Rozširujú akceptačnú sieť pre palivové karty

Streda, 15 marec 2023

Platba kartou pri čerpaní pohonných látok do motorových vozidiel je dnes neodmysliteľnou súčasťou pre bezproblémovú premávku motorových vozidiel na cestách po Európe.

OMV-Slovakia

V snahe vyjsť v ústrety čo najväčšiemu počtu motoristov a zaistiť pre nich čo najväčší počet miest na tankovanie, spoločnosť OMV na Slovensku rozšírila ponuku akceptovaných palivových kariet na čerpacích staniciach na Slovensku o kartu DKV Mobility.

Spoločnosť DKV Mobility, popredná európska B2B platforma pre platby a riešenia na cestách, pridala do svojej akceptačnej siete na Slovensku viac ako 100 čerpacích staníc OMV.

DKV Mobility tak ponúka prístup ku kompletnej slovenskej sieti čerpacích staníc OMV, ktoré sú vhodné nielen pre osobné autá, ale v drvivej väčšine aj pre nákladné vozidlá a nachádzajú sa na frekventovaných trasách.

Zákazníci si čerpacie stanice OMV na území Slovenska môžu vyhľadávať prostredníctvom aplikácie DKV Mobility a elektronického plánovača trás v DKV Maps v rámci digitálneho zákazníckeho portálu DKV Cocpit.

Partnerstvo s OMV prinesie firemným zákazníkom DKV prístup k celej sieti čerpacích staníc rakúskej značky na území Slovenska. V prípade DKV ide o najväčšiu nezávislú akceptačnú sieť, ktorá pokrýva v Európe 63 000 čerpacích staníc.

Autor: J. Goldberger
Foto: OMV
Pridať komentár
Bleskovky
matador
V prieskume spotrebiteľskej dôvery Slováci po ôsmy raz volili značky, ktorým dôverujú najviac. Zúčastnila sa ho reprezentatívna vzorka dvetisíc respondentov. Do prieskumu boli zahrnuté značky, ktoré sú najsilnejšími na slovenskom trhu. V kategórii výrobcov pneumatík získal ocenenie Najdôveryhodnejšia značka roku 2023 tradičný výrobca pneumatík Matador, ktorý je súčasťou koncernu Continental. Matador tak potvrdil povesť spoľahlivosti a kvality za rozumnú cenu. Značka s viac ako 115 rokmi skúseností je najdôveryhodnejšia pre 20,6 % respondentov. Na druhom mieste sa umiestnila značka Continental. Roman Moško, komunikačný manažér Continental Barum: "Sme hrdí, že značka Matador je medzi slovenskými vodičmi vnímaná ako symbol dôvery a kvality. Má dlhoročnú tradíciu, široké portfólio a spoľahlivú kvalitu.”Matador Hectorra 5
lexus-lbx-venezia
Lexus sa už po siedmy raz vracia ako oficiálne vozidlo medzinárodného filmového festivalu v Benátkach a potvrdzuje, že je patrí k svetu svetovej kinematografie. Nový kompaktný crossover LBX bude súčasťou flotily elektrifikovaných vozidiel Lexus pre luxusnú prepravu VIP účastníkov festivalu. Medzi hercami, ktorí sa objavia na červenom koberci, budú okrem iných Zendaya (Spider Man: Bez domova), Mike Faist (West Side Story), Josh O’Connor (Koruna) či Caroline Murino (Casino Royale). V poradí 80. ročník festivalu sa bude konať na benátskom Lide od 30. augusta do 9. septembra.
mini-cooper-s-countryman
Britský výrobca automobilov prichádza v edícii Uncharted so zaujímavou ponukou, modelom Mini Cooper S Countryman ALL 4. V exkluzívnom laku ponúka edičný Countryman so štvorvalcovým motorom s výkonom 131 kW/178k a technológiou s dvojitým preplňovaním. Výsledkom je zaručená športová zábava a možnosti všestranného využitia. Model s pohonom všetkých kolies je zábavou na asfaltovej ceste i v teréne, a svojou trakciou dokáže presvedčiť aj na piesku. Mini Countryman v edícii Uncharted je vďaka silnému motoru a pohonu všetkých kolies doma tak na asfaltových cestách, ako aj v teréne.