Súťaž o Daciu Sandero Open

Streda, 13 apríl 2016

Dacia si na Slovensku našla svoj priestor. Je to automobil, ktorý zodpovedá očakávaniam mnohých motoristov a uľahčuje im každodenný život. Má svoj unikátny dizajn, veľký priestor pre posádku, premyslenú a hodnotnú výbavu za najprístupnejšie ceny.

Dacia Sandero2

Takým automobilom je model Sandero Open s priestorom pre piatich cestujúcich a batožinovým priestorom s objemom 320 litrov, s exkluzívnym lakom hnedá Tourmaline a s diskami kolies z ľahkých zliatin Auqila.

Dacia Sandero podobne ako aj ostatné modely značky sú súčasťou skupiny Renault, využíva overené a spoľahlivé technické riešenia, vďaka ktorým môže zákazníkom ponúknuť záruku na 3 roky alebo do 100 000 kilometrov pri nízkych prevádzkových nákladoch.

O novú Daciu Sandero v limitovanej edícii Open s klimatizáciou a rádiom v hodnote 8150 eur pripravil slovenský dovozca do zaujímavej súťaže, takže Sandero Open ako hlavný výherný objekt hľadá svojho budúceho majiteľa.

Ako na to? Stačí si vytlačiť súťažný formulár, ktorý je na stránke www.dacia.sk, alebo si ho vyzdvihnúť u predajcu Dacia a správne zodpovedať na súťažnú otázku "Koľko nových vozidiel Dacia Sandero sa vo svete vyrobilo v roku 2015?". Potom doplniť svoje kontaktné údaje, podpísať formulár, navštíviť predajcu Dacia, ktorý formulár potvrdí pečiatkou. Následne vhodiť ho do určeného boxu a čakať, či nová Dacia Sandero nebude práve vaša.

Autor: J. Goldberger
Foto: Dacia
Pridať komentár
Bleskovky
1-Sikyna-Imola
Seriál majstrovstiev sveta v motokrose pokračoval v talianskej Imole pätnástym kolom. Jazdcov čakala rýchla a náročná trať na slávnom Autodrome Enza a Dina Ferrariho. Richard Šikyňa (MX Slovakia - JD Gunnex KTM RT), jediný Slovák v štartovom poli, si v kvalifikácii triedy KTM 250 SXF vyjazdil 17. priečku. V pretekoch v úvode prvej jazdy po kolízii s iným jazdcom a poškodení motocykla z pretekov odstúpil. V druhej jazde aj napriek technickým problémom bol v cieli na 14. mieste a pripísal si ďalších 7 bodov do priebežného hodnotenia seriálu. So 105 bodmi mu patrí 22. miesto priebežného hodnotenia.
1-Autíčko
Skupina vysokoškolských študentov prerobila detské elektrické autíčka pre potreby dvoch hendikepovaných deti. Urobili to počas šesťtýždňovej letnej stáže v Technologickom centre Adient v Trenčíne v rámci trinásteho ročníka projektu letnej študentskej stáže. Do projektu sa zapojili talentovaní študenti z viacerých slovenských aj zahraničných vysokých škôl. Projekt zahŕňal návrh, prípravu realizácie a úpravu špeciálnych sedadiel, ako aj ďalších komponentov autíčka. Pracovalo na ňom dvanásť vybraných študentov z vysokých škôl technického smeru z Trenčína, Bratislavy, Brna, Liberca a Edinburgu.
Seat Leon
V posledný júlový týždeň Seat Leon tretej generácie dosiahol významný míľnik, keď od svojho uvedenia na trh sa predal jeden milión exemplárov. Najlepšie predávaný model španielskej značky mal svetovú výstavnú premiéru v októbri 2012 na parížskom autosalóne a krátko na to sa začal predávať. Vďaka úplne novému dizajnu podľa filozofie formula Leon, založenej na harmónii dizajnu a funkčnosti, sa stal najpredávanejším modelom z programu Seatu a prekonal dominanciu modelu Ibiza z predchádzajúcich 30 rokov. Leon tretej generácie, navrhnutý, vyvinutý a vyrábaný v závode Martorell, využíva modulárnu stavebnicu komponentov s priečne uloženým motorom MQB koncernu Volkswagen. Nová stavebnica znamenala skok v oblasti technológie a výroby a kvalita výroby dosiahla štandard koncernu Volkswagen.