IMPA Fashion show: oslava vo veľkom štýle

Piatok, 29 november 2013

Sieť autorizovaných dílerov Škoda - IMPA exkluzívne predstavila svojim významným obchodným partnerom a zástupcom médií svoj modelový rad značky so šípom v znaku, najmä však poslednú novinku Rapid Spaceback.

1 DSC 4358 1

Najúspešnejší predajca automobilov Škoda na Slovensku sa prezentoval akciou nazvanou Škoda fashion a už druhýkrát spojilmódnu prehliadku kolekcie doplnkov, príslušenstva a značkového športového oblečenia s prezentáciou áut značky Škoda.

Hostiteľom večera boli aj tentoraz priestory spoločnosti IMA v bratislavskej Petržalke. Réžia bola v rukách Marcela Nemca a večer moderátorsky viedli Elena Podzámska, Braňo Deák a Michal Hudák.

V kultúrnom programe účinkoval detský tanečný súbor, ako model sa predstavil herec Samuel Spišák, bubnovú show predviedli členovia najväčšieho bubeníckeho orchestra na Slovensku Campana Batucada a večer zavŕšil tanec v podaní Katky Štumpfovej a Mateja Chrena.

Súčasťou večera bolo aj udeľovanie cien Zlatý volant, kde v kategórii stredná trieda si prvenstvo a trofej odniesol posledný model Škoda Octavia.

"Oslava módy, odhalenie nového Rapidu Spaceback, zavŕšenie roka značky Škoda a všetko ostatné naznačuje bohatosť a jedinečnosť večera, ktorý sme mohli už po druhýkrát prežiť spoločne s našimi hosťami. Sme poctení, že sa nám aj v tomto roku podarilo pripraviť pre našich obchodných partnerov nezabudnuteľný večer, či už v podobe samotných vozidiel celého modelového radu, ako aj športového oblečenia v exkluzívnom dizajne Škoda," – zhodnotil vydarenú akciu riaditeľ spoločnosti IMPA Bratislava Jozef Suroviak.

1 DSC 4358 1 2 DSC 4111 1 3 DSC 4065 1
Autor: janGold
Pridať komentár
Bleskovky
lexus-lbx-venezia
Lexus sa už po siedmy raz vracia ako oficiálne vozidlo medzinárodného filmového festivalu v Benátkach a potvrdzuje, že je patrí k svetu svetovej kinematografie. Nový kompaktný crossover LBX bude súčasťou flotily elektrifikovaných vozidiel Lexus pre luxusnú prepravu VIP účastníkov festivalu. Medzi hercami, ktorí sa objavia na červenom koberci, budú okrem iných Zendaya (Spider Man: Bez domova), Mike Faist (West Side Story), Josh O’Connor (Koruna) či Caroline Murino (Casino Royale). V poradí 80. ročník festivalu sa bude konať na benátskom Lide od 30. augusta do 9. septembra.
mini-cooper-s-countryman
Britský výrobca automobilov prichádza v edícii Uncharted so zaujímavou ponukou, modelom Mini Cooper S Countryman ALL 4. V exkluzívnom laku ponúka edičný Countryman so štvorvalcovým motorom s výkonom 131 kW/178k a technológiou s dvojitým preplňovaním. Výsledkom je zaručená športová zábava a možnosti všestranného využitia. Model s pohonom všetkých kolies je zábavou na asfaltovej ceste i v teréne, a svojou trakciou dokáže presvedčiť aj na piesku. Mini Countryman v edícii Uncharted je vďaka silnému motoru a pohonu všetkých kolies doma tak na asfaltových cestách, ako aj v teréne.
merc-S63-E
Nový Mercedes-AMG S 63 E Performance, špičkový model zo segmentu luxusných sedanov, si odteraz môže zákazník objednať u predajcov značky Mercedes-Benz na celom Slovensku. Objednať sa dá aj editovaná verzia AMG S 63 E Performance Edition 1 ako exkluzívny model. Výkonný hybrid využíva technológie formuly 1. Nový mercedes spája najlepší výkon vo svojej triede s výnimočným komfortným zážitkom a takmer bezhlučným jazdením na elektrický pohon. Model E Performance kombinuje 4,0-litrový motor AMG V8 biturbo s hybridným hnacím ústrojenstvom špecifickým pre AMG a novou konštrukčnou úrovňou vysokovýkonného akumulátora AMG (HPB). Čisto elektrický dojazd sa tým zvyšuje na 33 km. Cena najvýkonnejšieho modelu S v histórii začína na čiastke 223 554 eur.