Nissan na Slovensku rozširuje záruku

Sobota, 24 december 2011

Nissan uvádza na slovenský trh možnosť rozšírenia záruky na nové vozidlá z bežných troch rokov garantovaných výrobcom na 4 roky alebo 100 000 km alebo na 5 rokov a 150 000 km. Rozšírená záruka je nový poistný produkt, ktorý poskytuje spoločnosť Nissan International Insurance zákazníkom značky Nissan prostredníctvom jej dílerov.

Nissan Micra
Rozšírená ponuka záruky sa vzťahuje na všetky modely Nissan, vrátane malej Micry

Rozšírenú záruku si môžu zakúpiť majitelia všetkých vozidiel značky Nissan – od Micry až po úžitkové NV200, ktoré sú kryté bežnou zárukou výrobcu a nie sú staršie ako 35 mesiacov. Vozidlá musia mať najazdených menej ako 100 000 kilometrov, pričom záruka sa počíta od dátumu prvej registrácie.

Zákazník tak získa po dobu trvania záruky dodatočné krytie mechanických a elektrických porúch, nárok žiadať bezplatnú výmenu náhradných dielov, originálne náhradné diely a službu Nissan Roadside Assistance. V prípade poruchy nie je potrebná žiadna platba za záručné opravy. Rozšírená záruka je v prípade predaja vozidla prenosná na nového majiteľa. Za tento produkt zaplatí zákazník pri kúpe vozidla od 197 eur za 1 rok a od 496 eur za 2 roky.

"Nissan rozšírenou zárukou deklaruje pokračujúcu snahu o čo najvyššiu spokojnosť zákazníka. Vyrovnáva sa ponuke poskytovanej vo vybraných krajinách Európy a upevňuje si tak svoju pozíciu v rámci slovenského trhu," povedal Karol Guľa, nový šéf zastúpenia značky Nissan na Slovensku.

Autor: J. Goldberger
Pridať komentár
Bleskovky
aaa-auto
V týchto dňoch si spoločnosť AAA Auto pripomína dvadsať rokov na trhu jazdených áut na Slovensku. Jej sieť predajných centier, v ktorých ponúka jazdené automobily slovenským motoristom, tvoria Mototechna, Mototechna Drive, Driverama a Auto Diskon a patria do skupiny Aures Holding. Za dobu svojej existencie na slovenskom trhu sa v jej sieti predalo autá viac ako 300 tisíc zákazníkom, a rovnaký počet vozidiel sa aj vykúpilo. V súčasnosti má sieť Aures Holding na Slovensku dvanásť pobočiek AAA Auto. V rámci celej skupiny Aures pôsobí na viac než šesťdesiatich miestach v piatich krajinách Európy a v ponuke má až 15 000 áut. Počas svojej dvadsaťročnej histórie už skupina na výkupe a predaji obslúžila spolu viac ako 3,1 milióna zákazníkov.
vw-id3
Podľa zahraničných médií sa nemecký koncern Volkswagen chystá vyrábať elektrické modely, ktoré by svojou nízkou cenou mohli v Európe pre európskych zákazníkov konkurovať čínskym modelom, alebo aj modelom ako Dacia Spring. Nové cenovo prístupnejšie elektromobily by sa na trh mohli dostať v roku 2027. Volkswagen na túto cestu nastupuje sám, bez kooperácie s inou automobilkou, aj keď pôvodne ako o partnerovi uvažoval, že by ním mohol byť francúzsky Renault. Už základný model uvažovaného elektromobilu od Volkswagenu bude obsahovať štandardy používaných technológií, kvalitu a dizajn, ktoré nemecký výrobca aplikuje na svojich modeloch.
bmw-i5-touring-flash kopie
Šiesty ročník ankety Elektromobil roka 2024 o najlepšie elektrické a plug-in hybridné automobily na slovenskom trhu za rok 2024 pozná svojich víťazov. Automobily BMW získali tri pódiové umiestnenia: BMW i7 M70 prvé miesto v kategórii luxusný elektromobil, BMW XM v kategórii plug-in hybrid, a BMW radu 5 Touring druhé miesto v kategórii rodinných elektromobilov. Ankety sa zúčastnilo 8656 hlasujúcich, ktorí svojimi hlasmi na internetovom portáli mojelektromobil.sk vybrali tie najlepšie automobily na slovenskom trhu v troch kategóriách. O priazeň slovenskej verejnosti sa uchádzalo spolu 123 nominovaných vozidiel.BMW i5 Touring