Kia Fest Bratislava fandí futbalistom

Piatok, 11 jún 2010

Chcete si naplno vychutnať atmosféru futbalových majstrovstiev sveta? Kde lepšie ak nie na veľkoplošnej obrazovke? Túto možnosť ponúka nové námestie na ľavom brehu Dunaja v bratislavskej novej mestskej štvrti Eurovea. Priestor námestia sa zmení na obrovský Kia Fan Fest, kde Bratislavčania i návštevníci hlavného mesta budú môcť spoločne sledovať na veľkoplošnej LED obrazovke futbalové zápasy slovenskej reprezentácie na majstrovstvách sveta vo futbale v Južnej Afrike.

Kia Fest
Obrazovka, na ktorej bude možné sledovať výkony nielen našich futbalistov, bude mať rozmery 9x5 metrov, kultúrny program bude na pódiu s rozmermi 11x7 metrov.

Na vytvorení oficiálnej fanúšikovskej zóny Kia Fan Fest Bratislava 2010 na novom námestí v Eurovei sa podieľali samospráva hlavného mesta, spoločnosť Ballymore Group a spoločnosť Kia Motors Sales Slovensko, ktorá je platinovým partnerom slovenskej futbalovej reprezentácie a oficiálnym partnerom FIFA 2010. Obrazovka, na ktorej bude možné sledovať výkony nielen našich futbalistov, bude mať rozmery 9x5 metrov, kultúrny program bude na pódiu s rozmermi 11x7 metrov.

Kia Fan Fest bude po prvý raz sprístupnená v utorok 15. júna krátko popoludní, keď sa bude hrať zápas Slovenska proti Novému Zélandu. Na kvalitnej LED obrazovke s plochou 45 štvorcových metrov diváci budú môcť sledovať zápasy našej futbalovej reprezentácie aj v nedeľu 20. júna proti Paraguaju a vo štvrtok 24. júna popoludní proti Taliansku.

V dňoch, počas ktorých náš futbalový tím nehrá zápasy, bude Kia Fan Fest Bratislava ponúkať návštevníkom sledovanie najatraktívnejšieho futbalového prenosu dňa na základe programovej ponuky Slovenskej televízie. Partneri projektu rokovali tiež o možnostiach predĺžiť prevádzku Fan Festu až do finálového zápasu majstrovstiev, ktorý je naplánovaný na nedeľu 11. júla, a to bez ohľadu na to, či sa Slovensku podarí postúpiť zo základnej skupiny ďalej.

Vstup pre fanúšikov na Kia Fan Fest Bratislava bude samozrejme bezplatný. Počas našich zápasov bude na Fan Feste prebiehať bohatý sprievodný – najmä hudobný – program. Nebudú chýbať ani atrakcie pre deti a tiež rôzne tematické súťaže o atraktívne ceny a návštevníkom budú k dispozícii stánky s občerstvením.

Autor: J. Goldberger
Pridať komentár
Bleskovky
mini-vision-urbanaut
Pri predstavovaní virtuálnej štúdie Mini Vision Urbanaut v novembri 2020 odhalila značka MINI úplne novú interpretáciu mobility prostredníctvom inovatívnej vízie využitia priestoru. Spoločnosť BMW, ktorej súčasťou Mini je, teraz predstavuje fyzický model automobilu, ktorý záujemcom umožní intenzívnejší kontakt s priestorovým konceptom a použitými trvalo udržateľnými materiálmi. Model zažije svoju svetovú premiéru 1. júla 2021 na konferencii DLD Summer. Nový Mini Vision Urbanaut bližšie predstavíme spolu s fotogalériou obrázkov v najbližších dňoch.
VW-Slovakia
Volkswagen Slovakia avizuje v tejto náročnej koronavírusovej situácii sto voľných pracovných miest. Nových zamestnancov hľadá na montážne linky vozidiel pre svoj výrobný závod v Devínskej Novej Vsi. Dopyt po nových zamestnancoch súvisí s dynamickým vývojom výrobného plánu, ktorý je podmienený aktuálnym nárastom dopytu nových automobilov na svetových trhoch. Volkswagen Slovakia tak potvrdzuje pozíciu podniku ako stabilného a spoľahlivého zamestnávateľa, v ktorom vyše 40 % zamestnancov pracuje nepretržite viac ako 10 rokov. V horizonte najbližších rokov očakáva podnik v súvislosti s príchodom nových generácií modelov Volkswagen Passat a Škoda Superb vytvorenie ďalších približne dvetisíc nových pracovných miest.
1-Eli-Tomac
Pneumatiky Dunlop Geomax MX53 pre motokros dostali ocenenie Výrobok roka 2020. Po rozsiahlom testovaní je to výraz uznania za ich úžitkové vlastností a dlhú životnosť. Testy organizoval špecializovaný Cross Magazin. Ocenenie sa motokrosovým pneumatikám dostalo za vlastnosti na stredne tvrdom až tvrdom teréne a za životnosť, ktorú preukázali v testoch. Dunlop Geomax MX53 nielen že predstavujú pokrok v porovnaní s predchádzajúcou generáciou Geomax MX52, ale sú kompromis medzi úžitkovými vlastnosťami a dlhou životnosťou. Pneumatikám Dunlop Geomax dôverujú poprední motocykloví výrobcovia, ktorí ich používajú na prvotnú výbavu svojich motocyklov, ale aj víťazní jazdci a tímy z majstrovstiev sveta v motokrose MXGP a Monster Energy Supercross.