Nissan na Slovensku rozširuje záruku

Sobota, 24 december 2011

Nissan uvádza na slovenský trh možnosť rozšírenia záruky na nové vozidlá z bežných troch rokov garantovaných výrobcom na 4 roky alebo 100 000 km alebo na 5 rokov a 150 000 km. Rozšírená záruka je nový poistný produkt, ktorý poskytuje spoločnosť Nissan International Insurance zákazníkom značky Nissan prostredníctvom jej dílerov.

Nissan Micra
Rozšírená ponuka záruky sa vzťahuje na všetky modely Nissan, vrátane malej Micry

Rozšírenú záruku si môžu zakúpiť majitelia všetkých vozidiel značky Nissan – od Micry až po úžitkové NV200, ktoré sú kryté bežnou zárukou výrobcu a nie sú staršie ako 35 mesiacov. Vozidlá musia mať najazdených menej ako 100 000 kilometrov, pričom záruka sa počíta od dátumu prvej registrácie.

Zákazník tak získa po dobu trvania záruky dodatočné krytie mechanických a elektrických porúch, nárok žiadať bezplatnú výmenu náhradných dielov, originálne náhradné diely a službu Nissan Roadside Assistance. V prípade poruchy nie je potrebná žiadna platba za záručné opravy. Rozšírená záruka je v prípade predaja vozidla prenosná na nového majiteľa. Za tento produkt zaplatí zákazník pri kúpe vozidla od 197 eur za 1 rok a od 496 eur za 2 roky.

"Nissan rozšírenou zárukou deklaruje pokračujúcu snahu o čo najvyššiu spokojnosť zákazníka. Vyrovnáva sa ponuke poskytovanej vo vybraných krajinách Európy a upevňuje si tak svoju pozíciu v rámci slovenského trhu," povedal Karol Guľa, nový šéf zastúpenia značky Nissan na Slovensku.

Autor: J. Goldberger
Pridať komentár
Bleskovky
UltraGrip
Výsledky testov zimných pneumatík dlhodobo potvrdzujú kvalitu pneumatík radu Goodyear UltraGrip. Aj v najnovšom teste zimných pneumatík pre sezónu 2019 boli pneumatiky Goodyear UltraGrip Performance+ vyhlásené za víťaza testu. Rovnako ako Goodyear UltraGrip 9+ aj táto novinka ponúka tú správnu zmes. Špeciálny plastifikátor na báze živice a rastlinných olejov zaisťuje, že si pneumatiky uchovávajú pružnosť i za nízkych teplôt. To spolu so sofistikovaným dezénom a inovatívnymi 3D priečnymi drážkami zaisťuje, že zimné pneumatiky UltraGrip ponúkajú optimálnu priľnavosť a pohodlie za akýchkoľvek zimných podmienok - na snehu, na ľade, na mokrých i suchých komunikáciách.
Matej-Homola
Slovenský automobilový pretekár Matej Homola dokázal v talianskej Monze obsadiť v 13. pretekoch seriálu TCR veľmi pekné piate miesto, keď sa prepracoval zo 17. miesta na štarte na piatu priečku v cieli. Zviedol pre to niekoľko parádnych súbojov. Svoju rýchlosť z tréningu preniesol do pretekov, vďaka ktorej sa dostavil úspech. "Boli to parádne preteky, poriadne som si zapredbiehal, auto tento raz fungovalo výborne," neskrýval nadšenie po pretekoch slovenský jazdec. "Zobral som výborné body, uvidíme ako dopadne zajtra." Nedeľňajšie štrnáste preteky seriálu TCR však nepriniesli Homolovi želaný výsledok a po kontakte s Talianom Pantiaticcimim skončil s poškodenou prednou nápravou a riadením na 14. mieste.
Nové-Dunlop
Dunlop uvádza na trh nové pneumatiky pre motokros Geomax MX53, ktoré nahrádzajú doterajšie MX52 pre pevný terén. Nové MX53 ponúkajú jazdcom najvyššiu výkonnosť vo svojej triede na širšej škále rôznych povrchov, než akú pokrývala predchádzajúca generácia. V širokom portfóliu pneumatík Geomax značky Dunlop sa nachádzajú medzi MX71 určenými do extra tvrdý povrchy a veľmi všestrannými MX33. Nová technológia Dunlopu posúva úžitkové vlastnosti pneumatík na novú úroveň. Veľkou výhodou nových pneumatík je ich vysoká výkonnosť za rôznych terénnych podmienok. Dopĺňajú pneumatiky strednej kategórie Geomax MX33, ktoré pomáhajú jazdcom vyhrávať preteky MXGP a supercross.