Navrhnite si svoj Nissan Juke

Nedeľa, 06 január 2013

Každý Nissan Juke zaujme svojim osobitým dizajnom, no teraz si ho môžu zákazníci upraviť tak, aby čo najlepšie vyjadroval ich osobnosť. Spoločnosť Nissan spustila nový personalizačný program pre tento malý crossover. S množstvom farebných variácií a doplnkov si môže teraz každý upraviť Juke podľa seba.

Nissan Juke
Crossover Nissan Juke si môžete navrhnúť sami, možnosti ako na to, ponúka výrobca

Balíček ponúkajúci úpravu vozidla Juke je od konca minulého roka dostupný pre súčasných, ale aj nových zákazníkov po celej Európe. Majitelia si tak môžu vytvoriť skutočne unikátny model, ktorý len ťažko prehliadnete na ceste.

Disky kolies z ľahkých zliatin v rozličnej farbe, kryty spätných zrkadiel, prstence hmlových svetiel, bočné lišty, kľuky na kufroch, či strešný spojler. To je len pár doplnkov, ktoré si môžu majitelia pri personalizácii svojho miláčika vybrať. K tomu kombinácie vo farbe červená Force, biela, oranžová, čierna lesklá, či strieborná metalíza odlíšia každé jedno vozidlo.

Ďalším spôsobom ako si vytvoriť Juke podľa seba je možnosť výberu niektorej z piatich špeciálnych farebných úprav.

Možnosť úpravy vozidla Juke vytvára priestor pre zákazníkov, ktorí sa chcú odlíšiť. Nissan pritom hovorí, že toto je iba začiatok. Značka už teraz pripravuje ďalšie doplnky pre interiér a exteriér vozidla, aby bol Juke skutočne "podľa vás."

Autor: janGold
Pridať komentár
Bleskovky
lexus-lbx-venezia
Lexus sa už po siedmy raz vracia ako oficiálne vozidlo medzinárodného filmového festivalu v Benátkach a potvrdzuje, že je patrí k svetu svetovej kinematografie. Nový kompaktný crossover LBX bude súčasťou flotily elektrifikovaných vozidiel Lexus pre luxusnú prepravu VIP účastníkov festivalu. Medzi hercami, ktorí sa objavia na červenom koberci, budú okrem iných Zendaya (Spider Man: Bez domova), Mike Faist (West Side Story), Josh O’Connor (Koruna) či Caroline Murino (Casino Royale). V poradí 80. ročník festivalu sa bude konať na benátskom Lide od 30. augusta do 9. septembra.
mini-cooper-s-countryman
Britský výrobca automobilov prichádza v edícii Uncharted so zaujímavou ponukou, modelom Mini Cooper S Countryman ALL 4. V exkluzívnom laku ponúka edičný Countryman so štvorvalcovým motorom s výkonom 131 kW/178k a technológiou s dvojitým preplňovaním. Výsledkom je zaručená športová zábava a možnosti všestranného využitia. Model s pohonom všetkých kolies je zábavou na asfaltovej ceste i v teréne, a svojou trakciou dokáže presvedčiť aj na piesku. Mini Countryman v edícii Uncharted je vďaka silnému motoru a pohonu všetkých kolies doma tak na asfaltových cestách, ako aj v teréne.
merc-S63-E
Nový Mercedes-AMG S 63 E Performance, špičkový model zo segmentu luxusných sedanov, si odteraz môže zákazník objednať u predajcov značky Mercedes-Benz na celom Slovensku. Objednať sa dá aj editovaná verzia AMG S 63 E Performance Edition 1 ako exkluzívny model. Výkonný hybrid využíva technológie formuly 1. Nový mercedes spája najlepší výkon vo svojej triede s výnimočným komfortným zážitkom a takmer bezhlučným jazdením na elektrický pohon. Model E Performance kombinuje 4,0-litrový motor AMG V8 biturbo s hybridným hnacím ústrojenstvom špecifickým pre AMG a novou konštrukčnou úrovňou vysokovýkonného akumulátora AMG (HPB). Čisto elektrický dojazd sa tým zvyšuje na 33 km. Cena najvýkonnejšieho modelu S v histórii začína na čiastke 223 554 eur.