Porazila elitu a má Opel Vivaro

Pondelok, 14 december 2015

Všetko prebehlo veľmi rýchlo. Na svahu v nórskom Aare dvadsaťročná Slovenka Petra Vlhová nechala už v prvom kole za sebou kompletnú svetovú slalomársku elitu okrem absentujúcej zranenej Američanky Shiffrinovej, v druhom potvrdila svoju rýchlosť i istotu a vyhrala slalom svetového pohára. Nezaváhal ani Opel a víťaznej lyžiarke ponúkol model Vivaro, aby sa k lyžiarskym svahom dostávala ľahšie.

1 Petra Vlhová
Petra Vlhová vo chvíli, keď preletela cieľom druhého kola zjazdu v nórskom Aare

Opel to vraj mal k spolupráci s výraznými športovými osobnostiam vždy blízko. Vzhliadal k hviezdam a nadväzoval s nimi spoluprácu. Teraz si vzal na mušku svetový lyžiarsky talent zo Slovenska. Vo víťaznom rytme preletela cieľom druhého kola a Opel oznámil správu, že Petra Vlhová bude pre Opel jeho novou ambasádorkou.

"Moje prvé pódium vo svetovom pohári a hneď víťazstvo" – povedala mladá Liptáčka. Pre Petru má víťazstvo v nórskom Aare aj novú príchuť, pretože značka Opel oznamuje spoluprácu s úspešnou slovenskou zjazdárkou Petrou Vlhovou. Sme nadšení z víkendového víťazstva Petry Vlhovej a držíme jej palce do ďalších bojov! – hlási Opel.

"Je to skvelá správa. Petra senzačne vyhrala slalom Svetového pohára žien v alpskom lyžovaní a stabilne obsadzuje popredné priečky tejto prestížnej súťaže najlepších lyžiarov sveta. Značka Opel mala vždy k športu veľmi blízko a štýl jazdy Petry Vlhovej presne vystihuje aj dravosť a agilitu našich vozidiel" povedal Pavel Šilha, riaditeľ slovenského zastúpenia značky Opel.

2 Opel Vivaro
S novým Vivarom si Petra Vlhová bude určite rozumieť. Tak, ako s lyžiarskymi svahmi.

Na základe dohody o spolupráci dostáva Petra Vlhová a jej tím Opel Vivaro upravený špeciálne podľa jej požiadaviek."Skutočnosť, že práve Vivaro vyhovuje veľmi osobitým požiadavkám vrcholového športovca akým je Petra Vlhová, dokazuje jeho vysokú variabilitu a prispôsobivosť pre akékoľvek potreby kladené na úžitkové auto" vraví sa v prehlásení zástupcu značky Opel.

Autor: J. Goldberger
Foto: Opel
Pridať komentár
Bleskovky
lexus-lbx-venezia
Lexus sa už po siedmy raz vracia ako oficiálne vozidlo medzinárodného filmového festivalu v Benátkach a potvrdzuje, že je patrí k svetu svetovej kinematografie. Nový kompaktný crossover LBX bude súčasťou flotily elektrifikovaných vozidiel Lexus pre luxusnú prepravu VIP účastníkov festivalu. Medzi hercami, ktorí sa objavia na červenom koberci, budú okrem iných Zendaya (Spider Man: Bez domova), Mike Faist (West Side Story), Josh O’Connor (Koruna) či Caroline Murino (Casino Royale). V poradí 80. ročník festivalu sa bude konať na benátskom Lide od 30. augusta do 9. septembra.
mini-cooper-s-countryman
Britský výrobca automobilov prichádza v edícii Uncharted so zaujímavou ponukou, modelom Mini Cooper S Countryman ALL 4. V exkluzívnom laku ponúka edičný Countryman so štvorvalcovým motorom s výkonom 131 kW/178k a technológiou s dvojitým preplňovaním. Výsledkom je zaručená športová zábava a možnosti všestranného využitia. Model s pohonom všetkých kolies je zábavou na asfaltovej ceste i v teréne, a svojou trakciou dokáže presvedčiť aj na piesku. Mini Countryman v edícii Uncharted je vďaka silnému motoru a pohonu všetkých kolies doma tak na asfaltových cestách, ako aj v teréne.
merc-S63-E
Nový Mercedes-AMG S 63 E Performance, špičkový model zo segmentu luxusných sedanov, si odteraz môže zákazník objednať u predajcov značky Mercedes-Benz na celom Slovensku. Objednať sa dá aj editovaná verzia AMG S 63 E Performance Edition 1 ako exkluzívny model. Výkonný hybrid využíva technológie formuly 1. Nový mercedes spája najlepší výkon vo svojej triede s výnimočným komfortným zážitkom a takmer bezhlučným jazdením na elektrický pohon. Model E Performance kombinuje 4,0-litrový motor AMG V8 biturbo s hybridným hnacím ústrojenstvom špecifickým pre AMG a novou konštrukčnou úrovňou vysokovýkonného akumulátora AMG (HPB). Čisto elektrický dojazd sa tým zvyšuje na 33 km. Cena najvýkonnejšieho modelu S v histórii začína na čiastke 223 554 eur.