Opel štartuje Horúci týždeň

Streda, 02 jún 2010

Pre tých, čo sa chystajú kúpiť si nové auto, pripravil Opel kampaň Horúci týždeň Opel! Lákavé sú zľavy, ktoré čakajú na kupujúcich. A nie sú malé – až do výšky 7000 eur. Lákavou je aj možnosť získať financovanie podľa schémy 50:50. Ak si auto značky Opel kúpite, získate na všetky osobné modely aj šesťročnú záruku.

Opel Insignia
Insignia (na obr. verzia ST) je jednou z tých, ktoré Opel ponúka v akcii

Aktuálne počasie tomu veľmi nenapovedá, ale isté je, že kampaň Horúce leto Opel! je tu aj tento rok! Začína sa tento týždeň, práve dnes, v stredu 2. júna. Druhý júnový deň totiž začína kampaň importéra automobilov Opel. Ak ste teda potenciálny záujemca o nové auto a páčia sa vám modely Opel, je tu šanca ušetriť až 7000 eur.

Ponuka kampane Horúci týždeň Opel! zahŕňa modelové rady Corsa, Meriva, Astra, Insignia, Zafira, Antara, Combo, Vivaro i Movano. Svoje auto si teda určite vyberú zákazníci s najrozličnejšími požiadavkami a prioritami. Príťažlivosť celej akcie zvyšuje i možnosť financovania vozidla systémom "50:50 %".

"Princíp akcie je v tom, že zákazník môže pri podpise zmluvy uhradiť iba polovicu ceny vozidla a zvyšnú polovicu uhradí prostredníctvom jednej splátky až o rok," vysvetľuje zaujímavú možnosť financovania Andrej Barčák, marketingový riaditeľ slovenského a českého zastúpenia značky Opel.

Akcia Horúci týždeň Opel! potrvá do stredy 9. júna. Podrobnejšie informácie môžu záujemcovia získať aj na telefonickej linke 0800 101 101, ale najmä u ktoréhokoľvek autorizovaného predajcu automobilov Opel.

Autor: J. Goldberger
Pridať komentár
Bleskovky
mini-vision-urbanaut
Pri predstavovaní virtuálnej štúdie Mini Vision Urbanaut v novembri 2020 odhalila značka MINI úplne novú interpretáciu mobility prostredníctvom inovatívnej vízie využitia priestoru. Spoločnosť BMW, ktorej súčasťou Mini je, teraz predstavuje fyzický model automobilu, ktorý záujemcom umožní intenzívnejší kontakt s priestorovým konceptom a použitými trvalo udržateľnými materiálmi. Model zažije svoju svetovú premiéru 1. júla 2021 na konferencii DLD Summer. Nový Mini Vision Urbanaut bližšie predstavíme spolu s fotogalériou obrázkov v najbližších dňoch.
VW-Slovakia
Volkswagen Slovakia avizuje v tejto náročnej koronavírusovej situácii sto voľných pracovných miest. Nových zamestnancov hľadá na montážne linky vozidiel pre svoj výrobný závod v Devínskej Novej Vsi. Dopyt po nových zamestnancoch súvisí s dynamickým vývojom výrobného plánu, ktorý je podmienený aktuálnym nárastom dopytu nových automobilov na svetových trhoch. Volkswagen Slovakia tak potvrdzuje pozíciu podniku ako stabilného a spoľahlivého zamestnávateľa, v ktorom vyše 40 % zamestnancov pracuje nepretržite viac ako 10 rokov. V horizonte najbližších rokov očakáva podnik v súvislosti s príchodom nových generácií modelov Volkswagen Passat a Škoda Superb vytvorenie ďalších približne dvetisíc nových pracovných miest.
1-Eli-Tomac
Pneumatiky Dunlop Geomax MX53 pre motokros dostali ocenenie Výrobok roka 2020. Po rozsiahlom testovaní je to výraz uznania za ich úžitkové vlastností a dlhú životnosť. Testy organizoval špecializovaný Cross Magazin. Ocenenie sa motokrosovým pneumatikám dostalo za vlastnosti na stredne tvrdom až tvrdom teréne a za životnosť, ktorú preukázali v testoch. Dunlop Geomax MX53 nielen že predstavujú pokrok v porovnaní s predchádzajúcou generáciou Geomax MX52, ale sú kompromis medzi úžitkovými vlastnosťami a dlhou životnosťou. Pneumatikám Dunlop Geomax dôverujú poprední motocykloví výrobcovia, ktorí ich používajú na prvotnú výbavu svojich motocyklov, ale aj víťazní jazdci a tímy z majstrovstiev sveta v motokrose MXGP a Monster Energy Supercross.