McDonalds na Triblavine nás občerství

Pondelok, 03 október 2022

Ak vyrazíte po diaľnici D1 na vzdialenejšiu cestu na sever či východ Slovenska a nestihli ste si dať doma niečo pod zub, môžete tak urobiť počas krátkej zastávky približne 18 kilometrov od Bratislavy na výstupe z diaľnice Triblavine, v novej reštaurácii siete McDonald. Otvorili ju v piatok 30. septembra.

1-mcdonalds-triblavina
Nový objekt reštauračného zariadenia McDonalds pri diaľnici D1 na Triblavine

Medzi Bratislavou a Sencom, pri významnej diaľničnej križovatke Triblavina, vybudovala spoločnosť McDonalds, jeden z najväčších prevádzkovateľov siete rýchleho občerstvenia, svoju 39. reštauráciu na Slovensku.

Triblavina pri diaľnici D1 je treťou reštauráciou rýchleho občerstvenia McDonalds pri slovenskej diaľničnej sieti či rýchlostnej komunikácii, po dvoch, ktoré už dlhší čas slúžia motoristom v Trnave a za Nitrou neďaleko obce Beladice.

Reštaurácia McDonalds ako prevádzka rýchleho občerstvenia poteší všetkých motoristov, ktorým ponúkne pestré jedlá svojej kuchyne a rýchleho občerstvenia.

Pre tých, ktorých tlačí čas a majú naponáhlo, počíta McDonalds aj s klasickou ponukou objednania si jedla a pitia priamo z auta systémom McDrive. A naopak, ak vás čas príliš netlačí a máte chuť posedieť si pri káve, tak na to slúži kaviarenská časť McCafé.

Reštauráciu na Triblavine postavila spoločnosť McDonalds v extrémne krátkom čase, približne za tri mesiace. Dlhší čas si však vyžiadalo povoľovacie konanie na úradoch, o ktoré sa spoločnosť McDonalds usilovala od roku 2011.

McDonalds Triblavina je pre motoristov významný pre svoju polohu i prístupnosť z oboch smerov, a to tak pri jazde z Bratislavy na Trnavu ako aj v smere do Bratislavy.

Motoristi sem ľahko trafia pri jazde z oboch smerov diaľnice. Stačí vedieť, že sa k McDonalds vybočuje na exite z diaľnice D1. Pri jazde z Bratislavy v smere na Senec stojí v pravo od diaľnice približne 18 kilometrov od Bratislavy, a ľahko prístupný je aj zo smeru od Senca.

Reštaurácia McDonalds na Triblavine má 145 miest na sedenie, vonku na terase ďalších 52. Na parkovanie je k dispozícii 41 parkovacích miest pre osobné autá a dve pre autobusy. Nachádza sa tu aj vonkajšie detské ihrisko. Pripravené sú aj dve nabíjacie stanice, jednorázovo pre štyri elektromobily.

Spoločnosť McDonalds ponúka vo svojej novej prevádzke 70 nových pracovných miest a ďalšie brigádnické pozície pre študentov či zdravotne znevýhodneným osobách, alebo aj pre seniorov.

Richard Boháč, manažér výstavby pre McDonalds na Slovensku, vyjadril pred novinármi veľkú spokojnosť spoločnosti s otvorením novej prevádzky: "Otvorením novej diaľničnej reštaurácie v Triblavine potvrdzujeme naše biznis plány s expanziou. Sme radi, že sa nám darí rozširovať sieť našich nových prevádzok na Slovensku a že ponúkneme motoristom možnosť na príjemnú prestávku na chvíľu si odpočinúť po dlhšej jazde, občerstviť sa, či vychutnať si našu kvalitnú kávu."

1-mcdonalds-triblavina 2-mcdonalds-triblavina 3-mcdonalds-triblavina 4-mcdonalds-triblavina 5-mcdonalds-triblavina
Autor: J. Goldberger
Foto: Autor
Pridať komentár
Bleskovky
lexus-lbx-venezia
Lexus sa už po siedmy raz vracia ako oficiálne vozidlo medzinárodného filmového festivalu v Benátkach a potvrdzuje, že je patrí k svetu svetovej kinematografie. Nový kompaktný crossover LBX bude súčasťou flotily elektrifikovaných vozidiel Lexus pre luxusnú prepravu VIP účastníkov festivalu. Medzi hercami, ktorí sa objavia na červenom koberci, budú okrem iných Zendaya (Spider Man: Bez domova), Mike Faist (West Side Story), Josh O’Connor (Koruna) či Caroline Murino (Casino Royale). V poradí 80. ročník festivalu sa bude konať na benátskom Lide od 30. augusta do 9. septembra.
mini-cooper-s-countryman
Britský výrobca automobilov prichádza v edícii Uncharted so zaujímavou ponukou, modelom Mini Cooper S Countryman ALL 4. V exkluzívnom laku ponúka edičný Countryman so štvorvalcovým motorom s výkonom 131 kW/178k a technológiou s dvojitým preplňovaním. Výsledkom je zaručená športová zábava a možnosti všestranného využitia. Model s pohonom všetkých kolies je zábavou na asfaltovej ceste i v teréne, a svojou trakciou dokáže presvedčiť aj na piesku. Mini Countryman v edícii Uncharted je vďaka silnému motoru a pohonu všetkých kolies doma tak na asfaltových cestách, ako aj v teréne.
merc-S63-E
Nový Mercedes-AMG S 63 E Performance, špičkový model zo segmentu luxusných sedanov, si odteraz môže zákazník objednať u predajcov značky Mercedes-Benz na celom Slovensku. Objednať sa dá aj editovaná verzia AMG S 63 E Performance Edition 1 ako exkluzívny model. Výkonný hybrid využíva technológie formuly 1. Nový mercedes spája najlepší výkon vo svojej triede s výnimočným komfortným zážitkom a takmer bezhlučným jazdením na elektrický pohon. Model E Performance kombinuje 4,0-litrový motor AMG V8 biturbo s hybridným hnacím ústrojenstvom špecifickým pre AMG a novou konštrukčnou úrovňou vysokovýkonného akumulátora AMG (HPB). Čisto elektrický dojazd sa tým zvyšuje na 33 km. Cena najvýkonnejšieho modelu S v histórii začína na čiastke 223 554 eur.