Suzuki SX4: pre Slovensko špeciálna edícia

Štvrtok, 10 november 2011

Crossover SX4 je najobľúbenejším modelom značky Suzuki na slovenskom trhu. Najmä preto pripravilo Suzuki novú špeciálnu edíciu SX4 NAVI s pohonom všetkých kolies a multimediálnou navigáciou.

Suzuki SX4 NAVI

Nová edícia SX4 1,6 Navi 4x4 je odvodená od najvyššej dostupnej výbavy a ponúka navyše prvky exkluzivity a komfortu. V exteriéri napríklad smerovky v elektricky sklápateľných spätných zrkadlách a exkluzívne 16palcové disky kolies z ľahkej zliatiny, v interiéri volant potiahnutý špeciálnou perforovanou kožou a špeciálne poťahy sedadiel.

Samozrejmou súčasťou výbavy SX4 Navi je bezkľúčové odomykanie a štartovanie, automatická klimatizácia či inteligentný pohon 4x4 i-AWD. Pre lepšie využitie voľného času je tento model vybavený aj integrovanou navigáciou Clarion s multimediálnym ovládaním.

Suzuki SX4 NAVI

Multimediálna navigácia Clarion pre špeciálnu edíciu SX4 4x4 Navi má LCD displej s uhlopriečkou 16 cm a rozlíšením WVGA 800x480, nastavovanie jasu a kontrastu displeja, možnosť tlmiť podsvietenie tlačidiel, dotykové ovládanie na displeji, dynamickú navigáciu podľa dopravnej situácie a ovládanie autorádia na volante.

Cena modelu Suzuki SX4 1,6 Navi 4x4 na slovenskom trhu je 15 049 eur.

Autor: janGold
Komentáre
...a čo prehraje tá multimediálna jednotka? Prehraje to aj DVD?
Pridal paul vo štvrtok 17 novembra 2011 o 18:10
Dá sa k tomu pripojiť aj DVB-T tuner a cúvacia kamera ?
Pridal paul v sobotu 26 novembra 2011 o 08:01
Pridať komentár
Bleskovky
Suzuki-Vitara
Japonská automobilka Suzuki vyrobila za uplynulý fiškálny rok 2019 (apríl 2019 až marec 2020) vo svojich výrobných závodoch na celom svete 2,97 (2 966 399) milióna automobilov. Napriek prerušeniu výroby pre pandémiu koronavírusu dokázala automobilka vyprodukovať 87,4 percent objemu predvlaňajšieho rekordného roku, v ktorom značka vyprodukovala 3,39 milióna (3 393 976) vozidiel, čo je najviac vo svojej storočnej histórii. V závodoch Suzuki ďalej pokračoval trend prehlbovania prevahy produkcie závodov mimo Japonska. V zahraničných závodoch počas vlaňajšieho fiškálneho roku vyrobila automobilka 2,02 milióna (2 022 227) vozidiel, kým automobilky v Japonsku len vyše 944 tisíc vozidiel.
Volvo-heng-du
Výrobný závod spoločnosti Volvo Cars v čínskom meste Čcheng-tu, jej najväčší v Číne, získava 100 percent svojej elektrickej energie z obnoviteľných zdrojov. Celkový obnoviteľný energetický mix v celosvetovej výrobnej sieti spoločnosti tak dosiahol 80 percent. Stopercentný energetický mix z obnoviteľných zdrojov v čínskom závode Čcheng-tu je výsledkom čerstvo podpísanej zmluvy o dodávke elektrickej energie a prispeje k zníženiu emisií CO2 v závode o viac ako 11-tisíc ton ročne. Približne 65 percent vyrobenej elektriny pochádza z vodnej energie, zvyšná časť zo slnečnej a veternej energie a iných obnoviteľných zdrojov.
BMW5-digital-world-premie
Priaznivci a fanúšikovia bavorskej značky BMW sú v očakávaní premiéry modelov radu 5 Sedan a praktickejšieho kombi Touring. Avšak vzhľadom na stále platné cestovné obmedzenia na celom svete sa prezentácia nového BMW radu 5 Sedan, nového BMW radu 5 Touring a nového BMW radu 6 Gran Turismo uskutoční v digitálnej forme. Stane sa tak v stredu 27. mája a záujemcovia o internetovú premiéru týchto troch modelov ju môžu sledovať na internete o 08:00 hod. na www.live.bmwgroup.com/en a http://www.live.bmwgroup.com/en>.