Online poistenie? Je tu Genertel

Streda, 27 október 2010

Ste moderný zákazník, ktorý hľadá najlepší pomer kvality a ceny poistenia dostupného 24 hodín denne a 7 dní v týždni? Ponúka ho poisťovňa Genertel, ktorá ako prvá ponúka služby výlučne online a začína na Slovensku poskytovať povinné zmluvné poistenie (PZP) na Slovensku.

Havarovaný Peugeot
Chvíľka nepozornosti a predtým hladké plechy môžu po havárii vyzerať aj takto

Nová poisťovňa Genertel má za cieľ osloviť zákazníkov, ktorí využívajú nové technológie ako internet, e-mail či telefón, čo sa potom odrazí na nižšej cene poistného. Navyše zavedením inovatívneho tarifného systému ponúkne Genertel vodičom, ktorí jazdia bez nehody atraktívnu cenu už od 60 eur za rok, čo je v súčasnosti najnižšie na Slovensku. Finančné zázemie poisťovne Genertel garantuje skupina Generali Group.

Genertel poskytuje všetky služby telefonicky a cez internet. Uzatvorenie zmluvy je pre zákazníkov jednoduché a praktické: trvá len niekoľko minút a nie je potrebné spoločnosti posielať žiadne dokumenty. Poistenie je platné ihneď po kliknutí potvrdiť alebo po dohode s operátorom, na úhradu má zákazník 30 dní. Zmluva je okamžite zaslaná prostredníctvom e-mailu.

Určovanie ceny PZP v poisťovni Genertel.sk je založené na odvážnych sofistikovaných výpočtoch. Do obvyklých tarifných parametrov, akými sú vek, trvalé bydlisko a výkon motora sa započíta aj hmotnosť vozidla. Okrem toho Genertel zavádza s podporou Slovenskej kancelárie poisťovateľov moderný tarifný systém (Bonus/Malus) v určovaní ceny poistného, ktorý pozitívne ovplyvní beznehodových klientov. Tento krok je výhodný pre zákazníkov i poisťovňu.

Všetky služby spoločnosti Genertel sú dostupné na webe 24 hodín denne a 7 dní v týždni, prostredníctvom telefónnej ústredne od pondelka do soboty v čase ôsmej do dvadsiatej hodiny, vrátane okamžitej asistencie v prípade nehody. Asistenčná služba je zahrnutá vo všetkých zmluvách povinného zmluvného poistenia. S týmto novým produktom predstavuje Genertel.sk aj inovatívnu službu s názvom "1. flexibilná asistenčná služba", ktorá umožňuje využiť limit krytia podľa priania zákazníka.

Autor: J. Goldberger
Foto: bazos.sk
Komentáre
Na motocykel mi vyšlo poistenie o 4680,-€ vyššie. Prajem veľa úspechov.
Pridal Jano v pondelok 08 novembra 2010 o 17:22
Tak asi nevies ratat,pretoze vyhodnejsie poistenie nenajdes!!!
Pridal luky vo štvrtok 27 januára 2011 o 10:12
Pridať komentár
Bleskovky
1-Sikyna-Imola
Seriál majstrovstiev sveta v motokrose pokračoval v talianskej Imole pätnástym kolom. Jazdcov čakala rýchla a náročná trať na slávnom Autodrome Enza a Dina Ferrariho. Richard Šikyňa (MX Slovakia - JD Gunnex KTM RT), jediný Slovák v štartovom poli, si v kvalifikácii triedy KTM 250 SXF vyjazdil 17. priečku. V pretekoch v úvode prvej jazdy po kolízii s iným jazdcom a poškodení motocykla z pretekov odstúpil. V druhej jazde aj napriek technickým problémom bol v cieli na 14. mieste a pripísal si ďalších 7 bodov do priebežného hodnotenia seriálu. So 105 bodmi mu patrí 22. miesto priebežného hodnotenia.
1-Autíčko
Skupina vysokoškolských študentov prerobila detské elektrické autíčka pre potreby dvoch hendikepovaných deti. Urobili to počas šesťtýždňovej letnej stáže v Technologickom centre Adient v Trenčíne v rámci trinásteho ročníka projektu letnej študentskej stáže. Do projektu sa zapojili talentovaní študenti z viacerých slovenských aj zahraničných vysokých škôl. Projekt zahŕňal návrh, prípravu realizácie a úpravu špeciálnych sedadiel, ako aj ďalších komponentov autíčka. Pracovalo na ňom dvanásť vybraných študentov z vysokých škôl technického smeru z Trenčína, Bratislavy, Brna, Liberca a Edinburgu.
Seat Leon
V posledný júlový týždeň Seat Leon tretej generácie dosiahol významný míľnik, keď od svojho uvedenia na trh sa predal jeden milión exemplárov. Najlepšie predávaný model španielskej značky mal svetovú výstavnú premiéru v októbri 2012 na parížskom autosalóne a krátko na to sa začal predávať. Vďaka úplne novému dizajnu podľa filozofie formula Leon, založenej na harmónii dizajnu a funkčnosti, sa stal najpredávanejším modelom z programu Seatu a prekonal dominanciu modelu Ibiza z predchádzajúcich 30 rokov. Leon tretej generácie, navrhnutý, vyvinutý a vyrábaný v závode Martorell, využíva modulárnu stavebnicu komponentov s priečne uloženým motorom MQB koncernu Volkswagen. Nová stavebnica znamenala skok v oblasti technológie a výroby a kvalita výroby dosiahla štandard koncernu Volkswagen.