Kia partnerom pre EURO 2008

Sobota, 31 máj 2008

Kia Motors počas blížiacich sa majstrovstiev Európy poskytne 265 osobných automobilov a 463 autobusových dní vrátane autobusov, ktoré budú zabezpečovať prepravu futbalových tímov, funkcionárov, delegátov a oficiálnych návštevníkov z celého sveta.

EURO 2008 EURO 2008

Kia Motors so svojou flotilou osobných automobilov a autobusov zaručí efektívnu a bezproblémovú prepravu počas tohto šampionátu EURO 2008. Preprava účastníkov šampionátu vyplýva pre Kia Motors ako Top partnera UEFA a oficiálneho prepravcu EURO 2008 spolu so sesterskou spoločnosťou Hyundai Motor. Kia poskytne automobily zo škály svojich modelov Opirus, cee'd, Sorento, Carens a Carnival. Táto aktivita by mala podporiť význam značky aj prostredníctvom vystavenia vozidiel na športových podujatiach, ako aj vizualizáciou loga na reklamných plochách umiestnených pri hracej ploche.

EURO 2008

Futbalové majstrovstvá Európy štartujú 7. júna vo švajčiarskom Bazileji. Korunovanie víťaza majstrovstiev sa uskutoční 29. júna v rakúskej Viedni. Zápasy sa budú konať v štyroch rakúskych a štyroch švajčiarskych mestách. EURO 2000 tak predstavuje najväčšie a najprestížnejšie športové podujatie, ktorého sa Kia zúčastní a považuje svoju aktívnu účasť na futbalovom šampionáte za súčasť vízie stať sa impozantným hráčom na celosvetovom automobilovom poli.

Autor: J. Goldberger
Foto: Kia
Pridať komentár
Bleskovky
lexus-lbx-venezia
Lexus sa už po siedmy raz vracia ako oficiálne vozidlo medzinárodného filmového festivalu v Benátkach a potvrdzuje, že je patrí k svetu svetovej kinematografie. Nový kompaktný crossover LBX bude súčasťou flotily elektrifikovaných vozidiel Lexus pre luxusnú prepravu VIP účastníkov festivalu. Medzi hercami, ktorí sa objavia na červenom koberci, budú okrem iných Zendaya (Spider Man: Bez domova), Mike Faist (West Side Story), Josh O’Connor (Koruna) či Caroline Murino (Casino Royale). V poradí 80. ročník festivalu sa bude konať na benátskom Lide od 30. augusta do 9. septembra.
mini-cooper-s-countryman
Britský výrobca automobilov prichádza v edícii Uncharted so zaujímavou ponukou, modelom Mini Cooper S Countryman ALL 4. V exkluzívnom laku ponúka edičný Countryman so štvorvalcovým motorom s výkonom 131 kW/178k a technológiou s dvojitým preplňovaním. Výsledkom je zaručená športová zábava a možnosti všestranného využitia. Model s pohonom všetkých kolies je zábavou na asfaltovej ceste i v teréne, a svojou trakciou dokáže presvedčiť aj na piesku. Mini Countryman v edícii Uncharted je vďaka silnému motoru a pohonu všetkých kolies doma tak na asfaltových cestách, ako aj v teréne.
merc-S63-E
Nový Mercedes-AMG S 63 E Performance, špičkový model zo segmentu luxusných sedanov, si odteraz môže zákazník objednať u predajcov značky Mercedes-Benz na celom Slovensku. Objednať sa dá aj editovaná verzia AMG S 63 E Performance Edition 1 ako exkluzívny model. Výkonný hybrid využíva technológie formuly 1. Nový mercedes spája najlepší výkon vo svojej triede s výnimočným komfortným zážitkom a takmer bezhlučným jazdením na elektrický pohon. Model E Performance kombinuje 4,0-litrový motor AMG V8 biturbo s hybridným hnacím ústrojenstvom špecifickým pre AMG a novou konštrukčnou úrovňou vysokovýkonného akumulátora AMG (HPB). Čisto elektrický dojazd sa tým zvyšuje na 33 km. Cena najvýkonnejšieho modelu S v histórii začína na čiastke 223 554 eur.