Relax Senec: prezentácie, školenia i oddych

Piatok, 15 máj 2009

Hľadáte vhodné priestory na prezentovanie svojich produktov či služieb? Chystáte sa predstaviť najnovší model automobilky, ktorú na Slovensku zastupujete? Alebo pripravujete seminár či viacdňové školenie pre veľký počet účastníkov v zaujímavom prostredí? Náš tip sa vám možno bude páčiť.

Už jedenásť rokov ponúka verejnosti svoje služby priamo na severnom brehu seneckého Slnečného jazera hotel Senec Relax. V mestečku, známom a obľúbenom aj za hranicami Slovenska ako turistické a oddychové centrum s jazerami, na brehoch ktorých sa každoročne rekreujú desaťtisíce dovolenkárov, je toto moderné zariadenie výnimočné aj vonkajším hotelovým bazénom priamo na brehu jazera, vlastnou udržiavanou plážou, atraktívnym športovým areálom, komplexným zoskupením športovísk, ponukou relaxačných a športových služieb ale aj ochotným personálom a výbornou kuchyňou, priam predurčené na veľké podujatia. Tie totiž k hotelu, ktorý je známy nadštandardným seminárnym servisom s 500 seminárnymi miestami v ôsmich školiacich a konferenčných priestoroch, patria už dlhší čas.

Hotel Relax v Senci

Súčasťou hotelového komplexu hotela Relax v Senci je okrem zariadení na oddych aj kongresový sál pre 500 seminárnych miest, ku ktorým nedávno pribudlo ďalších 650.

Hotel má dnes 94 izieb, a okrem toho, že mu nedávno pribudla ďalšia – štvrtá hviezdička, otvorením nového Kongresového centra sa ponuka rozrástla o ďalších 650 miest. Navyše, atraktívny Vitálny svet, ktorý poskytuje maximálny oddych, regeneráciu a fantastickú atmosféru, dopĺňa priamo oproti hotelu situovaný známy vodný park s termálnou vodou Aquapark, do ktorého majú hoteloví hostia zdarma voľnú vstupenku.

Takže – na skok od Bratislavy, v známom rekreačnom centre, okrem dovolenkárov, ktorí tu v letných mesiacoch vyhľadávajú predovšetkým kúpanie a slnenie, utešene pribúdajú školenia, konferencie, semináre, workshopy a firemné akcie, ktoré tu možno organizovať v takom rozsahu, o akom sa v neďalekom hlavnom meste môže hoteliérom iba snívať.

Kto rád dovolenkuje na Slovensku a nenárokuje si na slanú morskú vodu Jadranu alebo na iný vzdialený kút sveta, uspokojí sa s kúpaním v sladkovodnom jazere, chce stráviť pár pokojných dní v prostredí jazier a nechce minúť na dovolenku majland, pre toho môžu byť senecké jazerá a hotel Relax vítanou ponukou na leto. Pre rodiny i jednotlivcov, ale aj pre firemné prezentácie, konferencie či školenia.

Autor: A. Goldbergerová
Pridať komentár
Bleskovky
UltraGrip
Výsledky testov zimných pneumatík dlhodobo potvrdzujú kvalitu pneumatík radu Goodyear UltraGrip. Aj v najnovšom teste zimných pneumatík pre sezónu 2019 boli pneumatiky Goodyear UltraGrip Performance+ vyhlásené za víťaza testu. Rovnako ako Goodyear UltraGrip 9+ aj táto novinka ponúka tú správnu zmes. Špeciálny plastifikátor na báze živice a rastlinných olejov zaisťuje, že si pneumatiky uchovávajú pružnosť i za nízkych teplôt. To spolu so sofistikovaným dezénom a inovatívnymi 3D priečnymi drážkami zaisťuje, že zimné pneumatiky UltraGrip ponúkajú optimálnu priľnavosť a pohodlie za akýchkoľvek zimných podmienok - na snehu, na ľade, na mokrých i suchých komunikáciách.
Matej-Homola
Slovenský automobilový pretekár Matej Homola dokázal v talianskej Monze obsadiť v 13. pretekoch seriálu TCR veľmi pekné piate miesto, keď sa prepracoval zo 17. miesta na štarte na piatu priečku v cieli. Zviedol pre to niekoľko parádnych súbojov. Svoju rýchlosť z tréningu preniesol do pretekov, vďaka ktorej sa dostavil úspech. "Boli to parádne preteky, poriadne som si zapredbiehal, auto tento raz fungovalo výborne," neskrýval nadšenie po pretekoch slovenský jazdec. "Zobral som výborné body, uvidíme ako dopadne zajtra." Nedeľňajšie štrnáste preteky seriálu TCR však nepriniesli Homolovi želaný výsledok a po kontakte s Talianom Pantiaticcimim skončil s poškodenou prednou nápravou a riadením na 14. mieste.
Nové-Dunlop
Dunlop uvádza na trh nové pneumatiky pre motokros Geomax MX53, ktoré nahrádzajú doterajšie MX52 pre pevný terén. Nové MX53 ponúkajú jazdcom najvyššiu výkonnosť vo svojej triede na širšej škále rôznych povrchov, než akú pokrývala predchádzajúca generácia. V širokom portfóliu pneumatík Geomax značky Dunlop sa nachádzajú medzi MX71 určenými do extra tvrdý povrchy a veľmi všestrannými MX33. Nová technológia Dunlopu posúva úžitkové vlastnosti pneumatík na novú úroveň. Veľkou výhodou nových pneumatík je ich vysoká výkonnosť za rôznych terénnych podmienok. Dopĺňajú pneumatiky strednej kategórie Geomax MX33, ktoré pomáhajú jazdcom vyhrávať preteky MXGP a supercross.