Súťaž o Daciu Sandero Open

Streda, 13 apríl 2016

Dacia si na Slovensku našla svoj priestor. Je to automobil, ktorý zodpovedá očakávaniam mnohých motoristov a uľahčuje im každodenný život. Má svoj unikátny dizajn, veľký priestor pre posádku, premyslenú a hodnotnú výbavu za najprístupnejšie ceny.

Dacia Sandero2

Takým automobilom je model Sandero Open s priestorom pre piatich cestujúcich a batožinovým priestorom s objemom 320 litrov, s exkluzívnym lakom hnedá Tourmaline a s diskami kolies z ľahkých zliatin Auqila.

Dacia Sandero podobne ako aj ostatné modely značky sú súčasťou skupiny Renault, využíva overené a spoľahlivé technické riešenia, vďaka ktorým môže zákazníkom ponúknuť záruku na 3 roky alebo do 100 000 kilometrov pri nízkych prevádzkových nákladoch.

O novú Daciu Sandero v limitovanej edícii Open s klimatizáciou a rádiom v hodnote 8150 eur pripravil slovenský dovozca do zaujímavej súťaže, takže Sandero Open ako hlavný výherný objekt hľadá svojho budúceho majiteľa.

Ako na to? Stačí si vytlačiť súťažný formulár, ktorý je na stránke www.dacia.sk, alebo si ho vyzdvihnúť u predajcu Dacia a správne zodpovedať na súťažnú otázku "Koľko nových vozidiel Dacia Sandero sa vo svete vyrobilo v roku 2015?". Potom doplniť svoje kontaktné údaje, podpísať formulár, navštíviť predajcu Dacia, ktorý formulár potvrdí pečiatkou. Následne vhodiť ho do určeného boxu a čakať, či nová Dacia Sandero nebude práve vaša.

Autor: J. Goldberger
Foto: Dacia
Pridať komentár
Bleskovky
Suzuki-Vitara
Japonská automobilka Suzuki vyrobila za uplynulý fiškálny rok 2019 (apríl 2019 až marec 2020) vo svojich výrobných závodoch na celom svete 2,97 (2 966 399) milióna automobilov. Napriek prerušeniu výroby pre pandémiu koronavírusu dokázala automobilka vyprodukovať 87,4 percent objemu predvlaňajšieho rekordného roku, v ktorom značka vyprodukovala 3,39 milióna (3 393 976) vozidiel, čo je najviac vo svojej storočnej histórii. V závodoch Suzuki ďalej pokračoval trend prehlbovania prevahy produkcie závodov mimo Japonska. V zahraničných závodoch počas vlaňajšieho fiškálneho roku vyrobila automobilka 2,02 milióna (2 022 227) vozidiel, kým automobilky v Japonsku len vyše 944 tisíc vozidiel.
Volvo-heng-du
Výrobný závod spoločnosti Volvo Cars v čínskom meste Čcheng-tu, jej najväčší v Číne, získava 100 percent svojej elektrickej energie z obnoviteľných zdrojov. Celkový obnoviteľný energetický mix v celosvetovej výrobnej sieti spoločnosti tak dosiahol 80 percent. Stopercentný energetický mix z obnoviteľných zdrojov v čínskom závode Čcheng-tu je výsledkom čerstvo podpísanej zmluvy o dodávke elektrickej energie a prispeje k zníženiu emisií CO2 v závode o viac ako 11-tisíc ton ročne. Približne 65 percent vyrobenej elektriny pochádza z vodnej energie, zvyšná časť zo slnečnej a veternej energie a iných obnoviteľných zdrojov.
BMW5-digital-world-premie
Priaznivci a fanúšikovia bavorskej značky BMW sú v očakávaní premiéry modelov radu 5 Sedan a praktickejšieho kombi Touring. Avšak vzhľadom na stále platné cestovné obmedzenia na celom svete sa prezentácia nového BMW radu 5 Sedan, nového BMW radu 5 Touring a nového BMW radu 6 Gran Turismo uskutoční v digitálnej forme. Stane sa tak v stredu 27. mája a záujemcovia o internetovú premiéru týchto troch modelov ju môžu sledovať na internete o 08:00 hod. na www.live.bmwgroup.com/en a http://www.live.bmwgroup.com/en>.