Modelky a Rolls-Royce

Pondelok, 14 marec 2016

Charitatívne podujatia vedia byť veľmi atraktívne, čo sa potvrdilo aj v londýnskej tržnici Old Billingsgate Market, kde sa konal výročný dobročinný bazár Fabulous Fund Fair nadácie The Naked Heart. Spoločnosť Rolls-Royce Motor Cars tu podporila charitatívne podujatie tým, že pripravila superluxusnú fotografickú kabínku v úplne novom modeli Rolls-Royce Dawn.

1 Rollsa-Royce Dawn
Nový Rolls-Royce Dawn ako jedna z hlavných postáv na charitatívnej akcii v Londýne

Supermodelky Natália Vodianová ako zakladateľka podujatia a Karlie Kloss hostili druhý ročník skvele pripravenej akcie plnej hviezd. Dôvodom bol výročný dobročinný bazár Fabulous Fund Fair nadácie The Naked Heart. Rolls-Royce podporilo podujatie tým, že pripravilo superluxusnú "fotografickú kabínku" v novom modeli Rolls-Royce Dawn, z ktorého prítomných hostí fotografovala renomovaná módna fotografka Ellen von Unwerth.

Podujatie dobročinný bazár Fabulous Fund Fair ukazuje tých najlepších zo sveta módy a svetoznáme značky v lunaparku s klasickými atrakciami a pomáha tak rodinám s deťmi, ktoré majú špecifické potreby.

2 Modelka a Rollks-Royce
Natália Vodianová a Rolls-Royce Dawn na akcii v londýnskej Old Billingsgate Market

Model Rolls-Royce Dawn Drophead Coupé vo farbe Midnight Sapphire s interiérom vo vyhotovení Mandarin pôsobil na akcii v úlohe superluxusnej "fotografickej kabínky" s módnou fotografkou Ellen von Unwerth. Ručne vyrábaný moderný interiér modelu Dawn bol skvelým pozadím pre návštevníkov Fabulous Fund Fair, ktorí si v ňom mohli spraviť vlastné fotky. Niečo ako "Rolls-Royce medzi selfíčkami".

3 Fotografka a Rolls-Royce
Fotografka Ellen von Unwerth a Rolls-Royce Dawn na akcii nadácie The Naked Heart

O nadácii Naked Heart Foundation treba povedať, že sa snaží vybudovať spoločnosť, ktorá je otvorená pre ľudí s postihnutiami a špeciálnymi potrebami tým, že povzbudzuje hravosť a vytváranie bezplatných podporných služieb pre znevýhodnené rodiny. Za ostatných 30 rokov sa nadácii Naked Heart podarilo vyzbierať viac ako 30 miliónov eur.

Autor: janGold
Foto: BMW
Pridať komentár
Bleskovky
UltraGrip
Výsledky testov zimných pneumatík dlhodobo potvrdzujú kvalitu pneumatík radu Goodyear UltraGrip. Aj v najnovšom teste zimných pneumatík pre sezónu 2019 boli pneumatiky Goodyear UltraGrip Performance+ vyhlásené za víťaza testu. Rovnako ako Goodyear UltraGrip 9+ aj táto novinka ponúka tú správnu zmes. Špeciálny plastifikátor na báze živice a rastlinných olejov zaisťuje, že si pneumatiky uchovávajú pružnosť i za nízkych teplôt. To spolu so sofistikovaným dezénom a inovatívnymi 3D priečnymi drážkami zaisťuje, že zimné pneumatiky UltraGrip ponúkajú optimálnu priľnavosť a pohodlie za akýchkoľvek zimných podmienok - na snehu, na ľade, na mokrých i suchých komunikáciách.
Matej-Homola
Slovenský automobilový pretekár Matej Homola dokázal v talianskej Monze obsadiť v 13. pretekoch seriálu TCR veľmi pekné piate miesto, keď sa prepracoval zo 17. miesta na štarte na piatu priečku v cieli. Zviedol pre to niekoľko parádnych súbojov. Svoju rýchlosť z tréningu preniesol do pretekov, vďaka ktorej sa dostavil úspech. "Boli to parádne preteky, poriadne som si zapredbiehal, auto tento raz fungovalo výborne," neskrýval nadšenie po pretekoch slovenský jazdec. "Zobral som výborné body, uvidíme ako dopadne zajtra." Nedeľňajšie štrnáste preteky seriálu TCR však nepriniesli Homolovi želaný výsledok a po kontakte s Talianom Pantiaticcimim skončil s poškodenou prednou nápravou a riadením na 14. mieste.
Nové-Dunlop
Dunlop uvádza na trh nové pneumatiky pre motokros Geomax MX53, ktoré nahrádzajú doterajšie MX52 pre pevný terén. Nové MX53 ponúkajú jazdcom najvyššiu výkonnosť vo svojej triede na širšej škále rôznych povrchov, než akú pokrývala predchádzajúca generácia. V širokom portfóliu pneumatík Geomax značky Dunlop sa nachádzajú medzi MX71 určenými do extra tvrdý povrchy a veľmi všestrannými MX33. Nová technológia Dunlopu posúva úžitkové vlastnosti pneumatík na novú úroveň. Veľkou výhodou nových pneumatík je ich vysoká výkonnosť za rôznych terénnych podmienok. Dopĺňajú pneumatiky strednej kategórie Geomax MX33, ktoré pomáhajú jazdcom vyhrávať preteky MXGP a supercross.