Hyundai otvoril svoj najväčší showroom

Nedeľa, 21 apríl 2013

Hyundai posilňuje svoju aktuálne tretiu pozíciu v počte registrovaných nových automobilov na slovenskom trhu. Robí tak aj rozširovaním a skvalitňovaním dílerskej siete, a tak v týchto dňoch otvoril svoj najväčší showroom na Slovensku. Otvoril ho predajca Autopolis ako svoju druhú prevádzku v Bratislave, tentoraz na Panónskej ceste v Petržalke.

Hyundai Autopolis
V Bratislave-Petržalke na Panónskej ceste vyrástlo najväčšie predajné stredisko Hyundai

S narastajúcim počtom klientov, rozširovaním modelového portfólia a vstupom do nových segmentov vnikla pre Hyundai potreba poskytovať služby v nových a prémiových showroomoch. Aj preto sa spoločnosť Autopolis rozhodla rozšíriť svoje pôsobenie a otvorila nové predajno-servisné stredisko značky Hyundai. Na Panónskej ceste v Bratislave tak vznikol rozlohou najväčší autosalón na Slovensku s predajnou plochou 622 m² a so servisnými dielňami s plochou viac ako 1 000 m².

Nové predajné stredisko je rozlohou najväčšie a zároveň aj najmodernejšie pre značku Hyundai na Slovensku. Má stanovovať nové kritériá a kvalitu poskytovaných služieb."Som presvedčený, že zákazníci tu získajú prémiové zázemie doplnené o prémiové služby. Verím, že spoločnosť čoskoro získa mnoho nových zákazníkov a podarí sa tak splniť ambiciózne ciele a naplniť našu víziu ,Žiť s Hyundaiom je úžasné'" povedal pri otvorení novej prevádzky Martin Saitz, generálny riaditeľ spoločnosti Hyundai Motor Slovakia.

Na Panónskej nájde zákazník všetky služby pod jednou strechou: autorizovaný predaj nových vozidiel, výkup a predaj jazdených vozidiel všetkých značiek; financovanie nákupu a poistenie vozidiel; možnosť prihlásenia vozidla, autorizovaný záručný a pozáručný servis, predaj náhradných dielov a príslušenstva; pneuservis, uskladnenie pneumatík; zmluvný pick-up servis (dovoz, odvoz áut a zákazníkov do a zo servisu, servis poistných udalostí, SOS nonstop linku a iné).

Slávnostné otvorenie nového predajného a servisného strediska sa konalo 18. apríla tohto roku.

Autor: J. Goldberger
Pridať komentár
Bleskovky
Suzuki-Vitara
Japonská automobilka Suzuki vyrobila za uplynulý fiškálny rok 2019 (apríl 2019 až marec 2020) vo svojich výrobných závodoch na celom svete 2,97 (2 966 399) milióna automobilov. Napriek prerušeniu výroby pre pandémiu koronavírusu dokázala automobilka vyprodukovať 87,4 percent objemu predvlaňajšieho rekordného roku, v ktorom značka vyprodukovala 3,39 milióna (3 393 976) vozidiel, čo je najviac vo svojej storočnej histórii. V závodoch Suzuki ďalej pokračoval trend prehlbovania prevahy produkcie závodov mimo Japonska. V zahraničných závodoch počas vlaňajšieho fiškálneho roku vyrobila automobilka 2,02 milióna (2 022 227) vozidiel, kým automobilky v Japonsku len vyše 944 tisíc vozidiel.
Volvo-heng-du
Výrobný závod spoločnosti Volvo Cars v čínskom meste Čcheng-tu, jej najväčší v Číne, získava 100 percent svojej elektrickej energie z obnoviteľných zdrojov. Celkový obnoviteľný energetický mix v celosvetovej výrobnej sieti spoločnosti tak dosiahol 80 percent. Stopercentný energetický mix z obnoviteľných zdrojov v čínskom závode Čcheng-tu je výsledkom čerstvo podpísanej zmluvy o dodávke elektrickej energie a prispeje k zníženiu emisií CO2 v závode o viac ako 11-tisíc ton ročne. Približne 65 percent vyrobenej elektriny pochádza z vodnej energie, zvyšná časť zo slnečnej a veternej energie a iných obnoviteľných zdrojov.
BMW5-digital-world-premie
Priaznivci a fanúšikovia bavorskej značky BMW sú v očakávaní premiéry modelov radu 5 Sedan a praktickejšieho kombi Touring. Avšak vzhľadom na stále platné cestovné obmedzenia na celom svete sa prezentácia nového BMW radu 5 Sedan, nového BMW radu 5 Touring a nového BMW radu 6 Gran Turismo uskutoční v digitálnej forme. Stane sa tak v stredu 27. mája a záujemcovia o internetovú premiéru týchto troch modelov ju môžu sledovať na internete o 08:00 hod. na www.live.bmwgroup.com/en a http://www.live.bmwgroup.com/en>.