TheEpicSplit: Volvo a van Damme (video)

Piatok, 20 december 2013

Nie je reklama ako reklama, ale reklama TheEpicSplit, to je reklama! Možno to znie prehnane, ale o reklame Volvo Trucks to platí na sto percent. Veď len počas jediného dňa ju videlo viac ako sedem miliónov ľudí! TheEpicSplit je najsledovanejšou automobilovou reklamou na Youtube v histórii!

Van Damme
Jean-Claude van Damme v príbehu reklamného videa pre spoločnosť Volvo Trucks

Ide o epický moment pre spoločnosť Volvo Trucks. Úspech tejto reklamy je výsledkom výborného obsahu v kombinácii so silnou a konzistentnou komunikačnou stratégiou. Je príkladom viacúrovňového príbehu. Príbehu Volvo Trucks, príbehu o hercovi Jean-Claude van Dammovi a príbehu vytvorenia reklamy. Celý príbeh je podfarbený emotívnou hudbou Enya.

Všetko je to o presnosti a systéme stability Volvo Dynamic Steering, teda o dynamickom riadení  truckov Volvo. Vďaka nemu bol Van Damme schopný urobiť rozštep pri tom, ako dve nové vozidlá Volvo FM cúvali.

Nech sa vám  krátke video s reklamou o tom, aké vedia byť trucky Volvo, dobre pozerá.

Autor: janGold
Pridať komentár
Bleskovky
lexus-lbx-venezia
Lexus sa už po siedmy raz vracia ako oficiálne vozidlo medzinárodného filmového festivalu v Benátkach a potvrdzuje, že je patrí k svetu svetovej kinematografie. Nový kompaktný crossover LBX bude súčasťou flotily elektrifikovaných vozidiel Lexus pre luxusnú prepravu VIP účastníkov festivalu. Medzi hercami, ktorí sa objavia na červenom koberci, budú okrem iných Zendaya (Spider Man: Bez domova), Mike Faist (West Side Story), Josh O’Connor (Koruna) či Caroline Murino (Casino Royale). V poradí 80. ročník festivalu sa bude konať na benátskom Lide od 30. augusta do 9. septembra.
mini-cooper-s-countryman
Britský výrobca automobilov prichádza v edícii Uncharted so zaujímavou ponukou, modelom Mini Cooper S Countryman ALL 4. V exkluzívnom laku ponúka edičný Countryman so štvorvalcovým motorom s výkonom 131 kW/178k a technológiou s dvojitým preplňovaním. Výsledkom je zaručená športová zábava a možnosti všestranného využitia. Model s pohonom všetkých kolies je zábavou na asfaltovej ceste i v teréne, a svojou trakciou dokáže presvedčiť aj na piesku. Mini Countryman v edícii Uncharted je vďaka silnému motoru a pohonu všetkých kolies doma tak na asfaltových cestách, ako aj v teréne.
merc-S63-E
Nový Mercedes-AMG S 63 E Performance, špičkový model zo segmentu luxusných sedanov, si odteraz môže zákazník objednať u predajcov značky Mercedes-Benz na celom Slovensku. Objednať sa dá aj editovaná verzia AMG S 63 E Performance Edition 1 ako exkluzívny model. Výkonný hybrid využíva technológie formuly 1. Nový mercedes spája najlepší výkon vo svojej triede s výnimočným komfortným zážitkom a takmer bezhlučným jazdením na elektrický pohon. Model E Performance kombinuje 4,0-litrový motor AMG V8 biturbo s hybridným hnacím ústrojenstvom špecifickým pre AMG a novou konštrukčnou úrovňou vysokovýkonného akumulátora AMG (HPB). Čisto elektrický dojazd sa tým zvyšuje na 33 km. Cena najvýkonnejšieho modelu S v histórii začína na čiastke 223 554 eur.