Modelky a Rolls-Royce

Pondelok, 14 marec 2016

Charitatívne podujatia vedia byť veľmi atraktívne, čo sa potvrdilo aj v londýnskej tržnici Old Billingsgate Market, kde sa konal výročný dobročinný bazár Fabulous Fund Fair nadácie The Naked Heart. Spoločnosť Rolls-Royce Motor Cars tu podporila charitatívne podujatie tým, že pripravila superluxusnú fotografickú kabínku v úplne novom modeli Rolls-Royce Dawn.

1 Rollsa-Royce Dawn
Nový Rolls-Royce Dawn ako jedna z hlavných postáv na charitatívnej akcii v Londýne

Supermodelky Natália Vodianová ako zakladateľka podujatia a Karlie Kloss hostili druhý ročník skvele pripravenej akcie plnej hviezd. Dôvodom bol výročný dobročinný bazár Fabulous Fund Fair nadácie The Naked Heart. Rolls-Royce podporilo podujatie tým, že pripravilo superluxusnú "fotografickú kabínku" v novom modeli Rolls-Royce Dawn, z ktorého prítomných hostí fotografovala renomovaná módna fotografka Ellen von Unwerth.

Podujatie dobročinný bazár Fabulous Fund Fair ukazuje tých najlepších zo sveta módy a svetoznáme značky v lunaparku s klasickými atrakciami a pomáha tak rodinám s deťmi, ktoré majú špecifické potreby.

2 Modelka a Rollks-Royce
Natália Vodianová a Rolls-Royce Dawn na akcii v londýnskej Old Billingsgate Market

Model Rolls-Royce Dawn Drophead Coupé vo farbe Midnight Sapphire s interiérom vo vyhotovení Mandarin pôsobil na akcii v úlohe superluxusnej "fotografickej kabínky" s módnou fotografkou Ellen von Unwerth. Ručne vyrábaný moderný interiér modelu Dawn bol skvelým pozadím pre návštevníkov Fabulous Fund Fair, ktorí si v ňom mohli spraviť vlastné fotky. Niečo ako "Rolls-Royce medzi selfíčkami".

3 Fotografka a Rolls-Royce
Fotografka Ellen von Unwerth a Rolls-Royce Dawn na akcii nadácie The Naked Heart

O nadácii Naked Heart Foundation treba povedať, že sa snaží vybudovať spoločnosť, ktorá je otvorená pre ľudí s postihnutiami a špeciálnymi potrebami tým, že povzbudzuje hravosť a vytváranie bezplatných podporných služieb pre znevýhodnené rodiny. Za ostatných 30 rokov sa nadácii Naked Heart podarilo vyzbierať viac ako 30 miliónov eur.

Autor: janGold
Foto: BMW
Pridať komentár
Bleskovky
1-Autíčko
Skupina vysokoškolských študentov prerobila detské elektrické autíčka pre potreby dvoch hendikepovaných deti. Urobili to počas šesťtýždňovej letnej stáže v Technologickom centre Adient v Trenčíne v rámci trinásteho ročníka projektu letnej študentskej stáže. Do projektu sa zapojili talentovaní študenti z viacerých slovenských aj zahraničných vysokých škôl. Projekt zahŕňal návrh, prípravu realizácie a úpravu špeciálnych sedadiel, ako aj ďalších komponentov autíčka. Pracovalo na ňom dvanásť vybraných študentov z vysokých škôl technického smeru z Trenčína, Bratislavy, Brna, Liberca a Edinburgu.
Seat Leon
V posledný júlový týždeň Seat Leon tretej generácie dosiahol významný míľnik, keď od svojho uvedenia na trh sa predal jeden milión exemplárov. Najlepšie predávaný model španielskej značky mal svetovú výstavnú premiéru v októbri 2012 na parížskom autosalóne a krátko na to sa začal predávať. Vďaka úplne novému dizajnu podľa filozofie formula Leon, založenej na harmónii dizajnu a funkčnosti, sa stal najpredávanejším modelom z programu Seatu a prekonal dominanciu modelu Ibiza z predchádzajúcich 30 rokov. Leon tretej generácie, navrhnutý, vyvinutý a vyrábaný v závode Martorell, využíva modulárnu stavebnicu komponentov s priečne uloženým motorom MQB koncernu Volkswagen. Nová stavebnica znamenala skok v oblasti technológie a výroby a kvalita výroby dosiahla štandard koncernu Volkswagen.
Goodyear-Eagle-F1-SuperSport
Nové pneumatiky Eagle F1 SuperSport spoločnosti Goodyear obsadili prvé miesto v teste veľmi vysoko výkonných pneumatík Ultra Ultra High Performance. Test sa konal na skúšobnom okruhu spoločnosti Continental v texaskom Uvalde. Hodnotili sa pneumatiky ôsmich rôznych výrobcov, vrátane značiek Continental a Michelin na vozidle BMW M2 s pneumatikami rozmeru 245/35 R19 na prednej náprave a 265/35 R19 vzadu. Pokrýval všetky hlavné disciplíny obvyklé v testoch pneumatík, vrátane hodnotenia ovládateľnosti za sucha i mokra, brzdných vlastností na suchom i mokrom povrchu, sklonu k aquaplaningu, valivého odporu, hlučnosti a pohodlia pre vodiča.