Svetmotorov.sk vám praje štedré a veselé Vianoce

Utorok, 24 december 2013

Redakcia svetmotorov.sk praje svojim čitateľom, veľkej rodine motoristov a všetkým ostatným šťastné, veselé a bohaté vianočné sviatky. V novom roku 2014 veľa šťastia, spokojnosti a osobných úspechov.

Vianoce 2013

Prežite dnešný Štedrý deň i dva nastávajúce vianočné sviatky v pokoji a v kruhu svojej rodiny. V plnej hojnosti a plnom zdraví. To nech vás sprevádza počas celého nového roku 2014, nech ste šťastní a nech sa vám vyhýbajú nepríjemné udalosti. Jazdite počas celého budúceho roka s rozvahou a bez nehôd.

Keďže do konca roka ostáva ešte celý týždeň, nebude náš internetový portál bez ďalších informácií a nových článkov. Prajeme vám, aby sa vám dobre čítali a boli ste s nimi spokojní.

Na záver vám chceme zaželať veľa šťastných kilometrov s vašim štvorkolesovým miláčikom a v novom roku len pekné zážitky z ciest.

Ešte raz všetko najlepšie, zdravie a spokojnosť. To vám v mene redakcie praje

Ján Goldberger
vydavateľ

Pridať komentár
Bleskovky
UltraGrip
Výsledky testov zimných pneumatík dlhodobo potvrdzujú kvalitu pneumatík radu Goodyear UltraGrip. Aj v najnovšom teste zimných pneumatík pre sezónu 2019 boli pneumatiky Goodyear UltraGrip Performance+ vyhlásené za víťaza testu. Rovnako ako Goodyear UltraGrip 9+ aj táto novinka ponúka tú správnu zmes. Špeciálny plastifikátor na báze živice a rastlinných olejov zaisťuje, že si pneumatiky uchovávajú pružnosť i za nízkych teplôt. To spolu so sofistikovaným dezénom a inovatívnymi 3D priečnymi drážkami zaisťuje, že zimné pneumatiky UltraGrip ponúkajú optimálnu priľnavosť a pohodlie za akýchkoľvek zimných podmienok - na snehu, na ľade, na mokrých i suchých komunikáciách.
Matej-Homola
Slovenský automobilový pretekár Matej Homola dokázal v talianskej Monze obsadiť v 13. pretekoch seriálu TCR veľmi pekné piate miesto, keď sa prepracoval zo 17. miesta na štarte na piatu priečku v cieli. Zviedol pre to niekoľko parádnych súbojov. Svoju rýchlosť z tréningu preniesol do pretekov, vďaka ktorej sa dostavil úspech. "Boli to parádne preteky, poriadne som si zapredbiehal, auto tento raz fungovalo výborne," neskrýval nadšenie po pretekoch slovenský jazdec. "Zobral som výborné body, uvidíme ako dopadne zajtra." Nedeľňajšie štrnáste preteky seriálu TCR však nepriniesli Homolovi želaný výsledok a po kontakte s Talianom Pantiaticcimim skončil s poškodenou prednou nápravou a riadením na 14. mieste.
Nové-Dunlop
Dunlop uvádza na trh nové pneumatiky pre motokros Geomax MX53, ktoré nahrádzajú doterajšie MX52 pre pevný terén. Nové MX53 ponúkajú jazdcom najvyššiu výkonnosť vo svojej triede na širšej škále rôznych povrchov, než akú pokrývala predchádzajúca generácia. V širokom portfóliu pneumatík Geomax značky Dunlop sa nachádzajú medzi MX71 určenými do extra tvrdý povrchy a veľmi všestrannými MX33. Nová technológia Dunlopu posúva úžitkové vlastnosti pneumatík na novú úroveň. Veľkou výhodou nových pneumatík je ich vysoká výkonnosť za rôznych terénnych podmienok. Dopĺňajú pneumatiky strednej kategórie Geomax MX33, ktoré pomáhajú jazdcom vyhrávať preteky MXGP a supercross.