Pozvánka na víkend: Motosalón Bory - Nechajte sa zviesť

Piatok, 22 september 2017

Pútavú víkendovú akciu s názvom Motosalón Bory, už od piatka 22. do nedele 24. septembra, pripravilo nákupné a zábavné centrum Bory Mall v Bratislave Lamači. Akcia je určená pre každého kto má rád autá, motocykle a motory, ale tiež pre rodiny s deťmi, ktoré sa chcú zabaviť.

Bory Mall Motosalón

Návštevníci uvidia nablýskané a rýchle autá druhého ročníka Motosalónu Bory. Skôr,ako na vlastné oči uvidia krásu na kolesách, ucítia vôňu kože a užijú si zvuky motorov, uvidia horúce novinky motorizmu.

Nákupno-zábavné centrum Bory Mall zjednotí všetky varianty dopravy pod jednu strechu a dopraje vám tak možnosť neobyčajného motoristického zážitku. Od piatku do nedele 22. – 24.9. sa uličky nákupného centra premenia na exkluzívnu výstavu trendových modelov áut, motoriek, člnov či helikoptér.

Druhý ročník Motosalónu Bory sa zameriava na elektromobily a hybridy. Vyskúšať si budete môcť model Tesla S90, luxusnú limuzínu s jazdnými vlastnosťami športových automobilov vybavenú autopilotom. Pod strechou Bory Mall uvidíte počas týchto troch dní viac ako 120 unikátnych modelov a vyše 50 renomovaných značiek medzi ktorými nebudú chýbať ani Audi, BMW, Cadillac, Chevrolet, Corvette, Jaguar, LandRover, Maserati, Mercedes, Mitsubishi, Ferrari. Svoju slovenskú premiéru si užije tiež horúca novinka Kia – Stonic.

Návštevníci uvidia aj jediný model slovenského športiaku menom Brutal. Pripravené sú testovacie jazdy na autách značiek Mini, BMW, Ford, Hyundai a zážitková jazda na modeli Tesla. Milovníci motoriek sa môžu tešiť na ich obľúbené značkya na motorky.

Sloganom Nechajte sa zviesť sa riadi aj marketingový riaditeľ Bory Mall Marian Hornyák, známy aj ako módny porotca: "Tentokrát odporúčam nechať sa zviesť krásou motorových vozidiel, bude to naozaj mimoriadny zážitok pre celú vašu rodinu."

Pripravených bude množstvo sprievodných aktivít. V zóne profesionálov sa návštevníci môžu porozprávať s odborníkmi na rôzne motoristické témy a poradia vám aj pri výbere vysnívaného auta, ktoré bude reflektovať váš životný štýl a každodenné potreby.

Tých najmenších poteší atrakcia Bory vodičák. Deti od 12 rokov si budú môcť zajazdiť na cvičnej dráhe pod dohľadom inštruktorov autoškôl a za úspešné absolvovanie získajú "detský vodičák" ako spomienku na skvelý zážitok.

Absolvovali ste niekedy školu šmyku? Teraz je ten správny čas, veď prichádza zima a bezpečnosť na cestách je prvoradá. Mobilná Škola šmyku pod vedením dopravného analytika Jána Bazovského bude prichystaná pre všetkých, ktorí sa chcú naučiť profesionálne "šmýkať".

A to stále nie je všetko. Ak chcete vidieť na vlastné oči autá, ktoré boli použité v známych filmových trhákoch, potom výstava filmových vozidiel bude pripravená pre fanúšikov filmov.

Technologické inovácie, trendy, rady od skúsených motoristov, zábavné atrakcie pre celú rodinu a jedinečný zážitok z jazdy a celej výstavy. To všetko a ešte omnoho viac môžete zažiť počas motoristického víkendu v Bory Mall.

(red)
Pridať komentár
Bleskovky
lexus-lbx-venezia
Lexus sa už po siedmy raz vracia ako oficiálne vozidlo medzinárodného filmového festivalu v Benátkach a potvrdzuje, že je patrí k svetu svetovej kinematografie. Nový kompaktný crossover LBX bude súčasťou flotily elektrifikovaných vozidiel Lexus pre luxusnú prepravu VIP účastníkov festivalu. Medzi hercami, ktorí sa objavia na červenom koberci, budú okrem iných Zendaya (Spider Man: Bez domova), Mike Faist (West Side Story), Josh O’Connor (Koruna) či Caroline Murino (Casino Royale). V poradí 80. ročník festivalu sa bude konať na benátskom Lide od 30. augusta do 9. septembra.
mini-cooper-s-countryman
Britský výrobca automobilov prichádza v edícii Uncharted so zaujímavou ponukou, modelom Mini Cooper S Countryman ALL 4. V exkluzívnom laku ponúka edičný Countryman so štvorvalcovým motorom s výkonom 131 kW/178k a technológiou s dvojitým preplňovaním. Výsledkom je zaručená športová zábava a možnosti všestranného využitia. Model s pohonom všetkých kolies je zábavou na asfaltovej ceste i v teréne, a svojou trakciou dokáže presvedčiť aj na piesku. Mini Countryman v edícii Uncharted je vďaka silnému motoru a pohonu všetkých kolies doma tak na asfaltových cestách, ako aj v teréne.
merc-S63-E
Nový Mercedes-AMG S 63 E Performance, špičkový model zo segmentu luxusných sedanov, si odteraz môže zákazník objednať u predajcov značky Mercedes-Benz na celom Slovensku. Objednať sa dá aj editovaná verzia AMG S 63 E Performance Edition 1 ako exkluzívny model. Výkonný hybrid využíva technológie formuly 1. Nový mercedes spája najlepší výkon vo svojej triede s výnimočným komfortným zážitkom a takmer bezhlučným jazdením na elektrický pohon. Model E Performance kombinuje 4,0-litrový motor AMG V8 biturbo s hybridným hnacím ústrojenstvom špecifickým pre AMG a novou konštrukčnou úrovňou vysokovýkonného akumulátora AMG (HPB). Čisto elektrický dojazd sa tým zvyšuje na 33 km. Cena najvýkonnejšieho modelu S v histórii začína na čiastke 223 554 eur.