Suzuki zhodnocuje Vitaru, svoj bestseller

Piatok, 23 jún 2017

Nie je tajomstvom, že súčasná generácia Suzuki Vitara sa veľmi dobre predáva a aj na Slovensku patrí v segmente SUV medzi najväčšie hity. Podporiť ďalší predaj Vitary môžu nové doplnky a výbavové prvky, ktoré najmä skrášľujú jej vzhľad.

1 Vitara Copper

Až tretinu súčasného odbytu modelu Vitara dosahuje na Slovensku jej nové Copper (medené) vyhotovenie, ktorým sú vybavené motorizácie 1,6 VVT 2WD a 4 WD.

Popri sériovej špeciálnej výbave zhodnocujú a vylepšujú jej vzhľad prvky v medenej farbe: leštené zliatinové disky kolies, rámiky LED stretávacích svetlometov, panel prístrojovej dosky s orámovaním vstupov ventilácie, lišty lakťových opierok dverí či stehovanie poťahov sedadiel z kože a syntetického materiálu.

Podľa štatistiky Zväzu automobilového priemyslu SR je japonský bestseller Vitara na Slovensku opakovane najžiadanejším SUV a jedným z najobľúbenejších osobných vozidiel vôbec.

2 Suzuki Vitara

Vitara boduje vďaka vlastnostiam ako vysoká úžitková hodnota a bezpečnosť, príťažlivý vzhľad, japonská spoľahlivosť, nízka spotreba či jedna z najvyšších (podľa agentúry BF Forecasts) zostatkových hodnôt v pomere k aktuálnej nadobúdacej cene po štyroch rokoch užívania.

Autor: janGold
Pridať komentár
Bleskovky
UltraGrip
Výsledky testov zimných pneumatík dlhodobo potvrdzujú kvalitu pneumatík radu Goodyear UltraGrip. Aj v najnovšom teste zimných pneumatík pre sezónu 2019 boli pneumatiky Goodyear UltraGrip Performance+ vyhlásené za víťaza testu. Rovnako ako Goodyear UltraGrip 9+ aj táto novinka ponúka tú správnu zmes. Špeciálny plastifikátor na báze živice a rastlinných olejov zaisťuje, že si pneumatiky uchovávajú pružnosť i za nízkych teplôt. To spolu so sofistikovaným dezénom a inovatívnymi 3D priečnymi drážkami zaisťuje, že zimné pneumatiky UltraGrip ponúkajú optimálnu priľnavosť a pohodlie za akýchkoľvek zimných podmienok - na snehu, na ľade, na mokrých i suchých komunikáciách.
Matej-Homola
Slovenský automobilový pretekár Matej Homola dokázal v talianskej Monze obsadiť v 13. pretekoch seriálu TCR veľmi pekné piate miesto, keď sa prepracoval zo 17. miesta na štarte na piatu priečku v cieli. Zviedol pre to niekoľko parádnych súbojov. Svoju rýchlosť z tréningu preniesol do pretekov, vďaka ktorej sa dostavil úspech. "Boli to parádne preteky, poriadne som si zapredbiehal, auto tento raz fungovalo výborne," neskrýval nadšenie po pretekoch slovenský jazdec. "Zobral som výborné body, uvidíme ako dopadne zajtra." Nedeľňajšie štrnáste preteky seriálu TCR však nepriniesli Homolovi želaný výsledok a po kontakte s Talianom Pantiaticcimim skončil s poškodenou prednou nápravou a riadením na 14. mieste.
Nové-Dunlop
Dunlop uvádza na trh nové pneumatiky pre motokros Geomax MX53, ktoré nahrádzajú doterajšie MX52 pre pevný terén. Nové MX53 ponúkajú jazdcom najvyššiu výkonnosť vo svojej triede na širšej škále rôznych povrchov, než akú pokrývala predchádzajúca generácia. V širokom portfóliu pneumatík Geomax značky Dunlop sa nachádzajú medzi MX71 určenými do extra tvrdý povrchy a veľmi všestrannými MX33. Nová technológia Dunlopu posúva úžitkové vlastnosti pneumatík na novú úroveň. Veľkou výhodou nových pneumatík je ich vysoká výkonnosť za rôznych terénnych podmienok. Dopĺňajú pneumatiky strednej kategórie Geomax MX33, ktoré pomáhajú jazdcom vyhrávať preteky MXGP a supercross.