OMV: Stotretia na Slovensku

Pondelok, 31 október 2022

Spoločnosť OMV otvára na vstupe do Bratislavy, medzi prímestskou obcou Vajnory a Ivankou pri Dunaji svoju stotretiu čerpaciu stanicu na Slovensku.

omv-cs103

Pre motoristov tu pribudla bohatá ponuka služieb. Okrem možnosti načerpať si pohonné látky a oleje aj občerstvenie v kaviarni Viva, ktorá ponúkne bohatý sortiment jedál a tradične kvalitnú osviežujúcu kávu.

Čerpacia stanica vyrástla neďaleko križovatky Seneckej cesty s novým obchvatom D4 a výrazne tak rozšíri možnosti motoristov v tejto oblasti.

Cesta medzi obcou Vajnory a Ivankou pri Dunaji je frekventovaná komunikácia, známa hustou premávkou. Poslúži vodičom, ktorí smerujú do známeho veľkoobchodu alebo nového logistického parku, alebo dochádzajú do hlavného mesta za prácou.

Miriam Fellingerová, obchodná manažérka OMV Slovensko: "Sme veľmi radi, že motoristom môžeme ponúknuť na novom mieste kvalitné produkty a služby. Veríme, že sa nová čerpacia stanica stane ich pravidelnou zastávkou."

(jGold)
Foto: OMV
Pridať komentár
Bleskovky
skoda
Okrúhle výročia sú vždy vhodné na oslavu. Škoda na Slovensku je pripravená osláviť svoju tridsaťročnú prítomnosť na slovenskom trhu a pripravila si u vybraných predajcov po celom Slovensku deň otvorených dverí. Na návštevníkov čaká pestrý program, ako súťaže, testovacie jazdy na modeloch 30 edition, ale aj možnosť vyskúšať si elektrifikované modely najnovších generácií. Ďeň otvorených dverí sa uskutoční v sieti predajcov Škoda počas soboty 1. apríla 2023. Najväčším lákadlom pre návštevníkov okrem príjemného občerstvenia, programov pre celé rodiny a testovacích jázd bude súťaž o dovolenku s elektromobilom Enyaq iV.
1-goodyear-urbanmax
Goodyear uviedol na trh nové pneumatiky pre verejnú osobnú dopravu. Pneumatiky Urbanmax Commuter preklenujú medzeru medzi pneumatikami na diaľkové a mestské použitie. Vyvinuli ich špeciálne pre vozidlá prevádzkované na medzimestských a prímestských spojoch. Pneumatiky Urbanmax Commuter sú pripravené na elektrický pohon, na vozidlá s elektrickým, hybridným aj bežným dieselovým pohonom. To znižuje požiadavky na skladové zásoby prevádzkovateľa, pretože dopravcovia môžu používať rovnaké pneumatiky na všetkých vozidlách bez ohľadu na ich pohon. Pneumatiky spĺňajú najdôležitejšie požiadavky elektrických vozidiel, takže pre dopravcov predstavujú dobré riešenie pri prechode z konvenčného na elektrický pohon.
Martin-Lauer
Na čele marketingového a komunikačného oddelenia českého, slovenského a maďarského zastúpenia výrobcu nákladných vozidiel Scania stojí od januára tohto roku Martin Lauer. Má bohaté skúsenosti z vedúcich pozícií na oddeleniach komunikácie a marketingu. Pracoval okrem iného v spoločnostiach Mercedes-Benz Czech Republic, Škoda Auto, Ogilvy One alebo v Českomoravskej stavebnej sporiteľni. Na pozícii strieda Ondřeja Koubka. Martin Lauer je absolventom pražskej VŠ ekonomickej. Do spoločnosti Scania sa vracia po viac než desiatich rokoch do automotive. V osobe Martina Lauera získala Scania človeka s bohatými skúsenosťami v oblasti marketingu a komunikácie.