IMPA Fashion show: oslava vo veľkom štýle

Piatok, 29 november 2013

Sieť autorizovaných dílerov Škoda - IMPA exkluzívne predstavila svojim významným obchodným partnerom a zástupcom médií svoj modelový rad značky so šípom v znaku, najmä však poslednú novinku Rapid Spaceback.

1 DSC 4358 1

Najúspešnejší predajca automobilov Škoda na Slovensku sa prezentoval akciou nazvanou Škoda fashion a už druhýkrát spojilmódnu prehliadku kolekcie doplnkov, príslušenstva a značkového športového oblečenia s prezentáciou áut značky Škoda.

Hostiteľom večera boli aj tentoraz priestory spoločnosti IMA v bratislavskej Petržalke. Réžia bola v rukách Marcela Nemca a večer moderátorsky viedli Elena Podzámska, Braňo Deák a Michal Hudák.

V kultúrnom programe účinkoval detský tanečný súbor, ako model sa predstavil herec Samuel Spišák, bubnovú show predviedli členovia najväčšieho bubeníckeho orchestra na Slovensku Campana Batucada a večer zavŕšil tanec v podaní Katky Štumpfovej a Mateja Chrena.

Súčasťou večera bolo aj udeľovanie cien Zlatý volant, kde v kategórii stredná trieda si prvenstvo a trofej odniesol posledný model Škoda Octavia.

"Oslava módy, odhalenie nového Rapidu Spaceback, zavŕšenie roka značky Škoda a všetko ostatné naznačuje bohatosť a jedinečnosť večera, ktorý sme mohli už po druhýkrát prežiť spoločne s našimi hosťami. Sme poctení, že sa nám aj v tomto roku podarilo pripraviť pre našich obchodných partnerov nezabudnuteľný večer, či už v podobe samotných vozidiel celého modelového radu, ako aj športového oblečenia v exkluzívnom dizajne Škoda," – zhodnotil vydarenú akciu riaditeľ spoločnosti IMPA Bratislava Jozef Suroviak.

1 DSC 4358 1 2 DSC 4111 1 3 DSC 4065 1
Autor: janGold
Pridať komentár
Bleskovky
Suzuki-Vitara
Japonská automobilka Suzuki vyrobila za uplynulý fiškálny rok 2019 (apríl 2019 až marec 2020) vo svojich výrobných závodoch na celom svete 2,97 (2 966 399) milióna automobilov. Napriek prerušeniu výroby pre pandémiu koronavírusu dokázala automobilka vyprodukovať 87,4 percent objemu predvlaňajšieho rekordného roku, v ktorom značka vyprodukovala 3,39 milióna (3 393 976) vozidiel, čo je najviac vo svojej storočnej histórii. V závodoch Suzuki ďalej pokračoval trend prehlbovania prevahy produkcie závodov mimo Japonska. V zahraničných závodoch počas vlaňajšieho fiškálneho roku vyrobila automobilka 2,02 milióna (2 022 227) vozidiel, kým automobilky v Japonsku len vyše 944 tisíc vozidiel.
Volvo-heng-du
Výrobný závod spoločnosti Volvo Cars v čínskom meste Čcheng-tu, jej najväčší v Číne, získava 100 percent svojej elektrickej energie z obnoviteľných zdrojov. Celkový obnoviteľný energetický mix v celosvetovej výrobnej sieti spoločnosti tak dosiahol 80 percent. Stopercentný energetický mix z obnoviteľných zdrojov v čínskom závode Čcheng-tu je výsledkom čerstvo podpísanej zmluvy o dodávke elektrickej energie a prispeje k zníženiu emisií CO2 v závode o viac ako 11-tisíc ton ročne. Približne 65 percent vyrobenej elektriny pochádza z vodnej energie, zvyšná časť zo slnečnej a veternej energie a iných obnoviteľných zdrojov.
BMW5-digital-world-premie
Priaznivci a fanúšikovia bavorskej značky BMW sú v očakávaní premiéry modelov radu 5 Sedan a praktickejšieho kombi Touring. Avšak vzhľadom na stále platné cestovné obmedzenia na celom svete sa prezentácia nového BMW radu 5 Sedan, nového BMW radu 5 Touring a nového BMW radu 6 Gran Turismo uskutoční v digitálnej forme. Stane sa tak v stredu 27. mája a záujemcovia o internetovú premiéru týchto troch modelov ju môžu sledovať na internete o 08:00 hod. na www.live.bmwgroup.com/en a http://www.live.bmwgroup.com/en>.