Kia Fest Bratislava fandí futbalistom

Piatok, 11 jún 2010

Chcete si naplno vychutnať atmosféru futbalových majstrovstiev sveta? Kde lepšie ak nie na veľkoplošnej obrazovke? Túto možnosť ponúka nové námestie na ľavom brehu Dunaja v bratislavskej novej mestskej štvrti Eurovea. Priestor námestia sa zmení na obrovský Kia Fan Fest, kde Bratislavčania i návštevníci hlavného mesta budú môcť spoločne sledovať na veľkoplošnej LED obrazovke futbalové zápasy slovenskej reprezentácie na majstrovstvách sveta vo futbale v Južnej Afrike.

Kia Fest
Obrazovka, na ktorej bude možné sledovať výkony nielen našich futbalistov, bude mať rozmery 9x5 metrov, kultúrny program bude na pódiu s rozmermi 11x7 metrov.

Na vytvorení oficiálnej fanúšikovskej zóny Kia Fan Fest Bratislava 2010 na novom námestí v Eurovei sa podieľali samospráva hlavného mesta, spoločnosť Ballymore Group a spoločnosť Kia Motors Sales Slovensko, ktorá je platinovým partnerom slovenskej futbalovej reprezentácie a oficiálnym partnerom FIFA 2010. Obrazovka, na ktorej bude možné sledovať výkony nielen našich futbalistov, bude mať rozmery 9x5 metrov, kultúrny program bude na pódiu s rozmermi 11x7 metrov.

Kia Fan Fest bude po prvý raz sprístupnená v utorok 15. júna krátko popoludní, keď sa bude hrať zápas Slovenska proti Novému Zélandu. Na kvalitnej LED obrazovke s plochou 45 štvorcových metrov diváci budú môcť sledovať zápasy našej futbalovej reprezentácie aj v nedeľu 20. júna proti Paraguaju a vo štvrtok 24. júna popoludní proti Taliansku.

V dňoch, počas ktorých náš futbalový tím nehrá zápasy, bude Kia Fan Fest Bratislava ponúkať návštevníkom sledovanie najatraktívnejšieho futbalového prenosu dňa na základe programovej ponuky Slovenskej televízie. Partneri projektu rokovali tiež o možnostiach predĺžiť prevádzku Fan Festu až do finálového zápasu majstrovstiev, ktorý je naplánovaný na nedeľu 11. júla, a to bez ohľadu na to, či sa Slovensku podarí postúpiť zo základnej skupiny ďalej.

Vstup pre fanúšikov na Kia Fan Fest Bratislava bude samozrejme bezplatný. Počas našich zápasov bude na Fan Feste prebiehať bohatý sprievodný – najmä hudobný – program. Nebudú chýbať ani atrakcie pre deti a tiež rôzne tematické súťaže o atraktívne ceny a návštevníkom budú k dispozícii stánky s občerstvením.

Autor: J. Goldberger
Pridať komentár
Bleskovky
UltraGrip
Výsledky testov zimných pneumatík dlhodobo potvrdzujú kvalitu pneumatík radu Goodyear UltraGrip. Aj v najnovšom teste zimných pneumatík pre sezónu 2019 boli pneumatiky Goodyear UltraGrip Performance+ vyhlásené za víťaza testu. Rovnako ako Goodyear UltraGrip 9+ aj táto novinka ponúka tú správnu zmes. Špeciálny plastifikátor na báze živice a rastlinných olejov zaisťuje, že si pneumatiky uchovávajú pružnosť i za nízkych teplôt. To spolu so sofistikovaným dezénom a inovatívnymi 3D priečnymi drážkami zaisťuje, že zimné pneumatiky UltraGrip ponúkajú optimálnu priľnavosť a pohodlie za akýchkoľvek zimných podmienok - na snehu, na ľade, na mokrých i suchých komunikáciách.
Matej-Homola
Slovenský automobilový pretekár Matej Homola dokázal v talianskej Monze obsadiť v 13. pretekoch seriálu TCR veľmi pekné piate miesto, keď sa prepracoval zo 17. miesta na štarte na piatu priečku v cieli. Zviedol pre to niekoľko parádnych súbojov. Svoju rýchlosť z tréningu preniesol do pretekov, vďaka ktorej sa dostavil úspech. "Boli to parádne preteky, poriadne som si zapredbiehal, auto tento raz fungovalo výborne," neskrýval nadšenie po pretekoch slovenský jazdec. "Zobral som výborné body, uvidíme ako dopadne zajtra." Nedeľňajšie štrnáste preteky seriálu TCR však nepriniesli Homolovi želaný výsledok a po kontakte s Talianom Pantiaticcimim skončil s poškodenou prednou nápravou a riadením na 14. mieste.
Nové-Dunlop
Dunlop uvádza na trh nové pneumatiky pre motokros Geomax MX53, ktoré nahrádzajú doterajšie MX52 pre pevný terén. Nové MX53 ponúkajú jazdcom najvyššiu výkonnosť vo svojej triede na širšej škále rôznych povrchov, než akú pokrývala predchádzajúca generácia. V širokom portfóliu pneumatík Geomax značky Dunlop sa nachádzajú medzi MX71 určenými do extra tvrdý povrchy a veľmi všestrannými MX33. Nová technológia Dunlopu posúva úžitkové vlastnosti pneumatík na novú úroveň. Veľkou výhodou nových pneumatík je ich vysoká výkonnosť za rôznych terénnych podmienok. Dopĺňajú pneumatiky strednej kategórie Geomax MX33, ktoré pomáhajú jazdcom vyhrávať preteky MXGP a supercross.