Navrhnite si svoj Nissan Juke

Nedeľa, 06 január 2013

Každý Nissan Juke zaujme svojim osobitým dizajnom, no teraz si ho môžu zákazníci upraviť tak, aby čo najlepšie vyjadroval ich osobnosť. Spoločnosť Nissan spustila nový personalizačný program pre tento malý crossover. S množstvom farebných variácií a doplnkov si môže teraz každý upraviť Juke podľa seba.

Nissan Juke
Crossover Nissan Juke si môžete navrhnúť sami, možnosti ako na to, ponúka výrobca

Balíček ponúkajúci úpravu vozidla Juke je od konca minulého roka dostupný pre súčasných, ale aj nových zákazníkov po celej Európe. Majitelia si tak môžu vytvoriť skutočne unikátny model, ktorý len ťažko prehliadnete na ceste.

Disky kolies z ľahkých zliatin v rozličnej farbe, kryty spätných zrkadiel, prstence hmlových svetiel, bočné lišty, kľuky na kufroch, či strešný spojler. To je len pár doplnkov, ktoré si môžu majitelia pri personalizácii svojho miláčika vybrať. K tomu kombinácie vo farbe červená Force, biela, oranžová, čierna lesklá, či strieborná metalíza odlíšia každé jedno vozidlo.

Ďalším spôsobom ako si vytvoriť Juke podľa seba je možnosť výberu niektorej z piatich špeciálnych farebných úprav.

Možnosť úpravy vozidla Juke vytvára priestor pre zákazníkov, ktorí sa chcú odlíšiť. Nissan pritom hovorí, že toto je iba začiatok. Značka už teraz pripravuje ďalšie doplnky pre interiér a exteriér vozidla, aby bol Juke skutočne "podľa vás."

Autor: janGold
Pridať komentár
Bleskovky
UltraGrip
Výsledky testov zimných pneumatík dlhodobo potvrdzujú kvalitu pneumatík radu Goodyear UltraGrip. Aj v najnovšom teste zimných pneumatík pre sezónu 2019 boli pneumatiky Goodyear UltraGrip Performance+ vyhlásené za víťaza testu. Rovnako ako Goodyear UltraGrip 9+ aj táto novinka ponúka tú správnu zmes. Špeciálny plastifikátor na báze živice a rastlinných olejov zaisťuje, že si pneumatiky uchovávajú pružnosť i za nízkych teplôt. To spolu so sofistikovaným dezénom a inovatívnymi 3D priečnymi drážkami zaisťuje, že zimné pneumatiky UltraGrip ponúkajú optimálnu priľnavosť a pohodlie za akýchkoľvek zimných podmienok - na snehu, na ľade, na mokrých i suchých komunikáciách.
Matej-Homola
Slovenský automobilový pretekár Matej Homola dokázal v talianskej Monze obsadiť v 13. pretekoch seriálu TCR veľmi pekné piate miesto, keď sa prepracoval zo 17. miesta na štarte na piatu priečku v cieli. Zviedol pre to niekoľko parádnych súbojov. Svoju rýchlosť z tréningu preniesol do pretekov, vďaka ktorej sa dostavil úspech. "Boli to parádne preteky, poriadne som si zapredbiehal, auto tento raz fungovalo výborne," neskrýval nadšenie po pretekoch slovenský jazdec. "Zobral som výborné body, uvidíme ako dopadne zajtra." Nedeľňajšie štrnáste preteky seriálu TCR však nepriniesli Homolovi želaný výsledok a po kontakte s Talianom Pantiaticcimim skončil s poškodenou prednou nápravou a riadením na 14. mieste.
Nové-Dunlop
Dunlop uvádza na trh nové pneumatiky pre motokros Geomax MX53, ktoré nahrádzajú doterajšie MX52 pre pevný terén. Nové MX53 ponúkajú jazdcom najvyššiu výkonnosť vo svojej triede na širšej škále rôznych povrchov, než akú pokrývala predchádzajúca generácia. V širokom portfóliu pneumatík Geomax značky Dunlop sa nachádzajú medzi MX71 určenými do extra tvrdý povrchy a veľmi všestrannými MX33. Nová technológia Dunlopu posúva úžitkové vlastnosti pneumatík na novú úroveň. Veľkou výhodou nových pneumatík je ich vysoká výkonnosť za rôznych terénnych podmienok. Dopĺňajú pneumatiky strednej kategórie Geomax MX33, ktoré pomáhajú jazdcom vyhrávať preteky MXGP a supercross.