Motocykel a Boat show od zajtra v Inchebe

Streda, 08 marec 2017

Každoročné jarné výstavy - prehliadky motocyklov a lodí, k tomu zaujímavý sprievodný program plný zábavy, navyše exkluzívne prekvapenie od značky Harley-Davidson. To všetko môžu zažiť v areáli Incheby v Bratislave návštevníci výstavy Motocykel a Boat show od štvrtka 9. do nedele 12. marca.

001002

Na ploche 19 000 m2 sa návštevníkom predstaví spolu 135 vystavovateľov z 9 krajín. Výstavu jednotlivých modelov motoriek a lodí počas štyroch dní doplní Motozóna s rockovými koncertmi, súťažami a množstvom zábavy. Navyše, každá vstupenka je v hre o exkluzívne ceny.

Výstava motocykel

Fanúšikovia a obdivovatelia motocyklov si tu môžu podrobne a z blízka prezrieť cestné motocykle, cruisery, choppre, mopedy a skútre veľkého počtu značiek. Chýbať na expozíciách viacerých vystavovateľoch nebudú ani superšporty či športové špeciály.

Návštevník sa v areáli výstaviska stretne so značkami Access, Aprilia, Beta, BMW, Bombardier, Can Am, C2I, CFMoto, Derbi, Ducati, GAS GAS, Gilera, Harley Davidson, Honda, Husqvarna, Indian, Jawa, Kawasaki, KTM, Linhai, Moto Guzzi, MV Agusta, Piaggio, SYM, Suzuki, TGB, Triumph, Ural a Vespa, ktoré potešia všetkých milovníkov silných strojov v jednej stope.

Na výstave Motocykel sa uvedie okrem množstva slovenských výstavných premiér a dlho očakávaných modelov aj jedno exkluzívne výnimočne exkluzívne prekvapenie značky Harley Davidson, špeciálne nachystané len pre túto výstavu.

Nové modely predstaví na výstave Honda. Jednou z nich je inovovaný model v superšportovom štýle CBR650F. Retro model CB1100 zasa vstupuje do roku 2017 v dvoch verziách: inovované CB1100 EX a úplne nové CB1100 RS.

Značka Ural prináša na výstavu limitovanú verziu tzv. sidecaru Ural Pustynja II. Zaujímavá a obsiahla bude aj ponuka motodoplnkov. Helite airbagsokrem tradičných airbagových systémov predstaví nový letný variant bundy, ktorá chráni životy.

iedmy ročník veľmi príťažlivej súťaže Customsof Slovakia, v ktorej ide o stavby a úpravy motocyklov, predstaví mimoriadne exempláre, ktoré pochádzajú predovšetkým od slovenských návrhárov.

Sprievodný program

Návštevníci túžiaci po zábave ju nájdu v Motozóne. Tu budú pre nich pripravené rôzne súťaže, vystúpenia rockových kapiel, burza použitých motodielov, výstava veteránov, body painting show či motokino. Program doplnia ukážky jázd popredných slovenských trialistov, zaujímavé besedy, autogramiády priamych účastníkov Rallye Dakar a testovanie skútrov značky Honda.

Lahôdkou tohtoročnej výstavy bude prehliadka historických motocyklov zo zbierok Vlastivedného múzea v Považskej Bystrici. Predstavia sa tu cestné motocykle, medzi ktorými určite zaujme prvý čisto slovenský motocykel – elegantný Manet M90 a terénne motocykle značky Tatran.

Motocykel roka

Neodmysliteľnou súčasťou výstavy je slávnostné vyhlásenie výsledkov odbornej novinárskej ankety Motocykel roka, ktoré sa uskutoční vo štvrtok 9. marca.

Zábava aj pre deti

Výstava nezabúda ani na deti, pre ktoré Junior moto akadémia prichystala jazdy na minibajkoch. Deti sa zabavia aj v detskom kútiku Motozóny, kde ich inštruktori naučia pravidlá cestnej premávky.

Boat show

Výstavu Motocykel sprevádza podujatie pre všetkých milovníkov vodných športov a relaxu. Počas tejto výstavy zaplnia výstavisko jachty, plachetnice, motorové člny, vodné skútre a príslušenstvo pre vodné športy.

V súčasnosti sú čoraz obľúbenejšie dovolenky na vlastnej či prenajatej lodi. Výstava bude skvelou možnosťou porovnať výhody a nevýhody plachetníc či jácht a zistiť, ktoré plavidlo splní predpoklady pre prežitie nezabudnuteľnej dovolenky.

Vstupenka ako žreb

Každá vstupenka na Motocykel a Boat Show ide do žrebovania o hodnotný 10-dňový zájazd na Route 66 s letenkou v hodnote 2500 eur, GPS zariadenie na monitoring motocykla s ročným predplatným služby Motoasist v hodnote 600 eur a vstupenky na majstrovstvá sveta cestných motocyklov na Slovakia ringu.

Výstavy Motocykel a Boat show sú otvorené od 9. do 12. marca; v prvý a posledný deň od 9 do 17 hod., v piatok a v sobotu od 9 do 19 hod. Parkovanie v areáli Incheby je pre motocykle počas celého trvania výstav zadarmo.

Pridať komentár
Bleskovky
Mazda-cx30
Mazda CX-30 získala ocenenie Zlatý volant 2019 v kategórii SUV/crossover pre vozidlá do dĺžky 4,4 m. Úplne nové kompaktné SUV tak získava svoje vôbec prvé ocenenie v jednej z najdôležitejších čitateľských súťaží. Cenu odovzdali včera v Berlíne prezidentovi Mazda Motor Europe Yasuhiro Aoyamaovi. Pre Mazdu je to historicky piate ocenenie v kategórii Zlatý volant. Prvé získala Mazda 323 v rokoch 1985 a 1989, potom Mazda 626 v roku 1992 a Mazda2 v roku 2014.
skoda-octavia
Automobilka Škoda predstavila novú generáciu modelu Octavia. Štvrtá generácia najpredávanejšieho modelu českej automobilky má nové dimenzie, emotívnejší vzhľad, je priestrannejšia, bezpečnejšia a ponúka väčšie možností konektivity. Je tiež dlhšia a širšia než predchádzajúce generácie a ponúka aj väčší batožinový priestor. Vďaka novému dizajnovému jazyku značky Škoda pôsobí Octavia ešte emotívnejšie. Nový koncept interiéru kombinuje väčšiu funkčnosť a ponuku priestoru s kvalitnými materiálmi a novými dizajnovými prvkami. Moderné možnosti konektivity a nové asistenčné systémy zaisťujú väčšiu úroveň bezpečnosti a komfortu. Svetová premiéra štvrtej generácie Škody Octavia sa konala netradične v pražskej Národnej galérii.
Igor-Drotár
Tradičné podujatie po skončení sezóny Setkání mistrů v českej Sosnovej neďaleko Českej Lípy,na ktorom nechýbal ani slovenský automobilový pretekár Igor Drotár, sa konalo už po osemnásty raz. Ani nepriazeň jesenného počasia neodradila davy fanúšikov, aby zaplnili priestor okolo sosnovskej arény. Tradičné podujatie otvárajú paralelné vyraďovacie preteky vždy dvoch áut. Z približne päťdesiatky zúčastnených pretekárov skončil Drotár v silnej konkurencii aj profesionálnych jazdcov na výbornom šiestom mieste. Igor Drotár: "V prvej jazde som zajazdil piaty najrýchlejší čas. Čakal som, že v druhej jazde sa zlepším, no pokazil som znovu štart a napokon som skončil šiesty, čo je z 50-ky skvelých jazdcov výborný výsledok."