IMPA Fashion show: oslava vo veľkom štýle

Piatok, 29 november 2013

Sieť autorizovaných dílerov Škoda - IMPA exkluzívne predstavila svojim významným obchodným partnerom a zástupcom médií svoj modelový rad značky so šípom v znaku, najmä však poslednú novinku Rapid Spaceback.

1 DSC 4358 1

Najúspešnejší predajca automobilov Škoda na Slovensku sa prezentoval akciou nazvanou Škoda fashion a už druhýkrát spojilmódnu prehliadku kolekcie doplnkov, príslušenstva a značkového športového oblečenia s prezentáciou áut značky Škoda.

Hostiteľom večera boli aj tentoraz priestory spoločnosti IMA v bratislavskej Petržalke. Réžia bola v rukách Marcela Nemca a večer moderátorsky viedli Elena Podzámska, Braňo Deák a Michal Hudák.

V kultúrnom programe účinkoval detský tanečný súbor, ako model sa predstavil herec Samuel Spišák, bubnovú show predviedli členovia najväčšieho bubeníckeho orchestra na Slovensku Campana Batucada a večer zavŕšil tanec v podaní Katky Štumpfovej a Mateja Chrena.

Súčasťou večera bolo aj udeľovanie cien Zlatý volant, kde v kategórii stredná trieda si prvenstvo a trofej odniesol posledný model Škoda Octavia.

"Oslava módy, odhalenie nového Rapidu Spaceback, zavŕšenie roka značky Škoda a všetko ostatné naznačuje bohatosť a jedinečnosť večera, ktorý sme mohli už po druhýkrát prežiť spoločne s našimi hosťami. Sme poctení, že sa nám aj v tomto roku podarilo pripraviť pre našich obchodných partnerov nezabudnuteľný večer, či už v podobe samotných vozidiel celého modelového radu, ako aj športového oblečenia v exkluzívnom dizajne Škoda," – zhodnotil vydarenú akciu riaditeľ spoločnosti IMPA Bratislava Jozef Suroviak.

1 DSC 4358 1 2 DSC 4111 1 3 DSC 4065 1
Autor: janGold
Pridať komentár
Bleskovky
1-Sikyna-Imola
Seriál majstrovstiev sveta v motokrose pokračoval v talianskej Imole pätnástym kolom. Jazdcov čakala rýchla a náročná trať na slávnom Autodrome Enza a Dina Ferrariho. Richard Šikyňa (MX Slovakia - JD Gunnex KTM RT), jediný Slovák v štartovom poli, si v kvalifikácii triedy KTM 250 SXF vyjazdil 17. priečku. V pretekoch v úvode prvej jazdy po kolízii s iným jazdcom a poškodení motocykla z pretekov odstúpil. V druhej jazde aj napriek technickým problémom bol v cieli na 14. mieste a pripísal si ďalších 7 bodov do priebežného hodnotenia seriálu. So 105 bodmi mu patrí 22. miesto priebežného hodnotenia.
1-Autíčko
Skupina vysokoškolských študentov prerobila detské elektrické autíčka pre potreby dvoch hendikepovaných deti. Urobili to počas šesťtýždňovej letnej stáže v Technologickom centre Adient v Trenčíne v rámci trinásteho ročníka projektu letnej študentskej stáže. Do projektu sa zapojili talentovaní študenti z viacerých slovenských aj zahraničných vysokých škôl. Projekt zahŕňal návrh, prípravu realizácie a úpravu špeciálnych sedadiel, ako aj ďalších komponentov autíčka. Pracovalo na ňom dvanásť vybraných študentov z vysokých škôl technického smeru z Trenčína, Bratislavy, Brna, Liberca a Edinburgu.
Seat Leon
V posledný júlový týždeň Seat Leon tretej generácie dosiahol významný míľnik, keď od svojho uvedenia na trh sa predal jeden milión exemplárov. Najlepšie predávaný model španielskej značky mal svetovú výstavnú premiéru v októbri 2012 na parížskom autosalóne a krátko na to sa začal predávať. Vďaka úplne novému dizajnu podľa filozofie formula Leon, založenej na harmónii dizajnu a funkčnosti, sa stal najpredávanejším modelom z programu Seatu a prekonal dominanciu modelu Ibiza z predchádzajúcich 30 rokov. Leon tretej generácie, navrhnutý, vyvinutý a vyrábaný v závode Martorell, využíva modulárnu stavebnicu komponentov s priečne uloženým motorom MQB koncernu Volkswagen. Nová stavebnica znamenala skok v oblasti technológie a výroby a kvalita výroby dosiahla štandard koncernu Volkswagen.