Motocykel a Boat show od zajtra v Inchebe

Streda, 08 marec 2017

Každoročné jarné výstavy - prehliadky motocyklov a lodí, k tomu zaujímavý sprievodný program plný zábavy, navyše exkluzívne prekvapenie od značky Harley-Davidson. To všetko môžu zažiť v areáli Incheby v Bratislave návštevníci výstavy Motocykel a Boat show od štvrtka 9. do nedele 12. marca.

001002

Na ploche 19 000 m2 sa návštevníkom predstaví spolu 135 vystavovateľov z 9 krajín. Výstavu jednotlivých modelov motoriek a lodí počas štyroch dní doplní Motozóna s rockovými koncertmi, súťažami a množstvom zábavy. Navyše, každá vstupenka je v hre o exkluzívne ceny.

Výstava motocykel

Fanúšikovia a obdivovatelia motocyklov si tu môžu podrobne a z blízka prezrieť cestné motocykle, cruisery, choppre, mopedy a skútre veľkého počtu značiek. Chýbať na expozíciách viacerých vystavovateľoch nebudú ani superšporty či športové špeciály.

Návštevník sa v areáli výstaviska stretne so značkami Access, Aprilia, Beta, BMW, Bombardier, Can Am, C2I, CFMoto, Derbi, Ducati, GAS GAS, Gilera, Harley Davidson, Honda, Husqvarna, Indian, Jawa, Kawasaki, KTM, Linhai, Moto Guzzi, MV Agusta, Piaggio, SYM, Suzuki, TGB, Triumph, Ural a Vespa, ktoré potešia všetkých milovníkov silných strojov v jednej stope.

Na výstave Motocykel sa uvedie okrem množstva slovenských výstavných premiér a dlho očakávaných modelov aj jedno exkluzívne výnimočne exkluzívne prekvapenie značky Harley Davidson, špeciálne nachystané len pre túto výstavu.

Nové modely predstaví na výstave Honda. Jednou z nich je inovovaný model v superšportovom štýle CBR650F. Retro model CB1100 zasa vstupuje do roku 2017 v dvoch verziách: inovované CB1100 EX a úplne nové CB1100 RS.

Značka Ural prináša na výstavu limitovanú verziu tzv. sidecaru Ural Pustynja II. Zaujímavá a obsiahla bude aj ponuka motodoplnkov. Helite airbagsokrem tradičných airbagových systémov predstaví nový letný variant bundy, ktorá chráni životy.

iedmy ročník veľmi príťažlivej súťaže Customsof Slovakia, v ktorej ide o stavby a úpravy motocyklov, predstaví mimoriadne exempláre, ktoré pochádzajú predovšetkým od slovenských návrhárov.

Sprievodný program

Návštevníci túžiaci po zábave ju nájdu v Motozóne. Tu budú pre nich pripravené rôzne súťaže, vystúpenia rockových kapiel, burza použitých motodielov, výstava veteránov, body painting show či motokino. Program doplnia ukážky jázd popredných slovenských trialistov, zaujímavé besedy, autogramiády priamych účastníkov Rallye Dakar a testovanie skútrov značky Honda.

Lahôdkou tohtoročnej výstavy bude prehliadka historických motocyklov zo zbierok Vlastivedného múzea v Považskej Bystrici. Predstavia sa tu cestné motocykle, medzi ktorými určite zaujme prvý čisto slovenský motocykel – elegantný Manet M90 a terénne motocykle značky Tatran.

Motocykel roka

Neodmysliteľnou súčasťou výstavy je slávnostné vyhlásenie výsledkov odbornej novinárskej ankety Motocykel roka, ktoré sa uskutoční vo štvrtok 9. marca.

Zábava aj pre deti

Výstava nezabúda ani na deti, pre ktoré Junior moto akadémia prichystala jazdy na minibajkoch. Deti sa zabavia aj v detskom kútiku Motozóny, kde ich inštruktori naučia pravidlá cestnej premávky.

Boat show

Výstavu Motocykel sprevádza podujatie pre všetkých milovníkov vodných športov a relaxu. Počas tejto výstavy zaplnia výstavisko jachty, plachetnice, motorové člny, vodné skútre a príslušenstvo pre vodné športy.

V súčasnosti sú čoraz obľúbenejšie dovolenky na vlastnej či prenajatej lodi. Výstava bude skvelou možnosťou porovnať výhody a nevýhody plachetníc či jácht a zistiť, ktoré plavidlo splní predpoklady pre prežitie nezabudnuteľnej dovolenky.

Vstupenka ako žreb

Každá vstupenka na Motocykel a Boat Show ide do žrebovania o hodnotný 10-dňový zájazd na Route 66 s letenkou v hodnote 2500 eur, GPS zariadenie na monitoring motocykla s ročným predplatným služby Motoasist v hodnote 600 eur a vstupenky na majstrovstvá sveta cestných motocyklov na Slovakia ringu.

Výstavy Motocykel a Boat show sú otvorené od 9. do 12. marca; v prvý a posledný deň od 9 do 17 hod., v piatok a v sobotu od 9 do 19 hod. Parkovanie v areáli Incheby je pre motocykle počas celého trvania výstav zadarmo.

Pridať komentár
Bleskovky
aaa-auto
V týchto dňoch si spoločnosť AAA Auto pripomína dvadsať rokov na trhu jazdených áut na Slovensku. Jej sieť predajných centier, v ktorých ponúka jazdené automobily slovenským motoristom, tvoria Mototechna, Mototechna Drive, Driverama a Auto Diskon a patria do skupiny Aures Holding. Za dobu svojej existencie na slovenskom trhu sa v jej sieti predalo autá viac ako 300 tisíc zákazníkom, a rovnaký počet vozidiel sa aj vykúpilo. V súčasnosti má sieť Aures Holding na Slovensku dvanásť pobočiek AAA Auto. V rámci celej skupiny Aures pôsobí na viac než šesťdesiatich miestach v piatich krajinách Európy a v ponuke má až 15 000 áut. Počas svojej dvadsaťročnej histórie už skupina na výkupe a predaji obslúžila spolu viac ako 3,1 milióna zákazníkov.
vw-id3
Podľa zahraničných médií sa nemecký koncern Volkswagen chystá vyrábať elektrické modely, ktoré by svojou nízkou cenou mohli v Európe pre európskych zákazníkov konkurovať čínskym modelom, alebo aj modelom ako Dacia Spring. Nové cenovo prístupnejšie elektromobily by sa na trh mohli dostať v roku 2027. Volkswagen na túto cestu nastupuje sám, bez kooperácie s inou automobilkou, aj keď pôvodne ako o partnerovi uvažoval, že by ním mohol byť francúzsky Renault. Už základný model uvažovaného elektromobilu od Volkswagenu bude obsahovať štandardy používaných technológií, kvalitu a dizajn, ktoré nemecký výrobca aplikuje na svojich modeloch.
bmw-i5-touring-flash kopie
Šiesty ročník ankety Elektromobil roka 2024 o najlepšie elektrické a plug-in hybridné automobily na slovenskom trhu za rok 2024 pozná svojich víťazov. Automobily BMW získali tri pódiové umiestnenia: BMW i7 M70 prvé miesto v kategórii luxusný elektromobil, BMW XM v kategórii plug-in hybrid, a BMW radu 5 Touring druhé miesto v kategórii rodinných elektromobilov. Ankety sa zúčastnilo 8656 hlasujúcich, ktorí svojimi hlasmi na internetovom portáli mojelektromobil.sk vybrali tie najlepšie automobily na slovenskom trhu v troch kategóriách. O priazeň slovenskej verejnosti sa uchádzalo spolu 123 nominovaných vozidiel.BMW i5 Touring