Pozvánka na víkend: Motosalón Bory - Nechajte sa zviesť

Piatok, 22 september 2017

Pútavú víkendovú akciu s názvom Motosalón Bory, už od piatka 22. do nedele 24. septembra, pripravilo nákupné a zábavné centrum Bory Mall v Bratislave Lamači. Akcia je určená pre každého kto má rád autá, motocykle a motory, ale tiež pre rodiny s deťmi, ktoré sa chcú zabaviť.

Bory Mall Motosalón

Návštevníci uvidia nablýskané a rýchle autá druhého ročníka Motosalónu Bory. Skôr,ako na vlastné oči uvidia krásu na kolesách, ucítia vôňu kože a užijú si zvuky motorov, uvidia horúce novinky motorizmu.

Nákupno-zábavné centrum Bory Mall zjednotí všetky varianty dopravy pod jednu strechu a dopraje vám tak možnosť neobyčajného motoristického zážitku. Od piatku do nedele 22. – 24.9. sa uličky nákupného centra premenia na exkluzívnu výstavu trendových modelov áut, motoriek, člnov či helikoptér.

Druhý ročník Motosalónu Bory sa zameriava na elektromobily a hybridy. Vyskúšať si budete môcť model Tesla S90, luxusnú limuzínu s jazdnými vlastnosťami športových automobilov vybavenú autopilotom. Pod strechou Bory Mall uvidíte počas týchto troch dní viac ako 120 unikátnych modelov a vyše 50 renomovaných značiek medzi ktorými nebudú chýbať ani Audi, BMW, Cadillac, Chevrolet, Corvette, Jaguar, LandRover, Maserati, Mercedes, Mitsubishi, Ferrari. Svoju slovenskú premiéru si užije tiež horúca novinka Kia – Stonic.

Návštevníci uvidia aj jediný model slovenského športiaku menom Brutal. Pripravené sú testovacie jazdy na autách značiek Mini, BMW, Ford, Hyundai a zážitková jazda na modeli Tesla. Milovníci motoriek sa môžu tešiť na ich obľúbené značkya na motorky.

Sloganom Nechajte sa zviesť sa riadi aj marketingový riaditeľ Bory Mall Marian Hornyák, známy aj ako módny porotca: "Tentokrát odporúčam nechať sa zviesť krásou motorových vozidiel, bude to naozaj mimoriadny zážitok pre celú vašu rodinu."

Pripravených bude množstvo sprievodných aktivít. V zóne profesionálov sa návštevníci môžu porozprávať s odborníkmi na rôzne motoristické témy a poradia vám aj pri výbere vysnívaného auta, ktoré bude reflektovať váš životný štýl a každodenné potreby.

Tých najmenších poteší atrakcia Bory vodičák. Deti od 12 rokov si budú môcť zajazdiť na cvičnej dráhe pod dohľadom inštruktorov autoškôl a za úspešné absolvovanie získajú "detský vodičák" ako spomienku na skvelý zážitok.

Absolvovali ste niekedy školu šmyku? Teraz je ten správny čas, veď prichádza zima a bezpečnosť na cestách je prvoradá. Mobilná Škola šmyku pod vedením dopravného analytika Jána Bazovského bude prichystaná pre všetkých, ktorí sa chcú naučiť profesionálne "šmýkať".

A to stále nie je všetko. Ak chcete vidieť na vlastné oči autá, ktoré boli použité v známych filmových trhákoch, potom výstava filmových vozidiel bude pripravená pre fanúšikov filmov.

Technologické inovácie, trendy, rady od skúsených motoristov, zábavné atrakcie pre celú rodinu a jedinečný zážitok z jazdy a celej výstavy. To všetko a ešte omnoho viac môžete zažiť počas motoristického víkendu v Bory Mall.

(red)
Pridať komentár
Bleskovky
aaa-auto
V týchto dňoch si spoločnosť AAA Auto pripomína dvadsať rokov na trhu jazdených áut na Slovensku. Jej sieť predajných centier, v ktorých ponúka jazdené automobily slovenským motoristom, tvoria Mototechna, Mototechna Drive, Driverama a Auto Diskon a patria do skupiny Aures Holding. Za dobu svojej existencie na slovenskom trhu sa v jej sieti predalo autá viac ako 300 tisíc zákazníkom, a rovnaký počet vozidiel sa aj vykúpilo. V súčasnosti má sieť Aures Holding na Slovensku dvanásť pobočiek AAA Auto. V rámci celej skupiny Aures pôsobí na viac než šesťdesiatich miestach v piatich krajinách Európy a v ponuke má až 15 000 áut. Počas svojej dvadsaťročnej histórie už skupina na výkupe a predaji obslúžila spolu viac ako 3,1 milióna zákazníkov.
vw-id3
Podľa zahraničných médií sa nemecký koncern Volkswagen chystá vyrábať elektrické modely, ktoré by svojou nízkou cenou mohli v Európe pre európskych zákazníkov konkurovať čínskym modelom, alebo aj modelom ako Dacia Spring. Nové cenovo prístupnejšie elektromobily by sa na trh mohli dostať v roku 2027. Volkswagen na túto cestu nastupuje sám, bez kooperácie s inou automobilkou, aj keď pôvodne ako o partnerovi uvažoval, že by ním mohol byť francúzsky Renault. Už základný model uvažovaného elektromobilu od Volkswagenu bude obsahovať štandardy používaných technológií, kvalitu a dizajn, ktoré nemecký výrobca aplikuje na svojich modeloch.
bmw-i5-touring-flash kopie
Šiesty ročník ankety Elektromobil roka 2024 o najlepšie elektrické a plug-in hybridné automobily na slovenskom trhu za rok 2024 pozná svojich víťazov. Automobily BMW získali tri pódiové umiestnenia: BMW i7 M70 prvé miesto v kategórii luxusný elektromobil, BMW XM v kategórii plug-in hybrid, a BMW radu 5 Touring druhé miesto v kategórii rodinných elektromobilov. Ankety sa zúčastnilo 8656 hlasujúcich, ktorí svojimi hlasmi na internetovom portáli mojelektromobil.sk vybrali tie najlepšie automobily na slovenskom trhu v troch kategóriách. O priazeň slovenskej verejnosti sa uchádzalo spolu 123 nominovaných vozidiel.BMW i5 Touring