Relax Senec: prezentácie, školenia i oddych

Piatok, 15 máj 2009

Hľadáte vhodné priestory na prezentovanie svojich produktov či služieb? Chystáte sa predstaviť najnovší model automobilky, ktorú na Slovensku zastupujete? Alebo pripravujete seminár či viacdňové školenie pre veľký počet účastníkov v zaujímavom prostredí? Náš tip sa vám možno bude páčiť.

Už jedenásť rokov ponúka verejnosti svoje služby priamo na severnom brehu seneckého Slnečného jazera hotel Senec Relax. V mestečku, známom a obľúbenom aj za hranicami Slovenska ako turistické a oddychové centrum s jazerami, na brehoch ktorých sa každoročne rekreujú desaťtisíce dovolenkárov, je toto moderné zariadenie výnimočné aj vonkajším hotelovým bazénom priamo na brehu jazera, vlastnou udržiavanou plážou, atraktívnym športovým areálom, komplexným zoskupením športovísk, ponukou relaxačných a športových služieb ale aj ochotným personálom a výbornou kuchyňou, priam predurčené na veľké podujatia. Tie totiž k hotelu, ktorý je známy nadštandardným seminárnym servisom s 500 seminárnymi miestami v ôsmich školiacich a konferenčných priestoroch, patria už dlhší čas.

Hotel Relax v Senci

Súčasťou hotelového komplexu hotela Relax v Senci je okrem zariadení na oddych aj kongresový sál pre 500 seminárnych miest, ku ktorým nedávno pribudlo ďalších 650.

Hotel má dnes 94 izieb, a okrem toho, že mu nedávno pribudla ďalšia – štvrtá hviezdička, otvorením nového Kongresového centra sa ponuka rozrástla o ďalších 650 miest. Navyše, atraktívny Vitálny svet, ktorý poskytuje maximálny oddych, regeneráciu a fantastickú atmosféru, dopĺňa priamo oproti hotelu situovaný známy vodný park s termálnou vodou Aquapark, do ktorého majú hoteloví hostia zdarma voľnú vstupenku.

Takže – na skok od Bratislavy, v známom rekreačnom centre, okrem dovolenkárov, ktorí tu v letných mesiacoch vyhľadávajú predovšetkým kúpanie a slnenie, utešene pribúdajú školenia, konferencie, semináre, workshopy a firemné akcie, ktoré tu možno organizovať v takom rozsahu, o akom sa v neďalekom hlavnom meste môže hoteliérom iba snívať.

Kto rád dovolenkuje na Slovensku a nenárokuje si na slanú morskú vodu Jadranu alebo na iný vzdialený kút sveta, uspokojí sa s kúpaním v sladkovodnom jazere, chce stráviť pár pokojných dní v prostredí jazier a nechce minúť na dovolenku majland, pre toho môžu byť senecké jazerá a hotel Relax vítanou ponukou na leto. Pre rodiny i jednotlivcov, ale aj pre firemné prezentácie, konferencie či školenia.

Autor: A. Goldbergerová
Pridať komentár
Bleskovky
Suzuki-Vitara
Japonská automobilka Suzuki vyrobila za uplynulý fiškálny rok 2019 (apríl 2019 až marec 2020) vo svojich výrobných závodoch na celom svete 2,97 (2 966 399) milióna automobilov. Napriek prerušeniu výroby pre pandémiu koronavírusu dokázala automobilka vyprodukovať 87,4 percent objemu predvlaňajšieho rekordného roku, v ktorom značka vyprodukovala 3,39 milióna (3 393 976) vozidiel, čo je najviac vo svojej storočnej histórii. V závodoch Suzuki ďalej pokračoval trend prehlbovania prevahy produkcie závodov mimo Japonska. V zahraničných závodoch počas vlaňajšieho fiškálneho roku vyrobila automobilka 2,02 milióna (2 022 227) vozidiel, kým automobilky v Japonsku len vyše 944 tisíc vozidiel.
Volvo-heng-du
Výrobný závod spoločnosti Volvo Cars v čínskom meste Čcheng-tu, jej najväčší v Číne, získava 100 percent svojej elektrickej energie z obnoviteľných zdrojov. Celkový obnoviteľný energetický mix v celosvetovej výrobnej sieti spoločnosti tak dosiahol 80 percent. Stopercentný energetický mix z obnoviteľných zdrojov v čínskom závode Čcheng-tu je výsledkom čerstvo podpísanej zmluvy o dodávke elektrickej energie a prispeje k zníženiu emisií CO2 v závode o viac ako 11-tisíc ton ročne. Približne 65 percent vyrobenej elektriny pochádza z vodnej energie, zvyšná časť zo slnečnej a veternej energie a iných obnoviteľných zdrojov.
BMW5-digital-world-premie
Priaznivci a fanúšikovia bavorskej značky BMW sú v očakávaní premiéry modelov radu 5 Sedan a praktickejšieho kombi Touring. Avšak vzhľadom na stále platné cestovné obmedzenia na celom svete sa prezentácia nového BMW radu 5 Sedan, nového BMW radu 5 Touring a nového BMW radu 6 Gran Turismo uskutoční v digitálnej forme. Stane sa tak v stredu 27. mája a záujemcovia o internetovú premiéru týchto troch modelov ju môžu sledovať na internete o 08:00 hod. na www.live.bmwgroup.com/en a http://www.live.bmwgroup.com/en>.