Shell Masterpass: Tankovanie ako z obývačky

Štvrtok, 15 jún 2017

Ste pohodlný vystúpiť si na čerpacej stanici z auta, postaviť sa k stojanu a s hadicou v ruke napustiť do nádrže svojho vozidla zvolené palivo, zájsť k pokladni a uhradiť platbu? Potom vám pomôže aplikácia Shell Masterpass, ktorú si môžete stiahnuť do svojho smartfónu.

1 Shell Masterpass
Shell a Mastercard vytvorili v spolupráci aplikáciu Masterpass na komfortné tankovanie

Riešenie pripravil Shell v spolupráci so spoločnosťou Matercard a na Slovensku môžete takto čerpať pohonné hmoty do svojho auta už presne mesiac – od 15. mája tohto roku. Aplikácia umožní zákazníkom komfortné čerpanie paliva a bezpečné platby za pohonné hmoty.

Možnosť využívať Masterpass, digitálnu platobnú službu od Mastercard, je možné na väčšine čerpacích staníc Shell, ostatné spoločnosti na predaj pohonných hmôt túto službu nepoužívajú. Službou Masterpass môžu zákazníci platiť za palivo priamo z auta jednoduchým naskenovaním QR kódu na výdajnom stojane ešte pred natankovaním paliva.

2 Shell Masterpass
Otvoríte na aute okno, naskenujete si QR kód a aplikácia Masterpass ako digitálna platobná služba vám umožní rýchle, jednoduché a bezpečné digitálne platby

Využívať službu Masterpass je možné smartfónom alebo tabletom priamo pri výdajnom stojane a v súčinnosti s nádvornou obsluhou. Vodič tak nebude musieť vystúpiť z vozidla. Masterpass ponúka bezpečné, overené a technologicky pokročilé riešenie. V porovnaní so štandardným spôsobom platby v obchode na čerpacej stanici tak prináša nový druh komfortu. Slovensko je pre Shell treťou krajinou na svete, kde majú zákazníci možnosť platiť za palivo priamo z auta.

Masterpass si môže každý stiahnuť ako štandardnú aplikáciu s názvom Masterpass AT, CZ, SK na Google Play pre zariadenia s operačným systémom Android, alebo v App Store pre zariadenia so systémom iOS.

3 Shell Masterpass
Naskenuje si QR kód, vyberiete palivo a zaplatíte. Aké jednoduché!

"Veríme, že zákazníci ocenia túto inovatívnu a komfortnú službu, ktorá na našich čerpacích staniciach využíva najmodernejšiu platobnú technológiu," hodnotí prínos novej služby riaditeľ prevádzky čerpacích staníc Shell na Slovensku a v Českej republike Jan Čapský.

Autor: J. Goldberger
Pridať komentár
Bleskovky
UltraGrip
Výsledky testov zimných pneumatík dlhodobo potvrdzujú kvalitu pneumatík radu Goodyear UltraGrip. Aj v najnovšom teste zimných pneumatík pre sezónu 2019 boli pneumatiky Goodyear UltraGrip Performance+ vyhlásené za víťaza testu. Rovnako ako Goodyear UltraGrip 9+ aj táto novinka ponúka tú správnu zmes. Špeciálny plastifikátor na báze živice a rastlinných olejov zaisťuje, že si pneumatiky uchovávajú pružnosť i za nízkych teplôt. To spolu so sofistikovaným dezénom a inovatívnymi 3D priečnymi drážkami zaisťuje, že zimné pneumatiky UltraGrip ponúkajú optimálnu priľnavosť a pohodlie za akýchkoľvek zimných podmienok - na snehu, na ľade, na mokrých i suchých komunikáciách.
Matej-Homola
Slovenský automobilový pretekár Matej Homola dokázal v talianskej Monze obsadiť v 13. pretekoch seriálu TCR veľmi pekné piate miesto, keď sa prepracoval zo 17. miesta na štarte na piatu priečku v cieli. Zviedol pre to niekoľko parádnych súbojov. Svoju rýchlosť z tréningu preniesol do pretekov, vďaka ktorej sa dostavil úspech. "Boli to parádne preteky, poriadne som si zapredbiehal, auto tento raz fungovalo výborne," neskrýval nadšenie po pretekoch slovenský jazdec. "Zobral som výborné body, uvidíme ako dopadne zajtra." Nedeľňajšie štrnáste preteky seriálu TCR však nepriniesli Homolovi želaný výsledok a po kontakte s Talianom Pantiaticcimim skončil s poškodenou prednou nápravou a riadením na 14. mieste.
Nové-Dunlop
Dunlop uvádza na trh nové pneumatiky pre motokros Geomax MX53, ktoré nahrádzajú doterajšie MX52 pre pevný terén. Nové MX53 ponúkajú jazdcom najvyššiu výkonnosť vo svojej triede na širšej škále rôznych povrchov, než akú pokrývala predchádzajúca generácia. V širokom portfóliu pneumatík Geomax značky Dunlop sa nachádzajú medzi MX71 určenými do extra tvrdý povrchy a veľmi všestrannými MX33. Nová technológia Dunlopu posúva úžitkové vlastnosti pneumatík na novú úroveň. Veľkou výhodou nových pneumatík je ich vysoká výkonnosť za rôznych terénnych podmienok. Dopĺňajú pneumatiky strednej kategórie Geomax MX33, ktoré pomáhajú jazdcom vyhrávať preteky MXGP a supercross.