Renault: špeciálna ponuka

Nedeľa, 19 máj 2013

Spoločnosť Renault Slovensko pripravila pre svojich zákazníkov špeciálnu ponuku s názvom Silná 5Renault na päť modelov s novou identitou značky. Pre modely Clio, Grandtour, Fluence, Scénic a X-Mod. Pre zákazníka to prináša tri silné argumenty a ponuka platí od mája do júla tohto roku. Prvým je päťročná záruka alebo 100 000 km, ďalším päť rokov Comfort Assistance a posledným CCS karta na 555 eur alebo päťročný servisný balík.

Renault Fluence
Špeciálna ponuka Renaultu sa týka piatich modelov s novou identitou, vrátane Fluece

Päť rokov záruky

Automobilka si je vedomá dosiahnutých výsledkov, napríklad hodnotenia nezávislých štúdií renomovaných spoločností ako ADAC a JD Power a toho, čo ponúka trh slovenským zákazníkom Od januára tohto roku dáva Renault celkovú záruku na 5 rokov alebo 100 000 kilometrov na všetky osobné vozidlá. Päťročná záruka sa vzťahuje na autá objednané v tomto roku.

Päťročná asistencia

Ide o bezplatnú asistenčnú službu (štandardnú Renault Assistance, alebo s rozšíreným krytím Comfort Assistance) pre klientov Renaultu. Bude k dispozícii 24 hodín denne, sedem dní v týždni a 365 dní v roku. Platí tak na Slovensku ako aj v zahraničí. Na telefónnej linke 0800 166 166 (mimo Slovenska +421-216 166) si zákazník môže požiadať o pomoc v prípade, že má defekt pneumatiky, alebo sa mu vybije autobatéria, stratí alebo si zamkne kľúč vo vnútri vozidla, dôjde mu palivo, prípadne potrebuje nejakú informáciu.

Balíky podľa výberu zákazníka

Treťou je ponuka balíkov, kde si zákazník Renaultu môže vybrať medzi CCS kartou nabitou na 555 €, čo je hotovosť na približne 350 až 400 litrov pohonných hmôt a má trojročnú platnosť. Chráni ju kód a určená je výhradne na nákup pohonných hmôt.

Ak sa však klient Renaultu nerozhodne pre kartu CCS, dostane päťročný servisný balík na 60 000 km. Tento balík zahŕňa servisné prehliadky predpísané výrobcom. Tento balík je možné rozšíriť za prijateľný doplatok na 100 000 km.

Výhodou tohto balíka sú konečné a nemenné ceny za predpísané servisné prehliadky v priebehu trvania zmluvy. Napríklad pri modeli Scénic tak môže klient ušetriť až 699 €. Okrem toho sú klientovi k dispozícii všetky výhody autorizovaného servisu a môže tak zvýšiť hodnotu svojho vozidla v prípade predaja pred vypršaním platnosti zmluvného obdobia. Zmluva je viazaná na vozidlo a je prenosná na nového majiteľa.

Serv. balík-doplatok5 rokov/100 000 km
Clio IV119 €
Captur129 €
Fluence179 €
Scénic III149 €

Ponuka financovania

Renault Slovensko pamätá aj na klientov, ktorí sa rozhodnú využiť značkového financovania Renault Leasing. Získajú znížený 5 % úrok p.a.a navyše odklad splátok na 5 mesiacov, kedy zákazník platí len poistenie.

Autor: J. Goldberger
Pridať komentár
Bleskovky
UltraGrip
Výsledky testov zimných pneumatík dlhodobo potvrdzujú kvalitu pneumatík radu Goodyear UltraGrip. Aj v najnovšom teste zimných pneumatík pre sezónu 2019 boli pneumatiky Goodyear UltraGrip Performance+ vyhlásené za víťaza testu. Rovnako ako Goodyear UltraGrip 9+ aj táto novinka ponúka tú správnu zmes. Špeciálny plastifikátor na báze živice a rastlinných olejov zaisťuje, že si pneumatiky uchovávajú pružnosť i za nízkych teplôt. To spolu so sofistikovaným dezénom a inovatívnymi 3D priečnymi drážkami zaisťuje, že zimné pneumatiky UltraGrip ponúkajú optimálnu priľnavosť a pohodlie za akýchkoľvek zimných podmienok - na snehu, na ľade, na mokrých i suchých komunikáciách.
Matej-Homola
Slovenský automobilový pretekár Matej Homola dokázal v talianskej Monze obsadiť v 13. pretekoch seriálu TCR veľmi pekné piate miesto, keď sa prepracoval zo 17. miesta na štarte na piatu priečku v cieli. Zviedol pre to niekoľko parádnych súbojov. Svoju rýchlosť z tréningu preniesol do pretekov, vďaka ktorej sa dostavil úspech. "Boli to parádne preteky, poriadne som si zapredbiehal, auto tento raz fungovalo výborne," neskrýval nadšenie po pretekoch slovenský jazdec. "Zobral som výborné body, uvidíme ako dopadne zajtra." Nedeľňajšie štrnáste preteky seriálu TCR však nepriniesli Homolovi želaný výsledok a po kontakte s Talianom Pantiaticcimim skončil s poškodenou prednou nápravou a riadením na 14. mieste.
Nové-Dunlop
Dunlop uvádza na trh nové pneumatiky pre motokros Geomax MX53, ktoré nahrádzajú doterajšie MX52 pre pevný terén. Nové MX53 ponúkajú jazdcom najvyššiu výkonnosť vo svojej triede na širšej škále rôznych povrchov, než akú pokrývala predchádzajúca generácia. V širokom portfóliu pneumatík Geomax značky Dunlop sa nachádzajú medzi MX71 určenými do extra tvrdý povrchy a veľmi všestrannými MX33. Nová technológia Dunlopu posúva úžitkové vlastnosti pneumatík na novú úroveň. Veľkou výhodou nových pneumatík je ich vysoká výkonnosť za rôznych terénnych podmienok. Dopĺňajú pneumatiky strednej kategórie Geomax MX33, ktoré pomáhajú jazdcom vyhrávať preteky MXGP a supercross.