Suzuki zhodnocuje Vitaru, svoj bestseller

Piatok, 23 jún 2017

Nie je tajomstvom, že súčasná generácia Suzuki Vitara sa veľmi dobre predáva a aj na Slovensku patrí v segmente SUV medzi najväčšie hity. Podporiť ďalší predaj Vitary môžu nové doplnky a výbavové prvky, ktoré najmä skrášľujú jej vzhľad.

1 Vitara Copper

Až tretinu súčasného odbytu modelu Vitara dosahuje na Slovensku jej nové Copper (medené) vyhotovenie, ktorým sú vybavené motorizácie 1,6 VVT 2WD a 4 WD.

Popri sériovej špeciálnej výbave zhodnocujú a vylepšujú jej vzhľad prvky v medenej farbe: leštené zliatinové disky kolies, rámiky LED stretávacích svetlometov, panel prístrojovej dosky s orámovaním vstupov ventilácie, lišty lakťových opierok dverí či stehovanie poťahov sedadiel z kože a syntetického materiálu.

Podľa štatistiky Zväzu automobilového priemyslu SR je japonský bestseller Vitara na Slovensku opakovane najžiadanejším SUV a jedným z najobľúbenejších osobných vozidiel vôbec.

2 Suzuki Vitara

Vitara boduje vďaka vlastnostiam ako vysoká úžitková hodnota a bezpečnosť, príťažlivý vzhľad, japonská spoľahlivosť, nízka spotreba či jedna z najvyšších (podľa agentúry BF Forecasts) zostatkových hodnôt v pomere k aktuálnej nadobúdacej cene po štyroch rokoch užívania.

Autor: janGold
Pridať komentár
Bleskovky
Suzuki-Vitara
Japonská automobilka Suzuki vyrobila za uplynulý fiškálny rok 2019 (apríl 2019 až marec 2020) vo svojich výrobných závodoch na celom svete 2,97 (2 966 399) milióna automobilov. Napriek prerušeniu výroby pre pandémiu koronavírusu dokázala automobilka vyprodukovať 87,4 percent objemu predvlaňajšieho rekordného roku, v ktorom značka vyprodukovala 3,39 milióna (3 393 976) vozidiel, čo je najviac vo svojej storočnej histórii. V závodoch Suzuki ďalej pokračoval trend prehlbovania prevahy produkcie závodov mimo Japonska. V zahraničných závodoch počas vlaňajšieho fiškálneho roku vyrobila automobilka 2,02 milióna (2 022 227) vozidiel, kým automobilky v Japonsku len vyše 944 tisíc vozidiel.
Volvo-heng-du
Výrobný závod spoločnosti Volvo Cars v čínskom meste Čcheng-tu, jej najväčší v Číne, získava 100 percent svojej elektrickej energie z obnoviteľných zdrojov. Celkový obnoviteľný energetický mix v celosvetovej výrobnej sieti spoločnosti tak dosiahol 80 percent. Stopercentný energetický mix z obnoviteľných zdrojov v čínskom závode Čcheng-tu je výsledkom čerstvo podpísanej zmluvy o dodávke elektrickej energie a prispeje k zníženiu emisií CO2 v závode o viac ako 11-tisíc ton ročne. Približne 65 percent vyrobenej elektriny pochádza z vodnej energie, zvyšná časť zo slnečnej a veternej energie a iných obnoviteľných zdrojov.
BMW5-digital-world-premie
Priaznivci a fanúšikovia bavorskej značky BMW sú v očakávaní premiéry modelov radu 5 Sedan a praktickejšieho kombi Touring. Avšak vzhľadom na stále platné cestovné obmedzenia na celom svete sa prezentácia nového BMW radu 5 Sedan, nového BMW radu 5 Touring a nového BMW radu 6 Gran Turismo uskutoční v digitálnej forme. Stane sa tak v stredu 27. mája a záujemcovia o internetovú premiéru týchto troch modelov ju môžu sledovať na internete o 08:00 hod. na www.live.bmwgroup.com/en a http://www.live.bmwgroup.com/en>.