Opel štartuje Horúci týždeň

Streda, 02 jún 2010

Pre tých, čo sa chystajú kúpiť si nové auto, pripravil Opel kampaň Horúci týždeň Opel! Lákavé sú zľavy, ktoré čakajú na kupujúcich. A nie sú malé – až do výšky 7000 eur. Lákavou je aj možnosť získať financovanie podľa schémy 50:50. Ak si auto značky Opel kúpite, získate na všetky osobné modely aj šesťročnú záruku.

Opel Insignia
Insignia (na obr. verzia ST) je jednou z tých, ktoré Opel ponúka v akcii

Aktuálne počasie tomu veľmi nenapovedá, ale isté je, že kampaň Horúce leto Opel! je tu aj tento rok! Začína sa tento týždeň, práve dnes, v stredu 2. júna. Druhý júnový deň totiž začína kampaň importéra automobilov Opel. Ak ste teda potenciálny záujemca o nové auto a páčia sa vám modely Opel, je tu šanca ušetriť až 7000 eur.

Ponuka kampane Horúci týždeň Opel! zahŕňa modelové rady Corsa, Meriva, Astra, Insignia, Zafira, Antara, Combo, Vivaro i Movano. Svoje auto si teda určite vyberú zákazníci s najrozličnejšími požiadavkami a prioritami. Príťažlivosť celej akcie zvyšuje i možnosť financovania vozidla systémom "50:50 %".

"Princíp akcie je v tom, že zákazník môže pri podpise zmluvy uhradiť iba polovicu ceny vozidla a zvyšnú polovicu uhradí prostredníctvom jednej splátky až o rok," vysvetľuje zaujímavú možnosť financovania Andrej Barčák, marketingový riaditeľ slovenského a českého zastúpenia značky Opel.

Akcia Horúci týždeň Opel! potrvá do stredy 9. júna. Podrobnejšie informácie môžu záujemcovia získať aj na telefonickej linke 0800 101 101, ale najmä u ktoréhokoľvek autorizovaného predajcu automobilov Opel.

Autor: J. Goldberger
Pridať komentár
Bleskovky
UltraGrip
Výsledky testov zimných pneumatík dlhodobo potvrdzujú kvalitu pneumatík radu Goodyear UltraGrip. Aj v najnovšom teste zimných pneumatík pre sezónu 2019 boli pneumatiky Goodyear UltraGrip Performance+ vyhlásené za víťaza testu. Rovnako ako Goodyear UltraGrip 9+ aj táto novinka ponúka tú správnu zmes. Špeciálny plastifikátor na báze živice a rastlinných olejov zaisťuje, že si pneumatiky uchovávajú pružnosť i za nízkych teplôt. To spolu so sofistikovaným dezénom a inovatívnymi 3D priečnymi drážkami zaisťuje, že zimné pneumatiky UltraGrip ponúkajú optimálnu priľnavosť a pohodlie za akýchkoľvek zimných podmienok - na snehu, na ľade, na mokrých i suchých komunikáciách.
Matej-Homola
Slovenský automobilový pretekár Matej Homola dokázal v talianskej Monze obsadiť v 13. pretekoch seriálu TCR veľmi pekné piate miesto, keď sa prepracoval zo 17. miesta na štarte na piatu priečku v cieli. Zviedol pre to niekoľko parádnych súbojov. Svoju rýchlosť z tréningu preniesol do pretekov, vďaka ktorej sa dostavil úspech. "Boli to parádne preteky, poriadne som si zapredbiehal, auto tento raz fungovalo výborne," neskrýval nadšenie po pretekoch slovenský jazdec. "Zobral som výborné body, uvidíme ako dopadne zajtra." Nedeľňajšie štrnáste preteky seriálu TCR však nepriniesli Homolovi želaný výsledok a po kontakte s Talianom Pantiaticcimim skončil s poškodenou prednou nápravou a riadením na 14. mieste.
Nové-Dunlop
Dunlop uvádza na trh nové pneumatiky pre motokros Geomax MX53, ktoré nahrádzajú doterajšie MX52 pre pevný terén. Nové MX53 ponúkajú jazdcom najvyššiu výkonnosť vo svojej triede na širšej škále rôznych povrchov, než akú pokrývala predchádzajúca generácia. V širokom portfóliu pneumatík Geomax značky Dunlop sa nachádzajú medzi MX71 určenými do extra tvrdý povrchy a veľmi všestrannými MX33. Nová technológia Dunlopu posúva úžitkové vlastnosti pneumatík na novú úroveň. Veľkou výhodou nových pneumatík je ich vysoká výkonnosť za rôznych terénnych podmienok. Dopĺňajú pneumatiky strednej kategórie Geomax MX33, ktoré pomáhajú jazdcom vyhrávať preteky MXGP a supercross.