Súťaž o Daciu Sandero Open

Streda, 13 apríl 2016

Dacia si na Slovensku našla svoj priestor. Je to automobil, ktorý zodpovedá očakávaniam mnohých motoristov a uľahčuje im každodenný život. Má svoj unikátny dizajn, veľký priestor pre posádku, premyslenú a hodnotnú výbavu za najprístupnejšie ceny.

Dacia Sandero2

Takým automobilom je model Sandero Open s priestorom pre piatich cestujúcich a batožinovým priestorom s objemom 320 litrov, s exkluzívnym lakom hnedá Tourmaline a s diskami kolies z ľahkých zliatin Auqila.

Dacia Sandero podobne ako aj ostatné modely značky sú súčasťou skupiny Renault, využíva overené a spoľahlivé technické riešenia, vďaka ktorým môže zákazníkom ponúknuť záruku na 3 roky alebo do 100 000 kilometrov pri nízkych prevádzkových nákladoch.

O novú Daciu Sandero v limitovanej edícii Open s klimatizáciou a rádiom v hodnote 8150 eur pripravil slovenský dovozca do zaujímavej súťaže, takže Sandero Open ako hlavný výherný objekt hľadá svojho budúceho majiteľa.

Ako na to? Stačí si vytlačiť súťažný formulár, ktorý je na stránke www.dacia.sk, alebo si ho vyzdvihnúť u predajcu Dacia a správne zodpovedať na súťažnú otázku "Koľko nových vozidiel Dacia Sandero sa vo svete vyrobilo v roku 2015?". Potom doplniť svoje kontaktné údaje, podpísať formulár, navštíviť predajcu Dacia, ktorý formulár potvrdí pečiatkou. Následne vhodiť ho do určeného boxu a čakať, či nová Dacia Sandero nebude práve vaša.

Autor: J. Goldberger
Foto: Dacia
Pridať komentár
Bleskovky
UltraGrip
Výsledky testov zimných pneumatík dlhodobo potvrdzujú kvalitu pneumatík radu Goodyear UltraGrip. Aj v najnovšom teste zimných pneumatík pre sezónu 2019 boli pneumatiky Goodyear UltraGrip Performance+ vyhlásené za víťaza testu. Rovnako ako Goodyear UltraGrip 9+ aj táto novinka ponúka tú správnu zmes. Špeciálny plastifikátor na báze živice a rastlinných olejov zaisťuje, že si pneumatiky uchovávajú pružnosť i za nízkych teplôt. To spolu so sofistikovaným dezénom a inovatívnymi 3D priečnymi drážkami zaisťuje, že zimné pneumatiky UltraGrip ponúkajú optimálnu priľnavosť a pohodlie za akýchkoľvek zimných podmienok - na snehu, na ľade, na mokrých i suchých komunikáciách.
Matej-Homola
Slovenský automobilový pretekár Matej Homola dokázal v talianskej Monze obsadiť v 13. pretekoch seriálu TCR veľmi pekné piate miesto, keď sa prepracoval zo 17. miesta na štarte na piatu priečku v cieli. Zviedol pre to niekoľko parádnych súbojov. Svoju rýchlosť z tréningu preniesol do pretekov, vďaka ktorej sa dostavil úspech. "Boli to parádne preteky, poriadne som si zapredbiehal, auto tento raz fungovalo výborne," neskrýval nadšenie po pretekoch slovenský jazdec. "Zobral som výborné body, uvidíme ako dopadne zajtra." Nedeľňajšie štrnáste preteky seriálu TCR však nepriniesli Homolovi želaný výsledok a po kontakte s Talianom Pantiaticcimim skončil s poškodenou prednou nápravou a riadením na 14. mieste.
Nové-Dunlop
Dunlop uvádza na trh nové pneumatiky pre motokros Geomax MX53, ktoré nahrádzajú doterajšie MX52 pre pevný terén. Nové MX53 ponúkajú jazdcom najvyššiu výkonnosť vo svojej triede na širšej škále rôznych povrchov, než akú pokrývala predchádzajúca generácia. V širokom portfóliu pneumatík Geomax značky Dunlop sa nachádzajú medzi MX71 určenými do extra tvrdý povrchy a veľmi všestrannými MX33. Nová technológia Dunlopu posúva úžitkové vlastnosti pneumatík na novú úroveň. Veľkou výhodou nových pneumatík je ich vysoká výkonnosť za rôznych terénnych podmienok. Dopĺňajú pneumatiky strednej kategórie Geomax MX33, ktoré pomáhajú jazdcom vyhrávať preteky MXGP a supercross.