Hyundai otvoril svoj najväčší showroom

Nedeľa, 21 apríl 2013

Hyundai posilňuje svoju aktuálne tretiu pozíciu v počte registrovaných nových automobilov na slovenskom trhu. Robí tak aj rozširovaním a skvalitňovaním dílerskej siete, a tak v týchto dňoch otvoril svoj najväčší showroom na Slovensku. Otvoril ho predajca Autopolis ako svoju druhú prevádzku v Bratislave, tentoraz na Panónskej ceste v Petržalke.

Hyundai Autopolis
V Bratislave-Petržalke na Panónskej ceste vyrástlo najväčšie predajné stredisko Hyundai

S narastajúcim počtom klientov, rozširovaním modelového portfólia a vstupom do nových segmentov vnikla pre Hyundai potreba poskytovať služby v nových a prémiových showroomoch. Aj preto sa spoločnosť Autopolis rozhodla rozšíriť svoje pôsobenie a otvorila nové predajno-servisné stredisko značky Hyundai. Na Panónskej ceste v Bratislave tak vznikol rozlohou najväčší autosalón na Slovensku s predajnou plochou 622 m² a so servisnými dielňami s plochou viac ako 1 000 m².

Nové predajné stredisko je rozlohou najväčšie a zároveň aj najmodernejšie pre značku Hyundai na Slovensku. Má stanovovať nové kritériá a kvalitu poskytovaných služieb."Som presvedčený, že zákazníci tu získajú prémiové zázemie doplnené o prémiové služby. Verím, že spoločnosť čoskoro získa mnoho nových zákazníkov a podarí sa tak splniť ambiciózne ciele a naplniť našu víziu ,Žiť s Hyundaiom je úžasné'" povedal pri otvorení novej prevádzky Martin Saitz, generálny riaditeľ spoločnosti Hyundai Motor Slovakia.

Na Panónskej nájde zákazník všetky služby pod jednou strechou: autorizovaný predaj nových vozidiel, výkup a predaj jazdených vozidiel všetkých značiek; financovanie nákupu a poistenie vozidiel; možnosť prihlásenia vozidla, autorizovaný záručný a pozáručný servis, predaj náhradných dielov a príslušenstva; pneuservis, uskladnenie pneumatík; zmluvný pick-up servis (dovoz, odvoz áut a zákazníkov do a zo servisu, servis poistných udalostí, SOS nonstop linku a iné).

Slávnostné otvorenie nového predajného a servisného strediska sa konalo 18. apríla tohto roku.

Autor: J. Goldberger
Pridať komentár
Bleskovky
UltraGrip
Výsledky testov zimných pneumatík dlhodobo potvrdzujú kvalitu pneumatík radu Goodyear UltraGrip. Aj v najnovšom teste zimných pneumatík pre sezónu 2019 boli pneumatiky Goodyear UltraGrip Performance+ vyhlásené za víťaza testu. Rovnako ako Goodyear UltraGrip 9+ aj táto novinka ponúka tú správnu zmes. Špeciálny plastifikátor na báze živice a rastlinných olejov zaisťuje, že si pneumatiky uchovávajú pružnosť i za nízkych teplôt. To spolu so sofistikovaným dezénom a inovatívnymi 3D priečnymi drážkami zaisťuje, že zimné pneumatiky UltraGrip ponúkajú optimálnu priľnavosť a pohodlie za akýchkoľvek zimných podmienok - na snehu, na ľade, na mokrých i suchých komunikáciách.
Matej-Homola
Slovenský automobilový pretekár Matej Homola dokázal v talianskej Monze obsadiť v 13. pretekoch seriálu TCR veľmi pekné piate miesto, keď sa prepracoval zo 17. miesta na štarte na piatu priečku v cieli. Zviedol pre to niekoľko parádnych súbojov. Svoju rýchlosť z tréningu preniesol do pretekov, vďaka ktorej sa dostavil úspech. "Boli to parádne preteky, poriadne som si zapredbiehal, auto tento raz fungovalo výborne," neskrýval nadšenie po pretekoch slovenský jazdec. "Zobral som výborné body, uvidíme ako dopadne zajtra." Nedeľňajšie štrnáste preteky seriálu TCR však nepriniesli Homolovi želaný výsledok a po kontakte s Talianom Pantiaticcimim skončil s poškodenou prednou nápravou a riadením na 14. mieste.
Nové-Dunlop
Dunlop uvádza na trh nové pneumatiky pre motokros Geomax MX53, ktoré nahrádzajú doterajšie MX52 pre pevný terén. Nové MX53 ponúkajú jazdcom najvyššiu výkonnosť vo svojej triede na širšej škále rôznych povrchov, než akú pokrývala predchádzajúca generácia. V širokom portfóliu pneumatík Geomax značky Dunlop sa nachádzajú medzi MX71 určenými do extra tvrdý povrchy a veľmi všestrannými MX33. Nová technológia Dunlopu posúva úžitkové vlastnosti pneumatík na novú úroveň. Veľkou výhodou nových pneumatík je ich vysoká výkonnosť za rôznych terénnych podmienok. Dopĺňajú pneumatiky strednej kategórie Geomax MX33, ktoré pomáhajú jazdcom vyhrávať preteky MXGP a supercross.