Premio otvoril svoju najväčšiu prevádzku

Streda, 26 október 2016

Motorizmus bol dvoch mladých začínajúcich podnikateľov ich koníčkom i povolaním a tak si na začiatok založili malý autoservis, ktorý postupne prerastal z garážového formátu na vyšší typ servisného zariadenia pre motoristov. S prebudovávaním rástli aj ambície a cieľom bolo mať raz veľký autoservis.

1 Premio Maxim Servis
Novým prírastkom do siete Premio je Maxim Servis v Prievoze, na okraji Bratislavy

Predstava bola, že to bude autoservis, ktorý dokáže na vysokej profesionálnej úrovni uspokojovať servisné nároky majiteľov automobilov, ktorý by ho nielen registrovali, keď prechádzajú okolo, ale ho aj využívali a vždy sa sem aj vracali. Teraz je cieľ splnený. Volá sa Premio Maxim Servis a stojí na okraji Bratislavy, na Mierovej ulici v Prievoze.

Začínali na jednom zdviháku v skromných priestoroch a so základným náradím. Dnes ponúkajú svojim zákazníkom komplexné služby autoservisu vrátane pneuservisu, klampiarskych prác, autoelektrikárskych, lakovníckych a opráv motorov aj odťahovú službu a ďalšie. Zákazníkom poskytujú náhradné vozidlo, ponúkajú kompletné čistenie auta a mnoho iných služieb.

Za svojim snom sa na začiatku svojej autoservisnej dráhy vydali dvaja mladí ambiciózny muži - Peter Gottgeisl a Miroslav Krivosudský. Začínali, ako sme už povedali, v malom autoservise garážového typu a neskôr sa pridali k sieti Premio servisov, ktorých je na Slovensku štyridsať.

Za sieťou pneuservisov a autoservisov Premio stojí spoločnosť Goodyear. K nej prednedávnom pribudol v Bratislave na Mierovej ulici svojou prevádzkou najväčší. Nový Premio Maxim Servis sa tak stal súčasťou najväčšej siete profesionálnych auto- a pneuservisov na Slovensku.

Manažér rozvoja Premio na Slovensku Štefan Marchalin, ktorý má podiel na tom, že na okraji Bratislavy vyrástlo nové veľké a moderné servisné stredisko, k tomu hovorí: "Koncept Premio sme na Slovensku začali rozvíjať pred desiatimi rokmi a postupne sme sa stali najväčšou sieťou moderných servisných staníc. Zmenili sme aj názov siete na Premio Pneu Autoservis. Teraz pribudol nový člen siete, Maxim Servis, ktorý bude nielen naším významným partnerom, ale ponukou služieb a technologickým vybavením sa zaradí medzi najlepších nielen v Bratislave, ale v celej sieti Premio."

"Po desiatich rokoch, na vyše 1200 metroch štvorcových, je náš nový autoservis Premio Maxim vybavený najnovšími technológiami a kvalitným tímom, kde každý má svoje miesto. Dokážeme sa zodpovedne zaradiť medzi najlepšie prevádzky nášho hlavného mesta," dodáva Miroslav Krivosudský, ktorý spolu s Petrom Gottgeislom spoločnosť pred rokmi založil.

O cieľoch nového Premio Maxim Servisu manažér siete Premio Štefan Marchalin ešte dodáva: "Našim cieľom je odlíšiť sa od konkurencie spôsobom obsluhy a prístupu k zákazníkom. Na prevádzkach je veľmi dôležitá aj výmena informácií medzi predajňou a dielňou. Rýchlosť, presnosť a kvalita poskytnutých služieb sa potom prejavia na spokojnosti zákazníka. Ak je zákazník s našou prácou spokojný, znovu sa k nám rád vráti."

1 Premio Maxim Servis 2 Marchalik - Krivosudský - Gottgeisl 3 Slávnostné orvorenie servisu 4 Nastavovanie geomatrie 1 5 Pneuservis 6 Servis pneu
Autor: J. Goldberger
Pridať komentár
Bleskovky
1-Sikyna-Imola
Seriál majstrovstiev sveta v motokrose pokračoval v talianskej Imole pätnástym kolom. Jazdcov čakala rýchla a náročná trať na slávnom Autodrome Enza a Dina Ferrariho. Richard Šikyňa (MX Slovakia - JD Gunnex KTM RT), jediný Slovák v štartovom poli, si v kvalifikácii triedy KTM 250 SXF vyjazdil 17. priečku. V pretekoch v úvode prvej jazdy po kolízii s iným jazdcom a poškodení motocykla z pretekov odstúpil. V druhej jazde aj napriek technickým problémom bol v cieli na 14. mieste a pripísal si ďalších 7 bodov do priebežného hodnotenia seriálu. So 105 bodmi mu patrí 22. miesto priebežného hodnotenia.
1-Autíčko
Skupina vysokoškolských študentov prerobila detské elektrické autíčka pre potreby dvoch hendikepovaných deti. Urobili to počas šesťtýždňovej letnej stáže v Technologickom centre Adient v Trenčíne v rámci trinásteho ročníka projektu letnej študentskej stáže. Do projektu sa zapojili talentovaní študenti z viacerých slovenských aj zahraničných vysokých škôl. Projekt zahŕňal návrh, prípravu realizácie a úpravu špeciálnych sedadiel, ako aj ďalších komponentov autíčka. Pracovalo na ňom dvanásť vybraných študentov z vysokých škôl technického smeru z Trenčína, Bratislavy, Brna, Liberca a Edinburgu.
Seat Leon
V posledný júlový týždeň Seat Leon tretej generácie dosiahol významný míľnik, keď od svojho uvedenia na trh sa predal jeden milión exemplárov. Najlepšie predávaný model španielskej značky mal svetovú výstavnú premiéru v októbri 2012 na parížskom autosalóne a krátko na to sa začal predávať. Vďaka úplne novému dizajnu podľa filozofie formula Leon, založenej na harmónii dizajnu a funkčnosti, sa stal najpredávanejším modelom z programu Seatu a prekonal dominanciu modelu Ibiza z predchádzajúcich 30 rokov. Leon tretej generácie, navrhnutý, vyvinutý a vyrábaný v závode Martorell, využíva modulárnu stavebnicu komponentov s priečne uloženým motorom MQB koncernu Volkswagen. Nová stavebnica znamenala skok v oblasti technológie a výroby a kvalita výroby dosiahla štandard koncernu Volkswagen.