Lexus hviezdil medzi filmovými hviezdami

Piatok, 16 september 2022

Filmový festival v Benátkach bol okrem prestížnej prítomnosti svetových filmových hviezd aj prestížnou prehliadkou elektrifikovaných modelov Lexus.

1-lexus-rociomunozmorales

Lexus bol už šiesty rok po sebe oficiálnym vozidlom medzinárodného filmového festivalu v Benátkach, La Biennale di Venezia, tento rok jeho 79. ročníka.

Lexus sa počas festivalu delil o červený koberec s najväčšími hviezdami a velikánmi zo sveta filmu, napríklad Julianne Moorovou, Bradom Pittom, Cate Blanchettovou a ďalšími svetovými hviezdami.

V Benátkach predviedol Lexus aj svoje úplne nové veľké SUV, luxusný model RX, ktorý sa koncom roku dostane na trh.

Festival v Benátkach bol aj prestížnou prehliadkou ďalších elektrifikovaných modelov značky Lexus, od plne elektrického crossoveru UX 300e cez kultivovaný sedan ES, až po uznávaný plug-in hybrid NX.

Počas jedenástich festivalových dní mala značka Lexus česť prepravovať svojimi bezemisnými autami najväčšie a najvplyvnejšie osobnosti sveta kinematografie a prezentovať na svetovo významnej scéne svoje "hviezdne" elektrifikované modely.

1-lexus-rociomunozmorales 2-lexus-adrienbrodyandgeorginachapman 3-lexus-timothea
Autor: J. Goldberger, Zdroj: Lexus
Foto: Lexus
Pridať komentár
Bleskovky
skoda
Okrúhle výročia sú vždy vhodné na oslavu. Škoda na Slovensku je pripravená osláviť svoju tridsaťročnú prítomnosť na slovenskom trhu a pripravila si u vybraných predajcov po celom Slovensku deň otvorených dverí. Na návštevníkov čaká pestrý program, ako súťaže, testovacie jazdy na modeloch 30 edition, ale aj možnosť vyskúšať si elektrifikované modely najnovších generácií. Ďeň otvorených dverí sa uskutoční v sieti predajcov Škoda počas soboty 1. apríla 2023. Najväčším lákadlom pre návštevníkov okrem príjemného občerstvenia, programov pre celé rodiny a testovacích jázd bude súťaž o dovolenku s elektromobilom Enyaq iV.
1-goodyear-urbanmax
Goodyear uviedol na trh nové pneumatiky pre verejnú osobnú dopravu. Pneumatiky Urbanmax Commuter preklenujú medzeru medzi pneumatikami na diaľkové a mestské použitie. Vyvinuli ich špeciálne pre vozidlá prevádzkované na medzimestských a prímestských spojoch. Pneumatiky Urbanmax Commuter sú pripravené na elektrický pohon, na vozidlá s elektrickým, hybridným aj bežným dieselovým pohonom. To znižuje požiadavky na skladové zásoby prevádzkovateľa, pretože dopravcovia môžu používať rovnaké pneumatiky na všetkých vozidlách bez ohľadu na ich pohon. Pneumatiky spĺňajú najdôležitejšie požiadavky elektrických vozidiel, takže pre dopravcov predstavujú dobré riešenie pri prechode z konvenčného na elektrický pohon.
Martin-Lauer
Na čele marketingového a komunikačného oddelenia českého, slovenského a maďarského zastúpenia výrobcu nákladných vozidiel Scania stojí od januára tohto roku Martin Lauer. Má bohaté skúsenosti z vedúcich pozícií na oddeleniach komunikácie a marketingu. Pracoval okrem iného v spoločnostiach Mercedes-Benz Czech Republic, Škoda Auto, Ogilvy One alebo v Českomoravskej stavebnej sporiteľni. Na pozícii strieda Ondřeja Koubka. Martin Lauer je absolventom pražskej VŠ ekonomickej. Do spoločnosti Scania sa vracia po viac než desiatich rokoch do automotive. V osobe Martina Lauera získala Scania človeka s bohatými skúsenosťami v oblasti marketingu a komunikácie.