Premio otvoril svoju najväčšiu prevádzku

Streda, 26 október 2016

Motorizmus bol dvoch mladých začínajúcich podnikateľov ich koníčkom i povolaním a tak si na začiatok založili malý autoservis, ktorý postupne prerastal z garážového formátu na vyšší typ servisného zariadenia pre motoristov. S prebudovávaním rástli aj ambície a cieľom bolo mať raz veľký autoservis.

1 Premio Maxim Servis
Novým prírastkom do siete Premio je Maxim Servis v Prievoze, na okraji Bratislavy

Predstava bola, že to bude autoservis, ktorý dokáže na vysokej profesionálnej úrovni uspokojovať servisné nároky majiteľov automobilov, ktorý by ho nielen registrovali, keď prechádzajú okolo, ale ho aj využívali a vždy sa sem aj vracali. Teraz je cieľ splnený. Volá sa Premio Maxim Servis a stojí na okraji Bratislavy, na Mierovej ulici v Prievoze.

Začínali na jednom zdviháku v skromných priestoroch a so základným náradím. Dnes ponúkajú svojim zákazníkom komplexné služby autoservisu vrátane pneuservisu, klampiarskych prác, autoelektrikárskych, lakovníckych a opráv motorov aj odťahovú službu a ďalšie. Zákazníkom poskytujú náhradné vozidlo, ponúkajú kompletné čistenie auta a mnoho iných služieb.

Za svojim snom sa na začiatku svojej autoservisnej dráhy vydali dvaja mladí ambiciózny muži - Peter Gottgeisl a Miroslav Krivosudský. Začínali, ako sme už povedali, v malom autoservise garážového typu a neskôr sa pridali k sieti Premio servisov, ktorých je na Slovensku štyridsať.

Za sieťou pneuservisov a autoservisov Premio stojí spoločnosť Goodyear. K nej prednedávnom pribudol v Bratislave na Mierovej ulici svojou prevádzkou najväčší. Nový Premio Maxim Servis sa tak stal súčasťou najväčšej siete profesionálnych auto- a pneuservisov na Slovensku.

Manažér rozvoja Premio na Slovensku Štefan Marchalin, ktorý má podiel na tom, že na okraji Bratislavy vyrástlo nové veľké a moderné servisné stredisko, k tomu hovorí: "Koncept Premio sme na Slovensku začali rozvíjať pred desiatimi rokmi a postupne sme sa stali najväčšou sieťou moderných servisných staníc. Zmenili sme aj názov siete na Premio Pneu Autoservis. Teraz pribudol nový člen siete, Maxim Servis, ktorý bude nielen naším významným partnerom, ale ponukou služieb a technologickým vybavením sa zaradí medzi najlepších nielen v Bratislave, ale v celej sieti Premio."

"Po desiatich rokoch, na vyše 1200 metroch štvorcových, je náš nový autoservis Premio Maxim vybavený najnovšími technológiami a kvalitným tímom, kde každý má svoje miesto. Dokážeme sa zodpovedne zaradiť medzi najlepšie prevádzky nášho hlavného mesta," dodáva Miroslav Krivosudský, ktorý spolu s Petrom Gottgeislom spoločnosť pred rokmi založil.

O cieľoch nového Premio Maxim Servisu manažér siete Premio Štefan Marchalin ešte dodáva: "Našim cieľom je odlíšiť sa od konkurencie spôsobom obsluhy a prístupu k zákazníkom. Na prevádzkach je veľmi dôležitá aj výmena informácií medzi predajňou a dielňou. Rýchlosť, presnosť a kvalita poskytnutých služieb sa potom prejavia na spokojnosti zákazníka. Ak je zákazník s našou prácou spokojný, znovu sa k nám rád vráti."

1 Premio Maxim Servis 2 Marchalik - Krivosudský - Gottgeisl 3 Slávnostné orvorenie servisu 4 Nastavovanie geomatrie 1 5 Pneuservis 6 Servis pneu
Autor: J. Goldberger
Pridať komentár
Bleskovky
1-Seat-eScooter-concept
Seat bude prvým európskym automobilovým výrobcom, ktorý rozbehne výrobu vlastného elektrického skútra s parametrami motocykla s objemom motora 125 cm3. Koncept Seat eScooter mal oficiálnu premiéru 19. novembra na veľtrhu Smart City Expo World Congress v Barcelone. Bude prvým elektrickým skútrom vyrábaným európskym automobilovým výrobcom. Jeho predaj sa rozbehne v roku 2020 zákazníkom a spoločnostiam, ktoré poskytujú zdieľanie dopravných prostriedkov. Seat už dávnejšie oznámil, že preberá rolu lídra stratégie mikromobility v rámci koncernu Volkswagen. Tá zahŕňa štúdiu mestského vozidla Minimó, čo je štvorkolesové dvojmiestne vozidlo kombinujúce najvýhodnejšie prvky automobilu a motocykla. Súčasťou stratégie je aj elektrická kolobežka eXS Kickscooter powered by Segway, ktorú Seat predstavil v roku 2018 a ktorá sa už bežne predáva.
Mazda-cx30
Mazda CX-30 získala ocenenie Zlatý volant 2019 v kategórii SUV/crossover pre vozidlá do dĺžky 4,4 m. Úplne nové kompaktné SUV tak získava svoje vôbec prvé ocenenie v jednej z najdôležitejších čitateľských súťaží. Cenu odovzdali včera v Berlíne prezidentovi Mazda Motor Europe Yasuhiro Aoyamaovi. Pre Mazdu je to historicky piate ocenenie v kategórii Zlatý volant. Prvé získala Mazda 323 v rokoch 1985 a 1989, potom Mazda 626 v roku 1992 a Mazda2 v roku 2014.
skoda-octavia
Automobilka Škoda predstavila novú generáciu modelu Octavia. Štvrtá generácia najpredávanejšieho modelu českej automobilky má nové dimenzie, emotívnejší vzhľad, je priestrannejšia, bezpečnejšia a ponúka väčšie možností konektivity. Je tiež dlhšia a širšia než predchádzajúce generácie a ponúka aj väčší batožinový priestor. Vďaka novému dizajnovému jazyku značky Škoda pôsobí Octavia ešte emotívnejšie. Nový koncept interiéru kombinuje väčšiu funkčnosť a ponuku priestoru s kvalitnými materiálmi a novými dizajnovými prvkami. Moderné možnosti konektivity a nové asistenčné systémy zaisťujú väčšiu úroveň bezpečnosti a komfortu. Svetová premiéra štvrtej generácie Škody Octavia sa konala netradične v pražskej Národnej galérii.