Suzuki SX4: pre Slovensko špeciálna edícia

Štvrtok, 10 november 2011

Crossover SX4 je najobľúbenejším modelom značky Suzuki na slovenskom trhu. Najmä preto pripravilo Suzuki novú špeciálnu edíciu SX4 NAVI s pohonom všetkých kolies a multimediálnou navigáciou.

Suzuki SX4 NAVI

Nová edícia SX4 1,6 Navi 4x4 je odvodená od najvyššej dostupnej výbavy a ponúka navyše prvky exkluzivity a komfortu. V exteriéri napríklad smerovky v elektricky sklápateľných spätných zrkadlách a exkluzívne 16palcové disky kolies z ľahkej zliatiny, v interiéri volant potiahnutý špeciálnou perforovanou kožou a špeciálne poťahy sedadiel.

Samozrejmou súčasťou výbavy SX4 Navi je bezkľúčové odomykanie a štartovanie, automatická klimatizácia či inteligentný pohon 4x4 i-AWD. Pre lepšie využitie voľného času je tento model vybavený aj integrovanou navigáciou Clarion s multimediálnym ovládaním.

Suzuki SX4 NAVI

Multimediálna navigácia Clarion pre špeciálnu edíciu SX4 4x4 Navi má LCD displej s uhlopriečkou 16 cm a rozlíšením WVGA 800x480, nastavovanie jasu a kontrastu displeja, možnosť tlmiť podsvietenie tlačidiel, dotykové ovládanie na displeji, dynamickú navigáciu podľa dopravnej situácie a ovládanie autorádia na volante.

Cena modelu Suzuki SX4 1,6 Navi 4x4 na slovenskom trhu je 15 049 eur.

Autor: janGold
Komentáre
...a čo prehraje tá multimediálna jednotka? Prehraje to aj DVD?
Pridal paul vo štvrtok 17 novembra 2011 o 18:10
Dá sa k tomu pripojiť aj DVB-T tuner a cúvacia kamera ?
Pridal paul v sobotu 26 novembra 2011 o 08:01
Pridať komentár
Bleskovky
1-Sikyna-Imola
Seriál majstrovstiev sveta v motokrose pokračoval v talianskej Imole pätnástym kolom. Jazdcov čakala rýchla a náročná trať na slávnom Autodrome Enza a Dina Ferrariho. Richard Šikyňa (MX Slovakia - JD Gunnex KTM RT), jediný Slovák v štartovom poli, si v kvalifikácii triedy KTM 250 SXF vyjazdil 17. priečku. V pretekoch v úvode prvej jazdy po kolízii s iným jazdcom a poškodení motocykla z pretekov odstúpil. V druhej jazde aj napriek technickým problémom bol v cieli na 14. mieste a pripísal si ďalších 7 bodov do priebežného hodnotenia seriálu. So 105 bodmi mu patrí 22. miesto priebežného hodnotenia.
1-Autíčko
Skupina vysokoškolských študentov prerobila detské elektrické autíčka pre potreby dvoch hendikepovaných deti. Urobili to počas šesťtýždňovej letnej stáže v Technologickom centre Adient v Trenčíne v rámci trinásteho ročníka projektu letnej študentskej stáže. Do projektu sa zapojili talentovaní študenti z viacerých slovenských aj zahraničných vysokých škôl. Projekt zahŕňal návrh, prípravu realizácie a úpravu špeciálnych sedadiel, ako aj ďalších komponentov autíčka. Pracovalo na ňom dvanásť vybraných študentov z vysokých škôl technického smeru z Trenčína, Bratislavy, Brna, Liberca a Edinburgu.
Seat Leon
V posledný júlový týždeň Seat Leon tretej generácie dosiahol významný míľnik, keď od svojho uvedenia na trh sa predal jeden milión exemplárov. Najlepšie predávaný model španielskej značky mal svetovú výstavnú premiéru v októbri 2012 na parížskom autosalóne a krátko na to sa začal predávať. Vďaka úplne novému dizajnu podľa filozofie formula Leon, založenej na harmónii dizajnu a funkčnosti, sa stal najpredávanejším modelom z programu Seatu a prekonal dominanciu modelu Ibiza z predchádzajúcich 30 rokov. Leon tretej generácie, navrhnutý, vyvinutý a vyrábaný v závode Martorell, využíva modulárnu stavebnicu komponentov s priečne uloženým motorom MQB koncernu Volkswagen. Nová stavebnica znamenala skok v oblasti technológie a výroby a kvalita výroby dosiahla štandard koncernu Volkswagen.