McDonalds na Triblavine nás občerství

Pondelok, 03 október 2022

Ak vyrazíte po diaľnici D1 na vzdialenejšiu cestu na sever či východ Slovenska a nestihli ste si dať doma niečo pod zub, môžete tak urobiť počas krátkej zastávky približne 18 kilometrov od Bratislavy na výstupe z diaľnice Triblavine, v novej reštaurácii siete McDonald. Otvorili ju v piatok 30. septembra.

1-mcdonalds-triblavina
Nový objekt reštauračného zariadenia McDonalds pri diaľnici D1 na Triblavine

Medzi Bratislavou a Sencom, pri významnej diaľničnej križovatke Triblavina, vybudovala spoločnosť McDonalds, jeden z najväčších prevádzkovateľov siete rýchleho občerstvenia, svoju 39. reštauráciu na Slovensku.

Triblavina pri diaľnici D1 je treťou reštauráciou rýchleho občerstvenia McDonalds pri slovenskej diaľničnej sieti či rýchlostnej komunikácii, po dvoch, ktoré už dlhší čas slúžia motoristom v Trnave a za Nitrou neďaleko obce Beladice.

Reštaurácia McDonalds ako prevádzka rýchleho občerstvenia poteší všetkých motoristov, ktorým ponúkne pestré jedlá svojej kuchyne a rýchleho občerstvenia.

Pre tých, ktorých tlačí čas a majú naponáhlo, počíta McDonalds aj s klasickou ponukou objednania si jedla a pitia priamo z auta systémom McDrive. A naopak, ak vás čas príliš netlačí a máte chuť posedieť si pri káve, tak na to slúži kaviarenská časť McCafé.

Reštauráciu na Triblavine postavila spoločnosť McDonalds v extrémne krátkom čase, približne za tri mesiace. Dlhší čas si však vyžiadalo povoľovacie konanie na úradoch, o ktoré sa spoločnosť McDonalds usilovala od roku 2011.

McDonalds Triblavina je pre motoristov významný pre svoju polohu i prístupnosť z oboch smerov, a to tak pri jazde z Bratislavy na Trnavu ako aj v smere do Bratislavy.

Motoristi sem ľahko trafia pri jazde z oboch smerov diaľnice. Stačí vedieť, že sa k McDonalds vybočuje na exite z diaľnice D1. Pri jazde z Bratislavy v smere na Senec stojí v pravo od diaľnice približne 18 kilometrov od Bratislavy, a ľahko prístupný je aj zo smeru od Senca.

Reštaurácia McDonalds na Triblavine má 145 miest na sedenie, vonku na terase ďalších 52. Na parkovanie je k dispozícii 41 parkovacích miest pre osobné autá a dve pre autobusy. Nachádza sa tu aj vonkajšie detské ihrisko. Pripravené sú aj dve nabíjacie stanice, jednorázovo pre štyri elektromobily.

Spoločnosť McDonalds ponúka vo svojej novej prevádzke 70 nových pracovných miest a ďalšie brigádnické pozície pre študentov či zdravotne znevýhodneným osobách, alebo aj pre seniorov.

Richard Boháč, manažér výstavby pre McDonalds na Slovensku, vyjadril pred novinármi veľkú spokojnosť spoločnosti s otvorením novej prevádzky: "Otvorením novej diaľničnej reštaurácie v Triblavine potvrdzujeme naše biznis plány s expanziou. Sme radi, že sa nám darí rozširovať sieť našich nových prevádzok na Slovensku a že ponúkneme motoristom možnosť na príjemnú prestávku na chvíľu si odpočinúť po dlhšej jazde, občerstviť sa, či vychutnať si našu kvalitnú kávu."

1-mcdonalds-triblavina 2-mcdonalds-triblavina 3-mcdonalds-triblavina 4-mcdonalds-triblavina 5-mcdonalds-triblavina
Autor: J. Goldberger
Foto: Autor
Pridať komentár
Bleskovky
skoda
Okrúhle výročia sú vždy vhodné na oslavu. Škoda na Slovensku je pripravená osláviť svoju tridsaťročnú prítomnosť na slovenskom trhu a pripravila si u vybraných predajcov po celom Slovensku deň otvorených dverí. Na návštevníkov čaká pestrý program, ako súťaže, testovacie jazdy na modeloch 30 edition, ale aj možnosť vyskúšať si elektrifikované modely najnovších generácií. Ďeň otvorených dverí sa uskutoční v sieti predajcov Škoda počas soboty 1. apríla 2023. Najväčším lákadlom pre návštevníkov okrem príjemného občerstvenia, programov pre celé rodiny a testovacích jázd bude súťaž o dovolenku s elektromobilom Enyaq iV.
1-goodyear-urbanmax
Goodyear uviedol na trh nové pneumatiky pre verejnú osobnú dopravu. Pneumatiky Urbanmax Commuter preklenujú medzeru medzi pneumatikami na diaľkové a mestské použitie. Vyvinuli ich špeciálne pre vozidlá prevádzkované na medzimestských a prímestských spojoch. Pneumatiky Urbanmax Commuter sú pripravené na elektrický pohon, na vozidlá s elektrickým, hybridným aj bežným dieselovým pohonom. To znižuje požiadavky na skladové zásoby prevádzkovateľa, pretože dopravcovia môžu používať rovnaké pneumatiky na všetkých vozidlách bez ohľadu na ich pohon. Pneumatiky spĺňajú najdôležitejšie požiadavky elektrických vozidiel, takže pre dopravcov predstavujú dobré riešenie pri prechode z konvenčného na elektrický pohon.
Martin-Lauer
Na čele marketingového a komunikačného oddelenia českého, slovenského a maďarského zastúpenia výrobcu nákladných vozidiel Scania stojí od januára tohto roku Martin Lauer. Má bohaté skúsenosti z vedúcich pozícií na oddeleniach komunikácie a marketingu. Pracoval okrem iného v spoločnostiach Mercedes-Benz Czech Republic, Škoda Auto, Ogilvy One alebo v Českomoravskej stavebnej sporiteľni. Na pozícii strieda Ondřeja Koubka. Martin Lauer je absolventom pražskej VŠ ekonomickej. Do spoločnosti Scania sa vracia po viac než desiatich rokoch do automotive. V osobe Martina Lauera získala Scania človeka s bohatými skúsenosťami v oblasti marketingu a komunikácie.