Renault: špeciálna ponuka

Nedeľa, 19 máj 2013

Spoločnosť Renault Slovensko pripravila pre svojich zákazníkov špeciálnu ponuku s názvom Silná 5Renault na päť modelov s novou identitou značky. Pre modely Clio, Grandtour, Fluence, Scénic a X-Mod. Pre zákazníka to prináša tri silné argumenty a ponuka platí od mája do júla tohto roku. Prvým je päťročná záruka alebo 100 000 km, ďalším päť rokov Comfort Assistance a posledným CCS karta na 555 eur alebo päťročný servisný balík.

Renault Fluence
Špeciálna ponuka Renaultu sa týka piatich modelov s novou identitou, vrátane Fluece

Päť rokov záruky

Automobilka si je vedomá dosiahnutých výsledkov, napríklad hodnotenia nezávislých štúdií renomovaných spoločností ako ADAC a JD Power a toho, čo ponúka trh slovenským zákazníkom Od januára tohto roku dáva Renault celkovú záruku na 5 rokov alebo 100 000 kilometrov na všetky osobné vozidlá. Päťročná záruka sa vzťahuje na autá objednané v tomto roku.

Päťročná asistencia

Ide o bezplatnú asistenčnú službu (štandardnú Renault Assistance, alebo s rozšíreným krytím Comfort Assistance) pre klientov Renaultu. Bude k dispozícii 24 hodín denne, sedem dní v týždni a 365 dní v roku. Platí tak na Slovensku ako aj v zahraničí. Na telefónnej linke 0800 166 166 (mimo Slovenska +421-216 166) si zákazník môže požiadať o pomoc v prípade, že má defekt pneumatiky, alebo sa mu vybije autobatéria, stratí alebo si zamkne kľúč vo vnútri vozidla, dôjde mu palivo, prípadne potrebuje nejakú informáciu.

Balíky podľa výberu zákazníka

Treťou je ponuka balíkov, kde si zákazník Renaultu môže vybrať medzi CCS kartou nabitou na 555 €, čo je hotovosť na približne 350 až 400 litrov pohonných hmôt a má trojročnú platnosť. Chráni ju kód a určená je výhradne na nákup pohonných hmôt.

Ak sa však klient Renaultu nerozhodne pre kartu CCS, dostane päťročný servisný balík na 60 000 km. Tento balík zahŕňa servisné prehliadky predpísané výrobcom. Tento balík je možné rozšíriť za prijateľný doplatok na 100 000 km.

Výhodou tohto balíka sú konečné a nemenné ceny za predpísané servisné prehliadky v priebehu trvania zmluvy. Napríklad pri modeli Scénic tak môže klient ušetriť až 699 €. Okrem toho sú klientovi k dispozícii všetky výhody autorizovaného servisu a môže tak zvýšiť hodnotu svojho vozidla v prípade predaja pred vypršaním platnosti zmluvného obdobia. Zmluva je viazaná na vozidlo a je prenosná na nového majiteľa.

Serv. balík-doplatok5 rokov/100 000 km
Clio IV119 €
Captur129 €
Fluence179 €
Scénic III149 €

Ponuka financovania

Renault Slovensko pamätá aj na klientov, ktorí sa rozhodnú využiť značkového financovania Renault Leasing. Získajú znížený 5 % úrok p.a.a navyše odklad splátok na 5 mesiacov, kedy zákazník platí len poistenie.

Autor: J. Goldberger
Pridať komentár
Bleskovky
lexus-lbx-venezia
Lexus sa už po siedmy raz vracia ako oficiálne vozidlo medzinárodného filmového festivalu v Benátkach a potvrdzuje, že je patrí k svetu svetovej kinematografie. Nový kompaktný crossover LBX bude súčasťou flotily elektrifikovaných vozidiel Lexus pre luxusnú prepravu VIP účastníkov festivalu. Medzi hercami, ktorí sa objavia na červenom koberci, budú okrem iných Zendaya (Spider Man: Bez domova), Mike Faist (West Side Story), Josh O’Connor (Koruna) či Caroline Murino (Casino Royale). V poradí 80. ročník festivalu sa bude konať na benátskom Lide od 30. augusta do 9. septembra.
mini-cooper-s-countryman
Britský výrobca automobilov prichádza v edícii Uncharted so zaujímavou ponukou, modelom Mini Cooper S Countryman ALL 4. V exkluzívnom laku ponúka edičný Countryman so štvorvalcovým motorom s výkonom 131 kW/178k a technológiou s dvojitým preplňovaním. Výsledkom je zaručená športová zábava a možnosti všestranného využitia. Model s pohonom všetkých kolies je zábavou na asfaltovej ceste i v teréne, a svojou trakciou dokáže presvedčiť aj na piesku. Mini Countryman v edícii Uncharted je vďaka silnému motoru a pohonu všetkých kolies doma tak na asfaltových cestách, ako aj v teréne.
merc-S63-E
Nový Mercedes-AMG S 63 E Performance, špičkový model zo segmentu luxusných sedanov, si odteraz môže zákazník objednať u predajcov značky Mercedes-Benz na celom Slovensku. Objednať sa dá aj editovaná verzia AMG S 63 E Performance Edition 1 ako exkluzívny model. Výkonný hybrid využíva technológie formuly 1. Nový mercedes spája najlepší výkon vo svojej triede s výnimočným komfortným zážitkom a takmer bezhlučným jazdením na elektrický pohon. Model E Performance kombinuje 4,0-litrový motor AMG V8 biturbo s hybridným hnacím ústrojenstvom špecifickým pre AMG a novou konštrukčnou úrovňou vysokovýkonného akumulátora AMG (HPB). Čisto elektrický dojazd sa tým zvyšuje na 33 km. Cena najvýkonnejšieho modelu S v histórii začína na čiastke 223 554 eur.