IMPA Fashion show: autá, móda a zábava

Streda, 05 december 2012

O tom, ako spojiť autá s módou, ukázala spoločenská akcia bratislavského dílerského strediska Škoda IMPA neďaleko petržalského hypermarketu Tesco, ktorú pomenovali IMPA Fashion show.

IMPA Fashion show
Autá, móda a zábava – v tomto duchu sa niesla spoločenská akcia IMPA Fashion show

Sieť autorizovaných dealerov Škoda IMPA tu predstavila svojim obchodným partnerom najnovšiu novinku Škoda Rapid v spojení s prehliadkou nazvanou Škoda fashion. Išlo o módnu prehliadku a prezentáciu doplnkov, príslušenstva a športového oblečenia Škoda. Akcia bola prvá tohto druhu na Slovensku, rovnako po prvý raz tu predviedli aj kolekciu značkových doplnkov a oblečenia Škoda.

"Sme veľmi radi, že naši obchodní partneri prijali pozvanie stráviť s nami jedinečný večer. Rozhodli sme sa predstaviť značku Škoda v plnom rozsahu. Nielen ucelený modelový rad a čerstvú novinku Rapid, ale aj výber z kolekcie športového oblečenia, ktoré značka ponúka svojim priaznivcom," povedal nám Jozef Suroviak, riaditeľ spoločnosti IMPA Bratislava.

Počas módnej show po prvý raz na Slovensku predstavili v priestoroch IMPA športové kolekcie Škoda a Škoda Motorsport, oblečenie k modelom Citigo a Rapid, kolekciu pre cyklistov a oblečenie do chladného zimného počasia. Predstavili sa tu aj mladé módne dizajnérky, ktoré predviedli kolekciu strihov vychádzajúcich z tradičného ľudového odevu.

Na Fashion show sa o program a zábavu pozvaných hostí starali skúsení moderátori. Svojimi vystúpeniami spestrili večerný program tiež cyklotrialisti a v kultúrnom programe sa predstavili aj tanečníci zo skupiny Petra Modrovského a Jána Ďurovčíka – Dansovia.

IMPA Fashion show IMPA Fashion show IMPA Fashion show IMPA Fashion show IMPA Fashion show IMPA Fashion show
Autor: janGold
Pridať komentár
Bleskovky
UltraGrip
Výsledky testov zimných pneumatík dlhodobo potvrdzujú kvalitu pneumatík radu Goodyear UltraGrip. Aj v najnovšom teste zimných pneumatík pre sezónu 2019 boli pneumatiky Goodyear UltraGrip Performance+ vyhlásené za víťaza testu. Rovnako ako Goodyear UltraGrip 9+ aj táto novinka ponúka tú správnu zmes. Špeciálny plastifikátor na báze živice a rastlinných olejov zaisťuje, že si pneumatiky uchovávajú pružnosť i za nízkych teplôt. To spolu so sofistikovaným dezénom a inovatívnymi 3D priečnymi drážkami zaisťuje, že zimné pneumatiky UltraGrip ponúkajú optimálnu priľnavosť a pohodlie za akýchkoľvek zimných podmienok - na snehu, na ľade, na mokrých i suchých komunikáciách.
Matej-Homola
Slovenský automobilový pretekár Matej Homola dokázal v talianskej Monze obsadiť v 13. pretekoch seriálu TCR veľmi pekné piate miesto, keď sa prepracoval zo 17. miesta na štarte na piatu priečku v cieli. Zviedol pre to niekoľko parádnych súbojov. Svoju rýchlosť z tréningu preniesol do pretekov, vďaka ktorej sa dostavil úspech. "Boli to parádne preteky, poriadne som si zapredbiehal, auto tento raz fungovalo výborne," neskrýval nadšenie po pretekoch slovenský jazdec. "Zobral som výborné body, uvidíme ako dopadne zajtra." Nedeľňajšie štrnáste preteky seriálu TCR však nepriniesli Homolovi želaný výsledok a po kontakte s Talianom Pantiaticcimim skončil s poškodenou prednou nápravou a riadením na 14. mieste.
Nové-Dunlop
Dunlop uvádza na trh nové pneumatiky pre motokros Geomax MX53, ktoré nahrádzajú doterajšie MX52 pre pevný terén. Nové MX53 ponúkajú jazdcom najvyššiu výkonnosť vo svojej triede na širšej škále rôznych povrchov, než akú pokrývala predchádzajúca generácia. V širokom portfóliu pneumatík Geomax značky Dunlop sa nachádzajú medzi MX71 určenými do extra tvrdý povrchy a veľmi všestrannými MX33. Nová technológia Dunlopu posúva úžitkové vlastnosti pneumatík na novú úroveň. Veľkou výhodou nových pneumatík je ich vysoká výkonnosť za rôznych terénnych podmienok. Dopĺňajú pneumatiky strednej kategórie Geomax MX33, ktoré pomáhajú jazdcom vyhrávať preteky MXGP a supercross.