Navrhnite si svoj Nissan Juke

Nedeľa, 06 január 2013

Každý Nissan Juke zaujme svojim osobitým dizajnom, no teraz si ho môžu zákazníci upraviť tak, aby čo najlepšie vyjadroval ich osobnosť. Spoločnosť Nissan spustila nový personalizačný program pre tento malý crossover. S množstvom farebných variácií a doplnkov si môže teraz každý upraviť Juke podľa seba.

Nissan Juke
Crossover Nissan Juke si môžete navrhnúť sami, možnosti ako na to, ponúka výrobca

Balíček ponúkajúci úpravu vozidla Juke je od konca minulého roka dostupný pre súčasných, ale aj nových zákazníkov po celej Európe. Majitelia si tak môžu vytvoriť skutočne unikátny model, ktorý len ťažko prehliadnete na ceste.

Disky kolies z ľahkých zliatin v rozličnej farbe, kryty spätných zrkadiel, prstence hmlových svetiel, bočné lišty, kľuky na kufroch, či strešný spojler. To je len pár doplnkov, ktoré si môžu majitelia pri personalizácii svojho miláčika vybrať. K tomu kombinácie vo farbe červená Force, biela, oranžová, čierna lesklá, či strieborná metalíza odlíšia každé jedno vozidlo.

Ďalším spôsobom ako si vytvoriť Juke podľa seba je možnosť výberu niektorej z piatich špeciálnych farebných úprav.

Možnosť úpravy vozidla Juke vytvára priestor pre zákazníkov, ktorí sa chcú odlíšiť. Nissan pritom hovorí, že toto je iba začiatok. Značka už teraz pripravuje ďalšie doplnky pre interiér a exteriér vozidla, aby bol Juke skutočne "podľa vás."

Autor: janGold
Pridať komentár
Bleskovky
Suzuki-Vitara
Japonská automobilka Suzuki vyrobila za uplynulý fiškálny rok 2019 (apríl 2019 až marec 2020) vo svojich výrobných závodoch na celom svete 2,97 (2 966 399) milióna automobilov. Napriek prerušeniu výroby pre pandémiu koronavírusu dokázala automobilka vyprodukovať 87,4 percent objemu predvlaňajšieho rekordného roku, v ktorom značka vyprodukovala 3,39 milióna (3 393 976) vozidiel, čo je najviac vo svojej storočnej histórii. V závodoch Suzuki ďalej pokračoval trend prehlbovania prevahy produkcie závodov mimo Japonska. V zahraničných závodoch počas vlaňajšieho fiškálneho roku vyrobila automobilka 2,02 milióna (2 022 227) vozidiel, kým automobilky v Japonsku len vyše 944 tisíc vozidiel.
Volvo-heng-du
Výrobný závod spoločnosti Volvo Cars v čínskom meste Čcheng-tu, jej najväčší v Číne, získava 100 percent svojej elektrickej energie z obnoviteľných zdrojov. Celkový obnoviteľný energetický mix v celosvetovej výrobnej sieti spoločnosti tak dosiahol 80 percent. Stopercentný energetický mix z obnoviteľných zdrojov v čínskom závode Čcheng-tu je výsledkom čerstvo podpísanej zmluvy o dodávke elektrickej energie a prispeje k zníženiu emisií CO2 v závode o viac ako 11-tisíc ton ročne. Približne 65 percent vyrobenej elektriny pochádza z vodnej energie, zvyšná časť zo slnečnej a veternej energie a iných obnoviteľných zdrojov.
BMW5-digital-world-premie
Priaznivci a fanúšikovia bavorskej značky BMW sú v očakávaní premiéry modelov radu 5 Sedan a praktickejšieho kombi Touring. Avšak vzhľadom na stále platné cestovné obmedzenia na celom svete sa prezentácia nového BMW radu 5 Sedan, nového BMW radu 5 Touring a nového BMW radu 6 Gran Turismo uskutoční v digitálnej forme. Stane sa tak v stredu 27. mája a záujemcovia o internetovú premiéru týchto troch modelov ju môžu sledovať na internete o 08:00 hod. na www.live.bmwgroup.com/en a http://www.live.bmwgroup.com/en>.