Modelky a Rolls-Royce

Pondelok, 14 marec 2016

Charitatívne podujatia vedia byť veľmi atraktívne, čo sa potvrdilo aj v londýnskej tržnici Old Billingsgate Market, kde sa konal výročný dobročinný bazár Fabulous Fund Fair nadácie The Naked Heart. Spoločnosť Rolls-Royce Motor Cars tu podporila charitatívne podujatie tým, že pripravila superluxusnú fotografickú kabínku v úplne novom modeli Rolls-Royce Dawn.

1 Rollsa-Royce Dawn
Nový Rolls-Royce Dawn ako jedna z hlavných postáv na charitatívnej akcii v Londýne

Supermodelky Natália Vodianová ako zakladateľka podujatia a Karlie Kloss hostili druhý ročník skvele pripravenej akcie plnej hviezd. Dôvodom bol výročný dobročinný bazár Fabulous Fund Fair nadácie The Naked Heart. Rolls-Royce podporilo podujatie tým, že pripravilo superluxusnú "fotografickú kabínku" v novom modeli Rolls-Royce Dawn, z ktorého prítomných hostí fotografovala renomovaná módna fotografka Ellen von Unwerth.

Podujatie dobročinný bazár Fabulous Fund Fair ukazuje tých najlepších zo sveta módy a svetoznáme značky v lunaparku s klasickými atrakciami a pomáha tak rodinám s deťmi, ktoré majú špecifické potreby.

2 Modelka a Rollks-Royce
Natália Vodianová a Rolls-Royce Dawn na akcii v londýnskej Old Billingsgate Market

Model Rolls-Royce Dawn Drophead Coupé vo farbe Midnight Sapphire s interiérom vo vyhotovení Mandarin pôsobil na akcii v úlohe superluxusnej "fotografickej kabínky" s módnou fotografkou Ellen von Unwerth. Ručne vyrábaný moderný interiér modelu Dawn bol skvelým pozadím pre návštevníkov Fabulous Fund Fair, ktorí si v ňom mohli spraviť vlastné fotky. Niečo ako "Rolls-Royce medzi selfíčkami".

3 Fotografka a Rolls-Royce
Fotografka Ellen von Unwerth a Rolls-Royce Dawn na akcii nadácie The Naked Heart

O nadácii Naked Heart Foundation treba povedať, že sa snaží vybudovať spoločnosť, ktorá je otvorená pre ľudí s postihnutiami a špeciálnymi potrebami tým, že povzbudzuje hravosť a vytváranie bezplatných podporných služieb pre znevýhodnené rodiny. Za ostatných 30 rokov sa nadácii Naked Heart podarilo vyzbierať viac ako 30 miliónov eur.

Autor: janGold
Foto: BMW
Pridať komentár
Bleskovky
Suzuki-Vitara
Japonská automobilka Suzuki vyrobila za uplynulý fiškálny rok 2019 (apríl 2019 až marec 2020) vo svojich výrobných závodoch na celom svete 2,97 (2 966 399) milióna automobilov. Napriek prerušeniu výroby pre pandémiu koronavírusu dokázala automobilka vyprodukovať 87,4 percent objemu predvlaňajšieho rekordného roku, v ktorom značka vyprodukovala 3,39 milióna (3 393 976) vozidiel, čo je najviac vo svojej storočnej histórii. V závodoch Suzuki ďalej pokračoval trend prehlbovania prevahy produkcie závodov mimo Japonska. V zahraničných závodoch počas vlaňajšieho fiškálneho roku vyrobila automobilka 2,02 milióna (2 022 227) vozidiel, kým automobilky v Japonsku len vyše 944 tisíc vozidiel.
Volvo-heng-du
Výrobný závod spoločnosti Volvo Cars v čínskom meste Čcheng-tu, jej najväčší v Číne, získava 100 percent svojej elektrickej energie z obnoviteľných zdrojov. Celkový obnoviteľný energetický mix v celosvetovej výrobnej sieti spoločnosti tak dosiahol 80 percent. Stopercentný energetický mix z obnoviteľných zdrojov v čínskom závode Čcheng-tu je výsledkom čerstvo podpísanej zmluvy o dodávke elektrickej energie a prispeje k zníženiu emisií CO2 v závode o viac ako 11-tisíc ton ročne. Približne 65 percent vyrobenej elektriny pochádza z vodnej energie, zvyšná časť zo slnečnej a veternej energie a iných obnoviteľných zdrojov.
BMW5-digital-world-premie
Priaznivci a fanúšikovia bavorskej značky BMW sú v očakávaní premiéry modelov radu 5 Sedan a praktickejšieho kombi Touring. Avšak vzhľadom na stále platné cestovné obmedzenia na celom svete sa prezentácia nového BMW radu 5 Sedan, nového BMW radu 5 Touring a nového BMW radu 6 Gran Turismo uskutoční v digitálnej forme. Stane sa tak v stredu 27. mája a záujemcovia o internetovú premiéru týchto troch modelov ju môžu sledovať na internete o 08:00 hod. na www.live.bmwgroup.com/en a http://www.live.bmwgroup.com/en>.