Svetmotorov.sk vám praje štedré a veselé Vianoce

Utorok, 24 december 2013

Redakcia svetmotorov.sk praje svojim čitateľom, veľkej rodine motoristov a všetkým ostatným šťastné, veselé a bohaté vianočné sviatky. V novom roku 2014 veľa šťastia, spokojnosti a osobných úspechov.

Vianoce 2013

Prežite dnešný Štedrý deň i dva nastávajúce vianočné sviatky v pokoji a v kruhu svojej rodiny. V plnej hojnosti a plnom zdraví. To nech vás sprevádza počas celého nového roku 2014, nech ste šťastní a nech sa vám vyhýbajú nepríjemné udalosti. Jazdite počas celého budúceho roka s rozvahou a bez nehôd.

Keďže do konca roka ostáva ešte celý týždeň, nebude náš internetový portál bez ďalších informácií a nových článkov. Prajeme vám, aby sa vám dobre čítali a boli ste s nimi spokojní.

Na záver vám chceme zaželať veľa šťastných kilometrov s vašim štvorkolesovým miláčikom a v novom roku len pekné zážitky z ciest.

Ešte raz všetko najlepšie, zdravie a spokojnosť. To vám v mene redakcie praje

Ján Goldberger
vydavateľ

Pridať komentár
Bleskovky
1-EcoTank
Ak ste doteraz napĺňali nádržku ostrekovača svojho auta z plastových fľaší či bandasiek, odteraz sa to môže zmeniť. Zmenu prináša slovenský ekologický vynález EcoTank. Stáva sa v Európe čoraz viac dostupným riešením tankovania kvapaliny do ostrekovačov. Vďaka jeho používaniu na sieťach čerpacích staníc v Európe sa odľahčilo životné prostredie o viac ako 80 ton plastového odpadu. Praktickú a zároveň ekologickú službu môžu využívať vodiči na viac ako 400 inštalovaných stojanoch až v desiatich krajinách Európy a v priebehu najbližších mesiacov pribudnú tri ďalšie trhy. Víziou spoločnosti EcoTank pre tento rok je počet nainštalovaných zariadení viac ako zdvojnásobiť.
skoda-scala-monte-carlo
Škoda rozširuje ponuku nového kompaktného modelu Scala a mestského crossoveru Kamiq o verziu Monte Carlo. Monte Carlo odkazuje na úspešnú pretekársku históriu značky Škoda. Výrazné čierne dizajnové prvky a čierny nápis Škoda na zadnej strane dodávajú vozidlám ešte športovejší vzhľad. Nová Škoda Scala vo verzii Monte Carlo začína na cene 18 100 eur a cena kompaktného SUV Kamig Monte Carlo sa odvíja od ceny 19 690 eur. Záujemcovia si môžu model Scala a Kamiq vo verzii Monte Carlo nakonfigurovať online, alebo si ho objednať u predajcov. V Škode veria, že verzie Monte Carlo zdôraznia športový a dynamický charakter vozidiel modelov Scala a Kamiq, tiež že veľké kolesá a zvučný názov oslovia zákazníkov, ktorí ocenia štýl a emocionálny a lifestylový dizajn oboch modelov.
World-Endurance
Goodyear bude od úvodných pretekov sezóny 2020 dodávať pre Svetový pohár cestovných automobilov najnovšiu generáciu svojich pretekárskych pneumatík Goodyear Eagle F1 SuperSport vo verziách bez dezénu i do dažďa. Značka Goodyear je tak oficiálnym dodávateľom pneumatík pre World Touring Car Cup (WTCR). Na základe oficiálneho výberového konania FIA bude Goodyear partnerom seriálu po dobu najbližších troch rokov, v sezónach 2020 až 2022. V sezóne 2020 bude desať pretekov na troch svetadieloch – v Maroku, Maďarsku, Nemecku, Slovensku, Portugalsku, Španielsku, Číne, Južnej Kórei a Macau. Záverečné preteky sezóny sa uskutočnia v Malajzii. Každé podujatie pozostáva z troch samostatných pretekov, takže spolu bude súčasťou pretekárskeho kalendára sezóny tridsať napínavých pretekov.