Renault: špeciálna ponuka

Nedeľa, 19 máj 2013

Spoločnosť Renault Slovensko pripravila pre svojich zákazníkov špeciálnu ponuku s názvom Silná 5Renault na päť modelov s novou identitou značky. Pre modely Clio, Grandtour, Fluence, Scénic a X-Mod. Pre zákazníka to prináša tri silné argumenty a ponuka platí od mája do júla tohto roku. Prvým je päťročná záruka alebo 100 000 km, ďalším päť rokov Comfort Assistance a posledným CCS karta na 555 eur alebo päťročný servisný balík.

Renault Fluence
Špeciálna ponuka Renaultu sa týka piatich modelov s novou identitou, vrátane Fluece

Päť rokov záruky

Automobilka si je vedomá dosiahnutých výsledkov, napríklad hodnotenia nezávislých štúdií renomovaných spoločností ako ADAC a JD Power a toho, čo ponúka trh slovenským zákazníkom Od januára tohto roku dáva Renault celkovú záruku na 5 rokov alebo 100 000 kilometrov na všetky osobné vozidlá. Päťročná záruka sa vzťahuje na autá objednané v tomto roku.

Päťročná asistencia

Ide o bezplatnú asistenčnú službu (štandardnú Renault Assistance, alebo s rozšíreným krytím Comfort Assistance) pre klientov Renaultu. Bude k dispozícii 24 hodín denne, sedem dní v týždni a 365 dní v roku. Platí tak na Slovensku ako aj v zahraničí. Na telefónnej linke 0800 166 166 (mimo Slovenska +421-216 166) si zákazník môže požiadať o pomoc v prípade, že má defekt pneumatiky, alebo sa mu vybije autobatéria, stratí alebo si zamkne kľúč vo vnútri vozidla, dôjde mu palivo, prípadne potrebuje nejakú informáciu.

Balíky podľa výberu zákazníka

Treťou je ponuka balíkov, kde si zákazník Renaultu môže vybrať medzi CCS kartou nabitou na 555 €, čo je hotovosť na približne 350 až 400 litrov pohonných hmôt a má trojročnú platnosť. Chráni ju kód a určená je výhradne na nákup pohonných hmôt.

Ak sa však klient Renaultu nerozhodne pre kartu CCS, dostane päťročný servisný balík na 60 000 km. Tento balík zahŕňa servisné prehliadky predpísané výrobcom. Tento balík je možné rozšíriť za prijateľný doplatok na 100 000 km.

Výhodou tohto balíka sú konečné a nemenné ceny za predpísané servisné prehliadky v priebehu trvania zmluvy. Napríklad pri modeli Scénic tak môže klient ušetriť až 699 €. Okrem toho sú klientovi k dispozícii všetky výhody autorizovaného servisu a môže tak zvýšiť hodnotu svojho vozidla v prípade predaja pred vypršaním platnosti zmluvného obdobia. Zmluva je viazaná na vozidlo a je prenosná na nového majiteľa.

Serv. balík-doplatok5 rokov/100 000 km
Clio IV119 €
Captur129 €
Fluence179 €
Scénic III149 €

Ponuka financovania

Renault Slovensko pamätá aj na klientov, ktorí sa rozhodnú využiť značkového financovania Renault Leasing. Získajú znížený 5 % úrok p.a.a navyše odklad splátok na 5 mesiacov, kedy zákazník platí len poistenie.

Autor: J. Goldberger
Pridať komentár
Bleskovky
1-Sikyna-Imola
Seriál majstrovstiev sveta v motokrose pokračoval v talianskej Imole pätnástym kolom. Jazdcov čakala rýchla a náročná trať na slávnom Autodrome Enza a Dina Ferrariho. Richard Šikyňa (MX Slovakia - JD Gunnex KTM RT), jediný Slovák v štartovom poli, si v kvalifikácii triedy KTM 250 SXF vyjazdil 17. priečku. V pretekoch v úvode prvej jazdy po kolízii s iným jazdcom a poškodení motocykla z pretekov odstúpil. V druhej jazde aj napriek technickým problémom bol v cieli na 14. mieste a pripísal si ďalších 7 bodov do priebežného hodnotenia seriálu. So 105 bodmi mu patrí 22. miesto priebežného hodnotenia.
1-Autíčko
Skupina vysokoškolských študentov prerobila detské elektrické autíčka pre potreby dvoch hendikepovaných deti. Urobili to počas šesťtýždňovej letnej stáže v Technologickom centre Adient v Trenčíne v rámci trinásteho ročníka projektu letnej študentskej stáže. Do projektu sa zapojili talentovaní študenti z viacerých slovenských aj zahraničných vysokých škôl. Projekt zahŕňal návrh, prípravu realizácie a úpravu špeciálnych sedadiel, ako aj ďalších komponentov autíčka. Pracovalo na ňom dvanásť vybraných študentov z vysokých škôl technického smeru z Trenčína, Bratislavy, Brna, Liberca a Edinburgu.
Seat Leon
V posledný júlový týždeň Seat Leon tretej generácie dosiahol významný míľnik, keď od svojho uvedenia na trh sa predal jeden milión exemplárov. Najlepšie predávaný model španielskej značky mal svetovú výstavnú premiéru v októbri 2012 na parížskom autosalóne a krátko na to sa začal predávať. Vďaka úplne novému dizajnu podľa filozofie formula Leon, založenej na harmónii dizajnu a funkčnosti, sa stal najpredávanejším modelom z programu Seatu a prekonal dominanciu modelu Ibiza z predchádzajúcich 30 rokov. Leon tretej generácie, navrhnutý, vyvinutý a vyrábaný v závode Martorell, využíva modulárnu stavebnicu komponentov s priečne uloženým motorom MQB koncernu Volkswagen. Nová stavebnica znamenala skok v oblasti technológie a výroby a kvalita výroby dosiahla štandard koncernu Volkswagen.