IMPA Fashion show: oslava vo veľkom štýle

Piatok, 29 november 2013

Sieť autorizovaných dílerov Škoda - IMPA exkluzívne predstavila svojim významným obchodným partnerom a zástupcom médií svoj modelový rad značky so šípom v znaku, najmä však poslednú novinku Rapid Spaceback.

1 DSC 4358 1

Najúspešnejší predajca automobilov Škoda na Slovensku sa prezentoval akciou nazvanou Škoda fashion a už druhýkrát spojilmódnu prehliadku kolekcie doplnkov, príslušenstva a značkového športového oblečenia s prezentáciou áut značky Škoda.

Hostiteľom večera boli aj tentoraz priestory spoločnosti IMA v bratislavskej Petržalke. Réžia bola v rukách Marcela Nemca a večer moderátorsky viedli Elena Podzámska, Braňo Deák a Michal Hudák.

V kultúrnom programe účinkoval detský tanečný súbor, ako model sa predstavil herec Samuel Spišák, bubnovú show predviedli členovia najväčšieho bubeníckeho orchestra na Slovensku Campana Batucada a večer zavŕšil tanec v podaní Katky Štumpfovej a Mateja Chrena.

Súčasťou večera bolo aj udeľovanie cien Zlatý volant, kde v kategórii stredná trieda si prvenstvo a trofej odniesol posledný model Škoda Octavia.

"Oslava módy, odhalenie nového Rapidu Spaceback, zavŕšenie roka značky Škoda a všetko ostatné naznačuje bohatosť a jedinečnosť večera, ktorý sme mohli už po druhýkrát prežiť spoločne s našimi hosťami. Sme poctení, že sa nám aj v tomto roku podarilo pripraviť pre našich obchodných partnerov nezabudnuteľný večer, či už v podobe samotných vozidiel celého modelového radu, ako aj športového oblečenia v exkluzívnom dizajne Škoda," – zhodnotil vydarenú akciu riaditeľ spoločnosti IMPA Bratislava Jozef Suroviak.

1 DSC 4358 1 2 DSC 4111 1 3 DSC 4065 1
Autor: janGold
Pridať komentár
Bleskovky
mini-vision-urbanaut
Pri predstavovaní virtuálnej štúdie Mini Vision Urbanaut v novembri 2020 odhalila značka MINI úplne novú interpretáciu mobility prostredníctvom inovatívnej vízie využitia priestoru. Spoločnosť BMW, ktorej súčasťou Mini je, teraz predstavuje fyzický model automobilu, ktorý záujemcom umožní intenzívnejší kontakt s priestorovým konceptom a použitými trvalo udržateľnými materiálmi. Model zažije svoju svetovú premiéru 1. júla 2021 na konferencii DLD Summer. Nový Mini Vision Urbanaut bližšie predstavíme spolu s fotogalériou obrázkov v najbližších dňoch.
VW-Slovakia
Volkswagen Slovakia avizuje v tejto náročnej koronavírusovej situácii sto voľných pracovných miest. Nových zamestnancov hľadá na montážne linky vozidiel pre svoj výrobný závod v Devínskej Novej Vsi. Dopyt po nových zamestnancoch súvisí s dynamickým vývojom výrobného plánu, ktorý je podmienený aktuálnym nárastom dopytu nových automobilov na svetových trhoch. Volkswagen Slovakia tak potvrdzuje pozíciu podniku ako stabilného a spoľahlivého zamestnávateľa, v ktorom vyše 40 % zamestnancov pracuje nepretržite viac ako 10 rokov. V horizonte najbližších rokov očakáva podnik v súvislosti s príchodom nových generácií modelov Volkswagen Passat a Škoda Superb vytvorenie ďalších približne dvetisíc nových pracovných miest.
1-Eli-Tomac
Pneumatiky Dunlop Geomax MX53 pre motokros dostali ocenenie Výrobok roka 2020. Po rozsiahlom testovaní je to výraz uznania za ich úžitkové vlastností a dlhú životnosť. Testy organizoval špecializovaný Cross Magazin. Ocenenie sa motokrosovým pneumatikám dostalo za vlastnosti na stredne tvrdom až tvrdom teréne a za životnosť, ktorú preukázali v testoch. Dunlop Geomax MX53 nielen že predstavujú pokrok v porovnaní s predchádzajúcou generáciou Geomax MX52, ale sú kompromis medzi úžitkovými vlastnosťami a dlhou životnosťou. Pneumatikám Dunlop Geomax dôverujú poprední motocykloví výrobcovia, ktorí ich používajú na prvotnú výbavu svojich motocyklov, ale aj víťazní jazdci a tímy z majstrovstiev sveta v motokrose MXGP a Monster Energy Supercross.