Renault: špeciálna ponuka

Nedeľa, 19 máj 2013

Spoločnosť Renault Slovensko pripravila pre svojich zákazníkov špeciálnu ponuku s názvom Silná 5Renault na päť modelov s novou identitou značky. Pre modely Clio, Grandtour, Fluence, Scénic a X-Mod. Pre zákazníka to prináša tri silné argumenty a ponuka platí od mája do júla tohto roku. Prvým je päťročná záruka alebo 100 000 km, ďalším päť rokov Comfort Assistance a posledným CCS karta na 555 eur alebo päťročný servisný balík.

Renault Fluence
Špeciálna ponuka Renaultu sa týka piatich modelov s novou identitou, vrátane Fluece

Päť rokov záruky

Automobilka si je vedomá dosiahnutých výsledkov, napríklad hodnotenia nezávislých štúdií renomovaných spoločností ako ADAC a JD Power a toho, čo ponúka trh slovenským zákazníkom Od januára tohto roku dáva Renault celkovú záruku na 5 rokov alebo 100 000 kilometrov na všetky osobné vozidlá. Päťročná záruka sa vzťahuje na autá objednané v tomto roku.

Päťročná asistencia

Ide o bezplatnú asistenčnú službu (štandardnú Renault Assistance, alebo s rozšíreným krytím Comfort Assistance) pre klientov Renaultu. Bude k dispozícii 24 hodín denne, sedem dní v týždni a 365 dní v roku. Platí tak na Slovensku ako aj v zahraničí. Na telefónnej linke 0800 166 166 (mimo Slovenska +421-216 166) si zákazník môže požiadať o pomoc v prípade, že má defekt pneumatiky, alebo sa mu vybije autobatéria, stratí alebo si zamkne kľúč vo vnútri vozidla, dôjde mu palivo, prípadne potrebuje nejakú informáciu.

Balíky podľa výberu zákazníka

Treťou je ponuka balíkov, kde si zákazník Renaultu môže vybrať medzi CCS kartou nabitou na 555 €, čo je hotovosť na približne 350 až 400 litrov pohonných hmôt a má trojročnú platnosť. Chráni ju kód a určená je výhradne na nákup pohonných hmôt.

Ak sa však klient Renaultu nerozhodne pre kartu CCS, dostane päťročný servisný balík na 60 000 km. Tento balík zahŕňa servisné prehliadky predpísané výrobcom. Tento balík je možné rozšíriť za prijateľný doplatok na 100 000 km.

Výhodou tohto balíka sú konečné a nemenné ceny za predpísané servisné prehliadky v priebehu trvania zmluvy. Napríklad pri modeli Scénic tak môže klient ušetriť až 699 €. Okrem toho sú klientovi k dispozícii všetky výhody autorizovaného servisu a môže tak zvýšiť hodnotu svojho vozidla v prípade predaja pred vypršaním platnosti zmluvného obdobia. Zmluva je viazaná na vozidlo a je prenosná na nového majiteľa.

Serv. balík-doplatok5 rokov/100 000 km
Clio IV119 €
Captur129 €
Fluence179 €
Scénic III149 €

Ponuka financovania

Renault Slovensko pamätá aj na klientov, ktorí sa rozhodnú využiť značkového financovania Renault Leasing. Získajú znížený 5 % úrok p.a.a navyše odklad splátok na 5 mesiacov, kedy zákazník platí len poistenie.

Autor: J. Goldberger
Pridať komentár
Bleskovky
bmw-group
BMW Group, nemecký výrobca prémiových vozidiel, chce pokračovať v raste svojej produkcie i v tomto fiškálnom roku. Motivuje ho k tomu úspešný rok 2023, v ktorom jeho prémiový segment dodal na trh historicky najviac vozidiel a zaznamenal najvyššie predaje. Modelmi, ktoré majú produkciu bavorského producenta najviac potiahnuť na požadovanú úroveň, majú byť aj v roku 2024 čisto elektrické vozidlá a modely z vyššieho prémiového segmentu, vrátane modelov BMW radu 7, BMW X7 a luxusné Rolls-Royce s čisto elektrickým pohonom Rolls-Royce Spectre. V oboch týchto segmentoch verí skupina BMW vo výrazný dvojciferný rast. Očakáva sa, že prispejú k tomu aj modely BMW radu 5, BMW i5, ale aj elektrické kombi Touring i5.
matador
V prieskume spotrebiteľskej dôvery Slováci po ôsmy raz volili značky, ktorým dôverujú najviac. Zúčastnila sa ho reprezentatívna vzorka dvetisíc respondentov. Do prieskumu boli zahrnuté značky, ktoré sú najsilnejšími na slovenskom trhu. V kategórii výrobcov pneumatík získal ocenenie Najdôveryhodnejšia značka roku 2023 tradičný výrobca pneumatík Matador, ktorý je súčasťou koncernu Continental. Matador tak potvrdil povesť spoľahlivosti a kvality za rozumnú cenu. Značka s viac ako 115 rokmi skúseností je najdôveryhodnejšia pre 20,6 % respondentov. Na druhom mieste sa umiestnila značka Continental. Roman Moško, komunikačný manažér Continental Barum: "Sme hrdí, že značka Matador je medzi slovenskými vodičmi vnímaná ako symbol dôvery a kvality. Má dlhoročnú tradíciu, široké portfólio a spoľahlivú kvalitu.”Matador Hectorra 5
lexus-lbx-venezia
Lexus sa už po siedmy raz vracia ako oficiálne vozidlo medzinárodného filmového festivalu v Benátkach a potvrdzuje, že je patrí k svetu svetovej kinematografie. Nový kompaktný crossover LBX bude súčasťou flotily elektrifikovaných vozidiel Lexus pre luxusnú prepravu VIP účastníkov festivalu. Medzi hercami, ktorí sa objavia na červenom koberci, budú okrem iných Zendaya (Spider Man: Bez domova), Mike Faist (West Side Story), Josh O’Connor (Koruna) či Caroline Murino (Casino Royale). V poradí 80. ročník festivalu sa bude konať na benátskom Lide od 30. augusta do 9. septembra.