TheEpicSplit: Volvo a van Damme (video)

Piatok, 20 december 2013

Nie je reklama ako reklama, ale reklama TheEpicSplit, to je reklama! Možno to znie prehnane, ale o reklame Volvo Trucks to platí na sto percent. Veď len počas jediného dňa ju videlo viac ako sedem miliónov ľudí! TheEpicSplit je najsledovanejšou automobilovou reklamou na Youtube v histórii!

Van Damme
Jean-Claude van Damme v príbehu reklamného videa pre spoločnosť Volvo Trucks

Ide o epický moment pre spoločnosť Volvo Trucks. Úspech tejto reklamy je výsledkom výborného obsahu v kombinácii so silnou a konzistentnou komunikačnou stratégiou. Je príkladom viacúrovňového príbehu. Príbehu Volvo Trucks, príbehu o hercovi Jean-Claude van Dammovi a príbehu vytvorenia reklamy. Celý príbeh je podfarbený emotívnou hudbou Enya.

Všetko je to o presnosti a systéme stability Volvo Dynamic Steering, teda o dynamickom riadení  truckov Volvo. Vďaka nemu bol Van Damme schopný urobiť rozštep pri tom, ako dve nové vozidlá Volvo FM cúvali.

Nech sa vám  krátke video s reklamou o tom, aké vedia byť trucky Volvo, dobre pozerá.

Autor: janGold
Pridať komentár
Bleskovky
Mazda-cx30
Mazda CX-30 získala ocenenie Zlatý volant 2019 v kategórii SUV/crossover pre vozidlá do dĺžky 4,4 m. Úplne nové kompaktné SUV tak získava svoje vôbec prvé ocenenie v jednej z najdôležitejších čitateľských súťaží. Cenu odovzdali včera v Berlíne prezidentovi Mazda Motor Europe Yasuhiro Aoyamaovi. Pre Mazdu je to historicky piate ocenenie v kategórii Zlatý volant. Prvé získala Mazda 323 v rokoch 1985 a 1989, potom Mazda 626 v roku 1992 a Mazda2 v roku 2014.
skoda-octavia
Automobilka Škoda predstavila novú generáciu modelu Octavia. Štvrtá generácia najpredávanejšieho modelu českej automobilky má nové dimenzie, emotívnejší vzhľad, je priestrannejšia, bezpečnejšia a ponúka väčšie možností konektivity. Je tiež dlhšia a širšia než predchádzajúce generácie a ponúka aj väčší batožinový priestor. Vďaka novému dizajnovému jazyku značky Škoda pôsobí Octavia ešte emotívnejšie. Nový koncept interiéru kombinuje väčšiu funkčnosť a ponuku priestoru s kvalitnými materiálmi a novými dizajnovými prvkami. Moderné možnosti konektivity a nové asistenčné systémy zaisťujú väčšiu úroveň bezpečnosti a komfortu. Svetová premiéra štvrtej generácie Škody Octavia sa konala netradične v pražskej Národnej galérii.
Igor-Drotár
Tradičné podujatie po skončení sezóny Setkání mistrů v českej Sosnovej neďaleko Českej Lípy,na ktorom nechýbal ani slovenský automobilový pretekár Igor Drotár, sa konalo už po osemnásty raz. Ani nepriazeň jesenného počasia neodradila davy fanúšikov, aby zaplnili priestor okolo sosnovskej arény. Tradičné podujatie otvárajú paralelné vyraďovacie preteky vždy dvoch áut. Z približne päťdesiatky zúčastnených pretekárov skončil Drotár v silnej konkurencii aj profesionálnych jazdcov na výbornom šiestom mieste. Igor Drotár: "V prvej jazde som zajazdil piaty najrýchlejší čas. Čakal som, že v druhej jazde sa zlepším, no pokazil som znovu štart a napokon som skončil šiesty, čo je z 50-ky skvelých jazdcov výborný výsledok."