Pozvánka na víkend: Motosalón Bory - Nechajte sa zviesť

Piatok, 22 september 2017

Pútavú víkendovú akciu s názvom Motosalón Bory, už od piatka 22. do nedele 24. septembra, pripravilo nákupné a zábavné centrum Bory Mall v Bratislave Lamači. Akcia je určená pre každého kto má rád autá, motocykle a motory, ale tiež pre rodiny s deťmi, ktoré sa chcú zabaviť.

Bory Mall Motosalón

Návštevníci uvidia nablýskané a rýchle autá druhého ročníka Motosalónu Bory. Skôr,ako na vlastné oči uvidia krásu na kolesách, ucítia vôňu kože a užijú si zvuky motorov, uvidia horúce novinky motorizmu.

Nákupno-zábavné centrum Bory Mall zjednotí všetky varianty dopravy pod jednu strechu a dopraje vám tak možnosť neobyčajného motoristického zážitku. Od piatku do nedele 22. – 24.9. sa uličky nákupného centra premenia na exkluzívnu výstavu trendových modelov áut, motoriek, člnov či helikoptér.

Druhý ročník Motosalónu Bory sa zameriava na elektromobily a hybridy. Vyskúšať si budete môcť model Tesla S90, luxusnú limuzínu s jazdnými vlastnosťami športových automobilov vybavenú autopilotom. Pod strechou Bory Mall uvidíte počas týchto troch dní viac ako 120 unikátnych modelov a vyše 50 renomovaných značiek medzi ktorými nebudú chýbať ani Audi, BMW, Cadillac, Chevrolet, Corvette, Jaguar, LandRover, Maserati, Mercedes, Mitsubishi, Ferrari. Svoju slovenskú premiéru si užije tiež horúca novinka Kia – Stonic.

Návštevníci uvidia aj jediný model slovenského športiaku menom Brutal. Pripravené sú testovacie jazdy na autách značiek Mini, BMW, Ford, Hyundai a zážitková jazda na modeli Tesla. Milovníci motoriek sa môžu tešiť na ich obľúbené značkya na motorky.

Sloganom Nechajte sa zviesť sa riadi aj marketingový riaditeľ Bory Mall Marian Hornyák, známy aj ako módny porotca: "Tentokrát odporúčam nechať sa zviesť krásou motorových vozidiel, bude to naozaj mimoriadny zážitok pre celú vašu rodinu."

Pripravených bude množstvo sprievodných aktivít. V zóne profesionálov sa návštevníci môžu porozprávať s odborníkmi na rôzne motoristické témy a poradia vám aj pri výbere vysnívaného auta, ktoré bude reflektovať váš životný štýl a každodenné potreby.

Tých najmenších poteší atrakcia Bory vodičák. Deti od 12 rokov si budú môcť zajazdiť na cvičnej dráhe pod dohľadom inštruktorov autoškôl a za úspešné absolvovanie získajú "detský vodičák" ako spomienku na skvelý zážitok.

Absolvovali ste niekedy školu šmyku? Teraz je ten správny čas, veď prichádza zima a bezpečnosť na cestách je prvoradá. Mobilná Škola šmyku pod vedením dopravného analytika Jána Bazovského bude prichystaná pre všetkých, ktorí sa chcú naučiť profesionálne "šmýkať".

A to stále nie je všetko. Ak chcete vidieť na vlastné oči autá, ktoré boli použité v známych filmových trhákoch, potom výstava filmových vozidiel bude pripravená pre fanúšikov filmov.

Technologické inovácie, trendy, rady od skúsených motoristov, zábavné atrakcie pre celú rodinu a jedinečný zážitok z jazdy a celej výstavy. To všetko a ešte omnoho viac môžete zažiť počas motoristického víkendu v Bory Mall.

(red)
Pridať komentár
Bleskovky
Mazda-cx30
Mazda CX-30 získala ocenenie Zlatý volant 2019 v kategórii SUV/crossover pre vozidlá do dĺžky 4,4 m. Úplne nové kompaktné SUV tak získava svoje vôbec prvé ocenenie v jednej z najdôležitejších čitateľských súťaží. Cenu odovzdali včera v Berlíne prezidentovi Mazda Motor Europe Yasuhiro Aoyamaovi. Pre Mazdu je to historicky piate ocenenie v kategórii Zlatý volant. Prvé získala Mazda 323 v rokoch 1985 a 1989, potom Mazda 626 v roku 1992 a Mazda2 v roku 2014.
skoda-octavia
Automobilka Škoda predstavila novú generáciu modelu Octavia. Štvrtá generácia najpredávanejšieho modelu českej automobilky má nové dimenzie, emotívnejší vzhľad, je priestrannejšia, bezpečnejšia a ponúka väčšie možností konektivity. Je tiež dlhšia a širšia než predchádzajúce generácie a ponúka aj väčší batožinový priestor. Vďaka novému dizajnovému jazyku značky Škoda pôsobí Octavia ešte emotívnejšie. Nový koncept interiéru kombinuje väčšiu funkčnosť a ponuku priestoru s kvalitnými materiálmi a novými dizajnovými prvkami. Moderné možnosti konektivity a nové asistenčné systémy zaisťujú väčšiu úroveň bezpečnosti a komfortu. Svetová premiéra štvrtej generácie Škody Octavia sa konala netradične v pražskej Národnej galérii.
Igor-Drotár
Tradičné podujatie po skončení sezóny Setkání mistrů v českej Sosnovej neďaleko Českej Lípy,na ktorom nechýbal ani slovenský automobilový pretekár Igor Drotár, sa konalo už po osemnásty raz. Ani nepriazeň jesenného počasia neodradila davy fanúšikov, aby zaplnili priestor okolo sosnovskej arény. Tradičné podujatie otvárajú paralelné vyraďovacie preteky vždy dvoch áut. Z približne päťdesiatky zúčastnených pretekárov skončil Drotár v silnej konkurencii aj profesionálnych jazdcov na výbornom šiestom mieste. Igor Drotár: "V prvej jazde som zajazdil piaty najrýchlejší čas. Čakal som, že v druhej jazde sa zlepším, no pokazil som znovu štart a napokon som skončil šiesty, čo je z 50-ky skvelých jazdcov výborný výsledok."