Kia partnerom pre EURO 2008

Sobota, 31 máj 2008

Kia Motors počas blížiacich sa majstrovstiev Európy poskytne 265 osobných automobilov a 463 autobusových dní vrátane autobusov, ktoré budú zabezpečovať prepravu futbalových tímov, funkcionárov, delegátov a oficiálnych návštevníkov z celého sveta.

EURO 2008 EURO 2008

Kia Motors so svojou flotilou osobných automobilov a autobusov zaručí efektívnu a bezproblémovú prepravu počas tohto šampionátu EURO 2008. Preprava účastníkov šampionátu vyplýva pre Kia Motors ako Top partnera UEFA a oficiálneho prepravcu EURO 2008 spolu so sesterskou spoločnosťou Hyundai Motor. Kia poskytne automobily zo škály svojich modelov Opirus, cee'd, Sorento, Carens a Carnival. Táto aktivita by mala podporiť význam značky aj prostredníctvom vystavenia vozidiel na športových podujatiach, ako aj vizualizáciou loga na reklamných plochách umiestnených pri hracej ploche.

EURO 2008

Futbalové majstrovstvá Európy štartujú 7. júna vo švajčiarskom Bazileji. Korunovanie víťaza majstrovstiev sa uskutoční 29. júna v rakúskej Viedni. Zápasy sa budú konať v štyroch rakúskych a štyroch švajčiarskych mestách. EURO 2000 tak predstavuje najväčšie a najprestížnejšie športové podujatie, ktorého sa Kia zúčastní a považuje svoju aktívnu účasť na futbalovom šampionáte za súčasť vízie stať sa impozantným hráčom na celosvetovom automobilovom poli.

Autor: J. Goldberger
Foto: Kia
Pridať komentár
Bleskovky
veronika-hammond
Novou generálnou riaditeľkou spoločnosti BMW Slovenská republika sa od 1. septembra 2024 stane Veronika Hammond. Na tejto pozícii nahradí Olivera Rademachera, ktorý po takmer piatich rokoch úspešného pôsobenia na Slovensku zaujme pozíciu riaditeľa spoločnosti BMW v Rumunsku. Veronika Hammond, rodáčka z Nemecka, má dlhoročné skúsenosti v automobilovom priemysle. V spoločnosti BMW pôsobí viac ako 25 rokov, kde získavala skúsenosti v rôznych pozíciách. Pred nástupom do funkcie obchodnej riaditeľky pre importérske trhy v juhovýchodnej Ázii a Tichomorí so sídlom v Singapure v roku 2018 viedla obchodný región Východné Nemecko. Veronika Hammond vyštudovala sociálne vedy na Univerzite Paula Valeryho vo francúzskom Montpellieri.Veronika Hammond
produkcia-VW-passat
Bratislavský závod Volkswagen Slovakia pozastavuje na dva týždne výrobu vozidiel z dôvodu letnej odstávky. Ide o pravidelnú letnú odstávku, počas ktorej čerpajú jeho zamestnanci celozávodnú dovolenku. Výroba vozidiel začala postupne vybiehať tento týždeň. Úplne sa zastaví od 15. do 28. júla. Martinský závod pokračuje plynule vo výrobe komponentov aj počas letných prázdnin. V nasledujúcich dvoch týždňoch bude v nasadení v priemere približne 1700 zamestnancov externých firiem, ktorí sa budú venovať aj výmenám a úpravám zariadení, inštalácii nových technológií či prestavbám na výrobných linkách naprieč celým podnikom. Pred odchodom na dovolenku vypláca Volkswagen Slovakia zamestnancom 13. plat vo forme dovolenkovej odmeny. Zamestnanci využívajú tiež zákonný príspevok na rekreáciu na Slovensku do výšky 700 eur.
aaa-auto
V týchto dňoch si spoločnosť AAA Auto pripomína dvadsať rokov na trhu jazdených áut na Slovensku. Jej sieť predajných centier, v ktorých ponúka jazdené automobily slovenským motoristom, tvoria Mototechna, Mototechna Drive, Driverama a Auto Diskon a patria do skupiny Aures Holding. Za dobu svojej existencie na slovenskom trhu sa v jej sieti predalo autá viac ako 300 tisíc zákazníkom, a rovnaký počet vozidiel sa aj vykúpilo. V súčasnosti má sieť Aures Holding na Slovensku dvanásť pobočiek AAA Auto. V rámci celej skupiny Aures pôsobí na viac než šesťdesiatich miestach v piatich krajinách Európy a v ponuke má až 15 000 áut. Počas svojej dvadsaťročnej histórie už skupina na výkupe a predaji obslúžila spolu viac ako 3,1 milióna zákazníkov.