OMV: Stotretia na Slovensku

Pondelok, 31 október 2022

Spoločnosť OMV otvára na vstupe do Bratislavy, medzi prímestskou obcou Vajnory a Ivankou pri Dunaji svoju stotretiu čerpaciu stanicu na Slovensku.

omv-cs103

Pre motoristov tu pribudla bohatá ponuka služieb. Okrem možnosti načerpať si pohonné látky a oleje aj občerstvenie v kaviarni Viva, ktorá ponúkne bohatý sortiment jedál a tradične kvalitnú osviežujúcu kávu.

Čerpacia stanica vyrástla neďaleko križovatky Seneckej cesty s novým obchvatom D4 a výrazne tak rozšíri možnosti motoristov v tejto oblasti.

Cesta medzi obcou Vajnory a Ivankou pri Dunaji je frekventovaná komunikácia, známa hustou premávkou. Poslúži vodičom, ktorí smerujú do známeho veľkoobchodu alebo nového logistického parku, alebo dochádzajú do hlavného mesta za prácou.

Miriam Fellingerová, obchodná manažérka OMV Slovensko: "Sme veľmi radi, že motoristom môžeme ponúknuť na novom mieste kvalitné produkty a služby. Veríme, že sa nová čerpacia stanica stane ich pravidelnou zastávkou."

(jGold)
Foto: OMV
Pridať komentár
Bleskovky
lexus-lbx-venezia
Lexus sa už po siedmy raz vracia ako oficiálne vozidlo medzinárodného filmového festivalu v Benátkach a potvrdzuje, že je patrí k svetu svetovej kinematografie. Nový kompaktný crossover LBX bude súčasťou flotily elektrifikovaných vozidiel Lexus pre luxusnú prepravu VIP účastníkov festivalu. Medzi hercami, ktorí sa objavia na červenom koberci, budú okrem iných Zendaya (Spider Man: Bez domova), Mike Faist (West Side Story), Josh O’Connor (Koruna) či Caroline Murino (Casino Royale). V poradí 80. ročník festivalu sa bude konať na benátskom Lide od 30. augusta do 9. septembra.
mini-cooper-s-countryman
Britský výrobca automobilov prichádza v edícii Uncharted so zaujímavou ponukou, modelom Mini Cooper S Countryman ALL 4. V exkluzívnom laku ponúka edičný Countryman so štvorvalcovým motorom s výkonom 131 kW/178k a technológiou s dvojitým preplňovaním. Výsledkom je zaručená športová zábava a možnosti všestranného využitia. Model s pohonom všetkých kolies je zábavou na asfaltovej ceste i v teréne, a svojou trakciou dokáže presvedčiť aj na piesku. Mini Countryman v edícii Uncharted je vďaka silnému motoru a pohonu všetkých kolies doma tak na asfaltových cestách, ako aj v teréne.
merc-S63-E
Nový Mercedes-AMG S 63 E Performance, špičkový model zo segmentu luxusných sedanov, si odteraz môže zákazník objednať u predajcov značky Mercedes-Benz na celom Slovensku. Objednať sa dá aj editovaná verzia AMG S 63 E Performance Edition 1 ako exkluzívny model. Výkonný hybrid využíva technológie formuly 1. Nový mercedes spája najlepší výkon vo svojej triede s výnimočným komfortným zážitkom a takmer bezhlučným jazdením na elektrický pohon. Model E Performance kombinuje 4,0-litrový motor AMG V8 biturbo s hybridným hnacím ústrojenstvom špecifickým pre AMG a novou konštrukčnou úrovňou vysokovýkonného akumulátora AMG (HPB). Čisto elektrický dojazd sa tým zvyšuje na 33 km. Cena najvýkonnejšieho modelu S v histórii začína na čiastke 223 554 eur.