Renault: špeciálna ponuka

Nedeľa, 19 máj 2013

Spoločnosť Renault Slovensko pripravila pre svojich zákazníkov špeciálnu ponuku s názvom Silná 5Renault na päť modelov s novou identitou značky. Pre modely Clio, Grandtour, Fluence, Scénic a X-Mod. Pre zákazníka to prináša tri silné argumenty a ponuka platí od mája do júla tohto roku. Prvým je päťročná záruka alebo 100 000 km, ďalším päť rokov Comfort Assistance a posledným CCS karta na 555 eur alebo päťročný servisný balík.

Renault Fluence
Špeciálna ponuka Renaultu sa týka piatich modelov s novou identitou, vrátane Fluece

Päť rokov záruky

Automobilka si je vedomá dosiahnutých výsledkov, napríklad hodnotenia nezávislých štúdií renomovaných spoločností ako ADAC a JD Power a toho, čo ponúka trh slovenským zákazníkom Od januára tohto roku dáva Renault celkovú záruku na 5 rokov alebo 100 000 kilometrov na všetky osobné vozidlá. Päťročná záruka sa vzťahuje na autá objednané v tomto roku.

Päťročná asistencia

Ide o bezplatnú asistenčnú službu (štandardnú Renault Assistance, alebo s rozšíreným krytím Comfort Assistance) pre klientov Renaultu. Bude k dispozícii 24 hodín denne, sedem dní v týždni a 365 dní v roku. Platí tak na Slovensku ako aj v zahraničí. Na telefónnej linke 0800 166 166 (mimo Slovenska +421-216 166) si zákazník môže požiadať o pomoc v prípade, že má defekt pneumatiky, alebo sa mu vybije autobatéria, stratí alebo si zamkne kľúč vo vnútri vozidla, dôjde mu palivo, prípadne potrebuje nejakú informáciu.

Balíky podľa výberu zákazníka

Treťou je ponuka balíkov, kde si zákazník Renaultu môže vybrať medzi CCS kartou nabitou na 555 €, čo je hotovosť na približne 350 až 400 litrov pohonných hmôt a má trojročnú platnosť. Chráni ju kód a určená je výhradne na nákup pohonných hmôt.

Ak sa však klient Renaultu nerozhodne pre kartu CCS, dostane päťročný servisný balík na 60 000 km. Tento balík zahŕňa servisné prehliadky predpísané výrobcom. Tento balík je možné rozšíriť za prijateľný doplatok na 100 000 km.

Výhodou tohto balíka sú konečné a nemenné ceny za predpísané servisné prehliadky v priebehu trvania zmluvy. Napríklad pri modeli Scénic tak môže klient ušetriť až 699 €. Okrem toho sú klientovi k dispozícii všetky výhody autorizovaného servisu a môže tak zvýšiť hodnotu svojho vozidla v prípade predaja pred vypršaním platnosti zmluvného obdobia. Zmluva je viazaná na vozidlo a je prenosná na nového majiteľa.

Serv. balík-doplatok5 rokov/100 000 km
Clio IV119 €
Captur129 €
Fluence179 €
Scénic III149 €

Ponuka financovania

Renault Slovensko pamätá aj na klientov, ktorí sa rozhodnú využiť značkového financovania Renault Leasing. Získajú znížený 5 % úrok p.a.a navyše odklad splátok na 5 mesiacov, kedy zákazník platí len poistenie.

Autor: J. Goldberger
Pridať komentár
Bleskovky
Suzuki-Vitara
Japonská automobilka Suzuki vyrobila za uplynulý fiškálny rok 2019 (apríl 2019 až marec 2020) vo svojich výrobných závodoch na celom svete 2,97 (2 966 399) milióna automobilov. Napriek prerušeniu výroby pre pandémiu koronavírusu dokázala automobilka vyprodukovať 87,4 percent objemu predvlaňajšieho rekordného roku, v ktorom značka vyprodukovala 3,39 milióna (3 393 976) vozidiel, čo je najviac vo svojej storočnej histórii. V závodoch Suzuki ďalej pokračoval trend prehlbovania prevahy produkcie závodov mimo Japonska. V zahraničných závodoch počas vlaňajšieho fiškálneho roku vyrobila automobilka 2,02 milióna (2 022 227) vozidiel, kým automobilky v Japonsku len vyše 944 tisíc vozidiel.
Volvo-heng-du
Výrobný závod spoločnosti Volvo Cars v čínskom meste Čcheng-tu, jej najväčší v Číne, získava 100 percent svojej elektrickej energie z obnoviteľných zdrojov. Celkový obnoviteľný energetický mix v celosvetovej výrobnej sieti spoločnosti tak dosiahol 80 percent. Stopercentný energetický mix z obnoviteľných zdrojov v čínskom závode Čcheng-tu je výsledkom čerstvo podpísanej zmluvy o dodávke elektrickej energie a prispeje k zníženiu emisií CO2 v závode o viac ako 11-tisíc ton ročne. Približne 65 percent vyrobenej elektriny pochádza z vodnej energie, zvyšná časť zo slnečnej a veternej energie a iných obnoviteľných zdrojov.
BMW5-digital-world-premie
Priaznivci a fanúšikovia bavorskej značky BMW sú v očakávaní premiéry modelov radu 5 Sedan a praktickejšieho kombi Touring. Avšak vzhľadom na stále platné cestovné obmedzenia na celom svete sa prezentácia nového BMW radu 5 Sedan, nového BMW radu 5 Touring a nového BMW radu 6 Gran Turismo uskutoční v digitálnej forme. Stane sa tak v stredu 27. mája a záujemcovia o internetovú premiéru týchto troch modelov ju môžu sledovať na internete o 08:00 hod. na www.live.bmwgroup.com/en a http://www.live.bmwgroup.com/en>.