MINI: Od originálu po personalizované

Pondelok, 12 február 2018

Individualizácia typická pre značku Mini má odteraz novú úroveň. Výrobca prémiových automobilov posúva individualizáciu typickú pre túto značku na novú úroveň.

Mini - individualizácia
Čo sa majiteľovi páči a čo chce mať na svojom Mini, to si môže sám navrhnúť. Ak potom príde na nový nápad, pôvodný v rámci individualizácie môže vymeniť.

Britská automobilka Mini pristupuje k novej individualizácii svojich vozidiel a predstavuje službu Mini Yours Customised (Mini prispôsobené vašim potrebám), ktorá dáva zákazníkom možnosť získať vybrané inovované produkty s dizajnom, ktorý si sami zvolia. Následne môžu transformovať svoje vlastné vozidlo na špeciálny kus personalizovaný vo vlastnom štýle. Tento inovatívny balík bude sprístupnený v priebehu roka 2018 pre množstvo modelov Mini v Európe a na ďalších veľkých trhoch.

Produktový rad Mini Yours Customised bude zahŕňať napríklad podložky smeroviek známe ako bočné ozdobné mriežky, obloženie interiéru na strane spolujazdca, LED prahy a projektory dverí v dizajne vytvorenom zákazníkom. Personalizované produkty budú dostupné k viacerým modelom Mini v priebehu roka 2018.

Zákazníci si môžu vybrať, navrhnúť a objednať inovované diely dostupné v rade produktov Mini Yours Customised v novom online obchode (www.yours-customised.mini) špeciálne vytvorenom pre tento nový balík. Individualizované produkty budú potom vyrobené pomocou inovatívnych výrobných postupov, ako je 3D tlač a laserové písmo.

Pokročilý výrobný postup umožňuje presnú implementáciu želaní zákazníka. Individuálne navrhnuté výrobky budú dodané v priebehu iba niekoľkých týždňov. Jednotlivé diely budú navrhnuté tak, aby ich mohol do vozidla integrovať samotný zákazník alebo servisný partner Mini.

Zákazník môže konkrétny diel zmeniť aj niekoľkokrát, napríklad vtedy, ak dostanete nový nápad ako by konkrétny diel chcel zmeniť, ako by podľa jeho novej predstavy mal vyzerať. To znamená, že individualizované komponenty možno vymeniť kedykoľvek.

Autor: jGold
Pridať komentár
Bleskovky
Suzuki-SX4-S-Cross
V rebríčku počtu predaných osobných áut na Slovensku v roku 2019 sa Suzuki medzi 39 značkami umiestnila s počtom 3709 predaných vozidiel na veľmi peknom jedenástom mieste. Pričinili sa o to hlavne modely SUV Vitara a SX4 S-Cross. Modernizovaná Vitara v segmente SUV obsadila podľa štatistiky registrácií Zväzu automobilového priemyslu šieste a SX4 S-Cross ôsme miesto. O úspech v celkovej predajnosti modelov Suzuki v roku 2019 sa postarali tiež modely Swift a Ignis. Novou posilou značky v roku 2020 budú nový hit, malý off-road Jimny, a trvalka značky Swift.
Benzina-Tank
Benzina rozširuje svoje služby na Slovensku o Tank Kartu Business. Umožní firmám a podnikateľom okrem čerpania pohonných látok využívať aj rad benefitov, a to od zvýhodnenej ceny až po jednoduché vyúčtovanie a správu tankovacích kariet. Je to ďalší krok v stratégii Benziny, ktorá sa po rokoch vrátila znovu na Slovensko a má vo svojej sieti už desať čerpacích staníc. V pláne má tiež zavedenie karty Tank Karta Easy pre bežných motoristov. Marek Zouvala, riaditeľ siete čerpacích staníc Benzina: "Firmy a podnikatelia potrebujú šetriť každý cent. Preto sme pre nich pripravili nástroj na znižovanie prevádzkových nákladov aj administratívy. Tank Karta Business je nielen efektívnym riešením pre pohodlné tankovanie so zľavou, ale tiež vhodným nástrojom ako si ušetriť starosti a zjednodušiť účtovníctvo."
Elektrické-roznášky
Spoločnosť DPD začala doručovať zásielky v centre hlavného mesta prostredníctvom cyklokuriéra. Ide o pilotný projekt, ktorý má šancu rozšíriť sa aj do iných miest. Spoločnosť tiež výrazne rozširuje svoje doručovanie zásielok flotilou elektrických dodávkových automobilov, a to nielen v Bratislave, ale po celom Slovensku. Doručovanie elektrickou dopravou v mestách je jedným zo spôsobov, ako spoločnosť DPD podporuje svoj záväzok doručovať všetky zásielky do cieľa bez uhlíkovej stopy.