Mikuláš v štýle Škoda Yeti

Štvrtok, 09 december 2010

Mikuláš rozdáva deťom darčeky 6. decembra. Importér automobilov Škoda si na rozdávanie radosti pre najmenších vybral celý mikulášsky týždeň. A aby to bolo pestrejšie, tak aj 4260 koní pod kapotami 31 automobilov modelu Yeti. Kone vraj namiesto sobov a Yeti namiesto Snehulienok. S touto družinou brázdia Škoda a Mikuláš po Slovensku a navštevujú školy a škôlky, aby potešili najmenších.

Mikuláš v štýle Škoda Yeti
Mikuláš v štýle spoločnosti Škoda Auto Slovensko: rozvoz darčekov na modeloch Yeti

Mikuláš tak vymenil sane za záprah tridsaťjeden automobilov Škoda Yeti, spolu s jeho družinou vyrazili z Bratislavy práve na Mikuláša. Darčeky z plne naložených "saní" bude Mikuláš rozdávať škôlkarom a školákom v štyroch slovenských mestách. Deti sa okrem darčekov môžu tešiť aj na mikulášsky sprievod, v ktorom nebudú chýbať dvaja chlpatí obri - Yetiovia.

Mikulášska jazda, ktorú tradične organizuje spoločnosť Škoda Auto Slovensko sa tento rok preženie mestami Galanta, Žiar nad Hronom, Banská Bystrica a Liptovský Mikuláš.

Mikuláš v štýle Škoda Yeti
Kolóna 31 áut Škoda Yeti vyrazila s Mikulášom na púť po slovenských školách a škôlkach

Prečo vymenil Mikuláš sane za Škodu Yeti? Vraj kvôli množstvu darčekov pre čo najväčší počet detí sa rozhodol tento rok rozvážať darčeky v priestranných SUV od škodovky. K tomu mu poslúžilo 4260 koní pod kapotou 31 plnokrvných Yeti.

Autor: J. Goldberger
Foto: Škoda Auto
Pridať komentár
Bleskovky
lexus-lbx-venezia
Lexus sa už po siedmy raz vracia ako oficiálne vozidlo medzinárodného filmového festivalu v Benátkach a potvrdzuje, že je patrí k svetu svetovej kinematografie. Nový kompaktný crossover LBX bude súčasťou flotily elektrifikovaných vozidiel Lexus pre luxusnú prepravu VIP účastníkov festivalu. Medzi hercami, ktorí sa objavia na červenom koberci, budú okrem iných Zendaya (Spider Man: Bez domova), Mike Faist (West Side Story), Josh O’Connor (Koruna) či Caroline Murino (Casino Royale). V poradí 80. ročník festivalu sa bude konať na benátskom Lide od 30. augusta do 9. septembra.
mini-cooper-s-countryman
Britský výrobca automobilov prichádza v edícii Uncharted so zaujímavou ponukou, modelom Mini Cooper S Countryman ALL 4. V exkluzívnom laku ponúka edičný Countryman so štvorvalcovým motorom s výkonom 131 kW/178k a technológiou s dvojitým preplňovaním. Výsledkom je zaručená športová zábava a možnosti všestranného využitia. Model s pohonom všetkých kolies je zábavou na asfaltovej ceste i v teréne, a svojou trakciou dokáže presvedčiť aj na piesku. Mini Countryman v edícii Uncharted je vďaka silnému motoru a pohonu všetkých kolies doma tak na asfaltových cestách, ako aj v teréne.
merc-S63-E
Nový Mercedes-AMG S 63 E Performance, špičkový model zo segmentu luxusných sedanov, si odteraz môže zákazník objednať u predajcov značky Mercedes-Benz na celom Slovensku. Objednať sa dá aj editovaná verzia AMG S 63 E Performance Edition 1 ako exkluzívny model. Výkonný hybrid využíva technológie formuly 1. Nový mercedes spája najlepší výkon vo svojej triede s výnimočným komfortným zážitkom a takmer bezhlučným jazdením na elektrický pohon. Model E Performance kombinuje 4,0-litrový motor AMG V8 biturbo s hybridným hnacím ústrojenstvom špecifickým pre AMG a novou konštrukčnou úrovňou vysokovýkonného akumulátora AMG (HPB). Čisto elektrický dojazd sa tým zvyšuje na 33 km. Cena najvýkonnejšieho modelu S v histórii začína na čiastke 223 554 eur.