na trh nové pneumatiky pre motokros Geomax MX53, ktoré nahrádzajú doterajšie MX52 pre pevný terén. Nové MX53 ponúkajú jazdcom najvyššiu výkonnosť vo svojej triede na širšej škále rôznych povrchov, než akú pokrývala predchádzajúca generácia. V širokom portfóliu pneumatík Geomax značky Dunlop sa nachádzajú medzi MX71 určenými do extra tvrdý povrchy a veľmi všestrannými MX33. Nová technológia Dunlopu posúva úžitkové vlastnosti pneumatík na novú úroveň. Veľkou výhodou nových pneumatík je ich vysoká výkonnosť za rôznych terénnych podmienok. Dopĺňajú pneumatiky strednej kategórie Geomax MX33, ktoré pomáhajú jazdcom vyhrávať preteky MXGP a supercross.