IMPA Fashion show: oslava vo veľkom štýle

Piatok, 29 november 2013

Sieť autorizovaných dílerov Škoda - IMPA exkluzívne predstavila svojim významným obchodným partnerom a zástupcom médií svoj modelový rad značky so šípom v znaku, najmä však poslednú novinku Rapid Spaceback.

1 DSC 4358 1

Najúspešnejší predajca automobilov Škoda na Slovensku sa prezentoval akciou nazvanou Škoda fashion a už druhýkrát spojilmódnu prehliadku kolekcie doplnkov, príslušenstva a značkového športového oblečenia s prezentáciou áut značky Škoda.

Hostiteľom večera boli aj tentoraz priestory spoločnosti IMA v bratislavskej Petržalke. Réžia bola v rukách Marcela Nemca a večer moderátorsky viedli Elena Podzámska, Braňo Deák a Michal Hudák.

V kultúrnom programe účinkoval detský tanečný súbor, ako model sa predstavil herec Samuel Spišák, bubnovú show predviedli členovia najväčšieho bubeníckeho orchestra na Slovensku Campana Batucada a večer zavŕšil tanec v podaní Katky Štumpfovej a Mateja Chrena.

Súčasťou večera bolo aj udeľovanie cien Zlatý volant, kde v kategórii stredná trieda si prvenstvo a trofej odniesol posledný model Škoda Octavia.

"Oslava módy, odhalenie nového Rapidu Spaceback, zavŕšenie roka značky Škoda a všetko ostatné naznačuje bohatosť a jedinečnosť večera, ktorý sme mohli už po druhýkrát prežiť spoločne s našimi hosťami. Sme poctení, že sa nám aj v tomto roku podarilo pripraviť pre našich obchodných partnerov nezabudnuteľný večer, či už v podobe samotných vozidiel celého modelového radu, ako aj športového oblečenia v exkluzívnom dizajne Škoda," – zhodnotil vydarenú akciu riaditeľ spoločnosti IMPA Bratislava Jozef Suroviak.

1 DSC 4358 1 2 DSC 4111 1 3 DSC 4065 1
Autor: janGold
Pridať komentár
Bleskovky
UltraGrip
Výsledky testov zimných pneumatík dlhodobo potvrdzujú kvalitu pneumatík radu Goodyear UltraGrip. Aj v najnovšom teste zimných pneumatík pre sezónu 2019 boli pneumatiky Goodyear UltraGrip Performance+ vyhlásené za víťaza testu. Rovnako ako Goodyear UltraGrip 9+ aj táto novinka ponúka tú správnu zmes. Špeciálny plastifikátor na báze živice a rastlinných olejov zaisťuje, že si pneumatiky uchovávajú pružnosť i za nízkych teplôt. To spolu so sofistikovaným dezénom a inovatívnymi 3D priečnymi drážkami zaisťuje, že zimné pneumatiky UltraGrip ponúkajú optimálnu priľnavosť a pohodlie za akýchkoľvek zimných podmienok - na snehu, na ľade, na mokrých i suchých komunikáciách.
Matej-Homola
Slovenský automobilový pretekár Matej Homola dokázal v talianskej Monze obsadiť v 13. pretekoch seriálu TCR veľmi pekné piate miesto, keď sa prepracoval zo 17. miesta na štarte na piatu priečku v cieli. Zviedol pre to niekoľko parádnych súbojov. Svoju rýchlosť z tréningu preniesol do pretekov, vďaka ktorej sa dostavil úspech. "Boli to parádne preteky, poriadne som si zapredbiehal, auto tento raz fungovalo výborne," neskrýval nadšenie po pretekoch slovenský jazdec. "Zobral som výborné body, uvidíme ako dopadne zajtra." Nedeľňajšie štrnáste preteky seriálu TCR však nepriniesli Homolovi želaný výsledok a po kontakte s Talianom Pantiaticcimim skončil s poškodenou prednou nápravou a riadením na 14. mieste.
Nové-Dunlop
Dunlop uvádza na trh nové pneumatiky pre motokros Geomax MX53, ktoré nahrádzajú doterajšie MX52 pre pevný terén. Nové MX53 ponúkajú jazdcom najvyššiu výkonnosť vo svojej triede na širšej škále rôznych povrchov, než akú pokrývala predchádzajúca generácia. V širokom portfóliu pneumatík Geomax značky Dunlop sa nachádzajú medzi MX71 určenými do extra tvrdý povrchy a veľmi všestrannými MX33. Nová technológia Dunlopu posúva úžitkové vlastnosti pneumatík na novú úroveň. Veľkou výhodou nových pneumatík je ich vysoká výkonnosť za rôznych terénnych podmienok. Dopĺňajú pneumatiky strednej kategórie Geomax MX33, ktoré pomáhajú jazdcom vyhrávať preteky MXGP a supercross.