TheEpicSplit: Volvo a van Damme (video)

Piatok, 20 december 2013

Nie je reklama ako reklama, ale reklama TheEpicSplit, to je reklama! Možno to znie prehnane, ale o reklame Volvo Trucks to platí na sto percent. Veď len počas jediného dňa ju videlo viac ako sedem miliónov ľudí! TheEpicSplit je najsledovanejšou automobilovou reklamou na Youtube v histórii!

Van Damme
Jean-Claude van Damme v príbehu reklamného videa pre spoločnosť Volvo Trucks

Ide o epický moment pre spoločnosť Volvo Trucks. Úspech tejto reklamy je výsledkom výborného obsahu v kombinácii so silnou a konzistentnou komunikačnou stratégiou. Je príkladom viacúrovňového príbehu. Príbehu Volvo Trucks, príbehu o hercovi Jean-Claude van Dammovi a príbehu vytvorenia reklamy. Celý príbeh je podfarbený emotívnou hudbou Enya.

Všetko je to o presnosti a systéme stability Volvo Dynamic Steering, teda o dynamickom riadení  truckov Volvo. Vďaka nemu bol Van Damme schopný urobiť rozštep pri tom, ako dve nové vozidlá Volvo FM cúvali.

Nech sa vám  krátke video s reklamou o tom, aké vedia byť trucky Volvo, dobre pozerá.

Autor: janGold
Pridať komentár
Bleskovky
veronika-hammond
Novou generálnou riaditeľkou spoločnosti BMW Slovenská republika sa od 1. septembra 2024 stane Veronika Hammond. Na tejto pozícii nahradí Olivera Rademachera, ktorý po takmer piatich rokoch úspešného pôsobenia na Slovensku zaujme pozíciu riaditeľa spoločnosti BMW v Rumunsku. Veronika Hammond, rodáčka z Nemecka, má dlhoročné skúsenosti v automobilovom priemysle. V spoločnosti BMW pôsobí viac ako 25 rokov, kde získavala skúsenosti v rôznych pozíciách. Pred nástupom do funkcie obchodnej riaditeľky pre importérske trhy v juhovýchodnej Ázii a Tichomorí so sídlom v Singapure v roku 2018 viedla obchodný región Východné Nemecko. Veronika Hammond vyštudovala sociálne vedy na Univerzite Paula Valeryho vo francúzskom Montpellieri.Veronika Hammond
produkcia-VW-passat
Bratislavský závod Volkswagen Slovakia pozastavuje na dva týždne výrobu vozidiel z dôvodu letnej odstávky. Ide o pravidelnú letnú odstávku, počas ktorej čerpajú jeho zamestnanci celozávodnú dovolenku. Výroba vozidiel začala postupne vybiehať tento týždeň. Úplne sa zastaví od 15. do 28. júla. Martinský závod pokračuje plynule vo výrobe komponentov aj počas letných prázdnin. V nasledujúcich dvoch týždňoch bude v nasadení v priemere približne 1700 zamestnancov externých firiem, ktorí sa budú venovať aj výmenám a úpravám zariadení, inštalácii nových technológií či prestavbám na výrobných linkách naprieč celým podnikom. Pred odchodom na dovolenku vypláca Volkswagen Slovakia zamestnancom 13. plat vo forme dovolenkovej odmeny. Zamestnanci využívajú tiež zákonný príspevok na rekreáciu na Slovensku do výšky 700 eur.
aaa-auto
V týchto dňoch si spoločnosť AAA Auto pripomína dvadsať rokov na trhu jazdených áut na Slovensku. Jej sieť predajných centier, v ktorých ponúka jazdené automobily slovenským motoristom, tvoria Mototechna, Mototechna Drive, Driverama a Auto Diskon a patria do skupiny Aures Holding. Za dobu svojej existencie na slovenskom trhu sa v jej sieti predalo autá viac ako 300 tisíc zákazníkom, a rovnaký počet vozidiel sa aj vykúpilo. V súčasnosti má sieť Aures Holding na Slovensku dvanásť pobočiek AAA Auto. V rámci celej skupiny Aures pôsobí na viac než šesťdesiatich miestach v piatich krajinách Európy a v ponuke má až 15 000 áut. Počas svojej dvadsaťročnej histórie už skupina na výkupe a predaji obslúžila spolu viac ako 3,1 milióna zákazníkov.