IMPA Fashion show: autá, móda a zábava

Streda, 05 december 2012

O tom, ako spojiť autá s módou, ukázala spoločenská akcia bratislavského dílerského strediska Škoda IMPA neďaleko petržalského hypermarketu Tesco, ktorú pomenovali IMPA Fashion show.

IMPA Fashion show
Autá, móda a zábava – v tomto duchu sa niesla spoločenská akcia IMPA Fashion show

Sieť autorizovaných dealerov Škoda IMPA tu predstavila svojim obchodným partnerom najnovšiu novinku Škoda Rapid v spojení s prehliadkou nazvanou Škoda fashion. Išlo o módnu prehliadku a prezentáciu doplnkov, príslušenstva a športového oblečenia Škoda. Akcia bola prvá tohto druhu na Slovensku, rovnako po prvý raz tu predviedli aj kolekciu značkových doplnkov a oblečenia Škoda.

"Sme veľmi radi, že naši obchodní partneri prijali pozvanie stráviť s nami jedinečný večer. Rozhodli sme sa predstaviť značku Škoda v plnom rozsahu. Nielen ucelený modelový rad a čerstvú novinku Rapid, ale aj výber z kolekcie športového oblečenia, ktoré značka ponúka svojim priaznivcom," povedal nám Jozef Suroviak, riaditeľ spoločnosti IMPA Bratislava.

Počas módnej show po prvý raz na Slovensku predstavili v priestoroch IMPA športové kolekcie Škoda a Škoda Motorsport, oblečenie k modelom Citigo a Rapid, kolekciu pre cyklistov a oblečenie do chladného zimného počasia. Predstavili sa tu aj mladé módne dizajnérky, ktoré predviedli kolekciu strihov vychádzajúcich z tradičného ľudového odevu.

Na Fashion show sa o program a zábavu pozvaných hostí starali skúsení moderátori. Svojimi vystúpeniami spestrili večerný program tiež cyklotrialisti a v kultúrnom programe sa predstavili aj tanečníci zo skupiny Petra Modrovského a Jána Ďurovčíka – Dansovia.

IMPA Fashion show IMPA Fashion show IMPA Fashion show IMPA Fashion show IMPA Fashion show IMPA Fashion show
Autor: janGold
Pridať komentár
Bleskovky
lexus-lbx-venezia
Lexus sa už po siedmy raz vracia ako oficiálne vozidlo medzinárodného filmového festivalu v Benátkach a potvrdzuje, že je patrí k svetu svetovej kinematografie. Nový kompaktný crossover LBX bude súčasťou flotily elektrifikovaných vozidiel Lexus pre luxusnú prepravu VIP účastníkov festivalu. Medzi hercami, ktorí sa objavia na červenom koberci, budú okrem iných Zendaya (Spider Man: Bez domova), Mike Faist (West Side Story), Josh O’Connor (Koruna) či Caroline Murino (Casino Royale). V poradí 80. ročník festivalu sa bude konať na benátskom Lide od 30. augusta do 9. septembra.
mini-cooper-s-countryman
Britský výrobca automobilov prichádza v edícii Uncharted so zaujímavou ponukou, modelom Mini Cooper S Countryman ALL 4. V exkluzívnom laku ponúka edičný Countryman so štvorvalcovým motorom s výkonom 131 kW/178k a technológiou s dvojitým preplňovaním. Výsledkom je zaručená športová zábava a možnosti všestranného využitia. Model s pohonom všetkých kolies je zábavou na asfaltovej ceste i v teréne, a svojou trakciou dokáže presvedčiť aj na piesku. Mini Countryman v edícii Uncharted je vďaka silnému motoru a pohonu všetkých kolies doma tak na asfaltových cestách, ako aj v teréne.
merc-S63-E
Nový Mercedes-AMG S 63 E Performance, špičkový model zo segmentu luxusných sedanov, si odteraz môže zákazník objednať u predajcov značky Mercedes-Benz na celom Slovensku. Objednať sa dá aj editovaná verzia AMG S 63 E Performance Edition 1 ako exkluzívny model. Výkonný hybrid využíva technológie formuly 1. Nový mercedes spája najlepší výkon vo svojej triede s výnimočným komfortným zážitkom a takmer bezhlučným jazdením na elektrický pohon. Model E Performance kombinuje 4,0-litrový motor AMG V8 biturbo s hybridným hnacím ústrojenstvom špecifickým pre AMG a novou konštrukčnou úrovňou vysokovýkonného akumulátora AMG (HPB). Čisto elektrický dojazd sa tým zvyšuje na 33 km. Cena najvýkonnejšieho modelu S v histórii začína na čiastke 223 554 eur.