Prista Oil a Chevron na Slovensku

Streda, 01 jún 2011

Na Slovensko prichádza nová spoločnosť zameraná na distribúciu a predaj olejov – Prista Oil. V kooperácii s americkým koncernom Chevron sa chce stať lídrom v predaji a distribúcii olejov a mazív v štátoch strednej a východnej Európy a na Balkáne, v ktorých súčasnosti pôsobí.

Prista Oil a Chevron na Slovensku
Spoločnosť Prista Oil predstavila na stretnutí s novinármi Aleksandra Rikovski-Mihajlidi

Barličkou spoločnosti Prista Oil pri dosiahnutí tohto cieľa je podpora nadnárodnej korporácie Chevron, ktorá pôsobí v oblasti ťažby ropy, spracovania a distribúcie ropných produktov. Práve Chevron má svojou účasťou a prítomnosťou svojich produktov na slovenskom trhu podporiť Prista Oil pri jej expanzii na náš trh.

Prista Oil má v súčasnosti v ponuke viac ako 800 druhov výrobkov z vlastnej produkcie. Bude ponúkať mazacie oleje, základové oleje, plastické mazivá, nemrznúce zmesi, produkty AdBlue, ale aj autobatérie štartovacie, poháňacie a stacionárne.

Vďaka partnerstvu s Chevronom sa spoločnosť Prista Oil stane autorizovaným distribútorom produktov značky Texaco na Slovensku, napríklad aj olejov Ursa, ktoré sa postupne dostanú na pulty slovenských predajcov a do skladov distribútorov.

Prista má v ponuke až 150 druhov olejov. Nielen pre spaľovacie motory áut, ale aj priemyselné motory, motory námorných lodí, ponúka tiež plastické mazivá a rôzne druhy špeciálnych olejov. Osobitou ponukou, s ktorou Prista Oil prichádza na Slovensko, sú oleje Ursa pre ťažké stroje od spoločnosti Texaco.

Posolstvom Prista Oil, ako to odznelo z úst jej predstaviteľov pri prezentácii spoločnosti, je priniesť na náš trh kvalitné produkty. Najmä mazivá, aby prevádzkovanie motorov pre ťažké použitie bolo bezproblémové.

Cieľom novej spoločnosti je stať sa lídrom na slovenskom trhu v portfóliu polosyntetických, plne syntetických, minerálnych a biologicky odbúrateľných olejov. Dosiahnuť to chce klasickou reklamou, spoluprácou s médiami, výberom správnych distribučných partnerov, ale najmä spokojnosťou svojich zákazníkov.

Autor: J. Goldberger
Komentáre
Spoločnosť Prista Oil je prítomná už 7 rokov na Slovenskom trhu cez svoju dcérsku spoločnosť, ktorá predáva oleje zn. PRISTA a autobatérie MONBAT. Novinkou je že sa stala aj oficiálnym distribútorom značiek TEXACO ( Havoline, Ursa ).
Pridal Š. Jánosdeák vo štvrtok 02 júna 2011 o 14:08
Pridať komentár
Bleskovky
lexus-lbx-venezia
Lexus sa už po siedmy raz vracia ako oficiálne vozidlo medzinárodného filmového festivalu v Benátkach a potvrdzuje, že je patrí k svetu svetovej kinematografie. Nový kompaktný crossover LBX bude súčasťou flotily elektrifikovaných vozidiel Lexus pre luxusnú prepravu VIP účastníkov festivalu. Medzi hercami, ktorí sa objavia na červenom koberci, budú okrem iných Zendaya (Spider Man: Bez domova), Mike Faist (West Side Story), Josh O’Connor (Koruna) či Caroline Murino (Casino Royale). V poradí 80. ročník festivalu sa bude konať na benátskom Lide od 30. augusta do 9. septembra.
mini-cooper-s-countryman
Britský výrobca automobilov prichádza v edícii Uncharted so zaujímavou ponukou, modelom Mini Cooper S Countryman ALL 4. V exkluzívnom laku ponúka edičný Countryman so štvorvalcovým motorom s výkonom 131 kW/178k a technológiou s dvojitým preplňovaním. Výsledkom je zaručená športová zábava a možnosti všestranného využitia. Model s pohonom všetkých kolies je zábavou na asfaltovej ceste i v teréne, a svojou trakciou dokáže presvedčiť aj na piesku. Mini Countryman v edícii Uncharted je vďaka silnému motoru a pohonu všetkých kolies doma tak na asfaltových cestách, ako aj v teréne.
merc-S63-E
Nový Mercedes-AMG S 63 E Performance, špičkový model zo segmentu luxusných sedanov, si odteraz môže zákazník objednať u predajcov značky Mercedes-Benz na celom Slovensku. Objednať sa dá aj editovaná verzia AMG S 63 E Performance Edition 1 ako exkluzívny model. Výkonný hybrid využíva technológie formuly 1. Nový mercedes spája najlepší výkon vo svojej triede s výnimočným komfortným zážitkom a takmer bezhlučným jazdením na elektrický pohon. Model E Performance kombinuje 4,0-litrový motor AMG V8 biturbo s hybridným hnacím ústrojenstvom špecifickým pre AMG a novou konštrukčnou úrovňou vysokovýkonného akumulátora AMG (HPB). Čisto elektrický dojazd sa tým zvyšuje na 33 km. Cena najvýkonnejšieho modelu S v histórii začína na čiastke 223 554 eur.