IMPA Fashion show: autá, móda a zábava

Streda, 05 december 2012

O tom, ako spojiť autá s módou, ukázala spoločenská akcia bratislavského dílerského strediska Škoda IMPA neďaleko petržalského hypermarketu Tesco, ktorú pomenovali IMPA Fashion show.

IMPA Fashion show
Autá, móda a zábava – v tomto duchu sa niesla spoločenská akcia IMPA Fashion show

Sieť autorizovaných dealerov Škoda IMPA tu predstavila svojim obchodným partnerom najnovšiu novinku Škoda Rapid v spojení s prehliadkou nazvanou Škoda fashion. Išlo o módnu prehliadku a prezentáciu doplnkov, príslušenstva a športového oblečenia Škoda. Akcia bola prvá tohto druhu na Slovensku, rovnako po prvý raz tu predviedli aj kolekciu značkových doplnkov a oblečenia Škoda.

"Sme veľmi radi, že naši obchodní partneri prijali pozvanie stráviť s nami jedinečný večer. Rozhodli sme sa predstaviť značku Škoda v plnom rozsahu. Nielen ucelený modelový rad a čerstvú novinku Rapid, ale aj výber z kolekcie športového oblečenia, ktoré značka ponúka svojim priaznivcom," povedal nám Jozef Suroviak, riaditeľ spoločnosti IMPA Bratislava.

Počas módnej show po prvý raz na Slovensku predstavili v priestoroch IMPA športové kolekcie Škoda a Škoda Motorsport, oblečenie k modelom Citigo a Rapid, kolekciu pre cyklistov a oblečenie do chladného zimného počasia. Predstavili sa tu aj mladé módne dizajnérky, ktoré predviedli kolekciu strihov vychádzajúcich z tradičného ľudového odevu.

Na Fashion show sa o program a zábavu pozvaných hostí starali skúsení moderátori. Svojimi vystúpeniami spestrili večerný program tiež cyklotrialisti a v kultúrnom programe sa predstavili aj tanečníci zo skupiny Petra Modrovského a Jána Ďurovčíka – Dansovia.

IMPA Fashion show IMPA Fashion show IMPA Fashion show IMPA Fashion show IMPA Fashion show IMPA Fashion show
Autor: janGold
Pridať komentár
Bleskovky
1-Sikyna-Imola
Seriál majstrovstiev sveta v motokrose pokračoval v talianskej Imole pätnástym kolom. Jazdcov čakala rýchla a náročná trať na slávnom Autodrome Enza a Dina Ferrariho. Richard Šikyňa (MX Slovakia - JD Gunnex KTM RT), jediný Slovák v štartovom poli, si v kvalifikácii triedy KTM 250 SXF vyjazdil 17. priečku. V pretekoch v úvode prvej jazdy po kolízii s iným jazdcom a poškodení motocykla z pretekov odstúpil. V druhej jazde aj napriek technickým problémom bol v cieli na 14. mieste a pripísal si ďalších 7 bodov do priebežného hodnotenia seriálu. So 105 bodmi mu patrí 22. miesto priebežného hodnotenia.
1-Autíčko
Skupina vysokoškolských študentov prerobila detské elektrické autíčka pre potreby dvoch hendikepovaných deti. Urobili to počas šesťtýždňovej letnej stáže v Technologickom centre Adient v Trenčíne v rámci trinásteho ročníka projektu letnej študentskej stáže. Do projektu sa zapojili talentovaní študenti z viacerých slovenských aj zahraničných vysokých škôl. Projekt zahŕňal návrh, prípravu realizácie a úpravu špeciálnych sedadiel, ako aj ďalších komponentov autíčka. Pracovalo na ňom dvanásť vybraných študentov z vysokých škôl technického smeru z Trenčína, Bratislavy, Brna, Liberca a Edinburgu.
Seat Leon
V posledný júlový týždeň Seat Leon tretej generácie dosiahol významný míľnik, keď od svojho uvedenia na trh sa predal jeden milión exemplárov. Najlepšie predávaný model španielskej značky mal svetovú výstavnú premiéru v októbri 2012 na parížskom autosalóne a krátko na to sa začal predávať. Vďaka úplne novému dizajnu podľa filozofie formula Leon, založenej na harmónii dizajnu a funkčnosti, sa stal najpredávanejším modelom z programu Seatu a prekonal dominanciu modelu Ibiza z predchádzajúcich 30 rokov. Leon tretej generácie, navrhnutý, vyvinutý a vyrábaný v závode Martorell, využíva modulárnu stavebnicu komponentov s priečne uloženým motorom MQB koncernu Volkswagen. Nová stavebnica znamenala skok v oblasti technológie a výroby a kvalita výroby dosiahla štandard koncernu Volkswagen.