Nissan na Slovensku rozširuje záruku

Sobota, 24 december 2011

Nissan uvádza na slovenský trh možnosť rozšírenia záruky na nové vozidlá z bežných troch rokov garantovaných výrobcom na 4 roky alebo 100 000 km alebo na 5 rokov a 150 000 km. Rozšírená záruka je nový poistný produkt, ktorý poskytuje spoločnosť Nissan International Insurance zákazníkom značky Nissan prostredníctvom jej dílerov.

Nissan Micra
Rozšírená ponuka záruky sa vzťahuje na všetky modely Nissan, vrátane malej Micry

Rozšírenú záruku si môžu zakúpiť majitelia všetkých vozidiel značky Nissan – od Micry až po úžitkové NV200, ktoré sú kryté bežnou zárukou výrobcu a nie sú staršie ako 35 mesiacov. Vozidlá musia mať najazdených menej ako 100 000 kilometrov, pričom záruka sa počíta od dátumu prvej registrácie.

Zákazník tak získa po dobu trvania záruky dodatočné krytie mechanických a elektrických porúch, nárok žiadať bezplatnú výmenu náhradných dielov, originálne náhradné diely a službu Nissan Roadside Assistance. V prípade poruchy nie je potrebná žiadna platba za záručné opravy. Rozšírená záruka je v prípade predaja vozidla prenosná na nového majiteľa. Za tento produkt zaplatí zákazník pri kúpe vozidla od 197 eur za 1 rok a od 496 eur za 2 roky.

"Nissan rozšírenou zárukou deklaruje pokračujúcu snahu o čo najvyššiu spokojnosť zákazníka. Vyrovnáva sa ponuke poskytovanej vo vybraných krajinách Európy a upevňuje si tak svoju pozíciu v rámci slovenského trhu," povedal Karol Guľa, nový šéf zastúpenia značky Nissan na Slovensku.

Autor: J. Goldberger
Pridať komentár
Bleskovky
Suzuki-Vitara
Japonská automobilka Suzuki vyrobila za uplynulý fiškálny rok 2019 (apríl 2019 až marec 2020) vo svojich výrobných závodoch na celom svete 2,97 (2 966 399) milióna automobilov. Napriek prerušeniu výroby pre pandémiu koronavírusu dokázala automobilka vyprodukovať 87,4 percent objemu predvlaňajšieho rekordného roku, v ktorom značka vyprodukovala 3,39 milióna (3 393 976) vozidiel, čo je najviac vo svojej storočnej histórii. V závodoch Suzuki ďalej pokračoval trend prehlbovania prevahy produkcie závodov mimo Japonska. V zahraničných závodoch počas vlaňajšieho fiškálneho roku vyrobila automobilka 2,02 milióna (2 022 227) vozidiel, kým automobilky v Japonsku len vyše 944 tisíc vozidiel.
Volvo-heng-du
Výrobný závod spoločnosti Volvo Cars v čínskom meste Čcheng-tu, jej najväčší v Číne, získava 100 percent svojej elektrickej energie z obnoviteľných zdrojov. Celkový obnoviteľný energetický mix v celosvetovej výrobnej sieti spoločnosti tak dosiahol 80 percent. Stopercentný energetický mix z obnoviteľných zdrojov v čínskom závode Čcheng-tu je výsledkom čerstvo podpísanej zmluvy o dodávke elektrickej energie a prispeje k zníženiu emisií CO2 v závode o viac ako 11-tisíc ton ročne. Približne 65 percent vyrobenej elektriny pochádza z vodnej energie, zvyšná časť zo slnečnej a veternej energie a iných obnoviteľných zdrojov.
BMW5-digital-world-premie
Priaznivci a fanúšikovia bavorskej značky BMW sú v očakávaní premiéry modelov radu 5 Sedan a praktickejšieho kombi Touring. Avšak vzhľadom na stále platné cestovné obmedzenia na celom svete sa prezentácia nového BMW radu 5 Sedan, nového BMW radu 5 Touring a nového BMW radu 6 Gran Turismo uskutoční v digitálnej forme. Stane sa tak v stredu 27. mája a záujemcovia o internetovú premiéru týchto troch modelov ju môžu sledovať na internete o 08:00 hod. na www.live.bmwgroup.com/en a http://www.live.bmwgroup.com/en>.