Nissan zbrojí: V Bratislave otvoril nový komplex

Štvrtok, 13 február 2014

Nissan na Slovensku, zrejme inšpirovaný poslednou akceleráciou materskej japonskej automobilky, tlačí na pílku a chce predávať viac. Aj preto otvára v bratislavskej Petržalke svoj nový stánok.

1 Nissan ANRAcar
Prírastok do rodiny Nissanu, tentoraz nie nový model, ale predajno-servisný komplex

Nový autorizovaný predajca Nissan je na Panónskej ceste 45 v Bratislave-Petržalke. Prevádzkovať ho bude firma ANRAcar, ktorá už má dlhoročné skúsenosti s predajom a servisom nových áut. Nový komplex nájdeme pri ceste od Mosta SNP v smere na Rusovce. V prevádzke je od začiatku februára. Nový komplex je pripravený predávať, opravovať a poskytovať servis novým i starším modelom Nissan.

Pre ANRAcar je podľa manažmentu firmy i republikového zastúpenia importéra značky Nissan slovenský trh veľkou výzvou. Hneď na začiatok ponúka pre nových zákazníkov uvádzaciu kampaň 3, 2, 1... Štart a v nej až šesť výnimočných benefitov v podobe výrazných zliav na servis, originálne náhradné diely a príslušenstvo.

Pri kúpe nového auta neodíde nový majiteľ z ANRAcaru s "prázdnou", pretože ďalším bonusom je plná nádrž nafty alebo benzínu v kúpenom aute. Navyše majitelia nových Nissanov budú mať v rámci štartovacej kampane netradičnú možnosť stráviť dve noci v exkluzívnom päťhviezdičkovom hoteli Boutique Hotel & Spa by L'occitane Chateau Herálec na českej Vysočine.

Spoločnosť ANRAcar si v novom podnikaní verí. Vychádza aj z údaju, že približne každé tretie nové auto, ktoré sa predá na Slovensku, sa predá v lokalite Bratislavského kraja. Preto prítomnosť nového silného predajcu v kvalitnej predajnej sieti v tomto regióne iba posilní značku Nissan.

Spoločnosť ANRAcar pôsobí na Slovensku od novembri 1997. Od začiatku sa venuje predaju, opravám a servisnej činnosti motorových vozidiel. Za ten čas si získala povesť nielen spoľahlivého predajcu nových automobilov, ale dobré referencie má aj v oblasti popredajných a servisných služieb. Dobré renomé si podľa spolumajiteľa spoločnosti Juraja Hanajíka chce udržať aj ako nový zástupca značky Nissan.

"Nissan vždy posúval hranice v automobilovom priemysle tam, kde sa žiaden iný výrobca nikdy pred nami neodvážil. Prináša automobily plné vzrušujúcich inovácií dostupných pre každého. Bratislava je pre nás významným predajným miestom v rámci Slovenska, preto som rád, že práve vďaka novému partnerovi ANRAcar sa dostupnosť vozidiel Nissan v rámci Bratislavského kraja pre zákazníkov výrazne zlepší," hovorí Karol Guľa, Country Manager značky Nissan na Slovensku.

"Spojenie so značkou Nissan je pre nás významným krokom v smerovaní našej spoločnosti. Pevne verím, že dokážeme ponúknuť novým, súčasným, ako aj majiteľom starších vozidiel Nissan vysoký štandard predajných a popredajných služieb a pomôžeme tak posilniť pozíciu značky Nissan nielen v rámci Bratislavy, ale celého Slovenska", uviedol pri stretnutí s novinármi spolumajiteľ spoločnosti ANRAcar Juraj Hanajík.

1 Nissan ANRAcar 2 Nissan ANRAcar 3 Nissan ANRAcar 4 Nissan ANRAcar 5 Nissan ANRAcar 6 Nissan ANRAcar
Autor: janGold
Foto: jg
Pridať komentár
Bleskovky
skoda-octavia
Automobilka Škoda predstavila novú generáciu modelu Octavia. Štvrtá generácia najpredávanejšieho modelu českej automobilky má nové dimenzie, emotívnejší vzhľad, je priestrannejšia, bezpečnejšia a ponúka väčšie možností konektivity. Je tiež dlhšia a širšia než predchádzajúce generácie a ponúka aj väčší batožinový priestor. Vďaka novému dizajnovému jazyku značky Škoda pôsobí Octavia ešte emotívnejšie. Nový koncept interiéru kombinuje väčšiu funkčnosť a ponuku priestoru s kvalitnými materiálmi a novými dizajnovými prvkami. Moderné možnosti konektivity a nové asistenčné systémy zaisťujú väčšiu úroveň bezpečnosti a komfortu. Svetová premiéra štvrtej generácie Škody Octavia sa konala netradične v pražskej Národnej galérii.
Igor-Drotár
Tradičné podujatie po skončení sezóny Setkání mistrů v českej Sosnovej neďaleko Českej Lípy,na ktorom nechýbal ani slovenský automobilový pretekár Igor Drotár, sa konalo už po osemnásty raz. Ani nepriazeň jesenného počasia neodradila davy fanúšikov, aby zaplnili priestor okolo sosnovskej arény. Tradičné podujatie otvárajú paralelné vyraďovacie preteky vždy dvoch áut. Z približne päťdesiatky zúčastnených pretekárov skončil Drotár v silnej konkurencii aj profesionálnych jazdcov na výbornom šiestom mieste. Igor Drotár: "V prvej jazde som zajazdil piaty najrýchlejší čas. Čakal som, že v druhej jazde sa zlepším, no pokazil som znovu štart a napokon som skončil šiesty, čo je z 50-ky skvelých jazdcov výborný výsledok."
1-Homola-Rím
Slovenský automobilový pretekár Matej Homola si odnáša z pretekov FIA Motorsport Games 2019 Rome, ktoré nazývali aj malými majstrovstvami sveta či olympijskými hrami v motoršporte, bronzovú medailu. V sobotu v prvých pretekoch skončil druhý a v nedeľu piaty, čo mu v konečnom hodnotení vynieslo miesto na stupni víťazov. V druhých pretekoch potreboval auto bezpečne doviezť do cieľa a skončiť do piateho miesta, aby obsadil celkové tretie miesto. Svoju úlohu splnil a cieľovú pásku preťal na 5. mieste. Diváci tak na historicky prvom výnimočnom podujatí FIA Motorsport Games 2019 Rome videli pódium zložené z ruského, belgického a slovenského pretekára Mateja Homolu.