Relax Senec: prezentácie, školenia i oddych

Piatok, 15 máj 2009

Hľadáte vhodné priestory na prezentovanie svojich produktov či služieb? Chystáte sa predstaviť najnovší model automobilky, ktorú na Slovensku zastupujete? Alebo pripravujete seminár či viacdňové školenie pre veľký počet účastníkov v zaujímavom prostredí? Náš tip sa vám možno bude páčiť.

Už jedenásť rokov ponúka verejnosti svoje služby priamo na severnom brehu seneckého Slnečného jazera hotel Senec Relax. V mestečku, známom a obľúbenom aj za hranicami Slovenska ako turistické a oddychové centrum s jazerami, na brehoch ktorých sa každoročne rekreujú desaťtisíce dovolenkárov, je toto moderné zariadenie výnimočné aj vonkajším hotelovým bazénom priamo na brehu jazera, vlastnou udržiavanou plážou, atraktívnym športovým areálom, komplexným zoskupením športovísk, ponukou relaxačných a športových služieb ale aj ochotným personálom a výbornou kuchyňou, priam predurčené na veľké podujatia. Tie totiž k hotelu, ktorý je známy nadštandardným seminárnym servisom s 500 seminárnymi miestami v ôsmich školiacich a konferenčných priestoroch, patria už dlhší čas.

Hotel Relax v Senci

Súčasťou hotelového komplexu hotela Relax v Senci je okrem zariadení na oddych aj kongresový sál pre 500 seminárnych miest, ku ktorým nedávno pribudlo ďalších 650.

Hotel má dnes 94 izieb, a okrem toho, že mu nedávno pribudla ďalšia – štvrtá hviezdička, otvorením nového Kongresového centra sa ponuka rozrástla o ďalších 650 miest. Navyše, atraktívny Vitálny svet, ktorý poskytuje maximálny oddych, regeneráciu a fantastickú atmosféru, dopĺňa priamo oproti hotelu situovaný známy vodný park s termálnou vodou Aquapark, do ktorého majú hoteloví hostia zdarma voľnú vstupenku.

Takže – na skok od Bratislavy, v známom rekreačnom centre, okrem dovolenkárov, ktorí tu v letných mesiacoch vyhľadávajú predovšetkým kúpanie a slnenie, utešene pribúdajú školenia, konferencie, semináre, workshopy a firemné akcie, ktoré tu možno organizovať v takom rozsahu, o akom sa v neďalekom hlavnom meste môže hoteliérom iba snívať.

Kto rád dovolenkuje na Slovensku a nenárokuje si na slanú morskú vodu Jadranu alebo na iný vzdialený kút sveta, uspokojí sa s kúpaním v sladkovodnom jazere, chce stráviť pár pokojných dní v prostredí jazier a nechce minúť na dovolenku majland, pre toho môžu byť senecké jazerá a hotel Relax vítanou ponukou na leto. Pre rodiny i jednotlivcov, ale aj pre firemné prezentácie, konferencie či školenia.

Autor: A. Goldbergerová
Pridať komentár
Bleskovky
1-Sikyna-Imola
Seriál majstrovstiev sveta v motokrose pokračoval v talianskej Imole pätnástym kolom. Jazdcov čakala rýchla a náročná trať na slávnom Autodrome Enza a Dina Ferrariho. Richard Šikyňa (MX Slovakia - JD Gunnex KTM RT), jediný Slovák v štartovom poli, si v kvalifikácii triedy KTM 250 SXF vyjazdil 17. priečku. V pretekoch v úvode prvej jazdy po kolízii s iným jazdcom a poškodení motocykla z pretekov odstúpil. V druhej jazde aj napriek technickým problémom bol v cieli na 14. mieste a pripísal si ďalších 7 bodov do priebežného hodnotenia seriálu. So 105 bodmi mu patrí 22. miesto priebežného hodnotenia.
1-Autíčko
Skupina vysokoškolských študentov prerobila detské elektrické autíčka pre potreby dvoch hendikepovaných deti. Urobili to počas šesťtýždňovej letnej stáže v Technologickom centre Adient v Trenčíne v rámci trinásteho ročníka projektu letnej študentskej stáže. Do projektu sa zapojili talentovaní študenti z viacerých slovenských aj zahraničných vysokých škôl. Projekt zahŕňal návrh, prípravu realizácie a úpravu špeciálnych sedadiel, ako aj ďalších komponentov autíčka. Pracovalo na ňom dvanásť vybraných študentov z vysokých škôl technického smeru z Trenčína, Bratislavy, Brna, Liberca a Edinburgu.
Seat Leon
V posledný júlový týždeň Seat Leon tretej generácie dosiahol významný míľnik, keď od svojho uvedenia na trh sa predal jeden milión exemplárov. Najlepšie predávaný model španielskej značky mal svetovú výstavnú premiéru v októbri 2012 na parížskom autosalóne a krátko na to sa začal predávať. Vďaka úplne novému dizajnu podľa filozofie formula Leon, založenej na harmónii dizajnu a funkčnosti, sa stal najpredávanejším modelom z programu Seatu a prekonal dominanciu modelu Ibiza z predchádzajúcich 30 rokov. Leon tretej generácie, navrhnutý, vyvinutý a vyrábaný v závode Martorell, využíva modulárnu stavebnicu komponentov s priečne uloženým motorom MQB koncernu Volkswagen. Nová stavebnica znamenala skok v oblasti technológie a výroby a kvalita výroby dosiahla štandard koncernu Volkswagen.