MINI: Od originálu po personalizované

Pondelok, 12 február 2018

Individualizácia typická pre značku Mini má odteraz novú úroveň. Výrobca prémiových automobilov posúva individualizáciu typickú pre túto značku na novú úroveň.

Mini - individualizácia
Čo sa majiteľovi páči a čo chce mať na svojom Mini, to si môže sám navrhnúť. Ak potom príde na nový nápad, pôvodný v rámci individualizácie môže vymeniť.

Britská automobilka Mini pristupuje k novej individualizácii svojich vozidiel a predstavuje službu Mini Yours Customised (Mini prispôsobené vašim potrebám), ktorá dáva zákazníkom možnosť získať vybrané inovované produkty s dizajnom, ktorý si sami zvolia. Následne môžu transformovať svoje vlastné vozidlo na špeciálny kus personalizovaný vo vlastnom štýle. Tento inovatívny balík bude sprístupnený v priebehu roka 2018 pre množstvo modelov Mini v Európe a na ďalších veľkých trhoch.

Produktový rad Mini Yours Customised bude zahŕňať napríklad podložky smeroviek známe ako bočné ozdobné mriežky, obloženie interiéru na strane spolujazdca, LED prahy a projektory dverí v dizajne vytvorenom zákazníkom. Personalizované produkty budú dostupné k viacerým modelom Mini v priebehu roka 2018.

Zákazníci si môžu vybrať, navrhnúť a objednať inovované diely dostupné v rade produktov Mini Yours Customised v novom online obchode (www.yours-customised.mini) špeciálne vytvorenom pre tento nový balík. Individualizované produkty budú potom vyrobené pomocou inovatívnych výrobných postupov, ako je 3D tlač a laserové písmo.

Pokročilý výrobný postup umožňuje presnú implementáciu želaní zákazníka. Individuálne navrhnuté výrobky budú dodané v priebehu iba niekoľkých týždňov. Jednotlivé diely budú navrhnuté tak, aby ich mohol do vozidla integrovať samotný zákazník alebo servisný partner Mini.

Zákazník môže konkrétny diel zmeniť aj niekoľkokrát, napríklad vtedy, ak dostanete nový nápad ako by konkrétny diel chcel zmeniť, ako by podľa jeho novej predstavy mal vyzerať. To znamená, že individualizované komponenty možno vymeniť kedykoľvek.

Autor: jGold
Pridať komentár
Bleskovky
Mazda-cx30
Mazda CX-30 získala ocenenie Zlatý volant 2019 v kategórii SUV/crossover pre vozidlá do dĺžky 4,4 m. Úplne nové kompaktné SUV tak získava svoje vôbec prvé ocenenie v jednej z najdôležitejších čitateľských súťaží. Cenu odovzdali včera v Berlíne prezidentovi Mazda Motor Europe Yasuhiro Aoyamaovi. Pre Mazdu je to historicky piate ocenenie v kategórii Zlatý volant. Prvé získala Mazda 323 v rokoch 1985 a 1989, potom Mazda 626 v roku 1992 a Mazda2 v roku 2014.
skoda-octavia
Automobilka Škoda predstavila novú generáciu modelu Octavia. Štvrtá generácia najpredávanejšieho modelu českej automobilky má nové dimenzie, emotívnejší vzhľad, je priestrannejšia, bezpečnejšia a ponúka väčšie možností konektivity. Je tiež dlhšia a širšia než predchádzajúce generácie a ponúka aj väčší batožinový priestor. Vďaka novému dizajnovému jazyku značky Škoda pôsobí Octavia ešte emotívnejšie. Nový koncept interiéru kombinuje väčšiu funkčnosť a ponuku priestoru s kvalitnými materiálmi a novými dizajnovými prvkami. Moderné možnosti konektivity a nové asistenčné systémy zaisťujú väčšiu úroveň bezpečnosti a komfortu. Svetová premiéra štvrtej generácie Škody Octavia sa konala netradične v pražskej Národnej galérii.
Igor-Drotár
Tradičné podujatie po skončení sezóny Setkání mistrů v českej Sosnovej neďaleko Českej Lípy,na ktorom nechýbal ani slovenský automobilový pretekár Igor Drotár, sa konalo už po osemnásty raz. Ani nepriazeň jesenného počasia neodradila davy fanúšikov, aby zaplnili priestor okolo sosnovskej arény. Tradičné podujatie otvárajú paralelné vyraďovacie preteky vždy dvoch áut. Z približne päťdesiatky zúčastnených pretekárov skončil Drotár v silnej konkurencii aj profesionálnych jazdcov na výbornom šiestom mieste. Igor Drotár: "V prvej jazde som zajazdil piaty najrýchlejší čas. Čakal som, že v druhej jazde sa zlepším, no pokazil som znovu štart a napokon som skončil šiesty, čo je z 50-ky skvelých jazdcov výborný výsledok."