Suzuki SX4: pre Slovensko špeciálna edícia

Štvrtok, 10 november 2011

Crossover SX4 je najobľúbenejším modelom značky Suzuki na slovenskom trhu. Najmä preto pripravilo Suzuki novú špeciálnu edíciu SX4 NAVI s pohonom všetkých kolies a multimediálnou navigáciou.

Suzuki SX4 NAVI

Nová edícia SX4 1,6 Navi 4x4 je odvodená od najvyššej dostupnej výbavy a ponúka navyše prvky exkluzivity a komfortu. V exteriéri napríklad smerovky v elektricky sklápateľných spätných zrkadlách a exkluzívne 16palcové disky kolies z ľahkej zliatiny, v interiéri volant potiahnutý špeciálnou perforovanou kožou a špeciálne poťahy sedadiel.

Samozrejmou súčasťou výbavy SX4 Navi je bezkľúčové odomykanie a štartovanie, automatická klimatizácia či inteligentný pohon 4x4 i-AWD. Pre lepšie využitie voľného času je tento model vybavený aj integrovanou navigáciou Clarion s multimediálnym ovládaním.

Suzuki SX4 NAVI

Multimediálna navigácia Clarion pre špeciálnu edíciu SX4 4x4 Navi má LCD displej s uhlopriečkou 16 cm a rozlíšením WVGA 800x480, nastavovanie jasu a kontrastu displeja, možnosť tlmiť podsvietenie tlačidiel, dotykové ovládanie na displeji, dynamickú navigáciu podľa dopravnej situácie a ovládanie autorádia na volante.

Cena modelu Suzuki SX4 1,6 Navi 4x4 na slovenskom trhu je 15 049 eur.

Autor: janGold
Komentáre
...a čo prehraje tá multimediálna jednotka? Prehraje to aj DVD?
Pridal paul vo štvrtok 17 novembra 2011 o 18:10
Dá sa k tomu pripojiť aj DVB-T tuner a cúvacia kamera ?
Pridal paul v sobotu 26 novembra 2011 o 08:01
Pridať komentár
Bleskovky
Nové-Dunlop
Dunlop uvádza na trh nové pneumatiky pre motokros Geomax MX53, ktoré nahrádzajú doterajšie MX52 pre pevný terén. Nové MX53 ponúkajú jazdcom najvyššiu výkonnosť vo svojej triede na širšej škále rôznych povrchov, než akú pokrývala predchádzajúca generácia. V širokom portfóliu pneumatík Geomax značky Dunlop sa nachádzajú medzi MX71 určenými do extra tvrdý povrchy a veľmi všestrannými MX33. Nová technológia Dunlopu posúva úžitkové vlastnosti pneumatík na novú úroveň. Veľkou výhodou nových pneumatík je ich vysoká výkonnosť za rôznych terénnych podmienok. Dopĺňajú pneumatiky strednej kategórie Geomax MX33, ktoré pomáhajú jazdcom vyhrávať preteky MXGP a supercross.
skoda-kamiq
Automobilka Škoda predstavila svoj nový produkt pomenovaný Laura. Nejde o nový model automobilu, ale o digitálnu asistentku do mestského SUV Kamiq a kompaktného modelu Scala. Laura rozumie a hovorí až v šiestich jazykoch, dohovoríte sa s ňou po anglicky, ale aj po česky. Laura rozumie aj pokynom, ktoré sa zadávajú v celých vetách. Jedinou podmienkou fungovania hlasovej asistentky Laura je, aby auto bolo vybavené najvyššou verziou multimediálneho systému Amundsen. Nové rozšírené hlasové ovládanie reaguje na meno Laura. Zavedenie novej digitálnej asistentky potvrdzuje, že oba modely sú v rámci svojich segmentov priekopníkmi v oblasti infoteinment systémov a konektivity. Nová funkcia vrcholného infotainment systému Amundsen využíva štandardne dodávanú eSIM-kartu.
2-Ultragrip-performance
Výrobca pneumatík Goodyear rozšíril rad zimných pneumatík UltraGrip a majitelia menších mestských modelov, úžitkových vozidiel a silných áut si budú môcť na zimu obuť pneumatiky UltraGrip9+, UltraGrip Cargo a UltraGrip Performance+. Model UltraGrip 9+ ponúka dlhší kilometrový výkon a vyššiu priľnavosť na snehovej pokrývke a zľadovatenej ceste, UltraGrip Cargo zlepšujú brzdné vlastnosti úžitkových vozidiel na zľadovatených cestách a Ultra Grip Performance+ ponúkajú lepšie brzdné vlastnosti a vyššiu priľnavosť pre vodičov výkonných áut a mimoriadne jazdné vlastnosti na mokrom aj suchom povrchu v zimných podmienkach. Základom technológie WinterGrip je nová zmes, ktorá zlepšuje pružnosť gumy za nízkych teplôt a zvyšuje tak priľnavosť na zasneženej a zľadovatenej vozovke.