Letné Goodyear Eagle F1 označené za vynikajúce

Sobota, 30 apríl 2022

Pneumatiky Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6 zvíťazili v niekoľkých nedávnych testoch pneumatík.

Goodyear-EagleF1-Asym6
Letná pneumatika Eagle F1 Asymmetric 6 rozmeru 245/40R19

Víťazne vyšli napríklad z testu jedného renomovaného nemeckého časopisu. Ten podrobil skúške desať najpredávanejších letných pneumatík s rozmerom 245/40R19 na vozidle BMW radu 5.

Tento test vyniesol pneumatikám Eagle F1 Asymmetric 6 prestížne hodnotenie "vzorné". Pneumatík Eagle F1 sú vysoko výkonné (UHP) pneumatiky určené pre športové a silné vozidlá všetkých veľkostí.

Švédsky denník zasa vyhlásil tieto pneumatiky za spoločného víťaza svojho testu 17-palcových letných pneumatík, ocenil pritom najmä ich priľnavosť a jazdné vlastnosti na mokrom aj na suchom povrchu.

Aj britský web špecializujúci sa na testy pneumatík onačil pneumatiky Eagle F1 Asymmetric 6 vo svojom najnovšom teste pneumatík UHP za spoločného víťaza rozmer 245/40R19 s pneumatikami rozmeru 225/45R17.

Tento britský web vyzdvihol najmä ich športovú a dynamickú ovládateľnosť a ich všestranne dobré úžitkové vlastnosti na mokrom i suchom povrchu, rovnako aj ich nízku hlučnosť a nízky valivý odpor.

(janGold)
Foto: Goodyear
Pridať komentár
Bleskovky
Bulik-Jerez
V posledný víkend sa v španielskom Jereze konali prvé preteky medzinárodných majstrovstiev Španielska ESBK 2022. 16-ročný slovenský pretekár Michal Búlik začal svoju druhú sezónu v triede Superstock 600 a obsadil 13. a 15.miesto. Po pretekoch takto ohodnotil svoje preteky: "Príliš mi to nešlo. Motocykel bol pripravený na sto percent, ale ja som zrýchľoval veľmi pomaly. Pred sezónou sme mali dva testy, oba však boli na vode, čo mi na rýchlosti nepridalo. Motocykle novej triedy NG (New Generation) sú výrazne rýchlejšie a ja sa budem musieť naučiť dostať sa dopredu rýchlejšie. Musím zapracovať na úvode jazdy a pridať viac agresivity na štarte. Druhé podujatie bude 22.-24. apríla vo Valencii, kde si musím dokázať, že do ESBK patrím.
klaus-zellner
Novým predsedom predstavenstva spoločnosti Škoda Auto bude od 1. júla 2022 Klaus Zellmer, ktorý v súčasnosti ako člen predstavenstva značky Volkswagen zodpovedá za oblasť predaja, marketingu a popredajných služieb. Doterajší predseda predstavenstva Škoda Auto Thomas Schäfer od 1. júlu 2022 prevezme funkciu predsedu predstavenstva značky Volkswagen, zároveň sa stane členom koncernového predstavenstva a bude riadiť skupinu objemových značiek.
stellantis1
Novinkami inovatívnych technológií nového Peugeota 308 sú doplnky vyrobené technológiou 3D tlače z úplne nového polyméru. Z neho je nový rad príslušenstva, ako sú držiak na slnečné okuliare, držiak na nápoje alebo na telefón. Nové príslušenstvo je výsledkom spoločnej práce tímov pre dizajn, produkt a výskum automobilky a spoločností HP Inc., Mäder a Erpro. Cieľom spolupráce je ponúkať inovatívne produkty, ktoré sú príjemné nielen na dotyk, ale sú aj ľahké, pevné a jednoducho využiteľné, a zlepšujú pohodu v interiéri už oceňovaného Peugeot i-Cockpitu.