Nissan na Slovensku rozširuje záruku

Sobota, 24 december 2011

Nissan uvádza na slovenský trh možnosť rozšírenia záruky na nové vozidlá z bežných troch rokov garantovaných výrobcom na 4 roky alebo 100 000 km alebo na 5 rokov a 150 000 km. Rozšírená záruka je nový poistný produkt, ktorý poskytuje spoločnosť Nissan International Insurance zákazníkom značky Nissan prostredníctvom jej dílerov.

Nissan Micra
Rozšírená ponuka záruky sa vzťahuje na všetky modely Nissan, vrátane malej Micry

Rozšírenú záruku si môžu zakúpiť majitelia všetkých vozidiel značky Nissan – od Micry až po úžitkové NV200, ktoré sú kryté bežnou zárukou výrobcu a nie sú staršie ako 35 mesiacov. Vozidlá musia mať najazdených menej ako 100 000 kilometrov, pričom záruka sa počíta od dátumu prvej registrácie.

Zákazník tak získa po dobu trvania záruky dodatočné krytie mechanických a elektrických porúch, nárok žiadať bezplatnú výmenu náhradných dielov, originálne náhradné diely a službu Nissan Roadside Assistance. V prípade poruchy nie je potrebná žiadna platba za záručné opravy. Rozšírená záruka je v prípade predaja vozidla prenosná na nového majiteľa. Za tento produkt zaplatí zákazník pri kúpe vozidla od 197 eur za 1 rok a od 496 eur za 2 roky.

"Nissan rozšírenou zárukou deklaruje pokračujúcu snahu o čo najvyššiu spokojnosť zákazníka. Vyrovnáva sa ponuke poskytovanej vo vybraných krajinách Európy a upevňuje si tak svoju pozíciu v rámci slovenského trhu," povedal Karol Guľa, nový šéf zastúpenia značky Nissan na Slovensku.

Autor: J. Goldberger
Pridať komentár
Bleskovky
lexus-lbx-venezia
Lexus sa už po siedmy raz vracia ako oficiálne vozidlo medzinárodného filmového festivalu v Benátkach a potvrdzuje, že je patrí k svetu svetovej kinematografie. Nový kompaktný crossover LBX bude súčasťou flotily elektrifikovaných vozidiel Lexus pre luxusnú prepravu VIP účastníkov festivalu. Medzi hercami, ktorí sa objavia na červenom koberci, budú okrem iných Zendaya (Spider Man: Bez domova), Mike Faist (West Side Story), Josh O’Connor (Koruna) či Caroline Murino (Casino Royale). V poradí 80. ročník festivalu sa bude konať na benátskom Lide od 30. augusta do 9. septembra.
mini-cooper-s-countryman
Britský výrobca automobilov prichádza v edícii Uncharted so zaujímavou ponukou, modelom Mini Cooper S Countryman ALL 4. V exkluzívnom laku ponúka edičný Countryman so štvorvalcovým motorom s výkonom 131 kW/178k a technológiou s dvojitým preplňovaním. Výsledkom je zaručená športová zábava a možnosti všestranného využitia. Model s pohonom všetkých kolies je zábavou na asfaltovej ceste i v teréne, a svojou trakciou dokáže presvedčiť aj na piesku. Mini Countryman v edícii Uncharted je vďaka silnému motoru a pohonu všetkých kolies doma tak na asfaltových cestách, ako aj v teréne.
merc-S63-E
Nový Mercedes-AMG S 63 E Performance, špičkový model zo segmentu luxusných sedanov, si odteraz môže zákazník objednať u predajcov značky Mercedes-Benz na celom Slovensku. Objednať sa dá aj editovaná verzia AMG S 63 E Performance Edition 1 ako exkluzívny model. Výkonný hybrid využíva technológie formuly 1. Nový mercedes spája najlepší výkon vo svojej triede s výnimočným komfortným zážitkom a takmer bezhlučným jazdením na elektrický pohon. Model E Performance kombinuje 4,0-litrový motor AMG V8 biturbo s hybridným hnacím ústrojenstvom špecifickým pre AMG a novou konštrukčnou úrovňou vysokovýkonného akumulátora AMG (HPB). Čisto elektrický dojazd sa tým zvyšuje na 33 km. Cena najvýkonnejšieho modelu S v histórii začína na čiastke 223 554 eur.