Premio otvoril svoju najväčšiu prevádzku

Streda, 26 október 2016

Motorizmus bol dvoch mladých začínajúcich podnikateľov ich koníčkom i povolaním a tak si na začiatok založili malý autoservis, ktorý postupne prerastal z garážového formátu na vyšší typ servisného zariadenia pre motoristov. S prebudovávaním rástli aj ambície a cieľom bolo mať raz veľký autoservis.

1 Premio Maxim Servis
Novým prírastkom do siete Premio je Maxim Servis v Prievoze, na okraji Bratislavy

Predstava bola, že to bude autoservis, ktorý dokáže na vysokej profesionálnej úrovni uspokojovať servisné nároky majiteľov automobilov, ktorý by ho nielen registrovali, keď prechádzajú okolo, ale ho aj využívali a vždy sa sem aj vracali. Teraz je cieľ splnený. Volá sa Premio Maxim Servis a stojí na okraji Bratislavy, na Mierovej ulici v Prievoze.

Začínali na jednom zdviháku v skromných priestoroch a so základným náradím. Dnes ponúkajú svojim zákazníkom komplexné služby autoservisu vrátane pneuservisu, klampiarskych prác, autoelektrikárskych, lakovníckych a opráv motorov aj odťahovú službu a ďalšie. Zákazníkom poskytujú náhradné vozidlo, ponúkajú kompletné čistenie auta a mnoho iných služieb.

Za svojim snom sa na začiatku svojej autoservisnej dráhy vydali dvaja mladí ambiciózny muži - Peter Gottgeisl a Miroslav Krivosudský. Začínali, ako sme už povedali, v malom autoservise garážového typu a neskôr sa pridali k sieti Premio servisov, ktorých je na Slovensku štyridsať.

Za sieťou pneuservisov a autoservisov Premio stojí spoločnosť Goodyear. K nej prednedávnom pribudol v Bratislave na Mierovej ulici svojou prevádzkou najväčší. Nový Premio Maxim Servis sa tak stal súčasťou najväčšej siete profesionálnych auto- a pneuservisov na Slovensku.

Manažér rozvoja Premio na Slovensku Štefan Marchalin, ktorý má podiel na tom, že na okraji Bratislavy vyrástlo nové veľké a moderné servisné stredisko, k tomu hovorí: "Koncept Premio sme na Slovensku začali rozvíjať pred desiatimi rokmi a postupne sme sa stali najväčšou sieťou moderných servisných staníc. Zmenili sme aj názov siete na Premio Pneu Autoservis. Teraz pribudol nový člen siete, Maxim Servis, ktorý bude nielen naším významným partnerom, ale ponukou služieb a technologickým vybavením sa zaradí medzi najlepších nielen v Bratislave, ale v celej sieti Premio."

"Po desiatich rokoch, na vyše 1200 metroch štvorcových, je náš nový autoservis Premio Maxim vybavený najnovšími technológiami a kvalitným tímom, kde každý má svoje miesto. Dokážeme sa zodpovedne zaradiť medzi najlepšie prevádzky nášho hlavného mesta," dodáva Miroslav Krivosudský, ktorý spolu s Petrom Gottgeislom spoločnosť pred rokmi založil.

O cieľoch nového Premio Maxim Servisu manažér siete Premio Štefan Marchalin ešte dodáva: "Našim cieľom je odlíšiť sa od konkurencie spôsobom obsluhy a prístupu k zákazníkom. Na prevádzkach je veľmi dôležitá aj výmena informácií medzi predajňou a dielňou. Rýchlosť, presnosť a kvalita poskytnutých služieb sa potom prejavia na spokojnosti zákazníka. Ak je zákazník s našou prácou spokojný, znovu sa k nám rád vráti."

1 Premio Maxim Servis 2 Marchalik - Krivosudský - Gottgeisl 3 Slávnostné orvorenie servisu 4 Nastavovanie geomatrie 1 5 Pneuservis 6 Servis pneu
Autor: J. Goldberger
Pridať komentár
Bleskovky
lexus-lbx-venezia
Lexus sa už po siedmy raz vracia ako oficiálne vozidlo medzinárodného filmového festivalu v Benátkach a potvrdzuje, že je patrí k svetu svetovej kinematografie. Nový kompaktný crossover LBX bude súčasťou flotily elektrifikovaných vozidiel Lexus pre luxusnú prepravu VIP účastníkov festivalu. Medzi hercami, ktorí sa objavia na červenom koberci, budú okrem iných Zendaya (Spider Man: Bez domova), Mike Faist (West Side Story), Josh O’Connor (Koruna) či Caroline Murino (Casino Royale). V poradí 80. ročník festivalu sa bude konať na benátskom Lide od 30. augusta do 9. septembra.
mini-cooper-s-countryman
Britský výrobca automobilov prichádza v edícii Uncharted so zaujímavou ponukou, modelom Mini Cooper S Countryman ALL 4. V exkluzívnom laku ponúka edičný Countryman so štvorvalcovým motorom s výkonom 131 kW/178k a technológiou s dvojitým preplňovaním. Výsledkom je zaručená športová zábava a možnosti všestranného využitia. Model s pohonom všetkých kolies je zábavou na asfaltovej ceste i v teréne, a svojou trakciou dokáže presvedčiť aj na piesku. Mini Countryman v edícii Uncharted je vďaka silnému motoru a pohonu všetkých kolies doma tak na asfaltových cestách, ako aj v teréne.
merc-S63-E
Nový Mercedes-AMG S 63 E Performance, špičkový model zo segmentu luxusných sedanov, si odteraz môže zákazník objednať u predajcov značky Mercedes-Benz na celom Slovensku. Objednať sa dá aj editovaná verzia AMG S 63 E Performance Edition 1 ako exkluzívny model. Výkonný hybrid využíva technológie formuly 1. Nový mercedes spája najlepší výkon vo svojej triede s výnimočným komfortným zážitkom a takmer bezhlučným jazdením na elektrický pohon. Model E Performance kombinuje 4,0-litrový motor AMG V8 biturbo s hybridným hnacím ústrojenstvom špecifickým pre AMG a novou konštrukčnou úrovňou vysokovýkonného akumulátora AMG (HPB). Čisto elektrický dojazd sa tým zvyšuje na 33 km. Cena najvýkonnejšieho modelu S v histórii začína na čiastke 223 554 eur.