Navrhnite si svoj Nissan Juke

Nedeľa, 06 január 2013

Každý Nissan Juke zaujme svojim osobitým dizajnom, no teraz si ho môžu zákazníci upraviť tak, aby čo najlepšie vyjadroval ich osobnosť. Spoločnosť Nissan spustila nový personalizačný program pre tento malý crossover. S množstvom farebných variácií a doplnkov si môže teraz každý upraviť Juke podľa seba.

Nissan Juke
Crossover Nissan Juke si môžete navrhnúť sami, možnosti ako na to, ponúka výrobca

Balíček ponúkajúci úpravu vozidla Juke je od konca minulého roka dostupný pre súčasných, ale aj nových zákazníkov po celej Európe. Majitelia si tak môžu vytvoriť skutočne unikátny model, ktorý len ťažko prehliadnete na ceste.

Disky kolies z ľahkých zliatin v rozličnej farbe, kryty spätných zrkadiel, prstence hmlových svetiel, bočné lišty, kľuky na kufroch, či strešný spojler. To je len pár doplnkov, ktoré si môžu majitelia pri personalizácii svojho miláčika vybrať. K tomu kombinácie vo farbe červená Force, biela, oranžová, čierna lesklá, či strieborná metalíza odlíšia každé jedno vozidlo.

Ďalším spôsobom ako si vytvoriť Juke podľa seba je možnosť výberu niektorej z piatich špeciálnych farebných úprav.

Možnosť úpravy vozidla Juke vytvára priestor pre zákazníkov, ktorí sa chcú odlíšiť. Nissan pritom hovorí, že toto je iba začiatok. Značka už teraz pripravuje ďalšie doplnky pre interiér a exteriér vozidla, aby bol Juke skutočne "podľa vás."

Autor: janGold
Pridať komentár
Bleskovky
1-Sikyna-Imola
Seriál majstrovstiev sveta v motokrose pokračoval v talianskej Imole pätnástym kolom. Jazdcov čakala rýchla a náročná trať na slávnom Autodrome Enza a Dina Ferrariho. Richard Šikyňa (MX Slovakia - JD Gunnex KTM RT), jediný Slovák v štartovom poli, si v kvalifikácii triedy KTM 250 SXF vyjazdil 17. priečku. V pretekoch v úvode prvej jazdy po kolízii s iným jazdcom a poškodení motocykla z pretekov odstúpil. V druhej jazde aj napriek technickým problémom bol v cieli na 14. mieste a pripísal si ďalších 7 bodov do priebežného hodnotenia seriálu. So 105 bodmi mu patrí 22. miesto priebežného hodnotenia.
1-Autíčko
Skupina vysokoškolských študentov prerobila detské elektrické autíčka pre potreby dvoch hendikepovaných deti. Urobili to počas šesťtýždňovej letnej stáže v Technologickom centre Adient v Trenčíne v rámci trinásteho ročníka projektu letnej študentskej stáže. Do projektu sa zapojili talentovaní študenti z viacerých slovenských aj zahraničných vysokých škôl. Projekt zahŕňal návrh, prípravu realizácie a úpravu špeciálnych sedadiel, ako aj ďalších komponentov autíčka. Pracovalo na ňom dvanásť vybraných študentov z vysokých škôl technického smeru z Trenčína, Bratislavy, Brna, Liberca a Edinburgu.
Seat Leon
V posledný júlový týždeň Seat Leon tretej generácie dosiahol významný míľnik, keď od svojho uvedenia na trh sa predal jeden milión exemplárov. Najlepšie predávaný model španielskej značky mal svetovú výstavnú premiéru v októbri 2012 na parížskom autosalóne a krátko na to sa začal predávať. Vďaka úplne novému dizajnu podľa filozofie formula Leon, založenej na harmónii dizajnu a funkčnosti, sa stal najpredávanejším modelom z programu Seatu a prekonal dominanciu modelu Ibiza z predchádzajúcich 30 rokov. Leon tretej generácie, navrhnutý, vyvinutý a vyrábaný v závode Martorell, využíva modulárnu stavebnicu komponentov s priečne uloženým motorom MQB koncernu Volkswagen. Nová stavebnica znamenala skok v oblasti technológie a výroby a kvalita výroby dosiahla štandard koncernu Volkswagen.