Online poistenie? Je tu Genertel

Streda, 27 október 2010

Ste moderný zákazník, ktorý hľadá najlepší pomer kvality a ceny poistenia dostupného 24 hodín denne a 7 dní v týždni? Ponúka ho poisťovňa Genertel, ktorá ako prvá ponúka služby výlučne online a začína na Slovensku poskytovať povinné zmluvné poistenie (PZP) na Slovensku.

Havarovaný Peugeot
Chvíľka nepozornosti a predtým hladké plechy môžu po havárii vyzerať aj takto

Nová poisťovňa Genertel má za cieľ osloviť zákazníkov, ktorí využívajú nové technológie ako internet, e-mail či telefón, čo sa potom odrazí na nižšej cene poistného. Navyše zavedením inovatívneho tarifného systému ponúkne Genertel vodičom, ktorí jazdia bez nehody atraktívnu cenu už od 60 eur za rok, čo je v súčasnosti najnižšie na Slovensku. Finančné zázemie poisťovne Genertel garantuje skupina Generali Group.

Genertel poskytuje všetky služby telefonicky a cez internet. Uzatvorenie zmluvy je pre zákazníkov jednoduché a praktické: trvá len niekoľko minút a nie je potrebné spoločnosti posielať žiadne dokumenty. Poistenie je platné ihneď po kliknutí potvrdiť alebo po dohode s operátorom, na úhradu má zákazník 30 dní. Zmluva je okamžite zaslaná prostredníctvom e-mailu.

Určovanie ceny PZP v poisťovni Genertel.sk je založené na odvážnych sofistikovaných výpočtoch. Do obvyklých tarifných parametrov, akými sú vek, trvalé bydlisko a výkon motora sa započíta aj hmotnosť vozidla. Okrem toho Genertel zavádza s podporou Slovenskej kancelárie poisťovateľov moderný tarifný systém (Bonus/Malus) v určovaní ceny poistného, ktorý pozitívne ovplyvní beznehodových klientov. Tento krok je výhodný pre zákazníkov i poisťovňu.

Všetky služby spoločnosti Genertel sú dostupné na webe 24 hodín denne a 7 dní v týždni, prostredníctvom telefónnej ústredne od pondelka do soboty v čase ôsmej do dvadsiatej hodiny, vrátane okamžitej asistencie v prípade nehody. Asistenčná služba je zahrnutá vo všetkých zmluvách povinného zmluvného poistenia. S týmto novým produktom predstavuje Genertel.sk aj inovatívnu službu s názvom "1. flexibilná asistenčná služba", ktorá umožňuje využiť limit krytia podľa priania zákazníka.

Autor: J. Goldberger
Foto: bazos.sk
Komentáre
Na motocykel mi vyšlo poistenie o 4680,-€ vyššie. Prajem veľa úspechov.
Pridal Jano v pondelok 08 novembra 2010 o 17:22
Tak asi nevies ratat,pretoze vyhodnejsie poistenie nenajdes!!!
Pridal luky vo štvrtok 27 januára 2011 o 10:12
Pridať komentár
Bleskovky
Mazda-cx30
Mazda CX-30 získala ocenenie Zlatý volant 2019 v kategórii SUV/crossover pre vozidlá do dĺžky 4,4 m. Úplne nové kompaktné SUV tak získava svoje vôbec prvé ocenenie v jednej z najdôležitejších čitateľských súťaží. Cenu odovzdali včera v Berlíne prezidentovi Mazda Motor Europe Yasuhiro Aoyamaovi. Pre Mazdu je to historicky piate ocenenie v kategórii Zlatý volant. Prvé získala Mazda 323 v rokoch 1985 a 1989, potom Mazda 626 v roku 1992 a Mazda2 v roku 2014.
skoda-octavia
Automobilka Škoda predstavila novú generáciu modelu Octavia. Štvrtá generácia najpredávanejšieho modelu českej automobilky má nové dimenzie, emotívnejší vzhľad, je priestrannejšia, bezpečnejšia a ponúka väčšie možností konektivity. Je tiež dlhšia a širšia než predchádzajúce generácie a ponúka aj väčší batožinový priestor. Vďaka novému dizajnovému jazyku značky Škoda pôsobí Octavia ešte emotívnejšie. Nový koncept interiéru kombinuje väčšiu funkčnosť a ponuku priestoru s kvalitnými materiálmi a novými dizajnovými prvkami. Moderné možnosti konektivity a nové asistenčné systémy zaisťujú väčšiu úroveň bezpečnosti a komfortu. Svetová premiéra štvrtej generácie Škody Octavia sa konala netradične v pražskej Národnej galérii.
Igor-Drotár
Tradičné podujatie po skončení sezóny Setkání mistrů v českej Sosnovej neďaleko Českej Lípy,na ktorom nechýbal ani slovenský automobilový pretekár Igor Drotár, sa konalo už po osemnásty raz. Ani nepriazeň jesenného počasia neodradila davy fanúšikov, aby zaplnili priestor okolo sosnovskej arény. Tradičné podujatie otvárajú paralelné vyraďovacie preteky vždy dvoch áut. Z približne päťdesiatky zúčastnených pretekárov skončil Drotár v silnej konkurencii aj profesionálnych jazdcov na výbornom šiestom mieste. Igor Drotár: "V prvej jazde som zajazdil piaty najrýchlejší čas. Čakal som, že v druhej jazde sa zlepším, no pokazil som znovu štart a napokon som skončil šiesty, čo je z 50-ky skvelých jazdcov výborný výsledok."