IMPA Fashion show: autá, móda a zábava

Streda, 05 december 2012

O tom, ako spojiť autá s módou, ukázala spoločenská akcia bratislavského dílerského strediska Škoda IMPA neďaleko petržalského hypermarketu Tesco, ktorú pomenovali IMPA Fashion show.

IMPA Fashion show
Autá, móda a zábava – v tomto duchu sa niesla spoločenská akcia IMPA Fashion show

Sieť autorizovaných dealerov Škoda IMPA tu predstavila svojim obchodným partnerom najnovšiu novinku Škoda Rapid v spojení s prehliadkou nazvanou Škoda fashion. Išlo o módnu prehliadku a prezentáciu doplnkov, príslušenstva a športového oblečenia Škoda. Akcia bola prvá tohto druhu na Slovensku, rovnako po prvý raz tu predviedli aj kolekciu značkových doplnkov a oblečenia Škoda.

"Sme veľmi radi, že naši obchodní partneri prijali pozvanie stráviť s nami jedinečný večer. Rozhodli sme sa predstaviť značku Škoda v plnom rozsahu. Nielen ucelený modelový rad a čerstvú novinku Rapid, ale aj výber z kolekcie športového oblečenia, ktoré značka ponúka svojim priaznivcom," povedal nám Jozef Suroviak, riaditeľ spoločnosti IMPA Bratislava.

Počas módnej show po prvý raz na Slovensku predstavili v priestoroch IMPA športové kolekcie Škoda a Škoda Motorsport, oblečenie k modelom Citigo a Rapid, kolekciu pre cyklistov a oblečenie do chladného zimného počasia. Predstavili sa tu aj mladé módne dizajnérky, ktoré predviedli kolekciu strihov vychádzajúcich z tradičného ľudového odevu.

Na Fashion show sa o program a zábavu pozvaných hostí starali skúsení moderátori. Svojimi vystúpeniami spestrili večerný program tiež cyklotrialisti a v kultúrnom programe sa predstavili aj tanečníci zo skupiny Petra Modrovského a Jána Ďurovčíka – Dansovia.

IMPA Fashion show IMPA Fashion show IMPA Fashion show IMPA Fashion show IMPA Fashion show IMPA Fashion show
Autor: janGold
Pridať komentár
Bleskovky
Suzuki-Vitara
Japonská automobilka Suzuki vyrobila za uplynulý fiškálny rok 2019 (apríl 2019 až marec 2020) vo svojich výrobných závodoch na celom svete 2,97 (2 966 399) milióna automobilov. Napriek prerušeniu výroby pre pandémiu koronavírusu dokázala automobilka vyprodukovať 87,4 percent objemu predvlaňajšieho rekordného roku, v ktorom značka vyprodukovala 3,39 milióna (3 393 976) vozidiel, čo je najviac vo svojej storočnej histórii. V závodoch Suzuki ďalej pokračoval trend prehlbovania prevahy produkcie závodov mimo Japonska. V zahraničných závodoch počas vlaňajšieho fiškálneho roku vyrobila automobilka 2,02 milióna (2 022 227) vozidiel, kým automobilky v Japonsku len vyše 944 tisíc vozidiel.
Volvo-heng-du
Výrobný závod spoločnosti Volvo Cars v čínskom meste Čcheng-tu, jej najväčší v Číne, získava 100 percent svojej elektrickej energie z obnoviteľných zdrojov. Celkový obnoviteľný energetický mix v celosvetovej výrobnej sieti spoločnosti tak dosiahol 80 percent. Stopercentný energetický mix z obnoviteľných zdrojov v čínskom závode Čcheng-tu je výsledkom čerstvo podpísanej zmluvy o dodávke elektrickej energie a prispeje k zníženiu emisií CO2 v závode o viac ako 11-tisíc ton ročne. Približne 65 percent vyrobenej elektriny pochádza z vodnej energie, zvyšná časť zo slnečnej a veternej energie a iných obnoviteľných zdrojov.
BMW5-digital-world-premie
Priaznivci a fanúšikovia bavorskej značky BMW sú v očakávaní premiéry modelov radu 5 Sedan a praktickejšieho kombi Touring. Avšak vzhľadom na stále platné cestovné obmedzenia na celom svete sa prezentácia nového BMW radu 5 Sedan, nového BMW radu 5 Touring a nového BMW radu 6 Gran Turismo uskutoční v digitálnej forme. Stane sa tak v stredu 27. mája a záujemcovia o internetovú premiéru týchto troch modelov ju môžu sledovať na internete o 08:00 hod. na www.live.bmwgroup.com/en a http://www.live.bmwgroup.com/en>.